Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2014, 1:21   #1
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Devil may cry 1

Vidim da nema teme za ovu igricu (baš ovaj prvi deo) i smatram da ona zaslužuje svoj kutak na ovom forumu. Iako ima dosta godina od njenog "lansiranja", tek sam je pre neki dan prvi put prešla (jeste, na easy auto ) i mogu da kažem da sam prijatno iznenađena igricom u globalu posle odigranog 3, 4 pa i DmC dela. Prvo sam išla na logiku "što da uzimam stariji deo kad ima gomila novih delova i grafika je bolja, sve full, bla bla" ali me je počelo kopkati to kako je sve počelo u toj igri, kakvi su bossevi bili, itd. Tokom prelaženja sam došla i do 20. misije i znajući novije navedene delove kontam to je to, 20 misija ima, to je zajedničko za sve dmc-eve... kad ono, još pa još, pa boss jedan, pa boss drugi, pa teče vreme beži iz onog pakla... i onda skontam šta sam propustila sve ove godine, kako je igrica zarazna i dobra, koji su to comboi, stilovi. Haos Odlučim ja da probam na normal, misleći da se sva "budženja" i orbovi prenose i da će biti prosto i pošteno kao i na easy.. da, još jedno iznenađenje, kreće sve od nule Stigoh do 3. misije i bossa fantoma, nema šanse da pređem ostane mu 2,3 cm od one energije, a meni još manje i samo me sruši. A pošto ja imam tanke živce što se toga tiče i posle petog pokušaja umalo da skrnavim plejstejšn samo sam ga shutdownirala Pozivam sve ljubitelje i razbijače ove igrice da se priključe diskusiji i da mi kažu na koju foru neki likovi sa youtube imaju u trećoj misiji 6000 orba (meni je max 500) i mogu da nabudže devil trigger, air raid, itd..?
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ETR1 na korisnoj poruci:
Yonai (12.12.2014)
Stara 13.12.2014, 19:30   #2
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Devil may cry 1

Igra je fantastična, ali nije mnogo popularna, zato što retko ko ima želje da se posveti dovoljno jednoj igri a bez dublje analize mnogo toga se propušta u ovom serijalu. Isto kao i kod Virtua Fightera ili Ninja Gaidena.

Imaš malo o toj igri u Akcionom delu foruma, na temi za najnoviji DMC, na poslednje dve strane. Ja ne mogu da se upuštam u ovu temu jer bi predugo trajalo.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
ETR1 (14.12.2014)
Stara 13.12.2014, 22:13   #3
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: Devil may cry 1

Učestvovala sam i ja u toj temi sa par postova, mogu ti reći da sam zbog tvojih komentara i od još jednog člana foruma i poželela da odigram ovaj deo. Toliko ste to detaljno i lepo dočarali i sve što ste spomenuli sam prepoznala dok sam igrala igru. Tako da te razumem da bi diskusija potrajala.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ETR1 na korisnoj poruci:
mesomebody (13.12.2014)
Stara 13.12.2014, 23:00   #4
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Devil may cry 1

Davno sam igrala igru poslednji put ali sećam se da je Fantoma najlakše ubiti tako što mu dođeš iza leđa, skočiš i udariš rep. Ako pogodiš tačno gde treba, gotov je za dvadesetak sekundi.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
ETR1 (14.12.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Jersey Devil sloba89 Stare igre 1 12.12.2012 13:39
Prestavljena Power Color HD 6970 Devil 13 sumadinac Osnovne komponente 0 6.10.2011 11:47
Devil May Cry 4 sharlo_03 Akcione igre 232 30.5.2010 20:18
Devil May Cry - serijal __UM__ O igrama uopšte 13 3.2.2010 13:27
Devil may cry 3 Special Edition Marko Radovic Akcione igre 20 14.6.2009 22:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com