Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2007, 22:45   #1
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Dobro, naslov je relativno mator, ali je dobijao sjajne ocene
http://www.sk.co.yu/2004/09/siop05.html

Za sve ljubitelje Street Fightera i Mortal Kombata, naslov koje ne smete da propustite. Veoma opustajuce(koliko jedna tabacina moze da bude ) i neverovatno zabavno!
Svaki borac je prica za sebe, a muzika je EXTRA!
Sve preporuke!!!

Poslednja ispravka: Red Dragon (18.3.2007 u 20:35) Razlog: nepotreban p.s
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
Isko (27.6.2008)
Stara 17.3.2007, 23:53   #2
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Preporučujem igranje na televizoru radi ublažavanja pikselizacije.
Inače u pitanju je jedna od onih pritiskaj-što-brže-dugmiće-nasumično tabačina, znači nema govora o nekim finesama kao u MK ili SF, ali može da bude interesantna neko vreme.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2007, 18:37   #3
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

To je najjaca tabacina koju sam igrao.
Gde da je nadjem u Bg-u obrisala mi se kad sam obarao sistem!!!???
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2007, 20:35   #4
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Imam ovu igru Vec duze vreme, odlicna je i igrao sam je puno puta, ali nikako, napominjem NIKAKO nisam uspeo da utepam onu ribu sa gitarom na kraju sto me uzasno drka jer je ona odvratna !!!!!!!!!! Ne bih je pipnuo ni lopatom...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2007, 20:44   #5
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
voodoo_nbgd kaže: Pregled poruke
Preporučujem igranje na televizoru radi ublažavanja pikselizacije.
Inače u pitanju je jedna od onih pritiskaj-što-brže-dugmiće-nasumično tabačina, znači nema govora o nekim finesama kao u MK ili SF, ali može da bude interesantna neko vreme.
Ja radi ublazavanja pikselizacije preporucujem igranje na pola monitora !
Ovaj, sta podrazumevas pod finesama u MK ili SF ? GG je slican SF(dobro malo napredniji) i MK. Imas da podesavas u kontrolama i kombinacije tastera(pre nego sto sam se nakacio na net sam slucajno provalio da instant kill moze da se izvede preko jednog tastera - to je razlog nestanka p.s iz mog prvog posta ).
Igra je odlicna za prekracivanje vremena(mada bi bilo dobro kad bi negde nasao TekKen naslove)
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2007, 21:02   #6
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Ovaj, sta podrazumevas pod finesama u MK ili SF ?
Primera radi, mene u SF slabo ko može da dobije jer sam sa Ruyom masterovao kombinaciju fireballa, helikoptera, saplitanja i prebacivanja. Slično i sa Mortal Kombatom, iskusniji igrači em igraju dobro i kvalitetno em je lepo i za gledanje. A GG spada u onu grupu gde i neiskusni igrači mogu nekog da dobiju nasumičnim nabadanjem tastera, kao i da su neke partije potpuno "negledljive" jer sve pršti od efekata preko celog ekrana. Uopšte ne postoje jasno definisane grupe udaraca niti se zna šta će se tačno desiti kad pritisneš napred+noga, dole+ruka itd. Iz istog razloga ne volim ni Street Fighter Alpha/Zero i Marvel vs Capcom/SF serijale. Samo oldschool
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2007, 22:35   #7
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
voodoo_nbgd kaže: Pregled poruke
Primera radi, mene u SF slabo ko može da dobije jer sam sa Ruyom masterovao kombinaciju fireballa, helikoptera, saplitanja i prebacivanja. Slično i sa Mortal Kombatom, iskusniji igrači em igraju dobro i kvalitetno em je lepo i za gledanje. A GG spada u onu grupu gde i neiskusni igrači mogu nekog da dobiju nasumičnim nabadanjem tastera, kao i da su neke partije potpuno "negledljive" jer sve pršti od efekata preko celog ekrana. Uopšte ne postoje jasno definisane grupe udaraca niti se zna šta će se tačno desiti kad pritisneš napred+noga, dole+ruka itd. Iz istog razloga ne volim ni Street Fighter Alpha/Zero i Marvel vs Capcom/SF serijale. Samo oldschool
Hahah, varas se, te novije tabacine deluju haoticno, ali u stvari imaju mnogo vise poteza, taktika, komboa i sl. Pogledaj nekad npr. FAQ za King Of Fighters 98 (ili neki noviji), izgleda kao uputstvo za upravljanje spjes shatlom.

GG nisam igrao, ali sam gledao neke demo-e, izgleda cool
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2007, 22:58   #8
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
voodoo_nbgd kaže: Pregled poruke
Primera radi, mene u SF slabo ko može da dobije jer sam sa Ruyom masterovao kombinaciju fireballa, helikoptera, saplitanja i prebacivanja.
Hmm... ovo meni mirise na izazov!
Ne proglasavaj sebe sampionom tako brzo!
Malo sam zardj'o sa SF, mada bi jos uvek mogao da izvedem caroliju sa Kenom ili Dhalsimom.

KEN vs RUY!
Ar ju redi for a chelendz?
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2007, 7:03   #9
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

otkako je izasao opis u SK, GGXXReload nije napustio F:\Games folder na mom pc-ju. znaci ima nesto vise od 3 godine(!). jedino sto me sprecava da tamanim sve redom je moja tastatura koja ne podrzava dosta tastera odjednom, i to sto se moj brat lako iznervira kad gubi . lik sa kojim sam "nepobediv" je Eddie (nazvan po maskoti Maidena), a uglavnom igram i sa njegovim fellow assassin-ima: Millia Rage, Venom i ex-Slayer.
btw, postoji li neka tastatura na kojoj relativno nesmetano mogu da igraju dva igraca? ja imam onu osnovnu najjeftiniju...
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2007, 11:11   #10
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Jel ima neko od vas onaj komplet fajlova sa uputstvom za instalaciju i patch za engleski???
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2007, 17:08   #11
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
chuck kaže: Pregled poruke
otkako je izasao opis u SK, GGXXReload nije napustio F:\Games folder na mom pc-ju. znaci ima nesto vise od 3 godine(!). jedino sto me sprecava da tamanim sve redom je moja tastatura koja ne podrzava dosta tastera odjednom, i to sto se moj brat lako iznervira kad gubi . lik sa kojim sam "nepobediv" je Eddie (nazvan po maskoti Maidena), a uglavnom igram i sa njegovim fellow assassin-ima: Millia Rage, Venom i ex-Slayer.
btw, postoji li neka tastatura na kojoj relativno nesmetano mogu da igraju dva igraca? ja imam onu osnovnu najjeftiniju...
I obicna tastatura moze da posluzi(mada ce joj posle nekoliko sesija biti skracen zivot ).

Sta ti ono znaci '' ne podrzava dosta tastera odjednom''? U optionsu, game control mozes vise tastera da spojis u jedan(pogodno zbog instant kill-a).

Moji favoriti :Chipp Zanuff, Venom, Jam i Ky Kiske(svi naracno ex i sp)
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 7:23   #12
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

@RD
pa kad igramo brat i ja na jednoj tastaturi i sad ja drzim dole-nazad, njegovi su potezi veoma limitirani, a sacuvaj boze da drzim down+back+punch+kick (onaj blok koji trosi tenziju i stiti te od specijalki), jer on u tom slucaju ne moze ni da skoci... posle ispadne "Caslav *piiip* drzi puno dugmici!!".
in short, problem je sto u zavisnosti od koje kombinacije dugmadi, mogu da se istovremeno drze 3-4 najvise istovremeno, ali onda pati protivnik. probali smo i dzojpade, ali smo na tastaturu navikli toliko da je bilo sta drugo nemoguce kao zamena. mene interesuje postoji li neka tastatura koja nije toliko limitirana. btw, moja je tu jos od '02. i jos mi, sem ovoga, nije pravila probleme. upravo zbog GGXX, neki tasteri su ne samo izlizani, vec i fino uglacani
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 10:20   #13
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
chuck kaže: Pregled poruke
@RD
pa kad igramo brat i ja na jednoj tastaturi i sad ja drzim dole-nazad, njegovi su potezi veoma limitirani, a sacuvaj boze da drzim down+back+punch+kick (onaj blok koji trosi tenziju i stiti te od specijalki), jer on u tom slucaju ne moze ni da skoci... posle ispadne "Caslav *piiip* drzi puno dugmici!!".
in short, problem je sto u zavisnosti od koje kombinacije dugmadi, mogu da se istovremeno drze 3-4 najvise istovremeno, ali onda pati protivnik. probali smo i dzojpade, ali smo na tastaturu navikli toliko da je bilo sta drugo nemoguce kao zamena. mene interesuje postoji li neka tastatura koja nije toliko limitirana. btw, moja je tu jos od '02. i jos mi, sem ovoga, nije pravila probleme. upravo zbog GGXX, neki tasteri su ne samo izlizani, vec i fino uglacani
To je najača tabačina koju sam igrao. Bio sam jedno vreme kralj te igrice al onda je došao moj drug koji je bio prvak vojvodine u MK-u svojevremeno i obrisao pod samnom. Nisam mogao da ga udarim nijednom. Dakle igrica ima mnogo tajni i svega i svačega. Story sam prešo i on je most impressive. Na survivle stigo do 520 levela. Imao je patch sa engleskim prevodom.
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 10:30   #14
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Nasao sam taj patch ali sto je jos lepse nasao sam i englesku varijantu Guilty Gear Isuka. Nisam jos stigao da je probam....

A Guilty Gear X2 nisam uspeo da pokrenem jer me nije pustio da instaliram jer nemam japanski OS. Neznam kako se to resava?
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 11:34   #15
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Nasao sam taj patch ali sto je jos lepse nasao sam i englesku varijantu Guilty Gear Isuka. Nisam jos stigao da je probam....

A Guilty Gear X2 nisam uspeo da pokrenem jer me nije pustio da instaliram jer nemam japanski OS. Neznam kako se to resava?
He,he... Samo ga pustiš da se instalira. Posle pola sata(možda i manje) pojaviće ti se meny za instalaciju
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:55   #16
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Ah, genijalna igra, mada ja nigde nisam mogao da je nadjem, pa sam je skinuo sa neta. Ako treba nekom, imam patch za engleski jezik za story mod i za Settings, pa se javite. Inache favoriti su mi Chip Zanuff i Ky Kiske.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 15:00   #17
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ah, genijalna igra, mada ja nigde nisam mogao da je nadjem, pa sam je skinuo sa neta. Ako treba nekom, imam patch za engleski jezik za story mod i za Settings, pa se javite. Inache favoriti su mi Chip Zanuff i Ky Kiske.

Sol Badguy je zakon...
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 18:42   #18
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Sol Badguy je zakon...
ha! imam ja specijalan .gif za ovakve prilike

Naziv: kiaaa!.gif, pregleda: 657, veličina: 36,4 KB

Poslednja ispravka: chuck (10.5.2007 u 19:16)
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2007, 15:06   #19
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

http://uncyclopedia.org/wiki/Guilty_Gear
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2007, 15:39   #20
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Guilty Gear X2 - Tabacine are NOT dead!

- igra jeste malo prenatrpana i pritiskajuci sve tastere stvarno deluje kao da rasturas... ali tako neces moci da predjes igru. jedina mana ovakvih igara je po meni sto su maaalo brze nego sto bi trebalo. neka bude i malo teza ako treba, ali samo da bude i malo sporija, da mozes bolje da odgovaras na napade i pravis svoje. da imas jos vecu kontrolu.
- inace igra je potpuno u fazonu street fighter alpha 2 i 3, koji preporucujem svima (to su romovi za MAME od svega 50-ak MB, i igre uopste ne izgledaju losije).
- a malo mi je glupo, ali i zanimljivo to sa instant kill-om... uvek sam pre za fatality, ali sta sada jel neko zna dobru pc igru sa fatality-ma a da nije MK?
i jel neko zna sta u ggx2 znaci ono "burst" ispod imena igraca, koje bude precrtano na kraju runde?
- i da- ne treba vam patch za engleski. postoji prosto engleska verzija igre. ali ako vec imate jap, onda ok.
- i jos jedna stvar- procitao sam da isuka nije tako dobra kao X2, tj. da je X2 ubedljiv u pc seriju gg-a.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fighting, guilty gear

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Metal Gear Solid Chester Konzole 763 18.1.2016 10:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com