Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.8.2010, 20:10   #141
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Prvi utisak je da vizuelno izgleda mnogo bolje nego prva 2 dela, iako sam gledao 2D. Nekako mi se prva dva dela vise svidjaju nego treci mada ni ovaj nije los. Prica je solidno osmisljena, par sjajnih momenata. Mozda humora ima manje nego sto bi trebalo. Mislim da je pozicija 11 na IMDb top 250 previsoka ali dobro. Preporuka za sva tri dela, jer se zaista radi o sjajnim crtanim filmovima.

Spoiler za Zanimljivost:
Ako 99% igracaka koje imaju usta govori zasto "konjić" ne govori?

Poslednja ispravka: mp3lopov (9.8.2010 u 21:02) Razlog: Slika
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mp3lopov na korisnoj poruci:
Macak Mackin (23.11.2010)
Stara 9.8.2010, 23:27   #142
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da nastavim sa Majklom Murom.

Fahrenheit 9/11


Pre neki dan je bio na RTS 2, sasvim slučajno sam ga uhvatio i tad sam ga prvi put pogledao. Film je usmeren prema tadašnjem Američkom predskedniku Džordžu Bušu i njegovim poslovnim vezama sa arapima, razlozima za ratovanje u Avganistanu i Iraku (hint: nafta), uglavnom otkrivanje njegovog prljavog veša, i naglašavanje koliki je on idiot od čoveka, a pri tom najgora vrsta, ona koja misli da je pametan. Ma verujem da je dosta vas videlo klipove Bušovog manjka IQ-a na YouTube-u. Pogledajte ga, u nekim trenucima ćete se smejati u nekim biti zgranuti... Ah da film je postavljen na klasičan Murov način, prvo izlaže svoje dokaze, intervjuiše svedoke, analitičare, obične ljude, i na kraju kreće u pomalo komičnu akciju.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ivan90BG na korisnoj poruci:
Packy (10.8.2010), player1 (10.8.2010)
Stara 10.8.2010, 10:38   #143
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Borowatz kaže: Pregled poruke
^^
Niko nije rekao da je ona tu zbog glume.
Ona je glumica,posao joj je da glumi a ne da radi Bog zna sta,tako da to i ne treba da se kaze da bi se znalo.

Da ne bude off

Odgledao sam marmaduke mislivsi da je extra fun nakon odgledanog trailera,ali pogresio sam.Onaj ker je jeste smotan kao sto i treba da bude u jednom ovakvom filmu,ali ovo je glupo a ne smesno.Par dobrih fori sto ima jeste smesno,ali ostatak filma je jednostavno smoran i svodi se na cekanje sledece zanimljive scene,a ne da se uziva u svakom trenutku.Uglavnom mozete naci mnogo bolji nacin da potrosite svoje vreme.....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
mp3lopov (10.8.2010)
Stara 12.8.2010, 1:31   #144
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo sam odgledao The Crazies.

Nije los film.
Cak vise mi se dopao.Svidjaju mi se filmovi ovog tipa sa ovakvom pricom.

Spoiler za Long story short::
Avion sa toksicnom materijom pada u jezero nedaleko od malog gradica koje se napaja vodom iz bas tog jezera.Svi postaju zarazeni.Oni koji su ostali citavi pokusavaju da pobegnu ali pored mutanata problem im predstavljaju i vojnici koji su dosli da pobiju sve zivo i da dignu celu tu oblast u vazduh sto na kraju i uspevaju atomskom bombom.Prezivljava glavi lik i njegova trudan zena
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 8:12   #145
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Je l' gledao neko Salt? Ja cekam da neko progovori (i cekam, i cekam.. nemoguce da ga niko nije gledao ) da znam da li da idem u bioskop ili da sacekam 1080p pa da ga gledam kuci za dzabe ako je losiji i nije vredan prve opcije..
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 12:31   #146
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa potrosis 200-300 kinti na bioskop pa sta bude.....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 12:32   #147
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Je l' gledao neko Salt? Ja cekam da neko progovori (i cekam, i cekam.. nemoguce da ga niko nije gledao ) da znam da li da idem u bioskop ili da sacekam 1080p pa da ga gledam kuci za dzabe ako je losiji i nije vredan prve opcije..
I ja čekam bolju verziju, sve pozajmljene kopije su za sada jako loše pa ga je bolje gledati u bioskopu .
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2010, 14:28   #148
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo da se javim i ja, da malo popunimo ovu novu temu. Nešto sam bio bez kompa jedno mesec dana, pa sam silom prilika gledao filmove na DVD player-u. Tako sam došao do par naslova koje nisam gledao, a oduševili su me. Da počnem..

1. ''Pride and glory''

slika preuzeta sa http://www.mannythemovieguy.com/imag..._and_glory.jpg
Iako sam imao par prilika da odgledam ovaj film, sve sam nešto izbegavao, misleći da je još samo jedno prosečno ostvarenje. Međutim, pogrešio sam.
Film je u principu mešavina trilera, akcije i drame. Priča se vrti oko dva brata i njihovog oca, koji rade kao detektivi/oficiri u Njujorškoj policiji. Norton standardno dobar, Voight takođe, a Farrell-u je, barem po mom mišljenju, ovo jedna od boljih uloga u ostvarenjima, barem koje sam ja odgledao. Film je pun obrta, sumnjivih dešavanja i zabadanja noževa u leđa. Moja topla preporuka za film i ocena 8/10 (još se dešava tokom zime, pravo je osveženje videti sneg u avgustu ).

2. ''9''

slika preuzeta sa http://magazine.ucla.edu/exclusives/acker/
Ostvarenje reditelja Shane Acker-a je proizašlo iz istoimenog kratkometražnog filma. Priča smeštena u postapokaliptičnu alternativnu/fantazijsku Zemlju, u kojoj se grupica krpenih lutkica bori protiv Zveri za svoj opstanak. Film za animaciju zaslužuje sve pohvale. Jedna od najboljih scena u filmu ( po mom skromnom mišljenju) je kada lutkice plešu u prašini uz pesmu ''Somewhere over the rainbow'' od Judi Garland. Jednostavno, film potpada u kategoriju must see, ukoliko cenite animirana ostvarenja. Moja preporuka i ocena 8,5/10.

Poslednja ispravka: Iris (13.8.2010 u 14:53) Razlog: proizišlo = proizašlo
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
Andross (20.8.2010), mp3lopov (13.8.2010), zone2403 (16.8.2010)
Stara 14.8.2010, 13:34   #149
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sa vremena na vreme pogledam po neki stari klasik koji ne bi trebalo propustiti, ako ni zbog čega drugog, onda kulture radi. Na pamet mi je palo da nikada nisam gledao:

My Fair Lady (1964)



Film je mjuzikl, nenapadno romantičan i ,za moj ukus, solidno komičan. Najviše mi se svideo način na koji film uspeva da zasmeje i održi veselo raspoloženje, to radi potpuno prirodno i bez trunke napora i bljutavih trikova (za razliku od mnogih današnjih dela). Glavni muški lik, Professor Henry Higgins, je odlično osmišljen lik sa vrlo zanimljivim opaskama i fenomenalnom komičnom pesmom "Why can't a woman be more like man?". Kada se na sve to doda neprevaziđeno šarmantna Audrey Hepburn, film od mene dobija jedno jako 9. Za ljibitelje retro filmova je must see.

Povučen atmosferom tog vremena, nastavio sam sa:

How to Steal a Million (1966)



Ovde je reč o klasičnoj romantičnoj komediji tog vremena, koju nosi harizmatični dvojac Peter O'Toole i Audrey Hepburn. Najači aduti filma su vedrina i lepršavost sa kojima su se tada filmovi snimali, kao i zdrava komedija. Opet, preporuka za ljubitelje retro filma.

Za kraj ovog retro mini maratona sam pogledao:

West Side Story (1961)



Reč je o drama mjuziklu. Ako bih hteo da pohvalim ovaj film, a on to sigurno zaslužuje, počeo bih od fenomenalne koreografije. Zaista je izvanredno gledati sukob uličnih bandi u vidu stilizovane plesne koreografije. Ništa manje kvalitetne nisu ni druge plesno-pevačke deonice, koje lagano odmotavaju priču iz dva različita ugla gledanja (Portorikanska i Američka ulična "banda"), ka odličnom i emotivno nabijenom kraju. U centru te priče se nalazi tipična zabranjena ljubav, ali daleko od toga da je ovo obična ljubavna priča. Ako ste ljubitelji mjuzikla i starih filmova ovo je još jedan must see klasik. Svaka preporuka.

P.S. Svi filmovi su odlično remasterizovani i dostupni u HD formatu.

Poslednja ispravka: Aibo (14.8.2010 u 13:43)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Iris (14.8.2010), jozvan_Kg (14.8.2010), pentraksil (14.8.2010)
Stara 14.8.2010, 14:25   #150
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

My Fair Lady je radnjen po Shaw-ovom Pygmailionu, sto je valjda opste poznato. Ja sam ga gledao jer me mrzelo da chitam celu knjigu a trebala mi za lektiru (znam, najgori sam). Dobar je film dosta mada mislim da je najvise dobar zbog toga sto je originalna prica tj knjiga dobra. Mjuzikl delove su me doduse dosta smorili (ne svi doduse) pa sam ih cesto premotavao (ZNAM, NAJGORI SAM, SHUT UP ). Ipak preporucujem, kao sto rece Aibo film ima nekako vedru i toplu atmosferu.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2010, 16:46   #151
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

odgledao Shutter Island.... sta reci, Skorceze je kralj, jedan od retkih koji moze da napravi ovakav film...

mogu samo da preporucim,svima koji ga do sad nisu pogledali....ja sam se nekako nakanio i vredelo je...


edit: i da dodam Pharaon.92.bc -u, vezano za spoiler za The Crazies...

Spoiler za dodatak:
prezivljavaju on i njegova zena...ALI ih ta neka americka sluzba pronalazi preko satelita (ne secam se drzave,znam da ima oko 120k stanovnika, u odnosu na 1000 i nesto u mestu gde su ziveli) i otpocinje proces kontaminacije tog mesta...znaci sve iz filma se ponavlja na tom drugom mestu,jer su i oni zarazeni i prenose virus u zdravu sredinu...nadam se da razumes
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Partybreaker (17.8.2010)
Stara 16.8.2010, 10:26   #152
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@nexexcalibur Nema tu sta da se razume nego sam samo onak "na brzaka" napisao par reci o filmu.

Juce sam takodje odgledao i Toy Story 3

Volim Pixar-ove filmove tako da mi se i ovaj dopao.
Zanimljiva prica u zanimljivom svetu igracaka.
Preporuka.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2010, 12:57   #153
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

da kazem i ja za Kick-Ass
http://www.imdb.com/title/tt1250777/
film je snimljen nekim miksom koji sklapa tinejdzersku komediju, krvave i brutalne scene nasilja-
Spoiler za scene:
( devojcica koja kolje nozem sa ledja , odseca ruke i noge, unistavanje coveka u mikrotalasnoj pecnici tacnije eksplozija njega i svih 5 litara krvi koje ima, po staklu. razbijanje glave bejzbolkama. tako neduhovit odnos oca i cerke koji je navodno trebalo da bude simpatican i smesan.....)
i kao neku dramu...
zasto je ovo tako visoko ocenjen film- ja nemam pojma... toliko je sav besmislen i holivudski nafriziran sa tako ne-smesnim "humorom" da ja odavno nisam gledao ovako bljutavo sr..e...
cak su i vec pomenute scene ubijanja uradjene sa veselim prizvukom kao da se radi o nekoj veseloj stvari kao sto je nedeljni rucak..... boze gospode...

Poslednja ispravka: kikko (16.8.2010 u 13:16)
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku kikko na korisnoj poruci:
Borowatz (17.8.2010), Eddy (16.8.2010), Iris (16.8.2010), Mario Pavićević (17.8.2010), mp3lopov (16.8.2010), Nestor (16.8.2010)
Stara 16.8.2010, 17:04   #154
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hehe to je najbolji deo Ali seriously, tu je fora oko toga kako nije lako biti super heroj i kako ne moze to svako, kako moras da platis na neki nacin, tj da postanes psihopata To je dobro predstavljeno, i krvoprolice i nasilje je cool ko to voli. Ni meni se nije dopao onaj aspekt americke tinejdzerske komedije (onaj lik Crimson Mist ili kako vec bese je totalno bzvz). Ko voli superheroje i komedije, volece i ovaj miks. Ko je vise za dramu i malo vecu dubinu neka pogleda Defendor.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
Wolverine (30.8.2010)
Stara 16.8.2010, 21:28   #155
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
To je dobro predstavljeno, i krvoprolice i nasilje je cool ko to voli.
ja volim krvoprolice i nasilje u filmovima- kad kazem "volim" ne mislim na to da se kao lozim na takve stvari...vec da sve to nasilje ima nekog smisla...ima milion primera:
http://www.imdb.com/title/tt0107302/
http://www.imdb.com/title/tt0108052/
http://www.imdb.com/title/tt0065214/
tj to se ne odnosi samo na nasilje vec na bilo koji aspekt nekog filma- najbitnije je da ima smisla...
u ovom slucaju glorifikovanje tako brutalnih scena koje kao da su iz nekog dokumentarca o ratu ali uz saljivu muzikicu i konotaciju je zaprepascujuce besmisleno...
tj hteli su da na "lep nacin" prikazu kako izgleda zaklati nekog nozem... i to recimo primer nenaoruzane devojke koja bezi ka vratima i koja biva zaklana sa ledja od strane devojcice uz neki satro stos...
ali nije stvar u tim scenama- film je jedostavno glup da ja nisam mogao da verujem koju ocenu je zaradio...
prica o nekom klincu autsajderu koji se tripuje da postane neko i nesto i da bude super heroj i da ima dobre ribe........- wooow kako originalno..
dalje , neka smesna prica o nekoj osveti koja satro daje dubinu slojevitost prici - tipicno americki nacin lozenja ... pogotovo ona scena kad se nas heroj
Spoiler za scena:
suprotstavi trojici likova koji hoce da makljaju onog jednog koji bezi. i kad ga oni pitaju da li je vredno da umre zbog nekog nepoznatog- on pun energije i odlucnosti i suznog glasa kaze "kada trojica biju jednog. da , ja sam spreman da umrem"-
kad se tu nisam ispovracao onda necu ni od kilo vodke..
pa onda onaj kraj...strasno
dosta od mene sto se ovog filma tice

Poslednja ispravka: Iris (16.8.2010 u 22:54) Razlog: recnik
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2010, 22:37   #156
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ok ocigledno ne volis ovaj film ali plz trudi se da se vise izrazavas sa "ne svidja mi se" a manje sa "sr..nje", ipak smo mi ovde svi kao shatro civilizovani ljudi Da se Iris ne slaze sa tobom popitanju filma znas kako bi te izgrdila
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
Iris (16.8.2010), jozvan_Kg (17.8.2010)
Stara 16.8.2010, 22:56   #157
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I meni se omakne... ali u pravu si, primljeno k znanju
@kikko i svi ostali civilizovani ljudi, molim obratite pažnju na rečnik, postoje i kvalitetniji načini da se kritikuje neki film...


Lično nisam gledala ovo ostvarenje, ali sam se zahvalila na korisnoj informaciji pošto ga je veliki broj ljudi iz mog okruženja takođe preporučio. Dobro je pročitati i drugačije mišljenje.

PS. Da li je još neko gledao film Inception? Any thoughts?

Poslednja ispravka: Iris (16.8.2010 u 23:03)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2010, 23:59   #158
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

ok, izvinjavam se- u pravu ste za recnik....
a za Inception jos jedno moje misljenje...
dobar je film... neki spoj Matriksa i recimo The Cell (http://www.imdb.com/title/tt0209958/) .. ali po mom misljenju precenjen...
glavni karakter je klon stotina drugih holivudskih "junaka"- mistican i namrgodjen i krije neku "strasnu tajnu" koja ce da ga baca u razne dileme i nedoumice...
i pored dobre izvedbe, po meni, se na silu tj vestacki "produbljivao" film.. kao da je trazen izgovor da se sve bespotrebno zapetlja jos vise nego sto jeste.. i u nekim momentima stvarno moze da dodje do konfuzije jer se gomila jedostavnih radnji smenjuje jako brzo i stvara se iluzija da se desava nesto neverovatno ...
ali pored svega, dobar je film- traje dugo ali sve vreme drzi paznju i konstantnom akcijom ne dozvoljava opustanje...
iako je mogao da bude jos bolji( tj da ne pati od holivudskih "moranja") i ovako je za preporuku u svakom slucaju...
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2010, 1:18   #159
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
odgledao Shutter Island.... sta reci, Skorceze je kralj, jedan od retkih koji moze da napravi ovakav film...

mogu samo da preporucim,svima koji ga do sad nisu pogledali....ja sam se nekako nakanio i vredelo je...
Odgledah ga na tvoju preporuku i mogu da kažem da je sjajan zaista. Na trenutke me je podsetio na seriju Lost (izolovano ostrvo, nedoumice oko toga šta je stvarnost i tako dalje), ali su ga na kraju "izvukli".
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
nexexcalibur (17.8.2010)
Stara 17.8.2010, 16:40   #160
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo i ja prvi put da napisem nesto u ovoj temi:

Solomon Kane




Radi se u fantasticnom filmu koji bukvalno ima sve sto bi jedan odlican film trebao da ima;Glumu,odlicnu pricu i sto je najbolje atmosferu.U najvecem delu filma sam zaboravio na sve oko sebe,totalno sam bio fokusiran na film!
Sto se price i glume tice to ce vam objasniti fantastican trejler.

Solomon Kane


Zakljucak:
Topla preporuka za vise ne tako toplo leto

Izvin'te zbog pravopisnih greski.
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DylaN na korisnoj poruci:
Belfegor (21.8.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com