Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.5.2011, 16:26   #1
Nebojs@
Član
 
Član od: 17.11.2007.
Lokacija: Leskovac city
Poruke: 73
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Problem saADSL ruterom Thompson TG585 v7 wifi

Imam problem sa dotičnim wifi ruterom, kad sam ga dobio rečeno mi je da je ispravan i da je bez problema radio na Telekomu.

Ja koristim Beotel adsl, od njih sam dobio user i pass za konekciju, uz pomoć instalacionog CD-a sam podesio na ruteru sledeće

VPI/VCI - 8.35
PPPoE
Stavio svoj user i pass
Podesio šifru za wifi.

Na ruteru se sve lampe upale i svetle zeleno, ali ja nikako ne mogu da se povežem na internet.

Morao sam da koristim CD jer u podešavanjima rutera na adresi 10.0.0.138 postoji opcija samo za user i pass provajdera, dok setup wizard neće da pokrene i prijavljuje grešku " warning running easy setup is not possible, there are no templates present "

I kao što rekoh, setup sa CDa prođe, lampice se sve popale i svetle zeleno, a test konekcije u podešavanjima za ruter prijavi da je sve uredno i da konekcija radi. Međutim interneta nema ni na wifi ni preko LAN-a...

Inače na mojoj liniji sam probao par običnih rutera i jedan TPlink WIFI i sve je radilo bez ikakvih problema...
Nebojs@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem Crypt Load i Thompson SpeedTouch 546(i) v6 (6.1.0.5) Sxxx Komunikacioni uređaji i umrežavanje 9 20.3.2009 17:16
Problem sa ruterom pesoholicar015 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 12.12.2008 18:16
Umrezavanje putem wifi..problem..pomozite!! blade_91 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 15.9.2008 21:14
problem oko konekcije sa ruterom DAP 1160 Stevie Wonder Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 2.3.2008 22:18
Problem sa ruterom GoranM Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 5.1.2008 18:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com