Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.6.2015, 16:56   #9561
alexthekid
Član
 
Član od: 23.1.2011.
Poruke: 405
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 240 puta na 172 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nakon nekoliko preporuka, odgledao Home (2015). Tačnije, odgledao 2/3, za više nisam imao živaca. Animacija je sasvim fina, ali ... izuzetno iritantna trendi teenage muzika, smotani iritantni vanzemaljac koji postaje heroj, polutamnoputa klinka sa Ajfonom, fudbalersko-fejsbukovskim butinama i guzom kao bojler (sve to je sada izuzetno moderno i trendi) nisu nešto što smatram interesantnim. Priča mlako-sladunjava, sa verovatno klasičnim hepi-endom (kao što rekoh, nisam stigao dotle).
Možda ovakva ostvarenja prolaze kod FB generacije, verovatno je njima i namenjen, ali da sam znao ono što sad znam, u širokom luku bih obišao ovaj naslov.
Naravno, dozvoljavam da neko ima drugačije mišljenje.
alexthekid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 0:36   #9562
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Разлог нападања Fifty Shades of Grey је то што се гледа искључиво кроз критике. Ето тако, популарно је пљување по филму, иако нисте извукли ЛОШЕ црте и ДОБРЕ црте као што сам ја урадио и разрадили то детаљније и били бар мало реални. Зашто мора неко некоме да се правда што му се свидео филм који се скоро ником другом није свидео? Идиотизам...Zoni је лепо навео шта је имао, додуше, као и скоро увек, превише кратко без превише образложења, али тако је то овде на форуму, већину мрзи да напише пар ширих реченица.

Него, предуго ми стоје рецензије филмова које поодавно одгледах...Иначе, сви од наведених 5 филмова су озбиљнији, са дубљом и израженом глумом.

Wild Tales
Овај филм улази у топ 10 филмова 2014. године, а листа још није готова, јер имам још доста филмова да одгледам из 2014. године. Заиста фасцинантан филм ког сам одгледао у даху у смислу да сам могао гледати још најмање сат времена. Аргентинска кинематографија је позната по свом квалитету, али и шпански филмови су одлични такође...Него, овај филм има пар испреплетаних прича са врхунском глумом и извођењем које нисам тако често виђао. Приказ људи и њихових живота, проблема и њиховог превазилажења. Филм који је изузетан, уживао сам у њему и нема шта да пишем даље – обавезно погледати.
Оцена 9/10.

The Words
Много добар филм, као и све унутар њега. Сваки елемент је одличан и фокус је на погрешним изборима који нас могу пратити цео живот и питање је како се која особа може носити са тим. Ако си уметник, можеш да се прикриваш споља, али...увек ту је оно али. Грешке не можеш избрисати, чак иако су ненамерно направљене. Прича у филму одлично функционише, везана је за радњу у милиметар и присутна је јака емоција, јер је много тога болно.
Оцена 8,5/10.

Conviction
Филм о борби за правду. Сестра посвећује део живота да ослободи брата из затвора, кога су сместили неки злотвори, па се прича врти око тога. Рађена је по истинитом догађају и глумци су изврсни, а добро познати. Велика препорука.
Оцена 8,5/10.

Still Alice
Филм који прати болест једне особе не може да не дотиче и да не натера особу да размисли и о овом сегменту. Све је на нивоу и нема потреба превише описивати филм. Квалитетна породична драма, са мирним темпом и све тужнијим како се ближи крај, а уз то и не траје дуго.
Оцена 7,5/10.

People Like Us
Диван филм са причом о породичној трагедији и испреплетаним односима у том погледу. Тужан уистину, посебно како се ближи крај, али јако лепо урађен. Пријатна глума, а и клинац је закон. Слабо гледан, потцењен, иако има вредности као преходна 3 филма. Препорука.

Додао бих да ме лепота, згодноћа и шарм Елизабет Бенкс опчинила...савршена је. Личи доста на Белен Руеду (Лусија из Los Serrano).
Оцена 7/10.

Poslednja ispravka: Romantic (24.6.2015 u 20:46)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
Trosarinac (24.6.2015), ZoNi (24.6.2015)
Stara 24.6.2015, 11:29   #9563
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Exclamation Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ko želi preporuke filmova, neka izvoli i čita temu. To i jeste njena poenta.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Trosarinac (25.6.2015)
Stara 24.6.2015, 13:32   #9564
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

Jurassic World (2015)

Dosta scenskih efekata, kvazi-porodični film bez nekih preekstremnih scena nasilja. Nema scena eksplicitnog seksa, što je rijetkost danas za bilo kakvu akciju: može da se gleda sa djecom, a njima će se najviše i svidjeti. Od zadnjeg je prošlo deset i kusur godina, ali nisam zadivljen ničim u filmu. 3D prikaz je očajan.

Ocjena 3/10
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 16:10   #9565
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ U kom bioskopu si gledao 3D?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 16:14   #9566
Rista1
Član
 
Član od: 12.11.2014.
Poruke: 48
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam vodio klince i oni se oduševili a za mene je to dovoljno.

coolpad f1
Rista1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 17:25   #9567
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mad Max: Fury Road - Moracu da prestanem da pratim recenzije/komentare/opise/hajpove pre gledanja filmova. Pogotovo za dobre filmove, Fury Road jeste dobar film, ali sam imao neka neverovatna ocekivanja i na kraju sam pomalo razocaran. Iako je ponavljam film odlican, zasluzan ocene 8.6 na imdb-u. Svaka im cast za minimalno koriscenje cgi efekata, uhvatili su onaj feeling originalnih mad max filmova.

Vidim da je vec najavljen nastavak Mad Max The Wasteland Nadam se da cemo videti opet kombo Teron+Hardi, deluju jako skladno
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 17:26   #9568
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I ja sam gledao Jurassic World i meni je film sasvim OK...kao sto rekose nije nesto za odusevljavanje, ima jako puno scena koje su preterane i potpuni klise, ali isto tako ima nekih brilijantnih momenata....ima par delova koje ubijaju po nostalgiji, cuti glavnu kompoziciju dok se otvaraju masovna vrata ponovo, nakon toliko godina, zaista je fantastican momenat. Takodje, pred kraj film postoji jedna scena zbog koje umalo nisam zaplakao
Nije ovo ni primaci prvom delu, ali je svakako bolji od treceg (po meni), drugi deo mi je takodje ostao u srcu i ne mogu reci nista lose ni o njemu....Po meni vredi pogledati, bio mi je zanimljiv od pocetka do kraja. Negde na sredini malo gubi na snazi (ne mislim na akciju i intenzitet vec na opste uzivanje u filmu) ali je meni generalno bio OK.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 3:11   #9569
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@ Jurassic World (2015)

Plasticno bezidejno ostvarenje koje nije ponudilo ni tracak pokusaja da doda nesto novo na ovaj serijal . Film nije mogao da omasi na blagajnama,jer ono sta da gledamo (devojko,familijo,rodbino,prijatelji) , ah dinsoaurusi trce jure ljude wow ajmo to.

Shtuc muc kraj filma aj kuci , moze da se pogleda ali steta ,moglo je mnogo bolje.

5.4/10 (lepo izgleda,neiskoriscena scenografija tupastim desavanjima)


@Avengers: Age of Ultron (2015)

Ko je gledao prvi deo i svideo mu se onako, ne mora da gleda ovaj film...

Jedino opet lepo izgleda i akcija je fluidna ,efekti i sve to ,verovatno je odlicno vizuelno iskustvo u bisokopu.

Prica i plot su smesni manje vise,mada i prvi deo je budalast.

5.9/10 (show za oci ,odmor za mozak)


Gallipoli (1981)

Film proleti jako brzo ,drzi paznju i jako verno prikazuje vreme prvog svetskog rata i svu ludost koja je tad uzimana zdravo za gotovo.

Film koji shalje veliku kritiku na taj period covecanstva i postavlja mnoga pitanja na koja ni danas (nazalost) nemamo odgovor.

I mene je bilo sramota posle filma iako nemam veze sa 1 svetskim ratom,mozda zato sta sam covek a sta su ljudi radili tada ,a ja deo te vrste, tako nekako.

8.5/10 ( klasik , obavezno pogledati )

Poslednja ispravka: Markonije (25.6.2015 u 3:26)
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
caine (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 13:25   #9570
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ni meni se nije nesto svideo Jurski svet. Dosadne teme, dosadni likovi i dosadnjikava akcija, a da nije nedovoljno iskoricenog Krisa Preta, film ne bi imao nimalo harizme. Jedan od onih filmova koji su pravljeni po komercijalno dobitnom receptu "ubacis decu koja su ceo film u opasnosti i na kraju prezive"
Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Nadam se da cemo videti opet kombo Teron+Hardi, deluju jako skladno
Ja se nadam da ce u sledecem delu glavni lik da bude Mad Max
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 16:34   #9571
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
^ U kom bioskopu si gledao 3D?

U Palasu u Banjaluci
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Kidja (25.6.2015)
Stara 26.6.2015, 20:12   #9572
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Incendies (2010), http://www.imdb.com/title/tt1255953/



Twins journey to the Middle East to discover their family history, and fulfill their mother's last wishes.

Uh! Kako dobar film! Odlična priča, odlična gluma, mada malo komplikovana radnja (naročito za one koji slabo poznaju komplikovanu geopolitiku Bliskog Istoka).

Preporuka.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2015, 8:29   #9573
Master Roshi
Član
 
Član od: 1.8.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 56
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Master Roshi
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Romantic, na tvoju preporuku odgledao Wild Tales i malo je reci da sam odusevljen. Au kakav film! Sto bi rekli, totalno drukciji od drugih Velika preporuka za ovaj film!
Master Roshi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2015, 14:08   #9574
Dare01
Veteran
 
Član od: 18.6.2010.
Lokacija: Sremska Mitrovica, Srbija
Poruke: 522
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 121 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Brestskaya krepost (2010)



Pozdrav svima. Evo da se i ja malo uključim u ovu temu koju inače već dugo pratim. Sinoć pogledao odličan rusko-beloruski ratni film Brestskaya krepost (2010). Film opisuje prve dane nemačke invazije na SSSR i odbranu Brestovske tvrđave, kroz sećanje tada malog dečaka zvanog Sashka Akimov. Ako volite ratne filmove ovaj vas sigurno neće ostaviti ravnodušnim. Veoma realisistično prikazana drama koja se odvijala u tvrđavi. Od mene čista 10-tka i preporuka da obavezno pogledate.

Poslednja ispravka: Dare01 (27.6.2015 u 14:22)
Dare01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dare01 na korisnoj poruci:
Dimo (27.6.2015), FlaSHBacK (27.6.2015)
Stara 27.6.2015, 18:05   #9575
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Nadam se da cemo videti opet kombo Teron+Hardi, deluju jako skladno
Sto dokazuje da su jako dobri glumci, s obzirom da kruze glasine da se na snimanju nisu slagali nikako
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2015, 18:27   #9576
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dare01 kaže: Pregled poruke
Brestskaya krepost (2010)

Film opisuje prve dane nemačke invazije na SSSR i odbranu Brestovske tvrđave, kroz sećanje tada malog dečaka zvanog Sashka Akimov. Ako volite ratne filmove ovaj vas sigurno neće ostaviti ravnodušnim. Veoma realisistično prikazana drama koja se odvijala u tvrđavi. Od mene čista 10-tka i preporuka da obavezno pogledate.
Ovaj film su kod nas puštali u maju, tokom nedelje obilježavanja sedamdeset godina pobjede nad fašizmom. Kad pogledam unazad na filmove na datu temu, mogu da pobrojim svega nekoliko koji su ostavili utisak na mene kao ovaj. Pravo rečeno, može biti da na momente skreće u jeftinu tragi - romantiku, ali kad se prisjetiš šta je sve sovjetski narod prošao u ratnim godinama... možda i nije.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2015, 18:39   #9577
Natasha
Novi član
 
Član od: 14.4.2014.
Poruke: 14
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Inside Out

Nisam planirala da ga gledam, ali sam baš bila raspoložena za bioskop i pošto sam Juru već gledala a Ted me ne interesuje, odabrala sam ovo sa repertoara i nisam se pokajala Simpatično predstavljena, jednostavna priča, uspela je da me razneži i vrati u detinjstvo. Još više me oduševio kratki film koji su prikazali pre ovog - Lava, kao i svi Pixarovi kratki filmovi (preporuka za Paperman i Blue umbrella).

Poslednja ispravka: Natasha (27.6.2015 u 19:34)
Natasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2015, 21:59   #9578
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master Roshi kaže: Pregled poruke
Romantic, na tvoju preporuku odgledao Wild Tales i malo je reci da sam odusevljen. Au kakav film! Sto bi rekli, totalno drukciji od drugih Velika preporuka za ovaj film!
Да, филм убија, а ја бих баш волео да гледам што више таквих филмова само што их је тешко наћи.

Mad Max: Fury Road
Нисам гледао оригиналну трилогију, што је највероватније велики минус, али како год, никада ме није привлачио тај постапокалиптичан приказ света ни прича, па сам заобилазио.
Овај филм са Хардијем као Максом је одличан, по питању свега што се тиче забаве, а мање око приче и развоја ликова (чак и самог Макса).

Предности:

Приказ суровог света (разореног тла, преживљавања, канибализма, изокренуте психе и осталих јада људског рода) је највећа предност филма. Средина је, дакле, урађена феноменално, а и оно важније – ефекти ми нису упадали у очи (за разлику од филмова Мајкла Беја).

Ликови су изузетно занимљиви у смислу акције, са свим оним костимима и понашањем, иако са слабом причом смештеном иза њих, али је овде, очигледно, тако и требало да буде.

Радња се овијала феноменално, приказ света је врхунски, атмосфера готово савршена, а ликови уз сва она возила, имена, банде итд. су сурово приказани.

Недостаци:

Већ напоменута прича, сценарио (једносмерна, линеарна и најслабија карика, али исто као и за ликове и овде је циљ био – што више акције). Можда и највећа штета је што је лик Макса толико сиромашан, па чак у неку руку делује и секундаран и то не само због мало изговорених речи, већ и дешавања која су га пратила.

Филм, као и сваки филм, има своје недостатке, али ако очекујете нешто више од тоне забаве, не надајте се превише, јер је ово филм намењен уживању, за биоскоп, уживање са друштвом уз пиво и кокице пре свега. Дакле, тотална забава, а ако тражите неку драму са ликовима који ће кмекати због ситуације у свету или неузвраћене љубави, промашили сте. Ја сам се уздао у забаву, то сам и добио и хвала режисеру на томе.
Оцена 8,5/10.

Kiss Kiss Bang Bang
Откачена акциона комедија са нарацијом Роберта Дауни Џуниора и одличним заплетом. У много ситуација је било да умало да паднем са столице од смеха, јер просто има оних кратких фора које вас терају да се смејете и то траје од самога почетка. То његово америчко глупирање са смешним Вал Килмером је прави погодак (као и она медена глумица). Првих сат времена је врх и мада после постаје мало озбиљније (што ми је мало засметало), филм је одличан, нема шта. Велика препорука.
Оцена 8/10.

The Expendables 3
Можда и најбољи у досадашњем току серијала, иако се радње претходна 2 не могу да сетим баш најбоље...хм...Није ни важно, јер овај филм пуца на класичну акцију, стара школа, али са много више употребе оружја него туче. Добар темпо, добра постава, све је склопљено лепо и заиста бих волео да видим бар још 2 наставка. Ко жели добру акцију у старом стилу, ово ће га заинтересовати.
Оцена 6,5/10.

Run All Night
Класичан Лиамов филм. Акција, акција и акција и крими прича иза стуба. Мало другачија је прича, јер Лиам, иако класичан у акцији, ипак није класична добрица.
Оцена 6,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2015, 0:15   #9579
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Get Hard (2015), http://www.imdb.com/title/tt2561572/



When millionaire James King is jailed for fraud and bound for San Quentin, he turns to Darnell Lewis to prep him to go behind bars.

Odlična komedija, prepuna "neukusnih" šala Ferrell vrlo dobar, Hart odličan!

EDIT: muzika takođe vrlo, vrlo dobra

Poslednja ispravka: ZoNi (28.6.2015 u 1:10)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2015, 0:34   #9580
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Odgledao i ja danas, najlosiji film u zadnjih nekoliko godina, totalni promasaj, cak i za Ferela
Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Po internetu se provlaci teorija da je Hardijev lik ustvari ferral kid iz trojke. Ko je gledao zna na koga se misli. Teorija je odlicna s obzirom da je klinac samo mumlao, sto i sadasnji Max radi. A s obzirom da mu je originalni Max bio idol, moguce da je iz nekog respecta preuzeo njegovo ime i prezime i njegovu delatnost. Takodje u originalnoj trilogiji su Maxu ubili sina i zenu, a ovde cerku i zenu, sto opet moze biti neka projekcija klinca. Miller kaze da teorija nije tacna, ali savrseno se poklapa i zato je moguca i objasnjava sporednu ulogu Maxa...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com