Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2007, 2:33   #201
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Bwahaha jeste, ako ja kazem da je ceo svet glup jel ce on postati sutra takav, ili ti to gledas da vecina misli da ce fo3 biti jadan pa makar kad izadje bude extra. Verujem da fallout fanovi nisu toliko pros' narod da ne shvate da je igra dobra iako su je tako kudili pre nego sto je izasla.
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 9:48   #202
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Damirius kaže: Pregled poruke
Bwahaha jeste, ako ja kazem da je ceo svet glup jel ce on postati sutra takav, ili ti to gledas da vecina misli da ce fo3 biti jadan pa makar kad izadje bude extra. Verujem da fallout fanovi nisu toliko pros' narod da ne shvate da je igra dobra iako su je tako kudili pre nego sto je izasla.
Stvar je u tome što će se, ako naprave dovoljno jaku grafiku, uvijek naći ljudi koji će igru hvaliti na sav glas. Zar si vidio malo komentara tipa: Oblivion je najbolji RPG ikada! Radi se o mlađoj generaciji, uglavnom, ali među njima će F3ako bude igra sa jakom grafikom imati prođu. A to što to više neće biti Fallout nikoga od njih neće zanimati. A mi, starija generacija, iz čiste nostalgije ima da kupimo igru. Ukratko, Bethesda ne može da promaši, tako da ne vjerujem da će se pretjerano truditi.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 10:27   #203
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Eto meni nije uopste jasno kako ispade Oblivion igra godine (poll na ovom forumu).

S jedne strane igre je definitivno imala najbolji prvi utisak, narocito kada izadjes iz tamnice, pa nabavis konja pa gledas prirodu i to.

Ali posle jedno 100h igranja i kako sve izgleda isto (iste kapije, isti tuneli, para i super opreme na sve strane, itd...), uopste ne vidim veliki igracki potencijal u tom RPGu (tj. istrazivackom akcionom RPGu).

Poslednja ispravka: player1 (30.4.2007 u 11:11)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 11:45   #204
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
Stvar je u tome što će se, ako naprave dovoljno jaku grafiku, uvijek naći ljudi koji će igru hvaliti na sav glas. Zar si vidio malo komentara tipa: Oblivion je najbolji RPG ikada! Radi se o mlađoj generaciji, uglavnom, ali među njima će F3ako bude igra sa jakom grafikom imati prođu. A to što to više neće biti Fallout nikoga od njih neće zanimati. A mi, starija generacija, iz čiste nostalgije ima da kupimo igru. Ukratko, Bethesda ne može da promaši, tako da ne vjerujem da će se pretjerano truditi.
Pa da, nazalost to je to. Betsheda zna da ce se prodati i boli ih uvo. Sto je najgore ja sam iz te mladje generacije, ali eto opet sam bio te srece da na vreme udjem u taj svet dobrih rpgova. Kupio sam Fallout2 kad je izasao tj. malo kasnije, pocetak 1998. ne znajuci sta je RPG. Jos nisam ni napunio 11 godina . Ja kao pravi klinac uzeo da igram i nije mi se svidelo u pocetku. Posle jedno godinu dana ja ga instaliram opet i shvatim da je to najbolja igra ikada
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 11:45   #205
zorz
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Eto meni nije uopste jasno kako ispade Oblivion igra godine (poll na ovom forumu).

S jedne strane igre je definitivno imala najbolji prvi utisak, narocito kada izadjes iz tamnice, pa nabavis konja pa gledas prirodu i to.

Ali posle jedno 100h igranja i kako sve izgleda isto (iste kapije, isti tuneli, para i super opreme na sve strane, itd...), uopste ne vidim veliki igracki potencijal u tom RPGu (tj. istrazivackom akcionom RPGu).
Pa koja igra ne dosadi posle 100 sati igranja !!! Jesi li igrao jos neku proslogodisnju igru toliko? Eto ti odgovora zasto je proglasena najboljom...
Inace, meni se licno svidela, ali ne kao stariji cistokrvni rpg-ovi, niti sam je tako posmatrao. Tesko da ce se takve igre ponoviti i zbog toga ih i ne treba porediti sa danasnjim. A sto se tice FallOut-a 3 mislim da ce duh prethodnika potpuno nestati... Pa zamislite samo da Bethesda izda igru koja je prepuna eksplicitnih scena i dijaloga i time sebe uskrati za dobar deo trzista (zbog cenzura i zabrana)... Ma da, kako da ne ...
  Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku na korisnoj poruci:
Maladikt (30.4.2007), player1 (30.4.2007)
Stara 30.4.2007, 14:09   #206
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
zorz kaže: Pregled poruke
Pa koja igra ne dosadi posle 100 sati igranja !!!
Pa ona mora da se igra 100h ako oces da predjes vecinu questova. I prilicno me je smorila blizu kraja (zbog silnog ponavljanja), ali ipak kad ocu da zavrsim igru to i uradim. Poceo sam drugu partiju u prestao posle par sati, igra je potupuno izgubila smek koji je imala u pocetku.

Ja smatram igre na koje mozes da se vratis posle par meseci dobrim igrama. A ne hitove tipa igraj mesec dana i zaboravi (nazalost takve igre daju i najvise profita).

Eto sta sam prosle godine igrao...
Eto NWN2 igram i dalje (presao kampanju 3 puta), Civilizaciji4 (sa ekspanzijom) se vracam uvek posle par meseci. HOMM4 sa ekspanzijum jednom kampanju i u drustvu dosta puta.

Itekako ima igara koje sam igrao dugo.

A ima i onih kratkih ali zabavnih (Call of Juarez, Dark Messiah, itd...)

Oblivion mu dodje kratko zabavan, a na dugo smor varijanta.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 23:22   #207
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Exclamation Re: Fallout 3



http://www.youtube.com/watch?v=1uuDKrY7eW0

Ovo je video koji je danas postavljen na net,iz alpha verzije je Van Baurena-to jest fallouta 3 koji nikad nije izdat jer je firma koja ga je pravila zvana Black Isle bankrotirala 2003 god...

Sve u svemu,40% su mi ispunjena ocekivanja i nisam toliko zadovoljan...samo znam ako je ovako trebao da izgleda F3 koji je pravio isti tim kao i prva 2 kako li ce izgledati ovaj bethesdin nastavak koji prave deo ekipe koji je pravio oblivion i glavni developeri koji se dice time da nisu previse voleli stare falloute???Sve u svemu po mom skromnom misljenju bice oblvion sa puskama i mutantima:-)

Kako vam se cini video?
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku gently na korisnoj poruci:
Damirius (1.5.2007), Eni (1.5.2007), mvasic (2.5.2007), Red Dragon (1.5.2007)
Stara 1.5.2007, 0:37   #208
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Odista zanimljivo, nesto mi se ne svidja nacin borbe koliko sam video, doduse ipak je to snimak alpha verzije od 1.5 minuta... Engine dovoljno dobro izgleda i eto. Nema bas nesto specijalno, posto ipak to treba da se proba. Kad bi frknuli neki demo onlinebilo bi extra. Uglavnom tim koji je radio na van burenu nije isti. Trojica likova koji su osnovali troiku su radili fallout2, mislim bili su najzasluzniji za njegov razvoj, a i jos po neki lik je otisao u medjuvremenu...
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 0:48   #209
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Wink Re: Fallout 3

Vidim da se linija popunjava u borbi, pa deluje potezno, vidim da je SPECIAL bio tu, perspektiva i interfejs kao original, fina 3D grafika...

NEPREŽALJENO...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 1:39   #210
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Ne drzite me za rec, ali ja sam ubedjen da je na benchu jedan lik delio upravo tu alphu.
Bila je oko 500mb..
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 18:01   #211
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

First off I would like to quickly say that I am an artist at Bethesda. I worked on environmental art for Oblivion and I have now moved on more to effects and such for Fallout. For this reason, I will not be able to answer any questions about the gameplay mechanics or story of Fallout 3. This is simply because my view/opinion of the current state of these things would be incomplete, inaccurate and/or irrelevant.

Now that that is out of the way, I would like to say something about working here. We are not in the business of making games solely for other people. We do not make our decisions based of market research, trends, polls or other such nonsense; and our business folks, while very good at their jobs, stay almost completely out of the development process. (Hey, they sign the checks, so we have to at least tell them what we’re doing.)

We simply try to make games that we think will be fun to play. We want to play these games and enjoy them, and we want other people to like playing these games as well. If we were only in the business of making money we would be selling WWII football games for the DS. (And I wouldn’t really want to work here anymore.)

There are a lot of people here who are very passionate about Fallout and want to stay true to what made the first games great. Personally, I have only played a few hours of the first Fallout and very recently at that, so it would be wrong for me to claim any great fandom. (Before your head explodes please refer to the disclaimer about me not being in charge of story or gameplay design!) However, I have enjoyed what I have played for the most part. I like the setting and dialogue and I like how your skills affect you ability to communicate with people a lot. I don’t, however, agree with you on the combat system. To me, it feels like an excruciatingly slow Diablo. I don’t see it as being particularly more involving, just much, much slower. To each there own I suppose.

I’m sorry if you hated Oblivion. I will not preach that every facet of the game was perfect. I could, along with the 60 or so others immediately around me, offer a laundry list of things I wish were different about the game, but I know we are proud of it as a whole. And I also know that by any impartial measure (i.e., not my Mom and not the people on these forums) the game is enjoyed by the vast majority of people who play it. It is ok to have on opinion on the game and no one here is going to attack anyone who does not like it, but don’t assume that because you know five, ten, or even a hundred people who hate everything about Oblivion, you should get an apology from us.

Fallout will be very different from Oblivion and it will be a game that I guarantee we will not release until we are happy with it. Will you like everything about it? No, of course not. Will you like anything about it? I have no way to guarantee that for you, but that’s ok.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 18:07   #212
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Fps/ Rts
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 18:16   #213
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
Stvar je u tome što će se, ako naprave dovoljno jaku grafiku, uvijek naći ljudi koji će igru hvaliti na sav glas. Zar si vidio malo komentara tipa: Oblivion je najbolji RPG ikada! Radi se o mlađoj generaciji, uglavnom, ali među njima će F3ako bude igra sa jakom grafikom imati prođu. A to što to više neće biti Fallout nikoga od njih neće zanimati. A mi, starija generacija, iz čiste nostalgije ima da kupimo igru. Ukratko, Bethesda ne može da promaši, tako da ne vjerujem da će se pretjerano truditi.
I hear you, bro'.
Ali kod mene sljasteca grafika ne pali, i nikad nije palila. Prvo ideja i atmosfera igre, pa na daaaaaalekom 3.mestu je grafika.
Izgleda da samo starija generacija razume sta je u stvari "(video) igra".
Ja se iskreno nadam da ce u neko skorije vreme izaci F3, pa cu zamoliti SK da mi dozvole da objave MOJ opis F3, jer mogu ocekivati objektivnu recenziju(a budem li video "Oblivion sa pushkama", verujte, ocekuje vas pravi show na papiru), jer, i pored (kvaliteta) Obliviona, ja bas i ne mirisem Bethsedu, pogotovo zbog tolikog odlaganja.
Video sam trailer Van Burena(jedino nisam primetio turn-based borbu, ali verovatno mi se ucinilo)....... ako F3 ne bude ovakav........pa ni TES 5 ih nece spasiti propasti.
Meni i dalje nije jasno sta se desilo sa Van Burenom....... ono je bila alpha?
Secanja na to kakav je F3 mogao da bude:

http://www.nma-fallout.com/forum/alb....php?cat_id=39


Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:25   #214
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
zorz kaže: Pregled poruke
Pa koja igra ne dosadi posle 100 sati igranja !!! Jesi li igrao jos neku proslogodisnju igru toliko? Eto ti odgovora zasto je proglasena najboljom...
Ja sa ne slazem. Mene je smorila posle nesto manje od 20 sati i odma je letela sa harda. A biti najbolji medju djubretom i nije neki uspeh. Sve i da je najbolja.

@Red Dragon: jel ti to hoces nas da bacis u ocajanje sa ovim izvestajem? Kad vidim da neko tako zelen pravi F3 odma mi pozli.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:35   #215
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Ali kod mene sljasteca grafika ne pali, i nikad nije palila. Prvo ideja i atmosfera igre, pa na daaaaaalekom 3.mestu je grafika.
A mene pali prica i razvijeni likovi - profesionalna deformacija od BG i Tormenta. Mada volim i lepu grafiku - tj kreativan dizajn (kao u npr FFX), a ne eye candy Obliviona.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 23:37   #216
zorz
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom

Izvinjavam se zbog offtopica, ali da li mozda neko moze da mi kaze ime pesme (ili izvodjaca) iz trejlera koji je postavio gently5210 iznad? Uvek me je odusevaljavala ona stvar u introu Fallouta 2 (Louis Amstrong - A kiss to build a dream on)[/url], a ova je veoma slicna! Obe su bas kulerske !

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Ja sa ne slazem. Mene je smorila posle nesto manje od 20 sati i odma je letela sa harda. A biti najbolji medju djubretom i nije neki uspeh. Sve i da je najbolja.
Ma, ne kazem ja da je Oblivion zasluzio da bude najbolja igra prosle god. i da je to neki zavidan uspeh. Samo petpostavljam da je razlog za ovu "nagradu" to sto se dosta igrala (vremenski) i da je zbog toga ljudima ostala urezana u secanju kada su glasali...

Nego da se vratim na temu. Ne znam za vas, ali meni ce zaplet u FO 3 biti veoma vazan. Mislim da bi bilo dobro da se pojave neki stari likovi (mozda cak i chosen one) i da imaju neku ulogu u prici. Zamislite, na primer, da Chosen one odlepi i bude glavni negativac, a da vas zadatak bude da pokusate da ga vratite na pravi put (ili cete mu se pridruziti u zlim palnovima? )! Smatram da je bitno da prica bude otkacena (i morbidna) da bi se sacuvala atmosfera keca i dvojke!

Poslednja ispravka: Eni (2.5.2007 u 16:27) Razlog: Nema linka za download
  Odgovor sa citatom ove poruke Dobio opomenu
Stara 2.5.2007, 11:10   #217
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
zorz kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se zbog offtopica, ali da li mozda neko moze da mi kaze ime pesme (ili izvodjaca) iz trejlera koji je postavio gently5210 iznad? Uvek me je odusevaljavala ona stvar u introu Fallouta 2 (Louis Amstrong - A kiss to build a dream on - http://www.emp3world.com/to_download.php?id=40764), a ova je veoma slicna! Obe su bas kulerske !



Ma, ne kazem ja da je Oblivion zasluzio da bude najbolja igra prosle god. i da je to neki zavidan uspeh. Samo petpostavljam da je razlog za ovu "nagradu" to sto se dosta igrala (vremenski) i da je zbog toga ljudima ostala urezana u secanju kada su glasali...

Nego da se vratim na temu. Ne znam za vas, ali meni ce zaplet u FO 3 biti veoma vazan. Mislim da bi bilo dobro da se pojave neki stari likovi (mozda cak i chosen one) i da imaju neku ulogu u prici. Zamislite, na primer, da Chosen one odlepi i bude glavni negativac, a da vas zadatak bude da pokusate da ga vratite na pravi put (ili cete mu se pridruziti u zlim palnovima? )! Smatram da je bitno da prica bude otkacena (i morbidna) da bi se sacuvala atmosfera keca i dvojke!

Pesma je Dream a Little Dream of Me,a izvodi je Connie Francis.

Ovo sto si pomenuo bi po meni previse licilo na diablo II,ali ko ce mu ga znati,ko zna koji buckuris bethesda napravi
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gently na korisnoj poruci:
Stara 2.5.2007, 18:00   #218
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Updateovan je sajt i na njemu pise da ce teaser biti postavljen za 34 dana...ko ce to da doceka

http://fallout.bethsoft.com/
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gently na korisnoj poruci:
The mighty Boo (3.5.2007)
Stara 2.5.2007, 19:00   #219
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Hihihi jedva cekam, najzad cemo videti sta je u pitanju... fps ili tps hehe, salim se, necu sad da natrpam jos pesimizma na forum
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 22:00   #220
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Kakva je ono muzika na sajtu Fallout 3. Bre nije Fallout, Day of Defeat i Wermacht. Ceo tim je zreo za jedno posmatranje. Sto nestavise muziku iz F1,2. Koja *****rija. Brate mora ovde cistiliste, pa sve ispocetka.

Evo sa foruma glasanje i sta ljudi misle o muzici:

Way too Epic. [ 95 ] [54.29%]
Its Fallout-y. [ 11 ] [6.29%]
I like it, even if it is Epic. [ 69 ] [39.43%]
I hate it, even though it sounds Fallout-y. [ 0 ] [0.00%]

Ali sta vredi kuknjava, kada treba neko da Betprotezi zakuca na vrata i dvodimenzionise ih.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, fallout, fallout 3, rpg, special


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout MMO Belfegor Role-Play 7 27.1.2010 14:08
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel DeCoy Role-Play 7 28.11.2008 14:13
Fallout - endings Nemesis Role-Play 4 26.9.2007 17:37
Fallout original kulturni jelen O igrama uopšte 2 7.12.2006 4:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com