Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2016, 11:43   #9501
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Sto se tice cene gemova i karakter slota, cak i da je cena ista kao pre godinu dana sada je teze skupiti toliko golda nego sto je bilo pre godinu dana, a treba ti i vise golda za druge stvari nego sto je trebalo pre godinu dana. Cena skoro svih materijala je skocila, ako hoces da pravis ascended armor sada ti treba bar 50-60% vise golda po komadu nego sto je trebalo pre godinu dana, Ako hoces da pomognes gildi takodje treba vise donirati nego sto je trebalo pre hot-a. Plus sad ubaciju nove skinove i utilitije na gem shop mnogo brze nego ranije i time dizu cenu gemova.

Zakljucak: Mnogo manje dobijas golda a mnogo vise ti treba => mnogo vise grinda.

Meni je lakse nego ikad da skupim gold, mada je to u najvecoj meri zahvaljujucu tome sto sam poceo i TP da koristim. Asc armor jeste skuplji, o tome sam ranije vec pricao, ali ne za 50-60%. Opet se gadjate bombasticnim ciframa. Btw, t6 matsi su npr. duplo jeftiniji nego prosle godine, tako da nije istina da je sve poskupelo.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 12:08   #9502
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Meni je lakse nego ikad da skupim gold, mada je to u najvecoj meri zahvaljujucu tome sto sam poceo i TP da koristim. Asc armor jeste skuplji, o tome sam ranije vec pricao, ali ne za 50-60%. Opet se gadjate bombasticnim ciframa. Btw, t6 matsi su npr. duplo jeftiniji nego prosle godine, tako da nije istina da je sve poskupelo.
Jel ti uopste citas post na koji odgovaras?
Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Cena skoro svih materijala je skocila
Poskupeli su t2,t3,t4 i neki t5 a pala je samo cena t6.

Sto se tice cene ascended opreme pre godinu dana sam mogao napraviti komad armora za 60-80g sad je svaki komad preko 100g ako to nije 50-60% vise sta je onda?
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 14:37   #9503
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ovo su neke osnovne fore kako se gold pravi u gw2 od junka,verovatno ih svi znaju,stare prevazidjene fore....blabla.Meni su koristile,jer iz principa necu da se drndam i radim nesto zbog necega,ovo su univerzalne metode za sav drop,znaci radis sta ti se radi i efektno koristis junk.

prvo salvage rare zbog ecto,salvage light opremu zbog silk,ostalo zeleno sve u mf i pravis rare,chestove i bagove(koji imaju lvl efekat) otvarati na char lvl51-55 i salvage zbog linen i ostalih gluposti...karmu pretvarate u gold tako sto kupujete one rukavice i gluposti lvl45 valjda i onda salvage u linen ali posto nevidjeno smara ja sam koristio drugi metod, imate npc kod onog najveceg jezera juzno neka mapa i tu kupujete rare prstenje koje kombinujete u mf sa drugim rare glupostima,tako vam pada exotic lvl75 manje kinte ali daleko manje smara...ovo za karmu mogu da proverim tacno kako se zovu mesta ako neko ne zna,mrzi me da ulazim da proveravam sad.
Dok je sw bio IN mogao sam za 5 dana 500g da napravim koristeci ova pravila...sad me vise i ne zanima da bilo sta radim,nesto su kao sw nerfovali ali nisam primetio razliku,imate i hot mape sa podjednako dosta dropova,tarir nije bio los ima najmanje cimanja...

Ako nemas vreme da igras igru,onda koji ce ti moj asc oprema,kad si toliki casual dovoljno ti je i exotic,ako igras i efektno koristis junk koji ti pada onda ne vidim problem da skupis za sve sto ti treba bez posebnog cimanja.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 15:09   #9504
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Jel ti uopste citas post na koji odgovaras?
Poskupeli su t2,t3,t4 i neki t5 a pala je samo cena t6.

Sto se tice cene ascended opreme pre godinu dana sam mogao napraviti komad armora za 60-80g sad je svaki komad preko 100g ako to nije 50-60% vise sta je onda?
Ako sve kupujes hajde i da se slozim iako nisam video tacnu racunicu. Ali ne znam zasto sve kupujes. Evo ja se bas spremam da craftam jos jedan set pa cu da izracunam koliko me kosta.

Inace, sta mi jos smeta je to sto asc set mozes da nafarmas u raidovima i to bez ulozenog golda, cak ne moras ni da ubijes bossa i opet ne valja gw2...


EDIT: GW2Spidey kaze da je ascended set sada skuplji za 39,49%. Ja sam rekao 20%, ti si rekao 60%, nasli smo se na pola puta. S tim sto je ovo pod uslovom da SVE kupujes, dok ja dobar deo matsa ne nabavljam za gold, pa mi se zato i cinilo jeftinije. Npr. ja kupujem silk scrap, koji je pojeftinio, dok Thick Leather Section se trudim da dobijam kroz salvage, a on je bas bas poskupeo.

Mada, na ovo povecanje cene ne utice toliko povecanje cena matsa (cak sta vise silk scrap je jeftiniji nego ikad, ako ne racunamo prvih godinu dana igre), vec sto za svaki armor treba dodatnih 18 Elonian Leather Square-a, cija je cena bas bas skocila. Matsi kao matsi nisu toliko skocili (nesto poskupelo, nesto pijeftinilo), nego ih treba daleko vise zbog ove izmene.

Poslednja ispravka: Srki#12 (10.3.2016 u 20:20)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 10:09   #9505
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kako najlakse sakupiti mastery poene?
Nije trik pitanje.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 12:31   #9506
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Kusta kaže: Pregled poruke
Kako najlakse sakupiti mastery poene?
Nije trik pitanje.
pa nema trik za mastery poene,radis achivmente koje ih daju.Za xp mastery najbrze je da se nakljukas sa xp napicima i ubijas mobove,npr ds sa necro ili neka klasa koja moze dosta mobova da obelezi.Koliko se secam oko 40% sam pravio za jedan ds run,bez onog specijalnog mastery xp-a,znaci klasika rodjendan buff,hrana...razni oni obicni xp...imao sam dosta tih gluposti jer ih nikad nisam koristio,takodje onaj item sto pretvara corn u buffove....Tyria masteries nisam radio posto me mrzelo,ali znam da ima ono grindanje u cof,isto pod xp,valjda jos uvek radi...
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 17:31   #9507
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Koliko se secam oko 40% sam pravio za jedan ds run,bez onog specijalnog mastery xp-a
Zavisi koji tier je u pitanju. Prvi se popuni očas posla, peti ili šesti već zahtevaju oko 4 300 000XP što ume da potraje i po par dana. I tako za svaki mastery track.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 18:03   #9508
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

za peti ili sesti,za ove prve nisam ni obracao paznju radio bezveze.posle kad krenulo malo teze sam se organizovao i gledao sta radim,tj krenuo ciljano da radim ds.Sad zavisi koliko se angazujem,ali nikad nije bilo ispod 20% za jedan run,ako igram ozbiljno i obelezavam sve mobove,ne zaboravljam hranu i bafove,moze tu do 40% za jedan ds run,sa necro.max aoe,str rune,staff/scepter+dagger,asc berserker/nesto i sisnister...najcesce kao old necro ,a nekad i kao reaper.jbg nek proba neko pa nek javi kako ide,mozda lupam gluposti ali znam da nije bilo nesto tesko levelovanje...

znaci generalno budes oko komandira,ali obelezavas sve grupe mobova cim se spawn,znas gde ce koja da se pojavi,otrcis i vratis se,isto i za vreme bosa juris sve sa strane ali udaras i bosa.bitno da imas dobru opremu jer ako nemas dmg neces uspeti da obelezis mobove tj. da im skines dovoljno,drugi nek ih zavrsavaju ali moras dobro da im skines u kod prvog hita...

Poslednja ispravka: Montoya (11.3.2016 u 18:29)
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 22:20   #9509
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Da li neko moze da mi pronadje koliko expa daje uspesno zavrsen raid (npr. VG)? Ja se ubih ali ne mogu da pronadjem taj podatak.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 22:35   #9510
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
ali nikad nije bilo ispod 20% za jedan run
Pa nije ni čudo s obzirom da jedan meta event u DS traje čitava dva sata. Plus dodatnih pola sata pred reset kako bi se skupilo dovoljno ljudi a da ne "pretekneš" na sledeću praznu mapu.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 0:35   #9511
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Pa nije ni čudo s obzirom da jedan meta event u DS traje čitava dva sata. Plus dodatnih pola sata pred reset kako bi se skupilo dovoljno ljudi a da ne "pretekneš" na sledeću praznu mapu.
Ne znam stvarno sta je nekom brzo i koliko mu je hitno da odradi te mastery poene,ja sam za 15tak dana zavrsio skoro sav hot materijal,nisam jedino odradio story achivments jer me mrzelo,zato i nemam poene da uradim zadnji t6,stao sam bio tu oko lvl100 i zaebo da se zezam sa tim.Ne znam zasto bi neko zurio da to zavrsi,ja evo sad dobijam 0xp za bilo sta sto radim u hot...jbg ako vam hitno da dobijate nulu onda grindajte vise.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 1:56   #9512
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ne znam stvarno sta je nekom brzo i koliko mu je hitno da odradi te mastery poene,ja sam za 15tak dana zavrsio skoro sav hot materijal,nisam jedino odradio story achivments jer me mrzelo,zato i nemam poene da uradim zadnji t6,stao sam bio tu oko lvl100 i zaebo da se zezam sa tim.Ne znam zasto bi neko zurio da to zavrsi,ja evo sad dobijam 0xp za bilo sta sto radim u hot...jbg ako vam hitno da dobijate nulu onda grindajte vise.
Sporo je kad recimo imaš dva nivoa u nekom track-u a onda skapiraš da za nešto što ti stvarno treba moraš da izgrindaš sve do poslednjeg iako su svi mastery usput čista glupost.

Konkretan primer, Exalted track. Prvi i drugi Exalted mastery (Markings i Acceptance) su obavezni jer bez njih nije moguća progresija priče. Treći i četvrti su apsolutno beskorisni da bi izrada bilo kog ascended oružja bila sakrivena iza poslednjeg petog (Exalted Gathering) nivoa za koji je potrebno izgrindati 6 750 000XP! To je 1,5 puta više nego da se novi karakter dovede do levela 80! Da situacija bude gora, čim se mastery otključa dovoljno je prići bilo kom ore nodu u Auric Basin-u, zveknuti ga pijukom i voila - u inventaru se automatski materijalizuju ingoti za svih devet profesija! Nakon toga mastery je apsolutno beskoristan. Auric ore koji se dobija s vremena na vreme je bezvredan jer a) dobija se u mnogo većim količinama u Tariru i b) nema apsolutno nikakvu cenu na TP-u što znači da je jeftinije kupiti ga. I kakav smisao ima takav "mastery"?

Drugi primer, Lay Line Gliding, mastery koji je neophodan bukvalno samo na jednom jedinom mestu u HoT-u. To je istočni waypoint u DS-u gde se stvori lay line koji posle uspešnog meta eventa vodi gore kod paukova i hero pointa. Dakle, ko ne želi da svaki put bukvalno moli na mapi da ga neki mesmer sa lay line masterijem portalom podigne gore nema druge, mora da izgrinda još najmanje 4,3 miliona XP! Ja sam bukvalno imao situaciju da pohlepna raja posle eventa samo trči od poda do poda i usput agruje šampiona kod hero pointa i da niko ne j*be živu silu što ti pokušavaš da uzmeš HP. Znači apsolutno beskoristan mastery koji je prosto stavljen kao preduslov ako hoćeš da sam kompletiraš mapu i uzmeš recimo giftove i komponente za specijalizacije.

Zašto je morala da se stavi linearna progresija nivoa kao preduslov za otključavanje masterija? Zar je bilo toliko teško ponuditi opciju da se bilo koji od masterija iz istog tracka direktno otključa pa neka za svaki od njih postoji odgovarajuća količina XP-a kao predulov. Znači, ako hoću Exalted Gathering neka on košta 3,3 miliona XP-a ali da mogu odmah da ga otključam a ne da prethodno moram da izgrindam 6 miliona XP samo da dođem do njega.

Apsolutno sve je urađeno da se akcenat u ekspanziji stavi na nepotrebnu grindačinu XP-a i veštačkog produžavanja sadržaja ekspanzije kojeg, da se ne lažemo, nema mnogo.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 12:36   #9513
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ti mastery poeni koji su bitni su tu do t4,jedino taj glide t6 sto je potreban da bi uzeo neke lake mastery poene...ne razumem ako je beskoristan taj neki t6 a jeste beskoristan,sto si toliko zapeo da ga napravis pod hitno.Ne razumem tu kuknjavu,ja sam pravio legendary 3god,mrzelo me da se extra cimam ali nisam patio sto ga nemam jer nije obavezan,ako nesto hoces toliko onda se angazuj srazmerno zelji koju imas.
Verujem da je tebi mnogo taj xp,ali i ja sam igrao hot i meni nije bilo previse tesko,a ima ih 1000x gorih od mene...ne znam sta predlazes prema kojoj grupi da steluju tezinu?Tesko je bilo ono sa skill poenima na pocetku,kad sam video koliko treba autmatski sam prestao da razmisljam da uopste pokusavam da to radim,posle su to nerfovali.Meni je raid previse veliko cimanje i drndanje i ne radim ga,ali nisam otisao na forum i krenuo da kukam kako treba da bude laganica jer mene mrzi da igram,ima likova koji vole to cimanje pa nek rade.
To kad mi kazes bez grinda u mmo,isto ko da mi kazes da zelis mir u svetu.Ja nigde nisam rekao da je mastery sistem extra odradjen,ali ti pises za xp i kako je tesko da napravis t6 lvl...mnogo ti 2-3 dana sto moras da ga pravis,kao da treba hiljadu lvla da napravis.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Montoya na korisnoj poruci:
Srki#12 (12.3.2016)
Stara 12.3.2016, 17:11   #9514
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ti mastery poeni koji su bitni su tu do t4,jedino taj glide t6 sto je potreban da bi uzeo neke lake mastery poene...ne razumem ako je beskoristan taj neki t6 a jeste beskoristan,sto si toliko zapeo da ga napravis pod hitno.Ne razumem tu kuknjavu,ja sam pravio legendary 3god,mrzelo me da se extra cimam ali nisam patio sto ga nemam jer nije obavezan,ako nesto hoces toliko onda se angazuj srazmerno zelji koju imas.
Verujem da je tebi mnogo taj xp,ali i ja sam igrao hot i meni nije bilo previse tesko,a ima ih 1000x gorih od mene...ne znam sta predlazes prema kojoj grupi da steluju tezinu?Tesko je bilo ono sa skill poenima na pocetku,kad sam video koliko treba autmatski sam prestao da razmisljam da uopste pokusavam da to radim,posle su to nerfovali.Meni je raid previse veliko cimanje i drndanje i ne radim ga,ali nisam otisao na forum i krenuo da kukam kako treba da bude laganica jer mene mrzi da igram,ima likova koji vole to cimanje pa nek rade.
To kad mi kazes bez grinda u mmo,isto ko da mi kazes da zelis mir u svetu.Ja nigde nisam rekao da je mastery sistem extra odradjen,ali ti pises za xp i kako je tesko da napravis t6 lvl...mnogo ti 2-3 dana sto moras da ga pravis,kao da treba hiljadu lvla da napravis.
Mzda 2-3 dana za onog koji ne radi nista drugo nego igra gw2 po ceo dan. Za nas koji imamo posao i druge obaveze pored toga treba mnogo 2-3 meseca i to ako samo igramo hot i nista drugo. Ja jos nemam nijedan hot masteri na max. A i koliko xp-a treba za sve masterije nije ni daleko od toga da je kao 1000 levela.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 18:40   #9515
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ti mastery poeni koji su bitni su tu do t4,jedino taj glide t6 sto je potreban da bi uzeo neke lake mastery poene...ne razumem ako je beskoristan taj neki t6 a jeste beskoristan,sto si toliko zapeo da ga napravis pod hitno.
Ne interesuje mene uopšte mastery nego kako da bez moljenja raje na mapi posle eventa dođem do jedinog HP-a koji je u celoj ekspanziji sakriven iza tor masterija i kompletiram mapu.
Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ne razumem tu kuknjavu,ja sam pravio legendary 3god,mrzelo me da se extra cimam ali nisam patio sto ga nemam jer nije obavezan,ako nesto hoces toliko onda se angazuj srazmerno zelji koju imas.
Mape kao bonuse ne daju samo giftove za legendary oružja, za koja me takođe iskreno zabole. Kompletiranje mapa otključava elemente iz kolekcija za progresiju ascended oružja za specijalizovane profesije.

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Verujem da je tebi mnogo taj xp,ali i ja sam igrao hot i meni nije bilo previse tesko,a ima ih 1000x gorih od mene...ne znam sta predlazes prema kojoj grupi da steluju tezinu?
Farmanje XP-a nije "težina". Raidovi su težina. Farmanje XP-a se svodi samo na investiciju ogromne količine vremena u trčkanje po mapama i tagovanje neprijatelja.

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Tesko je bilo ono sa skill poenima na pocetku,kad sam video koliko treba autmatski sam prestao da razmisljam da uopste pokusavam da to radim,posle su to nerfovali.
Znači 400 skill poena je problem a 52 miliona XP-a nije?

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Meni je raid previse veliko cimanje i drndanje i ne radim ga,ali nisam otisao na forum i krenuo da kukam kako treba da bude laganica jer mene mrzi da igram,ima likova koji vole to cimanje pa nek rade.
Raidove ovde apsolutno niko nije uzeo u usta. Čak štaviše raidovi spadaju u bolje dizajnirane delove igre i tu se skoro kompletna (realna) zajednica igre slaže.

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
To kad mi kazes bez grinda u mmo,isto ko da mi kazes da zelis mir u svetu.
Postoji velika razlika kada je grind ograničen samo na određene delove MMO-a i kada je bukvalno naguran svuda sa jedinim i isključivim ciljem da se namerno ograniči brzina progresije igrača.

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ja nigde nisam rekao da je mastery sistem extra odradjen,ali ti pises za xp i kako je tesko da napravis t6 lvl...mnogo ti 2-3 dana sto moras da ga pravis,kao da treba hiljadu lvla da napravis.
Shvatite već jednom da ima ljudi koji ne žele da provode po "dva-tri dana" u DS-u za svaki mastery samo da bi im se kompletno iskustvo svelo na braindead tagovanje mobova u trajanju od po dva sata za svaki meta event. Evo meni je ostao Nuchnoch T6 koji se vuče kao crevo samo zato što nisam svaki dan u DS-u da farmam po 130KXP u svakom ciklusu mape.

Možemo mi da se raspravljamo ovako do GW3. Činjenica je da su ekspanzija i većina elemenata koji uz nju dolaze, posebno mastery sistem, sklepani zbrda-zdola iz prostog razloga što ekspanzija nije bila planirana. Pa u sada već prežvakanom GW1 je postojao neuporedivo bolje osmišljen sistem koji je imao direktnog uticaja na korisnost skillova i aktivno promovisao kompetetivnosti među igračima. Kad se samo setim Lightbringer track-a i DoA iz keca gde jeste postojao grind za mastery (title) track-om ali se taj grind ograničavao na isključivo skupljanje XP-a u DoA a ne nekakvim generalnim tagovanjem neprijatelja u totalno nepovezanom delu igri. Dakle, igra je vukla igrača da neprestano igra DoA ali je to ponavljanje imalo za cilj da motiviše igrače da iz tog ponavljanja dobiju nekakvu realnu i opipljivu korist - veću efikasnost skillova kroz napredovanje Lightbringer track-a. U HoT niđe veze.

Toliko od mene. Dalja rasprava je besmislena. Stavovi su nam nepomirljivi i imamo totalno drugačija mišljenja i iskustva.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 18:51   #9516
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ok jbg,ja vas podrzavam i da se lakse nabavlja gold,i da se lakse nabavlja asc oprema,legend,i za manje potrebnog xp za lvl....ako vama bude lakse i meni ce,nisam od onih sto traze nerf klase koju ne igraju.Meni tyria masteries bio i ostao problem,hot sam relativno lako odradio ali to je izgleda zato sto sam bio hardcore pro necro tih 15tak dana,sad sam se vratio na goreg casuala i od vas posto skoro i ne ulazim u igru.Nista imate moj glas ako bude neko glasanje...

Ja tog pauka uvek sklanjam kad vidim da neko hoce da uzme hp,jbg kazi nekom da ga skloni,nemoguce da niko nece da ti pomogne...

Poslednja ispravka: Montoya (12.3.2016 u 19:17)
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 19:23   #9517
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ja tog pauka uvek sklanjam kad vidim da neko hoce da uzme hp,jbg kazi nekom da ga skloni,nemoguce da niko nece da ti pomogne...
Screenshot uzet desetak sekundi nakon što me je champ odvalio od života a desetak ljudi, koji su inače i agrovali šampiona, stajalo okolo i otvaralo podove. Svoj nick sam izbacio iz chata zbog spamera. Toliko o solidarnosti.


Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
nisam od onih sto traze nerf klase koju ne igraju
Za tvoju informaciju igram ravnopravno svih devet profesija.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 20:55   #9518
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

hehe a jbg,deres se ljudima a trazis pomoc,jos ti samo "wtf" falilo ispred ne kazem da trebas ko pacenik sa pls ali pocni pitanje sa "can",mada izgleda da si na neke seljacine naleteo.I ne znam dal i inace igras warriora u hot,ja ovo sto sam pisao vazi za samo za dobrog necroa sve ostale klase su djubre za ds,pogotovu warrior koji je u skoro svim situacijama one hit down.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 21:28   #9519
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Dva-tri dana igranja po ceo dan je 2-3 nedelje igranja po par sati. Ako je 2-3 nedelje najcasual igranja mnogo, onda zaista moramo da se slozimo da se ne slazemo oko ocekivanja koja neki ljudi imaju.

Takodje, ne mora samo da se igra DS. Imate i meta eventove po ostalim mapama takodje. Donose manje exp-a, ali opet donose dosta exp-a. Samo u AB imate 4 varijacije.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2016, 22:01   #9520
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Dva-tri dana igranja po ceo dan je 2-3 nedelje igranja po par sati. Ako je 2-3 nedelje najcasual igranja mnogo, onda zaista moramo da se slozimo da se ne slazemo oko ocekivanja koja neki ljudi imaju.

Takodje, ne mora samo da se igra DS. Imate i meta eventove po ostalim mapama takodje. Donose manje exp-a, ali opet donose dosta exp-a. Samo u AB imate 4 varijacije.
Pa ja igram nekoliko meseci pa jos nemam nijedan masteri do izucen kraja, tako da nemoj da mi pricas da za 2-3 nedelje casual igranja mozes izuciti sve masterije.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com