Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2015, 21:00   #8521
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
I to je opet čisto generalizovanje. Kao kad bi smo sada poveli raspravu o tome zašto su igre sa mesečnom pretplatom bolje od B2P igara samo zato što se kod pretplate troši više novca

Eto, pomenuti Star Wars The Old Republic. Definicija sadomazohizma u F2P varijanti (ne možeš da koristiš sprint ako nemaš pretplatu). Uporedi to sad sa GW2 F2P gde praktično dobijaš sve što i u punoj igri bez ikakvih praktičnih ograničenja. Znači isti naziv, potpuno drugačije iskustvo zbog razlike u restriktivnosti.
Izvini ali mozes da koristis sprint u F2P od lvl10 a lvl10 postignes za par sati(kao sto je bilo kada je igra izasla). Ako placas pretplatu onda mozes od prvog level-a i to su uveli kada je postala f2p da bi dali jos prednosti pretplatnicima. Ako neznas sta pricis onda nemoj ni da pricas. SWTOR u f2p varijanti nije nista gori od GW2 i moze se sasvim komotno igrati sve osim endgame sadrzaja. Ogranicenja su skoro potpuno ista kao u GW2.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2015, 21:36   #8522
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Svasta... Ja cu i dalje kupiti ekspanziju.
Jeste da je malo glupo da se tako malo dobije za tolike pare ali opet...
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2015, 22:08   #8523
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Ogranicenja su skoro potpuno ista kao u GW2.
Druškane, da su GW2 restrikcije iste kao u TOR-u ti bi imao sledeća ograničenja: wallet bi ti bio ograničen na maksimalno 50 golda, mogao bi pet puta nedeljno da uđeš u WvWvW, XP gain bi ti bio upola manji nego kod regularnih igrača, mogao bi da koristiš chat (ne samo map nego i whisp) isključivo u početnim zonama, ne bi mogao nikome da šalješ mailove, ne bi mogao da koristiš revive da podižeš downed/defeated igrače (kao i obratno)...

And the list goes on... (uporedni prikaz SWTOR planova)

I sad mi molim te reci da nisi lupio neverovatnu glupost i da su GW2 i SWTOR F2P modeli isti što se restriktivnosti tiče
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2015, 22:22   #8524
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jbt, iskoristim ovu opciju za refound (imaju je svi koji su u 2015 kupili igru zbog cene ekspanzije). Banka mi za 2 dana vrati pare na racun, kupim HoT i neko je vec zauzeo sva imena mojih karaktera, nadam se da je neki ***** sa njigove strane, da mi nisu obrisali stari acc i karaktere.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2015, 22:34   #8525
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Jbt, iskoristim ovu opciju za refound (imaju je svi koji su u 2015 kupili igru zbog cene ekspanzije). Banka mi za 2 dana vrati pare na racun, kupim HoT i neko je vec zauzeo sva imena mojih karaktera, nadam se da je neki ***** sa njigove strane, da mi nisu obrisali stari acc i karaktere.
Nisam 100% siguran ali mislim da ti stari acc jos uvek nije obrisan.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 0:22   #8526
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Tako je Lepotane.
Elem, sto se tice mog stava o ovom FTP i dalje ostajem pri tvrdnji da je to odlican potez s tim ipak mislim da je previse dato (ja bih udario restrikciju na ulaz u www, pvp i dungeone a ostavio story, map evente i map bossove - ali ja se ne pitam ).


ja mislim da su namerno ostavili pvp da bude dzaba posto ionako ne zaradjuju na pvperima vec na pve horderima.

ako igra zazivi u pvp zoni posto je dzaba vise nece morati da ulazu u reklamu.
mislim da im je to glavni cilj.
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 1:59   #8527
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
SWTOR u f2p varijanti nije nista gori od GW2 i moze se sasvim komotno igrati sve osim endgame sadrzaja. Ogranicenja su skoro potpuno ista kao u GW2.

Da, kada bi se *****avali.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
pentraksil (31.8.2015)
Stara 31.8.2015, 9:09   #8528
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Druškane, da su GW2 restrikcije iste kao u TOR-u ti bi imao sledeća ograničenja: wallet bi ti bio ograničen na maksimalno 50 golda, mogao bi pet puta nedeljno da uđeš u WvWvW, XP gain bi ti bio upola manji nego kod regularnih igrača, mogao bi da koristiš chat (ne samo map nego i whisp) isključivo u početnim zonama, ne bi mogao nikome da šalješ mailove, ne bi mogao da koristiš revive da podižeš downed/defeated igrače (kao i obratno)...

And the list goes on... (uporedni prikaz SWTOR planova)

I sad mi molim te reci da nisi lupio neverovatnu glupost i da su GW2 i SWTOR F2P modeli isti što se restriktivnosti tiče
Nisam rekao da su isti nego skoro isti.
-Sto se tice xp-a, koliko gubis od login reward-ova(buff-ovi od bl goods-a i tomovi).
-Revive mozes da koristis da dizes igrace i oni mogu tebe da dizu(ogranicenje je da ti nemozes sebe da podignes tamo gde si poginuo nego da se ozivis u najblizem medcentru-wp u gw2). Ako si nekog vec oziveo onda neko vreme ne mozes da ozivis nikog drugog bez obzira da li si pretplatnik ili f2p.
-Koja je svrha slati mail-ove ako u njima ne mozes da posaljes nista?
-U GW2 nemozes da kupis gemove za gold ako si f2p pa samim tim nemozes da koristis nikakav unlock za game valutu, dok u SWTOR-u mozes skoro sve da otkljucas ingame valutom preko GTN-a(ukljucujuci i neogranicen pristup flashpointima, operacijama i pvp-u).

Mogao bih da nastavim tako za svaku stavku ali me mrzi. Jeste da ima par restrikcija vise ali nisu toliko znacajne da prave veliku razliku. Razlika samo deluje velika(zbog drugacijeg gamplay-a), pogotovo ako nisi igrao malo duze i jedno i drugo, nego si samo citao kakve su restrikcije. Na primer restrikcija da mozes samo 3 flaspointa nedeljno nije tacna posto se ne racuna ako nisi roll-ova za item od boss-a, tako da ako je drop nesto sto ti ne treba samo kliknes na pass i mozes dalje a cak i ako si dobio tri itema mozes raditi flaspointe i dalje samo neces moci da dobijes loot ot boss-a, xp i loot od mobova i dalje dobijas).

@High life ^

EDIT: Restrikcija da ne mozes kupiti gemove za gold i samim tim ne mozes otkljucati nista, uz ogranicen inventar i banku i samo 2 karakter slota po me ni je sama gora od svih restrikcija zajedno koje ima SWTOR.

Poslednja ispravka: warlock_sm (31.8.2015 u 9:17)
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 9:54   #8529
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sta znam,nije toliko inv ogranicen da je bitna restrikcija,meni je malo 7slota iako sam igrao prvih godinu dana sa 2slota,da kupim jos 4 opet bi mi bili malo...to je vise stvar organizacije, ako skupljas gluposti ko ja onda ti uvek fali mesta.Dva karaktera sasvim dovoljno,jedan za pve jedan za wvw...a obicaj je kad igras f2p da imas bar 2-3 accounta,barem sam ja tako radio.
Da srkiju odgovorim i za ascended trinkete,imas guild vendora,a mozes i kod historiana u wvw kad bude bilo onih takmicenja tj. ticketa,verovatno za jos nesto postoji caka trenutno ne mogu da se setim.Sto se gem stora tice,nista ih ne sprecava da farmaju kljuceve,kad mogu da rade b2p biseri mogi i oni.A te duple opreme sam svuda izbacio,imam sad main za pve i main za wvw,svi ostali su beserker.Heavy sam npr odlicno iskombionavao 9asc dela ukupno,i mogu da menjam za wvw ili pve..sve ostalo izbrisano,isto i za light planiram.Sve je stvar organizacije,trcao sam i sa 3 seta...ali koji ce mi,gubljenje vremena i nikad mesta u bag-u.Drugo sto mogu lepo da botuju na accountu,koji prodje baci tih 40e i moze sta hoce da radi sa tim stvarima...proda acc za dosta vise.Pitanje samo dal neko hoce da se zeza tj. dal vredi gw2 toliko...
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 10:17   #8530
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Sta znam,nije toliko inv ogranicen da je bitna restrikcija,meni je malo 7slota iako sam igrao prvih godinu dana sa 2slota,da kupim jos 4 opet bi mi bili malo...to je vise stvar organizacije, ako skupljas gluposti ko ja onda ti uvek fali mesta.Dva karaktera sasvim dovoljno,jedan za pve jedan za wvw...a obicaj je kad igras f2p da imas bar 2-3 accounta,barem sam ja tako radio.
Da srkiju odgovorim i za ascended trinkete,imas guild vendora,a mozes i kod historiana u wvw kad bude bilo onih takmicenja tj. ticketa,verovatno za jos nesto postoji caka trenutno ne mogu da se setim.Sto se gem stora tice,nista ih ne sprecava da farmaju kljuceve,kad mogu da rade b2p biseri mogi i oni.A te duple opreme sam svuda izbacio,imam sad main za pve i main za wvw,svi ostali su beserker.Heavy sam npr odlicno iskombionavao 9asc dela ukupno,i mogu da menjam za wvw ili pve..sve ostalo izbrisano,isto i za light planiram.Sve je stvar organizacije,trcao sam i sa 3 seta...ali koji ce mi,gubljenje vremena i nikad mesta u bag-u.Drugo sto mogu lepo da botuju na accountu,koji prodje baci tih 40e i moze sta hoce da radi sa tim stvarima...proda acc za dosta vise.Pitanje samo dal neko hoce da se zeza tj. dal vredi gw2 toliko...
Jel govoris o slotovima u inventaru ili u banci? U inventaru si od starta imao 5 slotova(4+pocetna torba), a f2p je dva manje(ako uzmes da ti jednu torbu zauzima rezervni gear, gathering tool i salvage kit-ovi to znaci da ces morati kod trgovca da ides duplo cesce). Drugo kazes da su dva karaktera dosta, a onda kazes da mogu farmati kljuceve a za to im je potreban prazan slot. Trece u gem storu ono sto se moze dobiti iz bl chest-ova je najzanemarljivije, ono sto je meni vazno su inventar, bank i character slotovi.

I sta im znaci "Trading Post Can buy and sell items from a selected list."?
Gde je ta lista?

I da nezaboravim bez laurela od login nagrada nista od ascended ogrlice, a i za prstenje i mindjuse ima da se nafarma dok ih neskupi.

EDIT: Sto se tice tvog zadnjeg pitanja, skoro je jedan nalog prodat za 900€.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 10:56   #8531
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Precutkujes dve kljucne stvari. Prvo, svi bitniji i skuplji unlockovi se retko kad pojavljuju na GTN. A drugo, i najbitnije, sa ogranicenom kolicinom kredita koju imas ne mozes da kupis bilo koji iole vazan unlock.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 11:09   #8532
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Precutkujes dve kljucne stvari. Prvo, svi bitniji i skuplji unlockovi se retko kad pojavljuju na GTN. A drugo, i najbitnije, sa ogranicenom kolicinom kredita koju imas ne mozes da kupis bilo koji iole vazan unlock.
Nisam igrao nekoliko meseci, ali kad sam igrao bilo je svih unlocka sasvim dovoljno. A to sto ne mozes da kupis direktno se moglo resiti na vise nacina, uglavnom nadjes nekog iz guilde ko moze da ti kupi a ti mu das credite, sa 2-3 karaktera.
U GW2 ne mozes to nikako da resis osim kupovinom gemova za prave pare.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 11:12   #8533
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Guild vendor i wvw npc prodaju samo earrings. Prstenje moze jedino preko fraktala da se nabavi, a amulet bez laurela ne znam kako bi mogao osim da te bas u****e drop neki. Ali to je samo jedan set. Ako hoces vise varijanti onda to postaje ozbiljna glavobolja.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 13:44   #8534
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

A sta ce mu ascended amulet?
AKO f2p igrac bas ono baaaaaas zeli igrati fractale, 2x infused ringa, infused back pack i 2 mindjuse daju sasvim dovoljno agony resistance za 40+ fractale a do tog se lvl i igra trenutno na LFG.
I to sve moze kroz igru dobiti bez zezanja sa laurelima. Ako mu se posreci drop chest sa ascended oruzjem ili delom armora eto prostora za jos veci agony resistance. Sve ostalo - exotic gear je vise nego dobar.
Odusevljen sam prelaskom core verzije na ovu jedva ogranicenu f2p. Da nemam svoj nalog pevao bih od srece i igrao f2p Gw2.

Jos od samog release Gw2 igra je gubila igrace. Recimo u mom slucaju, od jedno 40 igraca iz gw1 koji su samnom poceli igrati gw2 igra jos 5-6 ljudi, gledam i strance i nase. A tek broj onih koji nisu ni igrali gw1 koliki li je? Igra je pocela da umire jos pre godinu dana i jace, izlazak HoT narocito fijasko sa cenom ne privlaci nove igrace i jedva stare igrace vraca igri. Prelazak na f2p core verzije je bingo i za Anet jer ce neki od njih mozda kupiti HoT a bingo je i za nas jer u igru ulazi sveza krv.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pile_glodje_kost na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (31.8.2015)
Stara 31.8.2015, 13:56   #8535
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ajd ako moze neko od vas koji igra duze da malo pomogne nama novima, ja sam resio da je probam sada kada je F2P, sinoc sam je skinuo. Vidim da imam mogucnost za samo 2 karaktera. Moze neko da napise nesto osnovno o klasama i build-ovima. Ja bih napravio prvo jedan PvE za grind opreme (ako uopste moze da se prenosi oprema?) i jedan za PvP (ili WvsW, ako ima neke razlike). Vise me interesuje masivni PvP od 1 na 1, to je valjda taj WvsW? Koliko sam ispratio ovde i na forumu igre, za PvP se preporucuju mahom elemi i guardian-i, a za PvE moze bilo sta?
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 14:23   #8536
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Guild Wars 2

http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki

Ne igram duze ali ovde su ti maltene svi meta bildovi pa pogledaj, ocekuj promene kad izadje ekspanzija. Za WvW ako hoces da igras solo (tacnije Edge of the mists, udjes pratis lidera zezas se malo) a ne u organizovanim guild grupama - sve radi posao. Takodje GW2 barem meni ima odlican sPVP, probaj obavezno.

Najvaznije je da izaberes klasu koja ti lezi, posto se mehanicki dosta razlikuju, tu niko ne moze da ti pomogne. Kao trial ne znam na kom, valjda trecem levelu mozes da udjes u Heart of the mists, PvP foaje u kome ti se otkljucava sve i automatski si 80ti nivo, a imaju i lutke za vezbanje i sl. pa mozes da isprobas svaku klasu relativno bezbolno.

Ne opterecuj se grindom za opremu, toga u GW2 maltene da nema.

Poslednja ispravka: Apostrof (31.8.2015 u 14:44)
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
toxic (31.8.2015)
Stara 31.8.2015, 16:11   #8537
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Ajd ako moze neko od vas koji igra duze da malo pomogne nama novima, ja sam resio da je probam sada kada je F2P, sinoc sam je skinuo. Vidim da imam mogucnost za samo 2 karaktera. Moze neko da napise nesto osnovno o klasama i build-ovima. Ja bih napravio prvo jedan PvE za grind opreme (ako uopste moze da se prenosi oprema?) i jedan za PvP (ili WvsW, ako ima neke razlike). Vise me interesuje masivni PvP od 1 na 1, to je valjda taj WvsW? Koliko sam ispratio ovde i na forumu igre, za PvP se preporucuju mahom elemi i guardian-i, a za PvE moze bilo sta?
Za PVE content koji trazi vise igraca uglavnom se traze warowi, mesmeri, gardijani, elementalisti. Retko ko voli bilo koji dung - fractal da radi sa necrom, rengerom ili thiefom u partyju. Ako ides solo da igras PVE - moze bilo sta.

U PvP svaka klasa je igriva na svoj nacin, na onom sajtu mozes videti neke popularne buildove sa kojima svaka klasa moze da izdominira na neki nacin.

Ako ides WvW da igras sa organizovanim grupama mozda guard/warrior ne bi bio lose resenje za tebe jer su relativno laki, mogu biti jaki tenkovi i preziveti susrete velikih grupa.

edit:
Mislim da se sada tek sa lvl 20 ili 22 moze uci u Hearth of the mist (pvp predvorje) tako da ne moze vise da se profesija proba odmah u startu na lvl 80.
Posto ima samo 2 slota preporucio bih ti da pogledas malo po netu opise profesija, negde ces se pronaci, dosta se profesije razlikuju jedna od druge, skoro svaka ima neku drugaciju mehaniku igre. U startu fokusiraj se da podignes lvl lika na 80 nivo i da uz put naucis kako se igra tvoja profesija. Zabadanje u PvP i sibanje po skilovima bez razumevanja sta isti rade sami za sebe ili u kombinaciji sa nekim drugim tvojim/tudjim skilovima je frustrirajuci nacin ucenja. Napravi neku profesiju i cepaj, ima mnoooooooogo sadrzaja da prodjes pre nego sto napravis prvi set opreme, to je tek na lvl 80, do tada uci i uzivaj u igri, gear nije toliko bitan.

Poslednja ispravka: Pile_glodje_kost (31.8.2015 u 16:30)
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pile_glodje_kost na korisnoj poruci:
toxic (31.8.2015)
Stara 31.8.2015, 16:29   #8538
joksa
Član
 
Član od: 15.3.2010.
Lokacija: Spavam po kućama
Poruke: 184
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joksa
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kad pocnes da se levelujes, posle nekog 10lvla pocni da pratis da na svakih 5-10lvl kupujes opremu. Najlakse da to uzmes je preko TPa a i jeftino je. Moci ces sam da isfinansiras od kojekakvih gluposti sto padaju. Obavezno neka ti statovi na opremi budu +Power +Perception + Feorecty. Rune nebitne. Time ces ubrzati resavanje srca, eventova...
joksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joksa na korisnoj poruci:
toxic (31.8.2015)
Stara 31.8.2015, 16:44   #8539
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Proverio sam moze free acc odmah u PvP lobi, samo je cetovanje iskljuceno do 20og levela. I dalje misim da ti je najbolje tu isprobati klase.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2015, 16:51   #8540
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Krenuo sam sa guardian-om, obicno biram takve ,,paladin" klase za pocetak. PvP cu da probam cim malo skapiram mehaniku. Pitam ovde za klase pre svega zato sto ima samo 2 slota, a hteo bi nesto sto kasnije moze i u PvP-u da se igra.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com