Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.8.2014, 13:28   #41
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Uzivajte...

WC2014
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Osbourne na korisnoj poruci:
maremas (17.8.2014), nikolapfc89 (17.8.2014)
Stara 26.8.2014, 21:37   #42
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Skinuo sam verziju 8.0, poslednju na redu za download, u startnom meniju ima dve opcije za biranje, samo je jedna autorun, u pitanju su timovi. Problem je sto ne radi master liga i sto su pojedini klubovi zakljucani sem u prijateljskim utakmicama. Ovo prvo je problem, drugo samo bode oci jer onaj ko ih je zakljucavao kao da se branio od male dece koja hoce sve odmah... Neki savet?

PS

Definitivno moj omiljeni fudbal. Odigrao sam par obicnih utakmica i ne pamtim kad mi je neka fuca toliko drzala paznju.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2014, 23:02   #43
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

A ja se bas ovih dana drao od master lige i neverovatno koje uzivanje pruza... Skinuo patch koji je izasao pre oko nedelju dana, World Cup koji je radio Brazilac JulioCVG, sve repke sa SPa i 32 tima, doduse nisu najnovije iz ove sezone vec kraj 2013/2014 squads, ali meni je i to sasvim dovoljno. Jer retko je dobar patch, sve je na svom mestu od grafike do logicnih bodova u master ligi do sasvim lepog odabira timova itd itd... U kombinaciji sa gameplayom o kome vise necu da trosim reci videces koju zabavu pruza... Ja uzeo Milan i polako gradio tim kroz drugu ligu, bio drugi iza Lacija sa istim brojem bodova i udjem u prvu ligu. Lepo krenuo, borio se dugo sa PSGom za titulu ali Hard je zaheban i eto ostanem kratak za titulu odmah sto jos vise daje draz igranju... Kad ce ovo da ti se desi u modernim simulacijama? A pritom imam bezbroj sati igranja i u principu derem i hard AIa, ali mala dekoncentracija i kao sto sam vec govorio o AIu, svaku gresku ti kaznjava... Tim nisam hteo da napucavam Baleovima i CRovima, doveo Luiz Gustava, Kroosa, Sterlinga, Markovica, preko Benatie, Matica itd itd sve do matorog Drogbe Shvatih da smaram, solidno sam naprzen... :P Snimicu neki materijal malo da podelim, stvarno uzivanje pruza master liga...

elem, da predjem na stvar, ne moze master liga preko poljske verzije. Skines lepo ePSXe, ja konkretno skinuo najnoviji 1.9.0, nadjes sa pluginovima ubacenim, to msm da nikom nije problem da nadje... Onda skines ovaj ISO (ja msm da smem da kacim ovo, ako ne, neka mod skloni, upozori, sta vec) i igras se... Podesis lepo ePSXe, plugine, kontrole, imas memory kartice i cepas... Javi ako zapnes kod konfiguracije ePSXe-a. Odmah da ti kazem, meni je ekstra grafika sa OpenGL 2.9 pluginom, probaj sa njim, fps limitiraj na 60 i uzivaj... ako treba okacicu kako izgleda moje podesavanje GPU plugina.
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Osbourne na korisnoj poruci:
zvjer (26.8.2014)
Stara 26.8.2014, 23:09   #44
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Hvala!

Ako se dobro secam ePSXe je boza za podesavanje, ako bude bilo problema pitam! Meni je grafika na difolt poljacima odlicna, nista vise ne trazim niti ocekujem!
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2014, 23:54   #45
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Evo vako... oce da zeza weol instalacija zbog epsxe cutora ako kasnije preko epxe hocete da igrate neku drugu igru, neki drugi iso, pa lepo sve da stavim...

http://www.sk.rs/forum/attachment.ph...1&d=1409089682

za sound, spu core 1.9 i stikliraj dole sound Enabled.

za cdrom izaberete mooby2 disk image 2.9 evo kako izgleda za njega podesavanje:

http://www.sk.rs/forum/attachment.ph...1&d=1409089866

bios nadjete...

za Netplay obavezno stavite Disabled Netplay.

zatim podesite kontrole... i onda samo File pa na Run ISO, nadjeste iso i igrate... Ako ste vec instalirali oce rekoh da zeza weol dll, podesite ovako kao sto sam stavio sve (moze drugi gpu plugin koji vam odgovara, moze da se izbaci u moobyju weol ali meni tako stoji i sljaka jer sami pokrecete iso posle) i radice sve kako treba... na Alt + Enter znate da predjete na Full Screen ako niste vec podesili u GPU pluginu i to je to...

EDIT: ako nece da vam pokrene igru, samo crno stoji i nista ne pokrece, promenite GPU plugin. A za ePSXe nadjite bre onaj koji vec ima brdo plugina, lako se nalaze...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gpu.jpg
Viđeno:	76 puta
Veličina:	98,3 KB
ID:	49864   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	cd.JPG
Viđeno:	50 puta
Veličina:	47,8 KB
ID:	49865  
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Osbourne na korisnoj poruci:
db8pasta (22.3.2015)
Stara 22.3.2015, 14:38   #46
db8pasta
Novi član
 
Član od: 21.3.2015.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Pozz, ne znam da li još neko prati ovu temu...
Dakle: ideja je odlična, igrao sam pre neku godinu malo, dok sam bio na odmoru, ko ima vremena a igrao je na PS ovu igru, ništa drugo mu ne treba...
ALI, ocene igrača su katastrofalne (jasno mi je zbog čega su pribegli ovom rešenju, a to je prevelika razlika u brzini igrača sa ocenom 8 i 9), međutim, tu je i izgubljeno rešenje za ''dupli pas''... Ja i moji drugovi smo na PSu imali na 2 memorijske kartice 14 najboljih timova pravljenih u master ligi i sa ocenama koje im realno pripadaju (tipa messi 9 za tehniku, preciznost udarca, 8 za brzinu itt.), gde su golmani imali vecinom 9 za response (response=reakcija - vrlo bitna kod odbrambenih igrača u odbrani od duplog pasa) jer su uglavnom sve vrhunski golmani... Ovo oko duplog pasa mi je smešno, kao da su neki početnici, protiv mene i još nekih (sa ovim napravljenim ekipama) dupli pas je prolazio jednom u NIKAD! Znači, potrebno je da se zna ovaj fudbal i da ocene igraca (osim brzine, koja nije realno oslikana) budu visoke, a ne 6ice i 7ice (naravno ovo govorim za vrhunske klubove a ne treću, četvrtu i petu grupu sa WEOLa). Tada bi bilo skoro nemoguće odigrati dupli pas, osim protiv nekog slabijeg igrača ili na centru igrališta, gde nema mnogo uticaja na igru... Znači, ako imate u odbrani Ivanovića, Terija, Kejhila i Aspilikuetu, od kojih dvojica realno imaju 9 za defence i minimum trojica 9 za response, a pritom nisu spori, onda će protiv njih vrlo teško moći da se uspešno odigra dupli pas. Inače, držao sam igraonicu u to vreme i otprilike 16-18 sati dnevno sam igrao ovaj fudbal, tako da znam o čemu pričam... Tada sam i pravio ove ekipe, za koje je svaki igrač koštao 50 poena, pa puta 23 igrača, pa puta 14 timova... Pobeđivao sam i po 32-0 u utakmicama master lige (HARD naravno)... A sad kad vidim ovakve ocene igrača i ne igra mi se... Zbog ovakvih ocena za brzinu, odbranu i response, dupli pas može da igra i početnik pored vašeg igrača a vi samo možete da nemo posmatrate dok vam daju gol... Tvrdim da onaj ko je stvarno znao da igra ovaj fudbal nikad nije imao problem da se odbrani od duplog pasa, ostali jednostavno nisu bili dovoljno dobri... Isti je slučaj i sa stavljanjem R.Carlosa u napad (''pravila'' tipa: Nema dupli pas, NEMA Karlos u napad), jednostavno smešno je kad pomislim na to... Kao kad bi neko rekao: ajde da igramo NBA ali nema trojki... Prosto, opcija duplog pasa u igri postoji i smešno je izmišljati pravila kojim se ona isključuje...
Ako je neko u kontaktu sa Czarnijem, može da mu predloži pravljenje patcha sa vrhunskim ocenama, pa da to isprobaju, da se overe u ovo sve... Ja nemam vremena da pravim to, ali oni imaju sve podatke, ocene treba samo povećati proporcionalno (osim ocena za brzinu, gde bi 8 trebalo da bude najveća, pa da samo u slučaju maximalno raspoloženog igrača on bude extra brz - tipa Bale protiv Barce u kupu prošle godine). Inače, našao sam patch 2015, pa čak i update sa zimskim transferima, na nekom brazilskom/portugalskom forumu ZonaWE, pa skidajte i igrajte... POZZ
db8pasta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2015, 15:16   #47
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Jao kad se samo setim ala se pikalo nekada na ps1, ni sam ne znam koliko sam puta master ligu prešao na hard, ali ću sada igrati preko emulatora (taman imam i onaj dodatak da mi čita joy pad sa ps1 na računar), i videću šta, kako da igram sa društvom online.
Nego jel ima neko full english verziju WE2002, ja sve skinuo skroz Japanske a ovaj disk što imam još od konzole je izgreban i ne mogu da napravim .iso a i tu mi je igrica nešto half english half japanese??
Hvala
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FX Eleven jocar96 Upravljačke simulacije 0 3.2.2014 22:44
Winning Eleven Online (weol.org) Osbourne Online susreti 33 2.6.2011 19:25
Winning Eleven 2008- PS3 Practice Konzole 0 13.4.2008 15:22
Razvoj igara u zemljama u regionu Marsa Pravljenje igara 7 4.2.2007 3:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com