Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.12.2010, 22:19   #1
ILEW
Član
 
Član od: 21.1.2008.
Lokacija: Podgorica-Zlatica
Poruke: 237
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom Milestone - IP Video Surveillance Systems and Security Camera Software

zanima me ima li ko na forumu sa iskustvom u radu na ovom programu?sticajem okolnosti,jedno od mojih novih zaduzenja na poslu je ovaj softver,tj.snimanje.e sad,program je nevjerovatno nestabilan.samo mi glavobolju zadaje.racunar na kom je instaliran je zvijer od mashine,win 7 pro OS,etc...recimo ovo mi se danas desilo:snimao sam neshto 2 sata,exportovao snimak kao database-ne avi,i posto imamo dvije kamere,prvo export cam1 pa onda cam2.i obicno za 2 sata snimanja zauzme manje od 2gb.ali danas pri exportu cam1 zauzme 5gb!?a cam2 500mb!? dok se dan,dva ranije to exportovalo na 'ravne casti' ...dalje,end time snimka moram bukvalno rucno podesavat za razliku od start time!?to zna da oduzme prilicno vremena ponekad.nekad se desi da prosto proguta zadnjih nekoliko sec.iako sam podesio skoro u sec karj snimka.to bi bilo otprilike to.a ima jos bagova no mi muka pisat.zato,ako ima ko da radi sa ovim softverom neka mi se javi da razmijenimo iskustva.da se ogradim-imam neke tutorijale ali vishe sam sam provalio no sto mi je to pomoglo,pa mi nemojte predlozit ono legendarno:use google
ILEW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2010, 22:28   #2
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Milestone - IP Video Surveillance Systems and Security Camera Software

možda ima neki bolji program
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kaspersky Internet Security & Anti-Virus 2010 9.0.0.459 Final rogi23 Zaštita 116 18.12.2009 1:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com