Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Pregled rezultata glasanja: Gde bi ulozili tesko zaradjene pare?
Nitendo Wii 76 24,52%
Xbox360 81 26,13%
Playstation 3 153 49,35%
Glasova: 310. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2007, 0:36   #181
wiiboy
Novi član
 
Član od: 6.3.2007.
Poruke: 17
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

@Ocelot
Moracu malo da ti odgovorim

Citat:
Ne želim da igram Wii Sports i Mario Ultra Mega Friends Party Racing 756. Zbog toga je propao i Gamecube i N64. Oni uopšte ne sarađuju sa ostalim kompanijama.
Je li mozes garantovati da ce na Wii ostati na samo tim igrama? Sada ne mogu da nadjem na netu ali postoji vec dobar spisak najavljenih igara i to od vodecih proizvodjaca. Cak je i jedan UbiSoft izdao novog Raymana koji je specijalno pravljen za ovu konzolu. Igra dodushe nije nesto, ali poenta je da developeri nece zazhmureti na ogroman upravljacki potencijal konzole.

Citat:
Bitno mi je da znam o čemu se radi, jer planiram da mi sledeća konzola bude isplativa, baš kao i prošla. Najvažnije mi je to što ću dobiti besplatan BlueRay.
To ti je najvaznije? Kupujes konzolu da bi gledao filmove?? Jel imas neki naslov koji je izasao na BlueRay-u mozda? Imas mozda film koji staje na vise od jednog DVD-a? BlueRay player nece zaziveti jos dobrih 3-4 godine, a u to vreme ces ga kupiti za 50evra.

Citat:
Citat:
Mislim da je vreme da svi polako ustanemo iz stolice i osetimo igranje celim telom a ne samo palchevima.
Ja bih više voleo da kad dođem kući umoran, da se zavalim u fotelju/krevet, i odigram nešto dobro.
Priznajem da u takvim situacijama standardni gamepad ima svojih prednosti ali propustio si poentu, koja je po meni dosta dublja. Naime, kako ja vidim igracku scenu u zadnjih par godina, krenulo se ka tome da se svi poukljucujemo u neke WoW svetove, nabodemo kablove u vene i igramo igre telepatski od jutra do sutra. To je po meni sedanje u voz za Matrix. Ono sto je ova konzola uradila sada je izmestanje te putanje u potpunom drugom pravcu, gde covek vise moze da oseti sebe i svoje telo, veci socijalni faktor i cistiju zabavu, a ne samo igranje mozdanim refleksima.

Na kraju krajeva, zasto je Microsoft izjavio da im je konkurencija Wii a ne PS3? Zasto se Sony odlucio u zadnjem trenutku da ubaci motion senzore (i izbaci vibraciju zbog toga???) u svoj joypad ? Reci cu ti. Zato sto znaju sta predstoji.
wiiboy je offline  
Stara 10.3.2007, 0:50   #182
ssSss
Član
 
Član od: 26.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 199
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 71 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
@Ocelot

Na kraju krajeva, zasto je Microsoft izjavio da im je konkurencija Wii a ne PS3? .
Microsoft zna da nema sanse protiv Sony-a, pa se bori za drugo mesto s Wii-om.
ssSss je offline  
Stara 10.3.2007, 2:33   #183
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Što volim kad imam dobrog sagovornika.

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Je li mozes garantovati da ce na Wii ostati na samo tim igrama? Sada.......
Opšte je poznato da Nintendo tretira ostale proizvođače vrlo loše. Sada su se malo popravili, ali još uvek to nije to. Gledao sam listu igara koje treba da izađu ove godine i ona uopšte nije zanimljiva. Ima tek nekoliko naslova koji mogu biti interesantni. To priznaju čak i najveći Nintendo-zaljubljenici. Dalje, njihova najveća "inovacija" može vrlo lako biti uzrok propasti konzole. Zbog specifičnog načina upravljanja, portovanje na ostale konzole je ili vrlo teško ili nemoguće. Ako se dobije utisak da igra neće ostvariti profit, onda je neće ni praviti. Prodaja Wii je u Japanu ove nedelje pala za oko 20%.


Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
To ti je najvaznije? Kupujes konzolu da bi gledao filmove?? Jel imas neki naslov koji je izasao na BlueRay-u mozda? Imas mozda...
Kupujem konzolu da bih se igrao, ali ako mogu da dobijem i više od toga utoliko bolje za mene. Zašto bih čekao 3-4 godine kad mogu da dobijem sada? Uz to, imam filmove koji staju na više od jednog DVD-ja, a voleo bih da ih imam na jednom disku. A i da bi BlueRay zaživeo, mora neko da ga kupi.

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Priznajem da u takvim situacijama standardni gamepad ima svojih prednosti ali propustio si poentu, koja je po meni dosta....
Ja bih baš voleo da bude tako kako je ti vidiš, ali stvarno.


Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Na kraju krajeva, zasto je Microsoft izjavio da im je konkurencija Wii a ne PS3?
Može biti i neki od ovih razloga:

1. Da bi time pokušali da omalovaže PS, jer im je Sony svima isprašio turove u poslednjoj generaciji i to još uvek radi.

2. Zbog trenutne popularnosti Wii konzole, jer je Sony imao veoma slab start.


Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Zasto se Sony odlucio u zadnjem trenutku da ubaci motion senzore (i izbaci vibraciju zbog toga???) u svoj joypad ? Reci cu ti. Zato sto znaju sta predstoji.
Vibracija je izbačena zbog sudskog spora oko te tehnologije koju je patentirala druga kompanija, a nisu mogli da izbace džojped bez ičega. Nije to tako prosto pa da za sva dana odluče da ubace motion senzore. Inače, pre nekoliko dana je postignut dogovor i vibracija se vraća.

Još samo jedno: Na GDC je jedan od ljudi koji rade na igri Spore izjavio: "Wii is a piece of shit!" Zašto je to rekao, možeš da pročitaš ovde: http://wii.ign.com/articles/771/771051p1.html
Ocelot je offline  
Stara 10.3.2007, 11:37   #184
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
mada ne mogu da nadjem na netu ali postoji vec dobar spisak najavljenih igara i to od vodecih proizvodjaca.
http://kotaku.com/gaming/wii/horror-...ule-242474.php

Spisak mnogo "dobrih" portova i movie-to-game krs igrica.
Wau...da bi dobio malo kesa sve sto treba da uradis je da napravis krs igru,strpas "wiizovane" kontrole i eto ti multimilionske zarade.

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Cak je i jedan UbiSoft izdao novog Raymana koji je specijalno pravljen za ovu konzolu.
Da,cak je i jedan Ubisoft izdao Far Cry Vengeance koji je toliko ocajan da je moj monitor poceo da place kada je video review-e i slike.
A povrh svega Ubisoft ce portovati nekoliko "starijih" igrica npr. Prince of Persia The Two Thrones.
Jedna dobra igra =/= sve dobre igre

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
To ti je najvaznije? Kupujes konzolu da bi gledao filmove??
Naravno da nije.
Nemoj da pricas takve nebulozne stvari.
Gledanje Blu-Ray filmova je samo bonus,a za razliku od PS3 Wii can nema ni najobicnije DVD player tj. ti placas 250$ za konzolu koja kosta 150$ da se proizvodi.
Nintendo je zla imperija a ne Sony.

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
BlueRay player nece zaziveti jos dobrih 3-4 godine, a u to vreme ces ga kupiti za 50evra.
U Srbiji mozda nece(zbog finansijskih situacija) ali u svetu Blu-Ray je vec daleko nadmasio HD-DVD tj. vec je poceo da se "prima" kod novih korisnika.
PS3 kao i njegov prethodnik PS2 ce da utice na popularizaciju Blu-Ray.

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Ono sto je ova konzola uradila sada je izmestanje te putanje u potpunom drugom pravcu, gde covek vise moze da oseti sebe i svoje telo, veci socijalni faktor i cistiju zabavu, a ne samo igranje mozdanim refleksima.
Kao i Power Glove koji nam je pomogao da se igramo "mozdanim refleksima"

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Na kraju krajeva, zasto je Microsoft izjavio da im je konkurencija Wii a ne PS3?
Zasto ti mislis?
Da opanjka svoju najopasniju konkurenciju,Sony.
Wii nema nikakve veze next-gen ratom,Wii je tu samo da donese profit posrnuloj kompaniji.
M$ se uvek sluzio prljavim trikovima i nastavice tu tradiciju.

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Zasto se Sony odlucio u zadnjem trenutku da ubaci motion senzore (i izbaci vibraciju zbog toga???) u svoj joypad ?
Prvo govoris kako je motion sensing dobar a sad se zalis kad ga Sony ubaci u svoj kontroler ??
Kradja i preradjivanje ideja se desava jos od Hrista,a to sto se ti jos nisi navikao na to nije moj problem.
Kao sto je Ocelot rekao,rumble je vracen tako da je tvoj komentar "vibracije nema konsola/kontroler je krs" propao.
Densetsu je offline  
Stara 11.3.2007, 22:10   #185
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

broj prodatih konzola



Sto se mene tice Wii ima sasvim sigurnu buducnost, Wii nije "nex-gen konzola" vise je new-gen , a sto se tice izlaska igara za Wii onaj spisak nije kompletan ima ih jos.

http://renegadeofwii.blogspot.com/20...2007-igre.html
renegade_of_funk je offline  
Stara 11.3.2007, 22:31   #186
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
broj prodatih konzola



Sto se mene tice Wii ima sasvim sigurnu buducnost, Wii nije "nex-gen konzola" vise je new-gen , a sto se tice izlaska igara za Wii onaj spisak nije kompletan ima ih jos.

http://renegadeofwii.blogspot.com/20...2007-igre.html




Densetsu je offline  
Stara 11.3.2007, 22:42   #187
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

jos bolje brojke super
renegade_of_funk je offline  
Stara 11.3.2007, 23:32   #188
ssSss
Član
 
Član od: 26.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 199
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 71 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Za godinu, dve, PS3 ce biti prvi, Xbox 360 drugi, a Wii se vise nece ni proizvoditi.
ssSss je offline  
Stara 12.3.2007, 0:13   #189
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
ssSss kaže: Pregled poruke
Za godinu, dve, PS3 ce biti prvi, Xbox 360 drugi, a Wii se vise nece ni proizvoditi.
PS3 ce najverovatnije biti prvi za dve godine, a Wii cisto sumnjam da ce prestati da se proizvodi (video si brojke, za tri meseca se prodao kao X360 za pola godine), cak se prica o izlasku Wii konzole sa dvd-playerom krajem godine.

Ne kapiram zasto imate toliko veliki problem sa Wii konzolom. Wii moze sasvim lepo da koegzistira sa PS3 i XBOX360. Verovatno je problem sto konzola nema najnajnajbolji CPU ili GraFiku i tako to pa vas to plasi.
renegade_of_funk je offline  
Stara 12.3.2007, 0:30   #190
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Konzola je po meni idiotska, jer je namenjena deci od 5-7 godina. 168 različitih spin-offa Super Maria. Kontroler za koji tvrde da je revolucionaran a nije. Gomila ljudi koja odjednom tvrdi da je ovo najbolji način za upravljanje i da je sve ostalo glupost. I zašto nisu odmah ubacili podršku za DVD?

Još jedna vest o "revolucionarnom" Nintendovom ( i Sonijevom )kontroleru: Sony je razvijao takav džojped još pre više od 10 godina.

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=48254
Ocelot je offline  
Stara 12.3.2007, 10:43   #191
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Konzola je po meni idiotska, jer je namenjena deci od 5-7 godina. 168 različitih spin-offa Super Maria...
Ima ih vise od 168

"Over the years, Mario has appeared in more than 200 video games..."

Poslednja ispravka: renegade_of_funk (12.3.2007 u 12:11)
renegade_of_funk je offline  
Stara 12.3.2007, 14:14   #192
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Playstation 3 i to samo zbog 2 igre GRAN TURISMO I TEKEN
Bokile je offline  
Stara 12.3.2007, 15:17   #193
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Wii je po meni druga konzola koja ide ili us PS3 ili uz Xbox 360.
Naravno,za PS3/Xbox 360 + Wii kombinaciju potrebna su materijalna sredstva iliti novac/pare.
Densetsu je offline  
Stara 16.3.2007, 19:54   #194
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
PS3 ce najverovatnije biti prvi za dve godine, a Wii cisto sumnjam da ce prestati da se proizvodi (video si brojke, za tri meseca se prodao kao X360 za pola godine), cak se prica o izlasku Wii konzole sa dvd-playerom krajem godine.

Ne kapiram zasto imate toliko veliki problem sa Wii konzolom. Wii moze sasvim lepo da koegzistira sa PS3 i XBOX360. Verovatno je problem sto konzola nema najnajnajbolji CPU ili GraFiku i tako to pa vas to plasi.
Зато што не разумеју како тржиште фукционише.
DukeofSerbia je offline  
Stara 17.3.2007, 0:23   #195
wiiboy
Novi član
 
Član od: 6.3.2007.
Poruke: 17
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Evo malo sam se vratio u nameri da odbranim stav, ali mislim da gubim vreme jer vidim da se moje reci izvrcu kako bi se dobio drugaciji smisao. Kao sto reche duke ne razumete kako funkcionishe trzhiste, a izjava tipa 'ova imperija je zla a ova dobra' je tipicno decija. Nintendo je doveo trziste konzola ovde gde jeste, prvo ga je kopirala Sega pa posle Sony. Ako se malo pogleda istorija konzola Playstation je trebao da nastane iz partnerstva Sonija i Nintenda, pre svega zbog ubacivanja CD-a kao jeftinog medija, i kada im je dil pukao nastao je Playstation ali su pre toga pokupili znanje od Nintenda. A sada je Sony malo prebudzio mashinu, digao nos i nabudzio cenu, a nista novo nije izmislio i to ce ga skupo kostati u ovoj generaciji. Jednostavno Sony nezna sta da radi dok ne vidi Nintendov potez. Ni najmanje nesumnjam da ce se u iducoj generaciji nastaviti kopiranje ideja i da ce se pojaviti PS4 i novi XBOX sa Nintendovim kontolerom. Kao i sto nesumnjam da ce neki nastaviti da brane Sony koji po meni samo obican plagijator. Za Microsoft i da ne pricam, svi znamo odakle je Vista izkopirana.
wiiboy je offline  
Stara 17.3.2007, 1:52   #196
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
wiiboy kaže: Pregled poruke
Evo malo sam se vratio u nameri da odbranim stav, ali mislim da gubim vreme jer vidim da se moje reci izvrcu kako bi se dobio drugaciji smisao. Kao sto reche duke ne razumete kako funkcionishe trzhiste, a izjava tipa 'ova imperija je zla a ova dobra' je tipicno decija. Nintendo je doveo trziste konzola ovde gde jeste, prvo ga je kopirala Sega pa posle Sony. Ako se malo pogleda istorija konzola Playstation je trebao da nastane iz partnerstva Sonija i Nintenda, pre svega zbog ubacivanja CD-a kao jeftinog medija, i kada im je dil pukao nastao je Playstation ali su pre toga pokupili znanje od Nintenda. A sada je Sony malo prebudzio mashinu, digao nos i nabudzio cenu, a nista novo nije izmislio i to ce ga skupo kostati u ovoj generaciji. Jednostavno Sony nezna sta da radi dok ne vidi Nintendov potez. Ni najmanje nesumnjam da ce se u iducoj generaciji nastaviti kopiranje ideja i da ce se pojaviti PS4 i novi XBOX sa Nintendovim kontolerom. Kao i sto nesumnjam da ce neki nastaviti da brane Sony koji po meni samo obican plagijator. Za Microsoft i da ne pricam, svi znamo odakle je Vista
izkopirana.
Ne vidm da ti neko izvrće reči ali, kako ti kažeš.
Nijedna kompanija nije dobra. Njihov jedini interes je novac. Razlikuju se samo po tome na koji način pokušavaju da ga zarade. Dil je pukao zato je Nintendo želeo da ostane na disketama. Sony je video da je budućnost u diskovima i nije želeo da propusti priliku. Svako bi to iskoristio. I još nisam video šta je Sony iskopirao od Nintenda.

Citat:
A sada je Sony malo prebudzio mashinu, digao nos i nabudzio cenu, a nista novo nije izmislio i to ce ga skupo kostati u ovoj generaciji.
Sony u ovoj generaciji jeste postao malo arogantniji i to je razumljivo kada pogledamo unazad i vidimo uspeh koji su postigli sa PS1 i PS2. Tačno je da imaju najjaču mašinu čiji potencijal tek treba da se realizuje. I šta je Nintendo izmislio? Novi kontroler? Ne bih rekao...
Ocelot je offline  
Stara 17.3.2007, 2:52   #197
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
...I šta je Nintendo izmislio? Novi kontroler? Ne bih rekao...
Ne znam da li je samo kontroler u pitanju ali ja sam veceras od 21:00 do pre pola sata igrao WiiSports sa jos troje ljudi koji nisu u zivotu odigrali igru ni na kompu ni na konzoli i super smo se proveli .
renegade_of_funk je offline  
Stara 17.3.2007, 11:35   #198
Aleksandar Tobdzic
Član
 
Član od: 26.7.2006.
Poruke: 277
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar Tobdzic
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Ajde vi Wii paljevine nabrojte mi 8 dobrih igara za ovu konzolu!!!
Tesko a jer Wii uopste i nema dobrih igara ima samo Mario sto je za malu decu i jos po neka glupost.
PS3 je tata. Wii nikad mi ne bi trebao, da gledam grafiku stare generacije i da igram one defekte igre za decu uzrasta 4-7 godine nema sanse.
Ajde da se deca pale na Wii nego vi odrasli stvarno ste neozbiljni.
Nintedno je uvek bio slab sa igrama a tako ce biti sa Wii.

Poslednja ispravka: voodoo_ (17.3.2007 u 12:38)
Aleksandar Tobdzic je offline  
Stara 17.3.2007, 11:41   #199
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
renegade_of_funk kaže: Pregled poruke
Ne znam da li je samo kontroler u pitanju ali ja sam veceras od 21:00 do pre pola sata igrao WiiSports sa jos troje ljudi koji nisu u zivotu odigrali igru ni na kompu ni na konzoli i super smo se proveli .
Stvarno, ko nije probao Wii ne zna koliko je zarazno i zabavno... Dok smo imali Wii u redakciji bilo je ludilo, brze bolje smo ga dali saradniku na test da bi nesto korisno radili. Moram da dodam da je saradnik posle testa kupio konzolu...
oluja je offline  
Stara 17.3.2007, 11:43   #200
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
Aleksandar Tobdzic kaže: Pregled poruke
PS3 je tata za ovo *****e od konzole. Wii nikad mi ne bi trebao, da gledam grafiku stare generacije i da igram one defekte igre za decu uzrasta 4-7 godine nema sanse.
Ajde da se deca pale na Wii nego vi odrasli stvarno ste neozbiljni.
Nintedno je uvek bio slab sa igrama a tako ce biti sa Wii.
Kako bese ono zovu PS3??? Zabava sa obecanim igrama. Sony ima velikih problema sa developerima igara.
oluja je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Konzole vs. PC (sta vam vise odgovara) Ocelot Konzole 497 17.4.2008 12:02
Create Your Own Xbox 360 Games voodoo_ Programiranje 5 1.9.2006 18:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com