Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.7.2018, 10:57   #10
maki83
Član
 
Član od: 11.12.2010.
Poruke: 296
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 54 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Gde si ti video da se pominju Sony i XBox, osim ovog zaluđenog Oblakodera, koji svuda vidi PS fanboje.

Da Nintendo ima apsolutno pravo da uradi to što je uradio, ALI problem je što su apsolutno jedina kompanija koja to aktivno radi. Kao što su mnogi do sada rekli, Nintendo je do sada zaradio para i para od matorih Mario i Zelda naslova, tako da su mirne duše mogli da puste retro scenu na miru, a prodaja reizdanja na Switch platformi to ne bi ni osetila. U pitanju je najobičnija demonstracija sile od strane malih žutih Gramzibaginsa.

Lično sam veliki protivnik piraterije, ali ovo je bukvalno iživljavanje i traženje dlake u jajetu.
Ma ja posto odavno nisam bio, vratio se ko zna koliko unazad pa procitao sve postove..pa se samo nadovezao ..bezveze..

Neko je to lepo objasnio, niko nikoga ne bije po usima da konzumira neki proizvod. Svi biramo ono sto nam odgovara. Tako i treba da bude.

Jos kad bi se izbegavale reci fanboy..bilo bi mnogo lepse. Svi smo mi fanovi necega iz tog i tog razloga..i to je licni subjektivni stav koji neko drugi hoce da me ubedi da je moj licni subjektivni stav pogresan..ppff..glupost. Iz licnog i subjektivnog stava volim Patriotse i Nintendo

Ljudi, ajd podelite friend codove da vas dodam na switch

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
maki83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maki83 na korisnoj poruci:
vetar. (27.7.2018)
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com