Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.8.2010, 17:29   #1
nemam-ime
Novi član
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom HP Pavilion DV6000 - zamena

Imam lap top,HP Pavilion Dv6000 Entertainment PC....

Sve super radi....

Citam po netu da je fabricki nesto zeznuto i da se mngoo greje...Sad neznam meni nije on pregrajan,ima toplotu za koju ja mislim da je normalna...

Kupljen je u decembru 2008 godine ,ali sam poceo da ga korisitm tek ove godine u apriliu kada mi je crko komp...

Hteo bih da vas pitam,posto citam da su Acer laptopovi najbolji,koji Acer laptop bi mogao biti zamena za njega,da ima iste karakterisstike...

I da gledam laptopove ali nikak one kapiram sta je to FireWire???

Ja imam ovde Wireless u ovom laptopu , i imam ADSL internen ikod telekoma i njohov MODEM ,sto znaci da trenutno ne koristim taj wireless ali cu kupiti ruter pa cu koristiti da bi mogao da nosim laptop po kuci....

Znaci koji je zamena za ovaj moj,po mogucstvu acer ili neki bolji malo,bolja marka,i sta je to FireWire?? Hvala

Poslednja ispravka: nemam-ime (25.8.2010 u 17:38)
nemam-ime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2010, 18:38   #2
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Hp Pavilion Dv6000 -zamena

Zbog čega bi mjenjao svoj laptop ako te služi dobro? Pusti pisanja na netu, tamo Kurta i Murta pričaju svašta. Pavilion DV serija zaista kuburi sa problemom pregrijavanja (a još je i više u početnom stadijumu prozivodnje), ali isto tako nema mjesta generalizaciji jer to ne važi za sve modele serije. Tebe je očigledno zapao sasvim ispravan primjerak.

Sve i da nije, ne bi imao razloga da brineš. Dellova Studio linija takođe pati od problema visokih temperatura pa se nikom nije istopio laptop u rukama. To su skoro pa obične marketinške podmetačine u gustoj konkurenciji. Uz normalan rad, stavljanje laptopa u stand by na 20 minuta svakih sat/dva i povremeno čišćenje utrobe od prašine neće biti problema, čak ni u ljetnjem periodu.

Acer je daleko od statusa najboljeg brenda kada govorimo o laptopovima. Inače, treba uvijek porediti konkretne modele. Generalizacija u IT svijetu se loše odražava na buđelar.

Za FireWire pogledaj ovo.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2010, 18:42   #3
nemam-ime
Novi član
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Hp Pavilion Dv6000 -zamena

Pa hvala na odgovoru,nadam se da ce raditi sto duze... Nego ima na nekim forumima i posebna tema npor.otvorena sap itanjem kao CRKO MI PAVILION DV6000 koji da uzmem umesto njega,zato sam i pitao ovo...
I kao svi kazu da je Acer ono Vrh...

Meni se ovaj sto sad imam,inace sam ga dobio na poklon,mnogo svidja...

Ima sve funkcijek oje mi trebaju,super radi,dizajn isto super,ne bi ga menjao...

Hvala na odgovoru...
nemam-ime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 8:43   #4
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: HP Pavilion DV6000 - zamena

Acer vrh? Ljudi koji gledaju da sto jeftinije prodju uz pristojne performanse kupuju Acer (& stuff) laptopove. Samo u tom performance/price odnosu je Acer bolji od HP-a. Ali tebe to ne treba da brine jer ga vec imas + si ga dobio,a ne platio
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 10:18   #5
nemam-ime
Novi član
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HP Pavilion DV6000 - zamena

Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
Acer vrh? Ljudi koji gledaju da sto jeftinije prodju uz pristojne performanse kupuju Acer (& stuff) laptopove. Samo u tom performance/price odnosu je Acer bolji od HP-a. Ali tebe to ne treba da brine jer ga vec imas + si ga dobio,a ne platio
Pa da,jesam,dobio sam ga,i to nije malo mislim da on kosta oko 700 evra...

Meni se svidja,sve mu radi,lep dizajn,mislim kad bih morao da ga menjam da bi opet uzeo isti,,jer sam gledao po netu laptopove,acer,dell i nijedan nema sve sto ovaj ima ,tako da mu ja mislim nema zamene...

da je on meni ziv i zdrav samo
nemam-ime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2012, 13:58   #6
darkom
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Poruke: 507
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: HP Pavilion DV6000 - zamena

Vidim da je stara tema ali reko da ne otvaram novu kad već ima ova. Imam isti laptop dv6000 AMD Turion x2 1.6 GHz i pregrijava mi se grafigki čip na matičnoj, rasklapao sam ga mijenjao termalnu pastu, ali uzalud.
Ima li kakvo rješenje oko pojačavanja hladnjaka, da bolje hladi ili tako nešto?
darkom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dv6000, hp pavilion, pregrevanje

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Drivers for HP Pavilion dv6000 ivanovic-94 Prenosni računari 6 8.5.2010 17:48
HP Pavilion dv6000 Kurdt Prenosni računari 1 2.11.2008 22:49
Realna cena za HP Pavilion DV6000? mirjanaimsir ŠDK - Osnovne komponente 3 12.10.2008 0:12
...zamena kulera na grafičkoj karti... yoshida ŠDK - Grafika 10 5.6.2008 16:32
Koliko mogu da trazim za HP Pavilion ZD8000 markopk ŠDK - Prenosni računari 9 7.11.2007 23:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com