Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.4.2011, 7:55   #21
6969
Novi član
 
Član od: 23.1.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

nista u item sopu ne utice na snagu igraca

Brodovi u item sopu su puno slabiji od najboljih...


Probajte igru sigurno cete biti zadovoljni, vredna je svih 7,1 gb downloada
6969 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2011, 19:27   #22
stevasandra
Član
 
Član od: 28.12.2009.
Poruke: 33
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Ja danas slucajno saznao za ovu igricu, ceprkao nesto po netu i naleteo na nju. Evo vec je pola skinuta, valjda ce do ponoci zavrsiti. Inaca obozavam ovakve igrice, VCO sam sam igrao preko dve godine dok ga nisu upropastili sa novim patchom, a UWO mi je nekako ono, nisam se bas pronasao u njemu. Nadam se da je ovo dobro da me bas prikuje za monitor. A drago mi je da ima i nasih pa da vas pronadjem.
stevasandra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2011, 4:14   #23
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Evo šta vam se desi kad naletite na jačeg od sebe

Prelazim u pirate da sa braćom Rusima napadam kapitaliste pokvarene
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	POBTS4.jpg
Viđeno:	87 puta
Veličina:	99,8 KB
ID:	39401   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	POBTS5.jpg
Viđeno:	89 puta
Veličina:	94,9 KB
ID:	39402  
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leon da Vinci na korisnoj poruci:
Alexfun (25.4.2011)
Stara 25.4.2011, 14:08   #24
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Evo ovako ako nekoga intresuje poredjenje izmedju UWO i POBTS. Znači grafika,igrivost,pvp,pve,kreiranje karaktera,akcija,animacije...... znači SVE sem ekonomije ( koju i dalje pokušavam da skapiram i voleo bih neko ko igra duže od mene POBTS da kaže nešto više o ekonomiji ) je na strani POBTS-a,znači jeste da je igra novija od UWO ali zaista je šije za nekoliko dužina.Dok je u UWO ekonomija na prvom mestu ovde je obrnuto.

Poslednja ispravka: Leon da Vinci (25.4.2011 u 17:24)
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 15:03   #25
Koma1
Novi član
 
Član od: 11.4.2011.
Lokacija: Arilje
Poruke: 18
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Koma1 Slanje poruke preko Skypea korisniku Koma1
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

porediti POTBS i UWO je u neku ruku smesno
u POTBS vise paznje je posveceno PvP segmentu igre i tim borbama, iako u UWO borbe nisu lose odradjene, moram da priznam da su za nijansu losije od istih u POTBS
UWO je nekako vise kao EvE online, diplomatija, trgovina, ekonomija i crafting sistem igraju glavnu ulogu, postoje naravno i pirati koji uopste nisu nezanimljivi i postoji land combat ali je to moglo bolje da bude odradjeno

grafika u UWO je odlina s'bzirom na datum izlaska igre (pre 6 godina u Japanu) i bolja je nego cartoon grafika iz POTBS
kada bih morao u kratkoj crti da uporedim ove 2 igre, rekao bih da je POTBS=WoW a UWO=EvE online
kvantitet - kvalitet
Koma1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 20:33   #26
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Citat:
Koma1 kaže: Pregled poruke
porediti POTBS i UWO je u neku ruku smesno
u POTBS vise paznje je posveceno PvP segmentu igre i tim borbama, iako u UWO borbe nisu lose odradjene, moram da priznam da su za nijansu losije od istih u POTBS
UWO je nekako vise kao EvE online, diplomatija, trgovina, ekonomija i crafting sistem igraju glavnu ulogu, postoje naravno i pirati koji uopste nisu nezanimljivi i postoji land combat ali je to moglo bolje da bude odradjeno

grafika u UWO je odlina s'bzirom na datum izlaska igre (pre 6 godina u Japanu) i bolja je nego cartoon grafika iz POTBS
kada bih morao u kratkoj crti da uporedim ove 2 igre, rekao bih da je POTBS=WoW a UWO=EvE online
kvantitet - kvalitet
Ne znam šta je tu smešno??? Dve igre sa istom tematikom,a i napisao sam da je UWO starija igra. Tek je porediti EVE i UWO smešno jer je EVE za 5 brojeva bolje od UWO u tim segmentima igre što si naveo a isto su godište otprilike.Igrao sam I EVE i UWO i znam šta pričam i pišem. Oni ,,anima,, charovi u UWO su smešni, land kombat je još smešniji...itd,itd dugo putovanje po mapama i nemanje nikakve pomoći da se brže prolazi je najveći smor ( išli su na foru realističnosti ),gold spameri u UWO u svakoj luci, GM-i totalno nezintresovani. U odnosu na POBTS UWO jeste kompleksnija igra ali samo zbog te ,,realističnosti,, ,taman dodješ posle 45 min putovanja do Indije i krene kontra vetar i odgura te do npc pirata koji su za 10-15 lvl-a jači i razbucaju te ,ili te uhvati oluja i razbije ti brod, ili požar ili... ali imaš u item shopu da kupiš sve što ti treba da kupiš da ti se to ne desi ) Jedini + u UWO-a su mape i što su veći gradovi uradjeni sa nekim prepoznatljivim detaljima it tih gradova i to ti daje neki šmek ali i to je zbog toga što je u pitanju world mapa i bilo bi glupo videti Veneciju bez trga . Po meni POBTS ti daje taman sve na vreme da bi se razonodio i uživao u igri. Čim ti prestane uživanje nema tu ni igre. Za 2 sata igranja u UWO sat vremena provedem putujući od luke do luke i čerupajući piliće da bi zaradio dovoljno para u slučaju nepredvidjenih okolnosti da imam za drugi brod ,30 min izgubim ukupno putujući od grada do grada i znači samo 30 min radiš neke questove. Za 2 sata u POBTS-u samo od questova zaradiš dovoljno za 10 brodova,PVP ako hoćeš uvek ima zaintresovanih, a u putovanju provedeš max 15 min ( ukupno ) a sve ostalo su pomorske borbe ili borbe prsa u prsa bilo na kopnu bilo na brodovima. Hvala ti za realnost u UWO ali ja sam ipak više za igranje POBTS-a, realnost ostavljam za RL. Pozdrav za JADRO liniju od njihovog bivšeg člana Magnusa.
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 23:21   #27
Koma1
Novi član
 
Član od: 11.4.2011.
Lokacija: Arilje
Poruke: 18
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Koma1 Slanje poruke preko Skypea korisniku Koma1
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

kako zelis, neka ljudi probaju i sami vide sta je kvalitetnije
i ponavljam, nije igra bolja ako se u njoj lakse zaradjuju pare i ako ti non stop itemi padaju pred noge
Koma1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 1:46   #28
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Citat:
Koma1 kaže: Pregled poruke
kako zelis, neka ljudi probaju i sami vide sta je kvalitetnije
i ponavljam, nije igra bolja ako se u njoj lakse zaradjuju pare i ako ti non stop itemi padaju pred noge
Ukusi su različiti , probao obe i više mi se svidja POBTS
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2011, 23:56   #29
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

SONY and POBTS is back

Posle skoro dve nedelje zbog poznatog problema ( upada hakera u sonijevu bazu podataka ) ponovo radi bioskop
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 19:35   #30
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Ništa bez jolly roger-a U svakom slučaju ko voli brodove a voli i PVP ( mada ima dosta i PVE sadržaja ) ovo je prava igra za njega.Na mapi postoje non-stop mesta za pvp gde možete da gankujete i da budete gankovani a takodje i da imate ferke 1vs1,2vs2...6vs6.Naravno kao što se meni desilo dok sam bio lvl36 ...ušao sam u crvenu zonu zbog nekog kvesta i krenuo španac lvl 50 da me juri ali pošto nas i rusa 600 miliona hehe utrčaše mi dva rusa u pomoć i razvalismo španca.Sve u svemu odavno me neka igra nije ovako opustila i razonodila PVP-PVE sadržaj a bez nekog smaranja i grindanja.Jedva čekam lvl 50 da se bacim aktivno na PVP.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	bm4.jpg
Viđeno:	42 puta
Veličina:	98,6 KB
ID:	39788  
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 3:00   #31
MarkoGrof
Novi član
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 7
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

3 AM je, ja skidam igricu, a ujutru u 9h imam ispit. Ma, neka se goni ispit, nije ni prvi ni poslednji koji cu pasti.

Zanima me koju naciju da izaberem, pa ako moze neki savet. I, da li je bolje da izaberem naciju ili opciju pirat?

Igram UWO od februara i zalepio me je za kompjuter, bukvalno. Ali, sada sam resio da probam i ovu igru, pa da uporedim koja je bolja.
MarkoGrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 23:01   #32
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Citat:
MarkoGrof kaže: Pregled poruke
3 AM je, ja skidam igricu, a ujutru u 9h imam ispit. Ma, neka se goni ispit, nije ni prvi ni poslednji koji cu pasti.

Zanima me koju naciju da izaberem, pa ako moze neki savet. I, da li je bolje da izaberem naciju ili opciju pirat?

Igram UWO od februara i zalepio me je za kompjuter, bukvalno. Ali, sada sam resio da probam i ovu igru, pa da uporedim koja je bolja.
Pazi ovako,mnogo ljudi imaju karaktere u svim nacijama i kao pirati ( moraš da otvoriš više naloga ) i onda igraju po potrebi.Zadnji put na mapi su pobedili pirati i posle reseta mape dosta ljudi je prešlo da igra Engleze ili Špance pa su se zbog toga Francuzi udružili sa piratima ...... nijedna strana nema odredjenih prednosti.Jedina razlika je u klasama i brodovima ( različiti brodovi za različite klase ) dok pirati mogu većinu da voze.
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 23:29   #33
MarkoGrof
Novi član
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 7
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Pa, koliko profila mogu da imam? Posto znam da je u uwo 2 profila max...

A, sada sam 6 lvl privateer-a, uzeo sam Spaniju.

Igra nije losa, mada mi se nesto preterano i ne svidja, za sad.
Kada su borbe u pitanju, najisplativije mi je da predjem na protivnicki brod i tako ih porazim. To mi je najbrzi nacin, jer im topovima slabo skidam dur...

Uglavnom, jos uvek upoznajem igru, ali trenutno i nemam mnogo vremena da se igram, posto se sutra selim, a ispitni rok je... Bla, bla, bla...

Svidja mi se gafika, ali mi je generalni utisak da je igra malo troma (verovatno sto sam pocetnik ), ali videcemo kako budem napredovao.

Tamo mi je nick kao i ovde - MarkoGrof, pa vi koji igrate me slobodno kontaktirajte.
MarkoGrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 17:56   #34
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Po jednom nalogu možeš kao f2p igrač da imaš 2 karaktera u jednoj naciji ili u piratima za razliku od onih koji plaćaju ,oni mogu da imaju više karaktera ( mislim 5 ) po nalogu ali takodje u samo jednoj naciji.Kad se resetuje mapa možeš da napraviš chara i u nekoj drugoj naciji ali krećeš ispočetka tako da nema potrebe da se čeka reset mape ( pobeda neke nacije prouzrokuje reset mape ). Najlakši i sasvim legalan način je da napraviš drugi nalog i na tom nalogu počneš u drugoj naciji. ( i pirati se vode kao nacija )
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2012, 12:32   #35
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom

Igra li ko ovo ,je li ovo jedini mmo pirata
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 18:45   #36
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

jel ima neki nas guild? jel igrate zajedno?
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 18:57   #37
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Citat:
night kaže: Pregled poruke
jel ima neki nas guild? jel igrate zajedno?
Ja sam poceo ovo, za sada deluje zanimljivo, ne znam koliko vredi upustati se u ovo kao besplatan clan. Pohvatao sam konce pa sad brisem lika i pocinjem opet (izgubio sam brod ). Nego jedno kratko pitanjce za veterane. Kada i gde mogu da nabavim Ship of the Line? Za sada sam video samo sitne izvidjacke korvetice, ili monstrume od 200 topova, nigde nesto izmedju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 19:14   #38
miloshbg
Član
 
Član od: 27.3.2008.
Poruke: 480
Zahvalnice: 431
Zahvaljeno 70 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Odakle da skinem ovo cudo? Jel ima neki torrent link?
miloshbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 12:24   #39
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Citat:
miloshbg kaže: Pregled poruke
Odakle da skinem ovo cudo? Jel ima neki torrent link?
sa njihovog sajta ide brzo
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 13:00   #40
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Pirates of the Burning Sea! Free 2 Play

Ja mislio da skidam ali se nesto predomislio ne znam sto....
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NBA 2k11 Cofi Sportske simulacije 2235 16.2.2016 14:23
Free to play: Blackshot Wastelander Akcione igre 5 14.4.2010 11:41
Sid Meier's Pirates! DeCoy Stare igre 34 3.11.2008 23:41
Ashampoo Burning Studio Free Platinum Aplikativni softver 34 13.6.2008 4:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com