Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.9.2007, 14:57   #161
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

See....o tome ti pricam bas sam sad gledao npr. ima Corveta koji idu 400 ali one su samo za drag.Totalno neupotrbljive za ulicnu voznju kamoli trke.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 15:25   #162
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Ja bih zeleo da ima sto vise old-scoll automobila, tipa hemicuda, camaro ss, i slicnih jer su ipak po meni oni najveca smekeraja za budjenje pogotovu ako im se stave oni veliki usisicni za vazduh i spusti krov kao sto je moglo u carbonu... Eh da imam jedno takvo cudo od 5000 kubika da me vidi moja majka kako ga garim...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 15:28   #163
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

A zasto mislite da cete moci da idete 500km/h u ProStreetu. Mislim da ce biti bas dobar sto se toga tice i da ce svaki auto ici bas onoliko koliko moze u stvarnosti + malkice brze.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 16:02   #164
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
@mad Sta ce tu Alpine kad je M5 jaci(brzi) od njihove petice.Ok slazem se da tu bude npr. M5, S4 i nesto u tom fazonu.Malo mi je lame da vozim Gallarda,GTa,Z06....Prvo sto je potpuno nerealno voziti 500+kmh za ZO6 ili tako nesto.

Tuning je nastao od Japanaca.Nema tu nista dok Evo ne pokaze zube.Stari FQ-400 brise patos Gallardu.E to je savrsenstvo....
nije Alpine nego Alpina..
Alpina B5 ima 500 konja okruglo, i minimalno je sporija od M5-ce..doduse to nije neki hard-core tuning, to vise radi Schnitzer ili Hartge..
neka ne zelim audi vise u igri.. dosta mi ih je..
mislim 500 na sat..koja nebuloza, igra je u potpunosti krenula nadole od dela Porsche Unleashed..nema vishe shmeka..
moze on da nastane u japanu ali to ne mora da znachi da su tamo najbolji..recimo ja imam klip na hardu sa pretproslom M5-com od 1126 konja..u japanu ja znam za jedino 2 auta koja su brza i to minimalno od toga..pa onda M3 od 1000 konja..imaju svabe itekako hard-core tuninga...

btw. slazem se za diskusiju o Bugatti-ju...oni su kicmu izgubili dok nisu sve namestili kako treba..izracunali su npr. sledece preko 407kmh, za svaki 1kmh preko toga auto treba da ima 8hp vise..znaci da bi isao 500kmh treba 1800bhp..mislim gluposti od nfs-a..
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 16:33   #165
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Greska u pisanju.

Pazi niko ne osporava da je BMW brz, to je ujedno moj najomiljeniji nemac.Njemu je mesto na pravoj stazi a ne medju krivinama.Moze se reci da mu je specijalnost paljenje guma zbog onolikog obrtnog momenta ali eto nista osim toga.Po meni savrsen auto za trkanje za relaciju BG-Nis.

Sad sam gledao bas na netu.Mitsubichi Lancer FQ400 brzi od Murcielaga na stazi.Naravno na pravom putu bi ga ovaj oduvao.Kako covece izvukose od onolikg motora toliko konja.3.5ces do stotke, Gallardu treba 0.4 sec vise.Pravi predstavnik tuninga, najbrzi od semafora do semafora.

Im in love.....
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 16:47   #166
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

ne rezonujemo na isti nachin, a i ne razumesh poentu bmw-a...njemu je mesto u krivinama prvenstveno a na na pravom putu jer ima vrh sper diferencijal i kontrolu proklizavanja, dok ti koji treba da prze po putu i da pale gume su audi i benz jer bmw nema turbo motora vec su svi atmosferski i ima daleko manji obrtni momenat nego benz i audi koji stavljaju turbine i kompresore..oni pale gume a ne bmw...plus bmw je zadnja vuca isljucivo..
taj fq je auto potpuno druge namene..4x4 ralli, ima 2 litre motor..mislim koliki je taj turbo, moze da usisava mrtve macice po putu..treba da ga servisiras svakih 5k km a dok sa njim odradis polukruzno mozes da dobijes 2 dece..ne bas najzahvalniji motor...a i pri tom mu je prosecna potrosnja izmedju 4-8 milja po galonu goriva sto je izmedju 30-60 L/100km...i to kad ga ne garis..svaki drugi slabiji fq nudi 90% toga a bez svih ovih mana..
nije sve u 0-100kmh..
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 16:52   #167
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Ja volim tuniranje svih klasa automobila. Slazem se da je NFC C preterao sa 500 na sat. Ali shto ne bi bili u trci i Lancer i Bmw i Corveta iako su za druge namene.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 17:30   #168
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
ne rezonujemo na isti nachin, a i ne razumesh poentu bmw-a...njemu je mesto u krivinama prvenstveno a na na pravom putu jer ima vrh sper diferencijal i kontrolu proklizavanja, dok ti koji treba da prze po putu i da pale gume su audi i benz jer bmw nema turbo motora vec su svi atmosferski i ima daleko manji obrtni momenat nego benz i audi koji stavljaju turbine i kompresore..oni pale gume a ne bmw...plus bmw je zadnja vuca isljucivo..
taj fq je auto potpuno druge namene..4x4 ralli, ima 2 litre motor..mislim koliki je taj turbo, moze da usisava mrtve macice po putu..treba da ga servisiras svakih 5k km a dok sa njim odradis polukruzno mozes da dobijes 2 dece..ne bas najzahvalniji motor...a i pri tom mu je prosecna potrosnja izmedju 4-8 milja po galonu goriva sto je izmedju 30-60 L/100km...i to kad ga ne garis..svaki drugi slabiji fq nudi 90% toga a bez svih ovih mana..
nije sve u 0-100kmh..
Pa bas zbog RWD przi gume.Sama pomisao na toliku tehniku me nervira.Mislim na bilo koji automobil, 500 konja i ESP mi uopste ne ide.Ajde za neiskusne ali ako ne znas onda nemoj ni da vozis.

Tacno je da Lancer ima monstrumski turbo koji ruku na srce nije najsavrseniji i ima veliku turbo rupu.Prava zver postaje tek od 3.5k rpm.A i mucak M5 nema veliki obrtni momenat, nisam siguran ali ima otprilike oko 530-540nm.Sto je ihaha.Mozda nije za grad zbog upravljanja ali zato to upravljanje je mozda jedno od najboljih na svetu.Svi koji su ga testirali kazu da je auto neverovatno lak za voznju.

Back to the topic...Sta bi sa Imprezom....Bolje sto je i ne stavljaju ako stavljaju 2007 verziju.Krajnje odvratno dizajniran automobil.

Face it.....Tuning is for hatchbacks and smaller sedans.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 17:47   #169
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Pa bas zbog RWD przi gume.Sama pomisao na toliku tehniku me nervira.Mislim na bilo koji automobil, 500 konja i ESP mi uopste ne ide.Ajde za neiskusne ali ako ne znas onda nemoj ni da vozis.
mozes ti da przis gume i sa jugom ako znas, nego ti kazem da je poenta da bmw nije auto za pravac nego za krivine, tu je na svome..kazem ti iz iskustva a ne jer sam video, ili mi je drug rekao..

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Tacno je da Lancer ima monstrumski turbo koji ruku na srce nije najsavrseniji i ima veliku turbo rupu.Prava zver postaje tek od 3.5k rpm.A i mucak M5 nema veliki obrtni momenat, nisam siguran ali ima otprilike oko 530-540nm.Sto je ihaha.Mozda nije za grad zbog upravljanja ali zato to upravljanje je mozda jedno od najboljih na svetu.Svi koji su ga testirali kazu da je auto neverovatno lak za voznju.
drugi fq, pa i fq360,drugi najjaci, su mnogo bolje izbanlansirana kola, jednostavno su ga preterali na fq400..
m5 ima 520nm ali to je drgua stvar..on to ima dobro rasporedjeno, odlican diferencijal sa zatvaracem i dsc i ako ti to ne uradis auto nece spaliti gume sam od sebe..65 amg motor iz benza ima 1000nm i u bilo koji benz da se stavi auto ne moze da krene propisno jer ne postoje dovoljno velike gume da se ta snaga rasporedi..da je upravljiv jeste ali 520nm je nesto normalno a ne eks. ako se pogleda sta rade benz i audi a sve zato sto bmw ima drugaciju filosofiju, nista turbo i kompresor, samo cisti rpm bez steroida...nesto kao veliki civic type-r ako me razumes..


Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Back to the topic...Sta bi sa Imprezom....Bolje sto je i ne stavljaju ako stavljaju 2007 verziju.Krajnje odvratno dizajniran automobil.
da, stvarno su preterali sa poslednjom verzijom...

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Face it.....Tuning is for hatchbacks and smaller sedans.
sa ovime se ne slazem..
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 20:57   #170
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
drugi fq, pa i fq360,drugi najjaci, su mnogo bolje izbanlansirana kola, jednostavno su ga preterali na fq400..
m5 ima 520nm ali to je drgua stvar..on to ima dobro rasporedjeno, odlican diferencijal sa zatvaracem i dsc i ako ti to ne uradis auto nece spaliti gume sam od sebe..65 amg motor iz benza ima 1000nm i u bilo koji benz da se stavi auto ne moze da krene propisno jer ne postoje dovoljno velike gume da se ta snaga rasporedi..da je upravljiv jeste ali 520nm je nesto normalno a ne eks. ako se pogleda sta rade benz i audi a sve zato sto bmw ima drugaciju filosofiju, nista turbo i kompresor, samo cisti rpm bez steroida...nesto kao veliki civic type-r ako me razumes..
Hocu da kazem, da ni pored kompjuterskih skalamerija ne moze da odrzi "grip".Jednostavno, previse snage na zadnjim tockovima dovodi do toga da auto proklizava.Gledao sam bas neki review na netu od pola sata.Treba imati dosta strpljenja voiziti ga.A cekaj sta mi uopste raspravljamo, ja se slazem da treba da ubace "peticu"...
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 21:22   #171
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

znaci slazemo se..
kuku nama kad krene overklok..bice veselo..
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2007, 3:18   #172
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Khm khm....407 i ~550(koliki je trenutni rekord u Carbonu) nije ni blizu.Corveta u stvarnosti ide ~320, da odradis neki extra tuning(da mi skinu kilazu da bude ceo od carbon fibera, veci kompresor, veci motor-`de ce veci od 7L........)i da bude na kraju nekih 1200hp na sasiji od 1200kg opet tesko bi presao 400 zbog aerodinamike.Bugati ima jedinstvenu aerodinamiku...

NFS je mnogo izgubio na realnosti.Cak i u UGu si u dragu mogao da ides 380+ sa 350Z sto verujem da jos nigde nije zabelezeno.
Ma kakvi realno, nemacki tjuneri jos nisu probili magicnu granicu od 400 km/h. Sto se tice japanaca skyline r34 i supra su zakon za tjuning. Supre mogu lagano do 800-900 konja a nisani oko 1000-1200 konja. Vel Slide je cak nabudzio skyline na 1600 ks!!! Kako god ali nfs je odavno izgubio svaki smisao postojanja i treba da ide u penziju!
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2007, 5:23   #173
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
Ma kakvi realno, nemacki tjuneri jos nisu probili magicnu granicu od 400 km/h. Sto se tice japanaca skyline r34 i supra su zakon za tjuning. Supre mogu lagano do 800-900 konja a nisani oko 1000-1200 konja. Vel Slide je cak nabudzio skyline na 1600 ks!!!
izvinjavam se za off..
hocesh ja da ti nadjem sad 10 BMW-a preko 1000 konja i od tih 10, barem 5 ide preko 380 na sat na pravcu..mislim svasta sa tobom..a mogu da se kladim da je svaki iole upuceniji japanac cuo za jednog E34 M5 Black Dragon od 1136 konja..
btw. taj skyline od 1600 konja je samo za drag i onda u kamion...imam celu reportazu za njega..dok svaki od ovih bmw-ova moze da se vozi normalno...uz potroshnju od 60L/100Km...
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2007, 14:04   #174
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
...uz potroshnju od 60L/100Km...
...kerozina....
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PAIN na korisnoj poruci:
mad_skillz (9.9.2007)
Stara 9.9.2007, 15:55   #175
bzuva
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 247
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 11 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke

NFS je mnogo izgubio na realnosti.Cak i u UGu si u dragu mogao da ides 380+ sa 350Z sto verujem da jos nigde nije zabelezeno.
Ako pravilno koristish drafting, nemash saobracjaj i imas dobro tuniran nitro i ostalo, mozhe i preko 400
bzuva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2007, 17:58   #176
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

O kakvoj realnosti pričate u NFS serijalu? Pa to je čista arkadna razbibriga
na kojoj su 5-6 meseci radili programeri koji ni jedan od automobila nisu ni videli,
a kamoli testirali.

Jedino za ovaj NFS:ProStreet se hvale da su testirali automobile,
ali sam siguran da neće menjati NFS trademark čiste zabave.

Ako hoćete realističnost ponašanja vozila, igrajte Gran Turismo 4,
ljudi iz Polyphony digital rade pedantno već godinama, testiraju automobile
svakodnevno, jer im je studio gde rade igru u jednoj od zgrada na trkačkoj stazi Tsukuba.

Ako hoćete hardcore realističnost, nabavite GTR2 ili rFactor itd.
Ako vam je do zabave, palite NFS ili Burnout.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2007, 18:18   #177
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

GT4 nema veze s NFSom, ja hocu da vidim jos jednu igru sa tuning temom.Juiced se nije nesto proslavio pa samim tim NFS nema neku konkurenciju(Gran Turismo i NFS ne idu na istu grupu)pa se izgleda baskare.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2007, 22:13   #178
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Meni samo da daju Hondu Civic kakva je bila u underground serijalu i ja cu biti prezadovoljan
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 1:47   #179
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Ja sam srecan zbog Mazde MX-5. Najbolji auto iz Undergrounda.

Izgubio Nole
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 11:25   #180
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Need for speed XI: Pro Street

Konacno snimak drifta. Mogu reci da je i dalje poprilicno arkadan i pored tih unapredjenja shto se tice realnosti, ali realniji nego u Carbonu.

http://www.gamespot.com/video/939664...meplay-movie-3
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FreeStyle Street Basketball - MMORPG dodgeme Mrežne igre 12 24.6.2011 22:40
Opis igre STREET FIGHTER 2 u SK Jaguar Tekstovi u SK 72 28.12.2010 23:48
Street legal racing problem Bokile Simulacije vožnje 7 16.7.2008 22:37
Street legal racing 2 Mr.Deeds Simulacije vožnje 1 30.6.2007 21:15
Postoji li mogucnost da uskoro FIFA Street izadje za PC ? NoViCaAa Sportske simulacije 8 24.5.2007 21:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com