Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.10.2008, 17:42   #81
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: Nba 2k9

Kada se igra ocekuje za personalce?
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 18:03   #82
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
Moca kaže: Pregled poruke
Dal ce moci da se pravi patch za evro ligu?
Pa pojavice se neko,ko ce da napravi Evroliga patch,pa cemo mi(masa)na to navaliti.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 18:18   #83
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
paulvandyk68 kaže: Pregled poruke
Kada se igra ocekuje za personalce?
Ako danas gledamo da je izashla FIFA,recimo da ja ovom sajtu najvishe verujem:
http://www.gamefaqs.com/computer/dos...me/952305.html
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 23:08   #84
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Zadnji put sam video NBA 2K7, ali ovo što pokazaše na traileru izgleda gotovo nestvarno. Na trenutke sam pomišljao da li je ovo igra ili su renderovali pravi snimak. Apsolutno fantastično, s obzirom da znam koliko je gameplay zarazan i dobar.
Ali se pitam zašto je PC verzija tako jeftina. 20$ je malo više od 1.100 dinara i ako je tako jeftina, zaista se ne isplati muljati sa piraterijom. Mada, to je cena za amere i evropu, dok dođe kod naših "distributera" ima da bude preko 3.000 minimum. Opet, više im se isplati da daju za 20$ nego da roknu 50-60$ pa da im RELOADED pusti igru u Warez univerzum, pošto ionako nema online podršku.
A i da grafika ne bude onakva, opet se isplati...samo da sperem užasna sećanja na NBA Live đubre zadnjih godina...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 23:14   #85
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

pa sta ce ti original kad ne moze online?
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 23:19   #86
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Zadnji put sam video NBA 2K7, ali ovo što pokazaše na traileru izgleda gotovo nestvarno. Na trenutke sam pomišljao da li je ovo igra ili su renderovali pravi snimak. Apsolutno fantastično, s obzirom da znam koliko je gameplay zarazan i dobar.
Ali se pitam zašto je PC verzija tako jeftina. 20$ je malo više od 1.100 dinara i ako je tako jeftina, zaista se ne isplati muljati sa piraterijom. Mada, to je cena za amere i evropu, dok dođe kod naših "distributera" ima da bude preko 3.000 minimum. Opet, više im se isplati da daju za 20$ nego da roknu 50-60$ pa da im RELOADED pusti igru u Warez univerzum, pošto ionako nema online podršku.
A i da grafika ne bude onakva, opet se isplati...samo da sperem užasna sećanja na NBA Live đubre zadnjih godina...
Pa vidi,i Warhead je bio svugde 30$ a isto tako i kod nas,tako da ima nade za 2K .

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
pa sta ce ti original kad ne moze online?
Fensi kutija i omot Salim se,pa vredi uzeti original,ako nista,bar iz zahvalnosti prema 2K
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 23:30   #87
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Pa vidi,i Warhead je bio svugde 30$ a isto tako i kod nas,tako da ima nade za 2K .
Hm, to nisam znao. Ne volim Crysis, pa nisam ni gledao koliko ovde košta.

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Fensi kutija i omot Salim se,pa vredi uzeti original,ako nista,bar iz zahvalnosti prema 2K
Upravo tako. Nije skupo ni za naše uslove (zaboga, ima najmanje godinu dana da mi se ne skida sa kompa) i treba bar lličnim primerom podržati taj potez. Ako bi, recimo, GTA IV spustili na 20$, ne verujem da bi iko, pa ni RELOADED to piratizovao, a igra bi se prodala u 50 miliona primeraka, minimum. Ali Rockstar je gramziv, pa zato treba podržati to što su uradili 2k Games (Nisam siguran, ali čini mi se da su i 2Kgames i Rockstar pod TakeTwo interactive-om, dakle, istom matičnom kućom)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 23:31   #88
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

A jel te pare koje mi dajemo ovim nasim distributerima uopste idu developerima ???

Ne verujem...

Mislim, i ja povremeno kupujem originale ali samo zbog kutije ili multiplejera ali to se trudim da radim u inostranstvu jer mi je glupo da dam pare za "orginal" kome je omot stampan u stampariji u Lapovu a CD stampan kod malog Djoke u garazi... Nazalost, mi ovde uglavnom nikad i ne vidimo originale nego dobijamo licencirane kopije koje prave domaci distributeri...

Na primer, kod nas ima Crysis za 800 dinara (16 dolara) i to je kao original a pakovan je u obican DVD box dok u USA stvarno original kosta 40$ i ima kartonsku kutiju i svasta unutra... jedino sto eto distributeri to ne rade ilegalno pa je formalno to zaista original ali mislim... glupo mi ponekad da dajem pare na takve kopije...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
DeCoy (3.10.2008), La.Prestige (3.10.2008), Pera1991 (4.10.2008), yahhoo (4.10.2008)
Stara 4.10.2008, 0:23   #89
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
A jel te pare koje mi dajemo ovim nasim distributerima uopste idu developerima ???

Ne verujem...

Mislim, i ja povremeno kupujem originale ali samo zbog kutije ili multiplejera ali to se trudim da radim u inostranstvu jer mi je glupo da dam pare za "orginal" kome je omot stampan u stampariji u Lapovu a CD stampan kod malog Djoke u garazi... Nazalost, mi ovde uglavnom nikad i ne vidimo originale nego dobijamo licencirane kopije koje prave domaci distributeri...

Na primer, kod nas ima Crysis za 800 dinara (16 dolara) i to je kao original a pakovan je u obican DVD box dok u USA stvarno original kosta 40$ i ima kartonsku kutiju i svasta unutra... jedino sto eto distributeri to ne rade ilegalno pa je formalno to zaista original ali mislim... glupo mi ponekad da dajem pare na takve kopije...
Naravno da pare idu developerima, zato se ovi kod nas i zovu "distributeri" (prenosioci), a ne "proizvođači". Naravno, ugrađuju se u cenu i to je to.

Za štampu i kopije ne znam, ali za ovo što se tiče Crysis-a mi je razumljivo. Igra je stara godinu dana i ne verujem da bi neko sada odvojio 3-4.000 za original Crysis-a zbog kutije i džidža-bidža, ali bi mnogi rado platili 800 dindži da se malo praše po netu, zar ne? To je samo čista ekonomska logika.
Iako nema podršku za online igranje, opet bih kupio original za 20$ samo zbog toga što jedna fenomenalna igra, kao što je NBA 2K9, nije skupa, što treba podržati taj potez izdavača kako bi i sledeće godine bilo 2K10 za PC (koliko videh na onom 2K forumu, mnogi imaju isto mišljenje kao i ja) i što ću sa tim, da ponovim, "da sperem užasna sećanja na NBA Live đubre zadnjih godina".

Poslednja ispravka: NastyB (4.10.2008 u 8:31)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2008, 0:57   #90
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Apsolutno treba pazariti original i podrzati ovaj potez 2K sportsa,ja ga definitivno uzimam.To je igra koja ce biti instalirana celu godinu,ista situacija kao i sa PES.Meni ovaj potez 2K deluje kao procena trzizsta,za samo portovanuje igre sa Xbox nije potrebno puno vremena i resursa,tako da nece puno izgubiti ako lose prodje.Ja se samo nadam da ce igraci shvatiti da za ovakvu igru vredi dati simbolicnih 20$,pa ako dobro prodje kladim se da ce sledeca verzija imati full online podrsku i ostale opcije koje sadrze Xbox/PS3


2KSports held a conference call today in which they revealed new details about the game and went into depth on some of the game’s features

http://analoghype.com/blog/2987/audi...2k9-the-scoop/


31 minut,spominju PC verziju direktan port sa Xbox 360 jedini nedostatak online.Cak u jednom trenutku kaze dobijate Xbox 360 igru za 19.99$


samo jos da docekamo 21.

Poslednja ispravka: WU TANG CLAN (4.10.2008 u 3:23)
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2008, 11:32   #91
rope
Član
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 354
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 59 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Evo i jednog od prvih reviewa...

http://au.xbox360.ign.com/articles/916/916726p1.html
rope je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2008, 19:29   #92
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
rope kaže: Pregled poruke
Realna ocena.
Ali svejedno EA-ov NBA mnogo zaostaje za ovim.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2008, 22:22   #93
rope
Član
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 354
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 59 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
Packy kaže: Pregled poruke
Realna ocena.
Ali svejedno EA-ov NBA mnogo zaostaje za ovim.
Otprilike jedno ... milion svetlosnih godina.
rope je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2008, 8:38   #94
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Izgleda da se vreme izlaska u Americi i Evropi ne poklapa. U Evropi (a mi nismo to) sve verzije NBA 2k9 (pa i PC verzija) izlaze 10. oktobra, bar tako piše na Amazonu . Znači, još malkice...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2008, 11:25   #95
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

gledam sad trejlere i prosto ne verujem kako igra mocno izgleda.njaveci utisak posle gameplaya mi je sigurno to kako su uradili publiku.neverovatno kako su imali zivaca da prave sve te animacije ljudi u publici.svaka im dala.
Inace nadam se da ce moci da se edituje ova igra kao Live sto moze.Ja sam radio na Evroliga patchu za NBA Live 07,pa kad bi napravili za NBA 2K9 takav patch to bi bio pun pogodak.al o tom potom...
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miregrobar na korisnoj poruci:
micicss (9.10.2008)
Stara 9.10.2008, 14:47   #96
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Ne bih da ti kvarim utisak, jer sam i ja nestrpljiv, ali ovde ima jedan snimak koji mi je BAŠ snizio prag oduševljenja. Ovo je neverovatno veliki propust koji, nadam se, neće da se pojavljuje na PC verziji. Ima još jedan, sličan, vidi se sa desne strane, u redu sa "sličnim snimcima" na YouTube.

Takođe sam video situaciju u kojoj Kevin Garnet pravi duplu koju vidi i neznalica kao ja. Kao i situacije u kojima igrač "spava" ispod koša, a tri sekunde u reketu nigde. Sitnice kao Kobijevo zakucavanje kroz tablu da ne pominjem. Ali, sve to pada u vodu jer je ovo, jedina, ali, i da nije, bila bi, najbolja košarka na PC-u. Ali, za navijače Partizana, ovo nije problem, jer su oni ionako navikli da im u košarci sudije dopuštaju svašta.

Šala. Bez dobacivanja .
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2008, 15:03   #97
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne bih da ti kvarim utisak, jer sam i ja nestrpljiv, ali ovde ima jedan snimak koji mi je BAŠ snizio prag oduševljenja. Ovo je neverovatno veliki propust koji, nadam se, neće da se pojavljuje na PC verziji. Ima još jedan, sličan, vidi se sa desne strane, u redu sa "sličnim snimcima" na YouTube.

Takođe sam video situaciju u kojoj Kevin Garnet pravi duplu koju vidi i neznalica kao ja. Kao i situacije u kojima igrač "spava" ispod koša, a tri sekunde u reketu nigde. Sitnice kao Kobijevo zakucavanje kroz tablu da ne pominjem. Ali, sve to pada u vodu jer je ovo, jedina, ali, i da nije, bila bi, najbolja košarka na PC-u. Ali, za navijače Partizana, ovo nije problem, jer su oni ionako navikli da im u košarci sudije dopuštaju svašta.

Šala. Bez dobacivanja .
Auh! Ako se ovo sa snimka bude dogadljalo i u pc verziji, to ce biti zaista strasno... Mada, verujem da ce sve biti super i da se necemo razocarati

Sto se tice Partizana, utakmica protiv TAU Cerámice, je najbolji pokazatelj koliko su sudije bile ''objektivne'' prema Partizanu...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2008, 15:41   #98
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne bih da ti kvarim utisak, jer sam i ja nestrpljiv, ali ovde ima jedan snimak koji mi je BAŠ snizio prag oduševljenja. Ovo je neverovatno veliki propust koji, nadam se, neće da se pojavljuje na PC verziji. Ima još jedan, sličan, vidi se sa desne strane, u redu sa "sličnim snimcima" na YouTube.

Takođe sam video situaciju u kojoj Kevin Garnet pravi duplu koju vidi i neznalica kao ja. Kao i situacije u kojima igrač "spava" ispod koša, a tri sekunde u reketu nigde. Sitnice kao Kobijevo zakucavanje kroz tablu da ne pominjem. Ali, sve to pada u vodu jer je ovo, jedina, ali, i da nije, bila bi, najbolja košarka na PC-u. Ali, za navijače Partizana, ovo nije problem, jer su oni ionako navikli da im u košarci sudije dopuštaju svašta.

Šala. Bez dobacivanja .
Bag je strasan mada dobro je sto za PC izlazi kasnije pa ce da ga srede a ako i ne uspeju bice ubrzo verovatno i neki patch koji ce to da sredi, pogledajte ovo http://www.youtube.com/watch?v=nZyVG...eature=related (posle ovoga sve je dobro)
Nikola Lavrnja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2008, 16:04   #99
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Citat:
Nikola Lavrnja kaže: Pregled poruke
Bag je strasan mada dobro je sto za PC izlazi kasnije pa ce da ga srede a ako i ne uspeju bice ubrzo verovatno i neki patch koji ce to da sredi, pogledajte ovo http://www.youtube.com/watch?v=nZyVG...eature=related (posle ovoga sve je dobro)
Sto se cudis ovome.McGrady je stvarno dao 13p za 35 sec protiv SA i to na isti nacin na koji na snimku predstavljeno, sa sve faulom Dankana, tako da je ovaj video cista simulacija onoga sto se desilo.
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2008, 16:05   #100
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k9

Prf... kakav glup glitch... Nista... sacu da je skinem da je probam na xBox da vidim da li se to stvarno desava svima...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com