Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.10.2008, 18:20   #1
dejanr
Novi član
 
Član od: 27.5.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Entropia Universe (MMORPG)

Entropia Universe®

Citat:
The Entropia Universe is more than a game. The Entropia Universe is for real. Real people, real activities and a Real Cash Economy in a massive online universe.

Join people from around the globe who use the Entropia Universe currency, the PED, to develop their characters everyday on the untamed planet of Calypso. The unique and secure Real Cash Economy allows you to transfer your accumulated PED back into real world funds.

Online around the clock for decades to come, the Entropia Universe is continually enhanced with new content every month and supported by the Entropia Universe Support Department.

The Entropia Universe is a direct continuation of Project Entropia, which had a 2006 turnover of 3.6 Billion PED ($360M).
Igra postaje sve popularnija i popularnija. Trenutno je grafika malo oskudnija, ali su najavili da ce u narednih godinu dana raditi na implementaciji Cry Engine 2. Tako da bih slatko preporucio da krenete odmah, jel kada bude igra digg-ovana ekonomija ce poludeti a valja biti tu kada se to desi.

Balkan SOC je mali klan koji broji 30-tak clanova sa ex-yu prostora. Svi su dobrodosli i svakom mozemo pomoci oko snalazenja u pocetku.

Kao sto neki mogu videti igra se zasniva na real cash ekonomiji sa virtualnim item-ima skil-ovima i cudima, da ne duzim. Sve sto zaradite u igri mozete podici kasnije kada vam dosadi igra, postoje milioni nacina za profitiranje i razlicitih profesija, hunting, mining, crafting, trading ... Izaberite jedan koji vam lezi i rokajte!

Nije neophodno uplatiti nikakav novac na startu, ali ce vam svakako biti lakse ako bi uplatili, kao sto rekoh postoje razliciti nacini igranja na vama je pronaci vas.

Balkan SOC trenutno regrutuje nove ljude koji zele da zapocnu da igraju, za uzvrat nudimo dobro druzenje i pomoc u informacijama.

Igra je dinamicna i ogromna.


p.s. Za sve oni koji krecu sada i odavde, obavestite me na ovom topicu, kako bih vas lakse nasao IG
Happy Hunting
dejanr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2008, 8:45   #2
bladeruner
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Entropia Universe (MMORPG)

Ja sam skinuo klijent ali su mi poslali odbijenicu za registaciju acc-a na mail
Nije mi jasno, uneo sam ispravne podatke?!?!


Pozz,
bladeruner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2013, 0:39   #3
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Entropia Universe (MMORPG)

Stara tema, znam da je budim iz mrtvih ali igra je živa itekako
Ne znam jel je igra neko sa foruma?

Elem probao sam je i nije loša, ima zanimljivih mogućnosti i generalno je dobra.

Međutim iako je reklamiraju kao "free to play" ja ne vidim mogućnost da free igrač ostane duže od prelaska tutorijala.
A sve zbog toga što je to tzv. "real economy" tj keš u igri se kupuje za prave pare i može se povući navodno nazad na svoj račun ili karticu.

I tako pošto je keš pravi ne daju ti ništa kad počneš za razliku od drugih igara ovog tipa.
I što je još gore sve što oćeš da radiš u igri te košta i često (u stvari skoro uvek bar na početku) više nego što možeš da zaradiš.
Bar je to moj utisak.

Recimo probao sam da rudarim i potrošio početne sonde koje su potrebne za tu radnju i kupio nove i kad sam i njih istrošio nisam zaradio da pokrijem troškove.
Uz put se potrošio uređaj za sondiranje

Ili recimo kad probah da upucavam npc-ove za neku početnu trening misiju, umreo sam 5-6 puta i istrošio svu municiju a dobio šupak za uzvrat kad sam završio misiju. Nit je drop bio, nit sam nešto dobio, čist gubitak.

I tako igra je dobra vizuelno ali nešto ne verujem da se može igrati bez dosta keša da se gurne u nju jer se brzo ostane bez ičega kod sebe.

Ono što je još dobro je lepa animacija karaktera i velika mogućnost "character customization" što sam naravno iskoristio da napravim strašnu guzatosisatonapucanu plavušu koja je golišava samo u gaćicama i brusu jurcala po planeti i rudarila.
Čak može i da igra neki seksi dens pa prilažem slike
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	prva.jpg
Viđeno:	31 puta
Veličina:	14,6 KB
ID:	46849   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	druga.jpg
Viđeno:	28 puta
Veličina:	20,9 KB
ID:	46850   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	igracica.jpg
Viđeno:	29 puta
Veličina:	15,2 KB
ID:	46851  

Poslednja ispravka: Zemunelo (14.7.2013 u 16:36)
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FreeStyle Street Basketball - MMORPG dodgeme Mrežne igre 12 24.6.2011 22:40
Dobar PVE free mmorpg grim MMORPG igre 5 20.10.2008 21:00
How to Revolutionize the MMORPG sasha vukelic Mrežne igre 35 17.8.2008 5:03
MMORPG strip:) Cernobil Mrežne igre 12 4.8.2008 19:29
Novi u svetu MMORPG igara Guterill Mrežne igre 1 9.2.2008 0:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com