Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2008, 22:14   #1421
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

aoe - area of effect ,sad da se setim kad sam zadnji put igrao sa njim,a da sam koristio tu magiju!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gordon Freeman na korisnoj poruci:
IllidanStormrage (2.9.2008)
Stara 2.9.2008, 15:37   #1422
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Marko Belsak kaže: Pregled poruke
AOE je skraceno za Area of Effect. Znaci sve one magije/vestine koje imaju efekta (prave damage, slow itd.) na svim jedinicama koje se nadju na odredjenoj teritoriji.
Ma znam sta znaci nego samo pitam za pun naziv ali hvala u svakom slucaju.
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 22:31   #1423
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
aoe - area of effect ,sad da se setim kad sam zadnji put igrao sa njim,a da sam koristio tu magiju!
ma magija pravi ogroman dmg (naravno u kombinaciji sa drugim magijama) ali ne znam da li i sama magija skida health(mislim da da), probao sam da prevedem ali nesto mi ne ide... jel moze mala pomoc za morphlinga poceo sam nesto vise da se interesujem za njega cini mi se da sam negde cuo da mu treba eye of skadi (izmedju ostalog zbor trece magije tj. zbog mane) ali nisam siguran kako tu magiju treba koristiti?
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 22:51   #1424
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
ma magija pravi ogroman dmg (naravno u kombinaciji sa drugim magijama) ali ne znam da li i sama magija skida health(mislim da da), probao sam da prevedem ali nesto mi ne ide... jel moze mala pomoc za morphlinga poceo sam nesto vise da se interesujem za njega cini mi se da sam negde cuo da mu treba eye of skadi (izmedju ostalog zbor trece magije tj. zbog mane) ali nisam siguran kako tu magiju treba koristiti?
Prosto je morph treba ici ili na hp ili na dps! znaci budzi mu se heart prvo da bi sve prebacio na agility sto je super....pa onda butterfly i na kraju skadi..koji ti i ne treba posto niko ne moze da ti pobegne zahvaljujuci prvoj...

E sad to sto ti govoris verovatno je ono sto pricaju da moze stats u plusu da se prebacuje .. ja probo i nisam uspeo!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 2:18   #1425
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

omg sta vam je pa lijepo pise....morph dobija stats kad uzima plus, samo je taj slot zauzet zbog trece magije.
evo vam jedan hint:
morphu treba solidna kolicina mane, a najbolje za to je uzeti skadi...
kad vidis da ce te stici i ubiti tj kad bjezis ukljucis na autocast prebacivanje agility poena na strength jer tako ti se enormno povecava regeneracija i kolicina hp...
ipak sa morphom ima mnogo varijacija tako da sve je stvar licnog preferiranja i okolnosti u samoj igri...moze da mu se uzme i SaY ili lifesteal ili lifesteal u kombinaciji sa frostom...moze da se ide na srce pa da se str poeni prebace na agi, ali i da se odmah ide na butterfly...
sve u svemu morph je monstrum od heroja, ali meni nije medju omiljenima...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 7:50   #1426
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

^^MA pitao je ono bre ako mu nabudzis +25 svim statsima ,da li to sto je u plusu podleze trecoj magiji ,odnosno da li sestrenght i agility prebacuju (znaci ne osnovni nego u plusu) ... tako je meni jedan lik reko kad sam mu kupio 3 bracera da je bolje da sam kupio 3 wraith-a jer sam to mogao da prebacim na strenght a bilo bi jeftinije ... u nekoj od narednih partija sam probao i nisam uspeo ... problem sa morphom je ako se ne nafida na vreme nece biti od koristi timu treba vremena za bilo koji od tih itema ,njemu treba strenght u startu ,znaci zrtvuje se dmg sto otezava last hit a olaksava protivniku deny! pa je sad pitanje koliko je on dobar heroj?
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 8:11   #1427
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

pa ebem li ga de me nadje...trebalo bi da sve ulazi u obzir pa i plusevi ...morph je uber heroj i ne znam sto mislis da mu na pocetku treba str...mislim svakome treba, ali morph je zesci nuker, za uletanje sa strane u fight se ubio tako da jos kad se uzme u obzir treca magija on zestoko zavisi od mane...da ne govorim o replici koja maltene skroz iskopira heroja.
gledaj npr stvoris repliku od svog saigraca i posaljes je fino na stranu npr i kao napadnes...kad ovi izruce magije na repliku ti se fino teleportujes na njeno mjesto i ispesavijas...25 mane trosi replika sto je bjedno

mada je bolje za teoriju da neko drugi nesto kaze ja sam vise suva praksa
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 8:25   #1428
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

pa trebalo bi al ,ja nesto nisam uspeo!

Morph moze da upadne u borbu i da ugine samo ,i to je to ,ako se ne nafarma nista!

replika jeste jaka i dobra fora sa isplivavanjem al to ne sme da se radi dok ovaj en predje 18 lvl ,inace samo ce da fida protivnike ... on ti je ono carry heroj ,zato je omiljen , idobar je sto je prilagodljiv ako ne ulazis u borbe bez glave i ne das da te gankuju ,lepo ces da se razvijes pa ce biti od koristi ... inace on je klasican all random heroj ,sreca je njega izvuci!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:04   #1429
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Ne mogu da se prebacuju stats-ovi ako su bonus (zeleni), samo beli (osnovni) mogu.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 12:05   #1430
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ne mogu da se prebacuju stats-ovi ako su bonus (zeleni), samo beli (osnovni) mogu.
da tako je ,ali mnogo e eurobatlle netu su me napadali za to! ,ja probo i nista!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 22:08   #1431
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Prosto je morph treba ici ili na hp ili na dps! znaci budzi mu se heart prvo da bi sve prebacio na agility sto je super....pa onda butterfly i na kraju skadi..koji ti i ne treba posto niko ne moze da ti pobegne zahvaljujuci prvoj...

E sad to sto ti govoris verovatno je ono sto pricaju da moze stats u plusu da se prebacuje .. ja probo i nisam uspeo!
Skadi nisam rekao zbog slow-a nego zbog mane (a dobro dodje i slow bez obzira na prvu).

Nisam mislio na prebacivanje stats-a a nisam ni probao (ne verujem da moze), nego sam pitao jel ima neki nacin na koji se koristi (to sto si rekao prebacis sve u agility) mada sta mu uzimas pre heart-a, ne verujem da mu to prvo sklapas?
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 22:13   #1432
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Da vas pitam nesto za orb effecte... Koji stackuje sa kojim? Da li postoji neko pravilo ili...?
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 22:18   #1433
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
Skadi nisam rekao zbog slow-a nego zbog mane (a dobro dodje i slow bez obzira na prvu).

Nisam mislio na prebacivanje stats-a a nisam ni probao (ne verujem da moze), nego sam pitao jel ima neki nacin na koji se koristi (to sto si rekao prebacis sve u agility) mada sta mu uzimas pre heart-a, ne verujem da mu to prvo sklapas?
pomenuo si trecu magiju pa sam mislo da pitas ono

ja mu prvo sklapm heart ,ne vredi da ubije ne moze samo stek i feed na kripovima! bez hearta u borbu nikako!

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
Da vas pitam nesto za orb effecte... Koji stackuje sa kojim? Da li postoji neko pravilo ili...?
Imas tabelu na dota - portalu negde!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 7:57   #1434
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ne mogu da se prebacuju stats-ovi ako su bonus (zeleni), samo beli (osnovni) mogu.
neko nije skontao sta se pita, a mozda sam to ja...dakle, ja sam mislio da je pitanje da li se stats od zuti pluseva, je li, mogu prebacivati sa trecom magijom i odgovorio sam mislim da bi trebalo da moze...nisam mislio na stats od itema jer naravno da to ne moze...malo je konfuzno...

gordon nesto pocinjem da mislim da siris dezinformacije po forumu kad objashnjavash heroje...pazi ne igraju sami heroji dotu i ne zavisi sve od magija...
ima nesto i u kretanju...finta ovo ono...

p.s.morph savija sa magijama od pocetka!
evo kako ja nekad igram...uzmem bottle i trazim share od saigraca...napravim pticu...nukujem protivnike stalno sa prvom s tim da je najbolje proci pored kripova i protivnika baciti se prema svojoj strani sa je li prvom magijom...

nego zakljucio sam da ko dobro igra, a dobije lunu, obicno zavrsi partiju...u takvoj situaciji treba zestok disable na lunu, ali ako nema hex-a od sve u propast...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 8:45   #1435
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Pa pitao je kolko se secam dali se kupuje skadi zbog trece magije...pa sam pomislio da moze da se prebavuje ,jer su mi neko to rekli ,rekoh probo sam ne moze!



E samo ti zaobilazi kripove guraj se sa protivnikom ,svaka budala ce da te razvali dmg-om(i to osnovnim) ,ne daj boze da imaju stun ,ili voodo ili mrezu il sta vec...

Luna se razvali u pocetku ,cak 5v5 kad nema pare da kupi nesto za manu u startu nije problem ,razvalis je deny na njene kripove ,nema farmanja nema lvlovanja ,cim pridje ti je picnes njeni kripovi kod tebe to pocistis ,push bez problema nece smeti da pridje da dobije lvl tako da je tome kraj ...

Ono sto me je razocaralo ne ebattle.netu je to sto sam kad god sam igao sa voidom stigao na 25 lvl ,to niko ne dopusta ,niko normalan ,ok void moze da padne silencom i gankom ,hexom i nookom ali zato u timskoj void dolazi zadnji (nesto kao zevsov ulti ,samo jace) -- ovo su mi neke profe objasnile!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 9:33   #1436
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

ma ne mislim sad bukvalno da se setas pored protivnika pa da te oni pune nego da eskiviras...rekoh ti finta ovo ono...

e mojne te priche...luna je slaba u pocetku, ali uz malu pomoc skilla uskoro ulazi u godmode...satanic, butterfly i bkb i savijanje...zadnjih par partija ko god da je imao lunu imao je preko 20 kilova...

ono sto je sad super gotivno na ebnetu je to da gotovo da nema livera na pub igrama chak sta vishe odlicno igraju, bar vecina...a neko nepisano pravilo ko god da udje i da je pros odmah silazi u scourage sto mi nikako ne odgovara...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 9:42   #1437
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

pff pa i protivnik ima finte ... niko nece da te gleda samo harras!

Da savijanje sa svim tim ili jednim od tih itema ,al nema to da skupis protiv proa sve da ti on salje pare!

EDIT: luna je jedan od najlaksih protivnika za igranje! ,bukvalno isto se sa njom igra kao sa yurnerom!

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (4.9.2008 u 12:28)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 20:56   #1438
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Dobio sam igru 5v1
Igrao sa trolom, ok sam igrao, mada protivnik je ownovao moje noobove, i tako na mid game...skoro late...izadje jedan pa drugi pa treci i onda i ovaj chetvrti...svi misle rmk. Ja kazem igraj.
Imao sam 2x MKB, Butterfly, Power Threads, Satanic i mozda josh neshto ne secam se.
Bitno da mogu 4voricu da srokam sa srecom, a troje lako ponekad i 5 zavisi kako se namesti, i tako ono se boje da napadnu ja bez kripova odem do kule i totalono s***** bazu malo po malo...moja pobeda!!!
(igrao sam koliko se secam protiv TIDE, TRAXEX...sad stvarno sam zaboravio dalje. )
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 22:23   #1439
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Dobio sam igru 5v1
Igrao sa trolom, ok sam igrao, mada protivnik je ownovao moje noobove, i tako na mid game...skoro late...izadje jedan pa drugi pa treci i onda i ovaj chetvrti...svi misle rmk. Ja kazem igraj.
Imao sam 2x MKB, Butterfly, Power Threads, Satanic i mozda josh neshto ne secam se.
Bitno da mogu 4voricu da srokam sa srecom, a troje lako ponekad i 5 zavisi kako se namesti, i tako ono se boje da napadnu ja bez kripova odem do kule i totalono s***** bazu malo po malo...moja pobeda!!!
(igrao sam koliko se secam protiv TIDE, TRAXEX...sad stvarno sam zaboravio dalje. )
Hmm bez uverede ali ako su imali tide i trax,malo cudno kako ne mogu da te dobiju,jer i tide i trax imaju slow(gush,frost arrows) trax ima silence,a tide 4 sec stun,a ostali su mogli da te cepaju za to vreme,ili samo da kupe hex.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2008, 23:01   #1440
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

oce da kaze da je igra sa noobovima... ili nesto jos gore...
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com