Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.5.2012, 0:07   #861
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Razlika u kvalitetu između ove i par prethodnih epizoda je, po mom mišljenju, posledica činjenice da je scenario za ovo epizodu napisao sam Martin.
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 0:10   #862
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Evo pridruzujem se i ja da kazem da je ovo do sad najbolja epizoda u ovoj sezoni. Zanimljivo i napeto od pocetka do kraja. Dodjavola, zasto ima samo jos jedna do kraja

A sto se ove rasprave o bitci tice, ja bih cak i rekao da ovo i jeste (meni licno, naravno) najbolje odradjena bitka u serijama, kao sto je rekao Simke85. Bez obzira koliko dobro BoB ili Pacific bili dobro odradjeni, opsada srednjovekovnog grada u fantasy zanru mi je uvek zanimljivija od puskaranja, koje je vise smorilo
(da ne budem shvacen pogresno: Band of Brothers je odlicna serija.)
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 0:15   #863
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Kao sto rekoh - ja samo citam sta je napisano, a napisano je tako da apsolutno sve ulazi u isti kos... Da li je mislio bas tako kako je napisao ili je mislio drugacije pa se pogresno izrazio, to je sasvim druga stvar i to ne zelim da nagadjam - ja sam samo prokomentarisao onako kako pise.

Ipak odgovori mi koje ti jos serije epske fantastike sa masovno odradjenim bitkama znas pa da uporedimo njih sa ovom danasnjom epizodom? Eto, tek da mozemo da nagadjamo da je mislio samo na taj zanr i poredio te serije, kada je Blackwater deklarisao kako vec jeste.

@ Skenderevo

Govorio sam sta je bolje odradjeno a ne sta je zanimljivije. Inace slazem se sa tobom - meni je epska fantastika i sve vezano za nju uvek puno zanimljivije od tematike sa puskaranjem ali jednostavno kada je kvalitet u pitanju, scene su u one dve serije su bolje odradjene.
I da budemo iskreni - ovakva scena iz Blackwater jednostavno nema slicne scene sa kojom bi mogla da se poredi u zanru epske fantastike (zato i ne mislim da je mislio tako) tako da u tom zanru i jeste najbolje odradjena scena bitke... Ja to i ne sporim ali hajde da kada nesto kazemo bar probamo da to precizno kazemo.

Sent from my HD2

Poslednja ispravka: Marti Misterija (29.5.2012 u 0:31)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 1:17   #864
j.radovan
Član
 
Član od: 28.3.2008.
Lokacija: At Your Service
Poruke: 98
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spartacus > GoT sto se tice borbe i bitaka. Inace otkada je Spartacus: Vengeance zavrsio, vise nema sta da se gleda na HBO.
j.radovan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 2:14   #865
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

OK ljudi smirite se malo. Nisam očekivao da će se razviti tolika rasprava oko mog posta. Inače mislio sam na bitke pre korišćena baruta u njima. Znači stari, srednji vek, epska fantastika i ne znam šta tu još spada. A još konkretnije, mislio sam na opsadu nekog zamka. Nisam precizirao jer sam napisao u afektu, 5min pošto sam odgledao epizodu koja me oduševila. Sad će neko da se javi i da mi da neki drugi primer. Možda će biti i u pravu i baš me briga i ako jeste, nije to toliko važno. Poenta mog posta je bila da je serija a pogotovo ova epizoda super.

Ljudi uživaj te u seriji. Ako vam se ne sviđa prestanite već jednom da je gledate, kažite zbog čega ste prestali i batalite ovu temu. Prestanite da zalazite u sitna crevca i što se tiče serije i što se tiče postova ovde. Imam osećaj da većina ljudi ovde gleda seriju da bi videli da li je neka najčešće nevažna stvar promenjena u odnosu na knjige ili da bi videli nešto drugo da kritikuju. To je odlika hejtera. A ima toliko dobrih stvari da se kaže o seriji ali to niko ne priča jer to ne ostavlja jak utisak na forumu. Ne kapiram vas uopšte.
simke85 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku simke85 na korisnoj poruci:
Andross (29.5.2012), Game fever (29.5.2012), Kidja (29.5.2012), Nash Knight (29.5.2012), player1 (29.5.2012), Skenderevo (29.5.2012)
Stara 29.5.2012, 3:22   #866
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Poenta je da ne možeš da kažeš ... ,,crknite hejteri,, ...najbolja scena ikada u TV serijama.... OK,tebi se svidja i tebi deluje super ali ako prozivaš nekog ili neke ( u ovom slučaju množina ) onda moraš i da obrazložiš zašto je po tebi to najbolja scena ....

1. masovnost ? ne sigurno

2. efekti ? ne

3. .....

Meni lično u opšte ne deluje kao masovna bitka epskih razmera ali to je moje subjektivno mišljenje. ,,Shogun,, sa početka 80-ih mi je imao bolje bitke, pa ROME ( TV serija ) ... to mi za sad pada napamet. Neću da zalazim u detalje ali očigledno je da je takva koncepcija serije da nema toliko scena grandioznosti i masovnih bitaka ( za sada,a za kasnije videćemo ). Opusti se i uživaj i ne prozivaj druge ako nemaš za to valjane argumente.
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Leon da Vinci na korisnoj poruci:
Laskaris (29.5.2012), Marti Misterija (29.5.2012), star-duster (30.5.2012)
Stara 29.5.2012, 7:56   #867
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Tacno je, gledam sitna crevca ali ne zato sto mi se serija ne dopada ili zato sto mislim da je losa - naprotiv! Dopada mi se kako je serija odradjena i mislim da je jako dobra ali to ne znaci da je bas sve odradjeno dobro i da neke stvari nisu mogle da budu odradjene bolje! I opet, dok sam spreman da predjem preko nekih stvari za koje opravdanje moze da bude i to sto se radi o seriji koja ipak nema takvav buddzet, ali koje su opet korektno odradjene, jednostavno ne mogu da precutim neke gluposti kojih ima a ne bi trebalo da ih ima.
Hajde neka mi neko da samo jedno smisleno objasnjenje zasto je u seriji par puta po vise minuta morao da se naglasava onako eksplicitan gay odnos izmedju Renlija i Lorasa, kad toga u knjigama nema ni u nekim pribliznim naznakama? Toliko stvari su izbacili zbog trajanja sezone od samo 10 epizoda a to nisu mogli? Ma daaaaj! I onolike uloge Ros koje cak i nema u knjizi a ispade lik bitniji od nekih stvarno bitnih!? OK, znam nudity prodaje sve ali smatram da ova serija nema potrebe za tolikom golotinjom, narocito ako ista nema smisla (LF i one dve "gospodjice" u bordelu u prvoj sezoni i jos mnoge druge...).
Svejedno, ali ako bilo koga ko smatra da uvek moze vise i bolje (bar neke stvari) neko klasifikuje kao hejtere, pa jos povrh svega i one koji vole to delo onda ili ne zna sta je pravi hejter ili nije cuo moje misljenje o Oblivionu koji ne volim i za koji i sam mogu da kazem da sam hejter (po mom misljenju s' pravom) jer isti ne volim...
Da ne komentarisem onu izjavu "crknite..."! Jel to treba reci svakom ko se ne slaze i misli da nesto moze bolje ili...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 9:52   #868
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Marti, moras da skapiras da je u duhu pravog srpskog parlamentarizma da se poteraju ljudi koji ne misle isto. Tako je i ova tema puna postova "jos kad bi hejteri prestali da postuju ovde". Pa da ostanu samo oni sto isto misle valjda i uzivaju u jednoumlju. Inace se "ljubitelji" i ne javljaju ovde koliko imaju sta da kazu osim kad neki "hejter" zucne kako nesto ne valja ili je moglo bolje. To sto je nesto moglo drugacije da se uradi ne znaci da to sto je uradjeno ne valja nista. "Ljubitelji" preteruju sa branjenjem serije nepotrebno ostro i , rekao bih, iskljucivo jer niko ovde nije napisao da je u seriji sve lose.
Da se vratimo na seriju. Masovna bitka? Epska scena? Ma da. Najbolje je uradjena eksplozija broda, scene bitke su sve u krupnom planu i mraku pa se i ne vidi bogzna sta a na masovnosti se i nije insistiralo jer branilaca i nema mnogo a "suvozemni" deo bitke se odvija na relativno malom prostoru i naglasak je vise na brutalnosti okrsaja nego na masovnosti sto je, po meni, sasvim dobar potez. Meni licno ne smeta nista s tim u vezi. Za jednu seriju svakako nije lose ali bih se mogao zakleti da sam u par serija video i masovnije i "epicnije" scene bitaka (Babylon 5, prve dve epizode "Galaktike", Rome npr). U svakom slucaju je ovo bila ubedljivo najbolja epizoda druge sezone. Videcemo poslednju.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 10:53   #869
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa par ljudi od kad postoji ova tema samo hejtuju i nalaze mane seriji , ja od par ljudi ovde koji redovno postuju ( i koji su naravno procitali knjige) nisam video nijedan pozitivan post a svakako ima sta pozitivno da se kaze.
Cak je doslo do toga kako neka glumica nema boju kose kao sto ima u knjizi posto je to mnogo bitno za razvoj same serije
I pre ovoga jos dok je trajala prva sezona je bilo reci o bitkama kako ih nema a treba da ih bude, sad kad ih ima opet ne valja.
A da je lose uradjeno pa i nije...glupo je uporedjivati ovu bitku sa bitkama iz "300" i "Spartacusa" i slicnih.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Andross (29.5.2012), player1 (29.5.2012), Skenderevo (29.5.2012)
Stara 29.5.2012, 11:09   #870
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Cak je doslo do toga kako neka glumica nema boju kose kao sto ima u knjizi posto je to mnogo bitno za razvoj same serije
Izvini, ali bitno je... u opisu u knjizi imaš prelepu, rasnu crnku u ranim tridesetim, a u seriji dobiješ prosedu babu sa prezensom -20. Da li ti ona deluje kao neko ko ima podjednak uticaj ili harizmu? Ili od krupnog, ćelavog muškarca sa kamenim temperamentom napraviše svonjavog smarača koji kao da boluje od tuberkuloze. Da li on tebi "leži" kao stameni, drčni pretendent na presto?

Po toj logici moram da angažujem Moniku Beluči, ako ikada budem snimala film o sebi, pošto smo slične kao jaje jajetu!
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 11:20   #871
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Izvini, ali bitno je... u opisu u knjizi imaš rasnu crnku u ranim tridesetim, a u seriji dobiješ prosedu babu sa prezensom -20. Da li ti ona deluje kao neko ko ima podjednak uticaj ili harizmu? Ili od krupnog, ćelavog muškarca sa kamenim temperamentom napraviše svonjavog smarača koji kao da boluje od tuberkuloze. Da li on tebi "leži" kao stameni, drčni pretendent na presto?

Po toj logici moram da angažujem Moniku Beluči, ako ikada budem snimala film o sebi, pošto smo slične kao jaje jajetu!
E video sam sliku, tu ste negde

Sigurno je da ima dosta gresaka, nije serija idealna samo kazem da treba malo pricati i o pozitivnim stvarima u seriji po nekim postovima rekao bih da ih nema ili gresim?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 11:24   #872
vladmer
Član
 
Član od: 2.3.2012.
Poruke: 104
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 28 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

"I saw you kill a man with a shield. You'll be unstoppable with an axe".

Namejalo me do suza!
vladmer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 11:37   #873
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
...ja od par ljudi ovde koji redovno postuju ( i koji su naravno procitali knjige) nisam video nijedan pozitivan post...
Onda ili ne citas pazljivo ili si ovo interpretirao onako kako tebi odgovara a ne kako jeste.
Ti pojedinci su u svojim postovma istakli vise pozitivnih strana nego onih drugih, ali je logicno da ima i tih drugih stvari i ne vidim sta je tu lose - cudo bi bilo da ih nema. Probaj da dokazes da niko ne pise pozitivno a ja cu ti rado dokazati da sam recimo ja napisao itekako puno pozitivnih stvari o samoj seriji.

Sa druge strane ja od pojedinaca ne cuh da ne postoji ijedna zamerka vec je sve super, bajno i sjajno...

A kad smo vec kod boje kose - za pojedine likove je i vise nego bitno jer je upravo boja kose i pokrenula citavu zavrzlamu. Zamisli da je recimo to reziserima bilo nebitno pa je eto Dzofri crn a Melisandra plava...

Btw. definisi mi sta po tebi znaci hejter posto cesto koristite tu rec u ovoj temi.

Sent from my HD2
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 11:47   #874
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa nema primedbi zato sto ih ne uporedjuju sa knjigama posto nisu citali.

Hejter, to ti je kad cekas epizodu da prodje i dodjes na forum da napises sta ne valja a ne pomenes sta je dobro i onda kazes kako neces da gledas vise tu seriju pa opet to isto uradis sledece nedelje.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Nash Knight (29.5.2012)
Stara 29.5.2012, 11:58   #875
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pa nema primedbi zato sto ih ne uporedjuju sa knjigama posto nisu citali
Primedbi svakako moze da ima cak i pored toga sto neko nije citao knjigu i nema sa cime da uporedjuje.
Eto, recimo, meni licno bi cak i bez citanja knjiga primedba bila na one scene nepotrebne golotinje za koje niko ne zna cemu sluzi (scena sa maloprsticem u bordelu i slicno)...

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Hejter, to ti je kad cekas epizodu da prodje i dodjes na forum da napises sta ne valja a ne pomenes sta je dobro i onda kazes kako neces da gledas vise tu seriju pa opet to isto uradis sledece nedelje.
OK, i ti smatras da ima takvih ljudi koji govore samo negativno? Ja takve ne videh ali nek bude...

Eto recimo, ja napisem takodje po koju negativnu stvar ali se po toj tvojoj definiciji nikako ne bih svrstao u hejtere, medjutim ne znam zasto imam utisak da pojedinci koji cesto koriste tu rec imedju ostalog upravo zbog tih nekih stvari koje mise ne dopadaju imaju i mene na umu.

Nije da sam se potresao zbog toga i da me je briga zbog te klasifikacije ali eto, jednostavno ne volim takva etiketiranja.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 12:06   #876
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Izvini ali nisi napisao nista pozitivno o seriji od kad postoji ova tema.Slobodno mi nadji neki tvoj post gde si napisao nesto pozitivno.
Neko napise kako mu se borba svidela odma krece reply kako ne valja nista i vidjeno je bolje u nekim drugim serijama/filmu ili sta vec.

Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 12:12   #877
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Izvini ali nisi napisao nista pozitivno o seriji od kad postoji ova tema.Slobodno mi nadji neki tvoj post gde si napisao nesto pozitivno.
Cisto da ne idem dalje citiracu ti samo post kojim sam opisao poslednju epizodu, a ako ti to nije dovoljno vrlo lako se daju naci slicni postovi i za ostale epizode - potrebno je samo da covek ili ume da cita ili da moze da razume napisano.

Da bih ti olaksao posao - pozitivno je ono gde u spojleru pise pozitivni utisak, a nabrojano po plusicima (+)...

Eto kako ljudi lako mogu nekog da pogresno/lazno optuze i etiketiraju a da ne trepnu...

Btw. nije napisao kako mu se borba svidela vec kako je to najbolja borba u TV serijama ikad i niko nije rekao kako nista ne valja vec je izrazena sumnja da jeste najbolja ikada.

Ja nadjoh post gde sam pokazao da ti nisi u pravu, ajde sad ti nadji post koji govori drugacije od onog sto sam rekao u odnosu na tvoje tvrdnje.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Ice-Man (30.5.2012)
Stara 29.5.2012, 12:14   #878
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Moj utisak je da su ljudi koji su nesto kritickiji orijentisani mnogo objektivniji u odnosu na kvalitet serije od "obozavatelja". Nisam video ni jedan jedini "hejterski" post ovde osim, mozda, lose formulisanih u zaru diskusije. Kako god,mislim da su kriticki postovi mnogo vise doprineli diskusiji ovde nego nekriticko hvaljenje svega u seriji koja svakako nije bez mana ali i naravno dobrih mesta. Zar bi postojala ikakva diskusija da svi imamo isto misljenje? Neki ljudi se "primaju" ovde kao da su oni licno snimali seriju ili kao da im se nekim kritickim stavom novac vadi direktno iz dzepa. Imaju akcije HBO-a ili sta vec.. Cak i da je tako (a nije) ne vidim zasto bi to ovde bilo bitno.
Verujem da ce sledeca epizoda skoro u potpunosti biti posvecena Deneris i njenim dozivljajima na Istoku. Nisam siguran da ce biti vremena za Jona i desavanja sa one strane Zida.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 12:31   #879
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Verujem da ce sledeca epizoda skoro u potpunosti biti posvecena Deneris i njenim dozivljajima na Istoku. Nisam siguran da ce biti vremena za Jona i desavanja sa one strane Zida.
Bice svega:

Zadnja epizoda
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
Krilce (29.5.2012), Laskaris (29.5.2012)
Stara 29.5.2012, 15:00   #880
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Jesam li ja lud, ili onaj Planina koji ubija konja u prvoj sezoni i koji se bori sa Psetom, i ovaj Planina u drugoj koji ispituje u Harendvoru nisu isti glumac?

I nisu prikazali lanac i kako je upotrebljen, a u prvoj sezoni je naručen lanac od velikih karika ....
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DragonSlayer na korisnoj poruci:
Nash Knight (29.5.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com