Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Pregled rezultata glasanja: da li ce NBA 2k13 biti najbolja simulacija kosarke??
da 63 72,41%
ne 24 27,59%
Glasova: 87. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.9.2012, 14:21   #81
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: NBA 2k13

Jedina igra koju ,bukvalno, igram cele godine! Bila bi sramota da ne platim, a za druge me boli bas...Surovo, ali i iskreno od mene!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 15:04   #82
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 973
Zahvalnice: 797
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

demo video
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 15:14   #83
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Da smo gulag od drzave jesmo, ali da je ovo ostalo tacno - nije.

U banci popunis obrazac i posle cca 7 dana te zovnu da pokupis karticu. Bar je tako u Kombanci, a pouzdano znam da je u Intesi isto (cak imaju bolju karticu koja omogucuje 3D placanje neophodno za neke sajtove). Cak ne moras da imas otvoren racun u tim bankama - mada ne skodi jer sve transakcije - i interne i eksterne - mozes da radis preko e-bankinga onda.

Ja - a i mnogi koje znam - odavno koriste to sto ti predstavljas kao neverovatno tesku misiju.
Napisao sam "figurativno", a mislio sam na sarkstično. To što je tako u Beogradu, ne znači da je i u ostalom delu Srbije tako (ma koliko glupo zvučalo). Imam tekući u KomBanci, radim u državnoj firmi za solidnu platu i nemaš predstavu šta su mi sve tražili za Visa Platinum karticu, jer, koliko sam čuo, sa njom možeš da plaćaš u inostranstvu (stvari preko interneta, što me je najviše i zanimalo). Usput, nije potrebno ni približno ono što sam napisao (što je bilo zezanje, naravno) ali u 21. veku tražiti tolike dokumente, i to papirne sa raznih strana...welcome to the isolated home of administrative world of Serbistan

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Jedina igra koju ,bukvalno, igram cele godine! Bila bi sramota da ne platim, a za druge me boli bas...Surovo, ali i iskreno od mene!
Slažem se. Jedina igra zbog koje me je sramota ako ne kupim original. Toliko je volim a toliko me nervira (2K12).
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 15:26   #84
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Napisao sam "figurativno", a mislio sam na sarkstično. To što je tako u Beogradu, ne znači da je i u ostalom delu Srbije tako (ma koliko glupo zvučalo). Imam tekući u KomBanci, radim u državnoj firmi za solidnu platu i nemaš predstavu šta su mi sve tražili za Visa Platinum karticu, jer, koliko sam čuo, sa njom možeš da plaćaš u inostranstvu (stvari preko interneta, što me je najviše i zanimalo). Usput, nije potrebno ni približno ono što sam napisao (što je bilo zezanje, naravno) ali u 21. veku tražiti tolike dokumente, i to papirne sa raznih strana...welcome to the isolated home of administrative world of Serbistan
Postupak je isti gde god da zivis, to pricu mozes da pricas nekom drugom. Problem (ako ga tako mozemo nazvati) je u tome sto ti hoces da izvadis Visa Platinum karticu, i naravno da ce da ti traze mnogo vise podataka nego da vadis debitnu karticu kao sto je Visa Electron o kojoj ja pricam, i koju vecina ljudi (odavde) koristi za placanje preko grane. Cak i da ti ne obavlja SVE poslove koji si planirao, 200 (ili 250 din.) godisnjeg odrzavanja je mala cena obzirom na razliku u cenama box originala ovde i preko, a o popustima na gaming servisima da ne pricam.

p.s. na stranu steam, gamersgate i ostalo, konkretno kada je izasao narucio sam box verziju NFS:HP2010 za 5 funti (na nekom bruka popustu), dok je ovde ista kostala oko 5000 din+, preko Visa Electron kartice. E sad, to sto ti oces Platinum, normalno je da ces da se zezas mnogo vise oko toga.

btw. dok ne urade posteno multi, nema para od ja (mada se nisam ni trudio mnogo da igram 2k11 i 12). Od 2k10 cekam da urade nesto valjano, nadam se da ce 13 biti korak unapred a ne tapkanje u mestu. Vise zabave za sada mi pruza NBA Jam
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 15:34   #85
*DuX*
Član
 
Član od: 22.9.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 41
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Ako moze neko od iskusnijih igraca da mi malo objasni kako funkcionise online igranje, takmicenje, liga...sta god?
Razmisljam da kupim igru iskljucivo zbog online igranja..
Hvala i pozz
*DuX* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 18:43   #86
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: NBA 2k13

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke



Slažem se. Jedina igra zbog koje me je sramota ako ne kupim original. Toliko je volim a toliko me nervira (2K12).
Ha...nervira?! Da znas da ima istine, tako je i bilo...A onda se pojavio jbn "Dark Souls Prepare to Die Edition" i seo na tron! Nece ga niko nadmasiti izgleda
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 21:44   #87
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Trebalo bi veceras da bude neki live prenos vezan za 2K13
http://www.twitch.tv/2K
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 22:50   #88
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
karticu kao sto je Visa Electron o kojoj ja pricam, i koju vecina ljudi (odavde) koristi za placanje preko grane. Cak i da ti ne obavlja SVE poslove koji si planirao, 200 (ili 250 din.) godisnjeg odrzavanja je mala cena obzirom na razliku u cenama box originala ovde i preko, a o popustima na gaming servisima da ne pricam.
Imam Visu Electron i što se tiče plaćanja u/za inostranstvo sa njom mogu da se obrišem...da ne budem vulgaran, jer, izuzev u Srbiji, domaće Visa Electron kartice ne važe ama baš nigde. Probao sam na par sajtova. Na kom si ti uspeo da "uvališ" Visu Electron, kad ona nema mogućnost deviznog obračuna sa tekućeg računa (bar su mi tako objasnili u banci).
Da, i pogrešio sam kad sam napisao Visa Platinum, a mislio sam na Visa Virtuon karticu, jer sa njom može da se plaćaju računi u inostranstvu.

Citat:
*DuX* kaže: Pregled poruke
Ako moze neko od iskusnijih igraca da mi malo objasni kako funkcionise online igranje, takmicenje, liga...sta god?
Razmisljam da kupim igru iskljucivo zbog online igranja..
Hvala i pozz
Ukoliko bi je nabavio za online igranje - nemoj. Serveri 2KSportsa su poznati da rade kao da su sastavljeni od šporeta smederevca na koji je nakalemljen AMD K5 sa sve Intel 537 modemom nakačenim na dial-up preko zarđalih bakarnih žica...

Poslednja ispravka: NastyB (26.9.2012 u 23:09)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
*DuX* (26.9.2012)
Stara 26.9.2012, 22:56   #89
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k13

Stvarno su im serveri uzasni, i to tako svake godine. Jednostavno online utakmica je ziv uzas.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 23:14   #90
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Imam Visu Electron i što se tiče plaćanja u/za inostranstvo sa njom mogu da se obrišem...da ne budem vulgaran, jer, izuzev u Srbiji, domaće Visa Electron kartice ne važe ama baš nigde. Probao sam na par sajtova. Na kom si ti uspeo da "uvališ" Visu Electron, kad ona nema mogućnost deviznog obračuna sa tekućeg računa (bar su mi tako objasnili u banci).
Evo bez zezanja, skoro bilo gde da sam probao na netu - steam, origin, gog (digital dl) thehut i zavvi (isporuka na kucu), amazon (indie bundle sam uzimao), neki cdkeys sajt(ovi)... Na jednom sajtu sam imao problem i nije uspelo (koliko sam procitao zbog te neke 3D verifikacije). Nisam nista drugo osim igara uzimao doduse.

Mislim da ne bi trebao da imas problema da 2k13 nadjes na bilo kojem od ovih sajtova i da ga kupis sa Visa Electronom, i da ne dajes 3000+ nasim prodavnicama.

Ako bude MP valjao (ako im serveri budu normalni) ja cu verovatno uzeti, pa cu da se ganjam sa vama preko terena Seatlle Supersonicsa (96-97)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2012, 23:58   #91
*DuX*
Član
 
Član od: 22.9.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 41
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Hvala puno na savetu, ne kupujem igru i gotovo :-)
*DuX* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 0:58   #92
Miso26
Član
 
Član od: 13.7.2009.
Poruke: 78
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom

Igrao sam danas demo na xbo360...Fantasticno!!!

Sent from my Optimus 2X using Tapatalk 2
Miso26 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 11:34   #93
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Evo bez zezanja, skoro bilo gde da sam probao na netu - steam, origin, gog (digital dl) thehut i zavvi (isporuka na kucu), amazon (indie bundle sam uzimao), neki cdkeys sajt(ovi)... Na jednom sajtu sam imao problem i nije uspelo (koliko sam procitao zbog te neke 3D verifikacije). Nisam nista drugo osim igara uzimao doduse.
Istina, ja sam probao na SendIt-u i na još jednom Britanskom sajtu za prodaju video igara i na oba su lagano odhebali moju Visa Electron karticu, prepoznavši istog trenutka nekakav kodni broj za Srbiju, sa kojom ne postoji platni promet (takvo mi je onjašnjenje stiglo na mail).
Mada, sad kad razmislim, možda je i bolje tako, jer ako krenem da kupujem svaku glupost koju mogu, ima da nagrabam finansijski skroz...

edit: Sad sam probao da kupim Star Wars KotOR preko Steam-a sa mojom Visa Electron karticom i apsolutno je nemoguće, jer ona nema onaj verifikacioni kod pozadi (tri zadnje cifre posle broja računa) kao klasična Visa kartica, niti broj kartice (spreda postoje samo četiri velike cifre i četiri male ispod čipa) odgovara onome što treba da se upiše u broj na sajtu. Kako si ti to izveo?

Poslednja ispravka: NastyB (27.9.2012 u 11:50)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 12:04   #94
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

cek bre kako nemas nesto tu onda stvarno nije u redu sa tom karticom.

evo ovako OTPRLIKE izgleda moja electron kartica iz komercijalne:

Napred 4 x 4 cifara


pozadi linija sa potpisom i iza nje 3 cifre:


Kartica vazi godinu dana, izvadio sam je drugi put i izgledala je ovako oba puta.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 13:43   #95
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Moja nije takva. Evo kako izgleda otprilike (naravno, verzija Komercijalne banke), samo sam morao da je attach-ujem, jer sam dopisivao brojeve (Tekući račun je lažan ;-)
Naravno, pozadi samo mesto za potpis, bez one tri cifre. To što si ti postavio je nešto što ja nemam na mojoj Electron kartici.

A evo sa sajta Komercijalne banke

Visa Electron


Komercijalna banka svim vlasnicima tekućih računa izdaje Visa Electron karticu - bez troškova izdavanja i članarine.

Korisnici Visa Electron kartice jednostavnije raspolažu sredstvima sa svog tekućeg računa, 24 časa dnevno - 365 dana u godini, bilo da su u zemlji ili u inostranstvu.

Na prednjoj strani Visa Electron kartice se nalazi broj transakcionog računa korisnika, tako da pored funkcije platne kartice, istovremeno je i identifikaciona (ID) kartica tekućeg računa.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	VisaElectron.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	61,8 KB
ID:	44204  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 15:46   #96
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Nista, onda im trazi ovu:

Visa Internet Kartica

i moci ces da kupujes online bez problema. Zabuna je nastala jer na obe pise Visa Electron, ali je ova moja predvidjena namenski za kupovinu preko neta.

Problem resen
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 18:11   #97
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

Već sledeće nedelje idem da se prijavim za tu Internet karticu, jer sam se malo raspitivao na koji način sve to funkcioniše i ne deluje mi loše. Steam, here I come.

Zbog svoje gluposti danas sam platio 3.700 dindži domaćim distributerima za preorder (a od All-Star DLC-a ni reči) NBA 2K13 i posle onolikog čekanja u redu u banci (45+ minuta guranja sa penzionerima) rekao sam sebi "nikad više". No, dobro, čovek se uči dok je živ.

A ionako smo malo skrenuli sa teme...

Malo gameplay-a sa Launch Party-ja:
Lakers vs. Miami


I mali uvid u My Career mod:
Career preview

Poslednja ispravka: NastyB (27.9.2012 u 18:21)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 22:24   #98
GATTUSO88
Član
 
Član od: 28.5.2011.
Poruke: 250
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 119 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

http://www.ign.com/articles/2012/09/...5665682500000f
2K RULES!
GATTUSO88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 22:35   #99
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: NBA 2k13

Na tom gejpleju postoji odbrana ili je igra daleko ima brzi gejplej no 2012?
NastyB bravo za gurkanje sa VA penz., znaju oni biti nezgodni
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 23:43   #100
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k13

^
Shonkas, to su snimci sa Launch Party-ja, onaj lik što igra je verovatno neki reper (a ima ih ko...) koji igra sa nekim likom iz 2KSports-a (vidi se da neko sedi sa leve strane lika u ćošku) koji ga pušta da pobeđuje. Ne znam kako drugačije objasniti ono blesavo pomeranje "fokusnih krugova" (ono čime se obeležava igrač kojeg vodiš) tako da onaj ko je igrao sa Lejkersima ne samo da nije igrao odbranu, nego se trudio da se skloni sa puta kako bi ovaj kucao sa LBJ-em.

Mada, ni onaj snimak sa Ronnie 2K i onim likom nije ulio puno poverenja, mada su se njih dvojica više zezali kako bi igru prikazali atraktivnom, a ne simulacijom...što će biti lako za podesiti..
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com