Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.2.2012, 13:35   #41
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Propusti sam da kazem jos i to da recimo ASI za 168MB Rama pokazuje 25% a za inrernu memoriju pokazuje 23% ukupne memorije.Sto mislim da je pokazatelj da tu ima jos resursa koje je vip formatirao i uskratio.A da je premalo ,jeste, i granici se teskom ili skoro neupotrebljivoscu telefonom.Sto je vremenom puniji sve se teze kotrlja,cak i ADW launcher koji je jedan od najoptimizovanijih ima lag.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2012, 15:13   #42
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Screenshot - 2.2.2012 , 14_43_07.jpg
Viđeno:	186 puta
Veličina:	82,1 KB
ID:	42324
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2012, 16:36   #43
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

^ Yup,Vip ga skresa na pola.. Nije prvi put da to rade na ZTE telefonu
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2012, 22:32   #44
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

probaj da ubacis neku skriptu za ram
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 15:47   #45
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
probaj da ubacis neku skriptu za ram
Za sada je jos nisam nasao,ne znam da li postoji.Na A.Srbija su vec postavili sve linkove i objasnjenje za root,ali to ne otkljucava memoriju,vec instalacija custom roma,gde kazu da se njime otkljucava sva memorija.Neki kineski sajt.
Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
^ Yup,Vip ga skresa na pola.. Nije prvi put da to rade na ZTE telefonu
Da vec su to radili sa blade-om,ali za njega postoji skripta.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 11:18   #46
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Šta misliš da ih nekako kontaktiramo...Mislim ako već postoji ta memorija ne ide mi u glavu zašto je ograničavaju...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 12:57   #47
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Šta misliš da ih nekako kontaktiramo...Mislim ako već postoji ta memorija ne ide mi u glavu zašto je ograničavaju...
Ja sam im vec poslao mail sa tim upitom ali nema odgovora,vec 10 dana.Postavicu njihov odgovor ovde,ako ga ikad budem dobio.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 13:47   #48
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Ja sam im vec poslao mail sa tim upitom ali nema odgovora,vec 10 dana.Postavicu njihov odgovor ovde,ako ga ikad budem dobio.
Takođe sam im posalo email ali od toga ništa.Pre će na facebooku odgovoriti nego na email.Najbolje je da se sakupimo pa na svim društvenim mrežama da pokažemo nezadovoljstvo.I da što se tiče kamere,običnih 2mpx ako i toliko samo skaliranih.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 13:56   #49
AleksaLilic
Novi član
 
Član od: 7.2.2012.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Ja mislim da je specifikacija koju je dao SK tacna jer telefon zaista ima 3.15 Mpx kameru a ne kao sto je naveo Mts, 2 Mpx... tako da moze da se desi da telefon zaista ima 512 Mb RAM-a, ako ima onda moze da se fleshuje i da se oslobodi taj ram ali tako se krsi garancija....
Evo sta kaze Mts u User Manual
AleksaLilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 17:07   #50
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
AleksaLilic kaže: Pregled poruke
Ja mislim da je specifikacija koju je dao SK tacna jer telefon zaista ima 3.15 Mpx kameru a ne kao sto je naveo Mts, 2 Mpx... tako da moze da se desi da telefon zaista ima 512 Mb RAM-a, ako ima onda moze da se fleshuje i da se oslobodi taj ram ali tako se krsi garancija....
Jel si ga uzeo u mts-u?
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 17:11   #51
Tihi
Veteran
 
Član od: 11.5.2006.
Poruke: 735
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 160 puta na 135 poruka
Određen forumom

Uvek mozes da fleshes stock rom i povratis garanciju.

Sent using Tt.
Tihi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 17:51   #52
AleksaLilic
Novi član
 
Član od: 7.2.2012.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Jel si ga uzeo u mts-u?
Da... i malo pre sam bio da ih pitam za taj telefon, kao kupac i nisu znali da mi kazu koliki mu je Ram. na kraju je pogledao na webshop-u i reko mi je da ima 512... sto je verovatno i tacno.. moj brat na Google nexus s ima 512 Mb Ram a pokazuje mu da ima oko 290 Mb sto znaci da android u startu uzima oko 200 - 220 Mb rama. kada saberem ono sto pise na mom telefonu i tih 220 dobijam da nas zte roamer ima oko 400 Mb ram a da su tih 120 sto fale ovi iz MTS-a napunili nekim bednim aplikacijama koje se ne vidi i ne sluze nicemu samo da bi snizili cenu telefona. sto znaci da ce root-ovanjem najverovatnije da dobijemo tih 120 Mb rama sto fale
AleksaLilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 19:24   #53
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
AleksaLilic kaže: Pregled poruke
sto znaci da ce root-ovanjem najverovatnije da dobijemo tih 120 Mb rama sto fale
Nazalost nije tako.Root ne vraca taj manjak ,vec fleshovanje custom roma.Imas na A.Srbija forumu,mora da se fleshuju custom romovi koji su beta fazi ,a to je za sad jos nesigurno jer koliko sam shvatio tamo je samo jedan covek uspeo,a svi ostali imaju problem cak i sa rootovanjem.Sto se mene zice jos bi to trebalo da slegne,pa da se sa xda nesto proba.Ovo za root je sa nekog ruskog sajta,a ccustom romovi su sa nekog kineskog sajta.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 19:54   #54
AleksaLilic
Novi član
 
Član od: 7.2.2012.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Nazalost nije tako.Root ne vraca taj manjak ,vec fleshovanje custom roma.Imas na A.Srbija forumu,mora da se fleshuju custom romovi koji su beta fazi ,a to je za sad jos nesigurno jer koliko sam shvatio tamo je samo jedan covek uspeo,a svi ostali imaju problem cak i sa rootovanjem.Sto se mene zice jos bi to trebalo da slegne,pa da se sa xda nesto proba.Ovo za root je sa nekog ruskog sajta,a ccustom romovi su sa nekog kineskog sajta.
Ako budes radio flesovanje posalji mi tutorijal, nisam bas vest u tome hvala unapred.
AleksaLilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 20:12   #55
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Pravo da ti kazem nisam ni ja.Tek od skoro imam android.Ovo sa rootovanjem nije tesko,ali je jos nesigurno tako da bi trebalo da se saceka jos koji mesec.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 12:53   #56
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Izgleda da su i ovi što su uzeli u MTS-u isto dobili uređaj za 168 mb rama.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 13:29   #57
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Izgleda da je jedan kinez portovao CM 7 i 9 za ovaj uređaj.Jedan Rus mi je odgovorio da će mi poslati skriptu za otključavanje rama pošto su i kod njih isto uskraćivali...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 23:00   #58
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom

To bi bilo dobro, prodisali bi nam telefoni.

Sent from my ZTE roamer using Tapatalk
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2012, 18:09   #59
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Poštovani,


Zahvaljujemo Vam se na odabiru Vip mreže i poverenju koje ste nam ukazali.

Ovom prilikom želimo da izrazimo zadovoljstvo povodom nastavka saradnje i da Vas obavestimo da nam u cilju i dalje dugoročne i uspešne saradnje izuzetno znači svaka informacija koju dobijemo od Vas. Stoga, želimo da Vas ohrabrimo da kada imate komentar, primedbu ili sugestiju slobodno iskoristite mogućnost da nas o tome obavestite.
Nadamo se da ćemo Vam svakodnevnu i poslovnu komunikaciju i u budućnosti učiniti još kvalitetnijom i jednostavnijom i da ćemo nastaviti uspešnu saradnju na obostrano zadovoljstvo, jer je kod nas zadovoljstvo korisnika uvek na prvom mestu.
Iskoristili bismo priliku kako bismo Vas obavestili da mobilni telefon Vip Droid II poseduje 100 MB interne memorije i mogućnost da se memorija dodatno proširi korišćenjem memorijske kartice micro SD kapaciteta do 32 GB.


Kompanija Vip mobile trenutno svojim korisnicima ne nudi uslugu otključavanja, odnosno proširenja memorije kod mobilnih aparata iz naše ponude.


Kao kompanija koja želi da ispuni i da prevaziđe očekivanja svojih korisnika, i onih koji to žele da postanu, mi konstantno radimo na razvoju i poboljšanju kvaliteta usluga. Naši stručnjaci svakim danom rade na tome da prošire paletu usluga naše mreže i nadamo se da ćemo uskoro omogućiti i uslugu za koju ste pokazali interesovanje

BLA,BLA,BLA...Poruka je od pola kilometra,a ovo je samo mali deo.Tako da nemojte se nadati nicemu od VIP-a sto se tice otkljucavanja memorije.Nisam ni ja gaio neku preteranu nadu,ali vredi pokusati.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2012, 20:41   #60
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

to cak nije ni vredelo pokusati :/
inace pristojan telefon,ne vidim poentu namernog sakacenja
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com