Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2008, 21:25   #81
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Zaboga, niko nije spominjao uništene brakove. Nemojte praviti od miša - slona.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 22:53   #82
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

@ Petko

Ja kapiram da se neko ne slaze sa Kuzminim tesktova, ali ono shto pater ovde pishe nije neslaganje, ono je chista mrznja. Pritom ne znam kako neko moze da bude izrevoltiran tekstom o kome nema posebno visoko mishljenje. Brate, nervira te kad volish neshto pa te to neshto izneveri/razochara. Ovo shto on radi iz broja u broj je stvarno nezdravo. Mislim da je njemu dan lepshi kad prochita ja, igrach, pa dodje na ovu temu i pochen da pricha neobjashnjive gluposti. Ok, komentari na kuzmine kolumne su na mestu, ali mi opet smeta shto se i suvishe upushta u njegovu psihoanalizu i koju-sve-ne-analizu. A da... Otkad je on postao kompentatan da zna sve o Politici, k'o da je predsednik upravnog odbora. Mislim smeshno. Odavno su to prestali da budu komentari na kolumnu...

Zato nemoj da ga branish moooooolim te

Inache, stvarno su mu izbledele kolumne, skoro nikad ne napravi poentu (ona proshla kolumna o Uwe Bollu je uzasna) tako da mislim da bi SK mogo malo da promeni uredjivachku politiki (neka pishe jednom u dva meseca, neka ubace josh jednog autora, bilo shta...).

Ubedljivo mi najvishe smeta, kako su neki primetili, to shto se u njegovim opisima igara preliva njegova kolumna. Nekad je zaista pisao najbolje recenzije, sada to nije sluchaj. Iskvari ga Beograd
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku taXicity na korisnoj poruci:
Irena 93 (5.7.2008), JohnnyNT (5.7.2008), PeTkO (4.7.2008)
Stara 4.7.2008, 23:12   #83
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
taXicity kaže: Pregled poruke
Mislim da je njemu dan lepshi kad prochita ja, igrach, pa dodje na ovu temu i pochen da pricha neobjashnjive gluposti.
Ima nas raznih

Ma nebranim ga ja uopste, sta vise, kritikujem ga zato sto iznosi svoje misljenje na takav nacin.Mozes ti nekog da mrzis, i da te nervira (nemora da znaci da si ga pre toga upoznao, pa te je on razocarao), ali slazem se sa tobom (i sa ostalima) da je malo preterao u toj mrznji i da treba malo da smanji hejt.

Inace, potpuno se slazem sa tvojim misljenjem o recenziji igara.Totalno me smori kad opisuje neku igru i u pola texta meni on objasnjava kako je Hitler napao Rusiju ili kako je bilo vruce tog dana.Mene to ne zanima, ja hocu da procitam kakva je igra, a ne kako se on osecao tog momenta.Smorilo me je to.
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 23:18   #84
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Patefamilias je ovomesecnu kritiku dobro poceo, pomislio sam da ga pre nisam shvatao i da njegova opozicija mozda ima plemenit karakter, tj stekao sam utisak da je njegov cilj borba protiv infatilnog nacina zivota koji se forsira u Kuzmanovicevim tekstovima. Medjutim kada je ubacio Politiku u pricu i kako vlasnicki odnosi u njoj uticu na kolumnu, cela rasprava je dobila sumanuti tok.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 8:16   #85
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Najbolje od svega sto je poceo da ubedjuje clanove redakcije cija je Politika i kako oni nemaju pojma.Pa ako oni nemaju pojma ko onda ima.Sad je dobio zasluzen odmor.Ko da mu je Kuzma ubio nekog bliskog tako ga ocrnjuje,je su mu kolumne s**nje,ali ne treba ga toliko vredjati,pa ono je strasno
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 8:20   #86
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Pritom ne znam kako neko moze da bude izrevoltiran tekstom o kome nema posebno visoko mishljenje. Brate, nervira te kad volish neshto pa te to neshto izneveri/razochara.
pa nije bas tako, tj ne mora da bude. ja nemam visoko misljenje o dacicu i nikad ga nisam voleo, naprotiv, a toliko me nervira da bih mogao, ja mislim, da ga upucam bez nekih vecih problema i premisljanja.

fazon je u tome sto kuzmanovic ipak utice na odredjeni, koliki-toliki, deo populacije i, po meni, jako, jako lose. to su tinejdzeri koji se maltene bezrezervno lepe za bilo kakav oblik bunta, bio on konstruktivan, inteligentan, pozitivan ili ne. i to je ono sto mene konkretno nervira kod njega, sto on to svesno i planski iskoriscava (jer sigurno nije onoliki retard ko sto bi covek zakljucio po kolumni jer jednostavno ne bi bio zivotno funkcionalan) da bi mu kolumna imala bolju prodju. pa to je najlakse uraditi, a u sustini je losa stvar, malo odgovornosti ne bi skodilo. sa druge strane, satira jeste kvalitetan nacin da se (kod malo starije publike) kazu neke stvari duhovito i pametno, ali toga kod njegovih tekstova jednostavno nema jer se sve svodi na pecanje dece na neki 'petarpanski' fazon i to mi je stvarno jako los trip.

a komentari tipa 'ako vam se ne svidja nemojte da citate' nisu na mestu upravo zbog onoga sto sam gore napisao, a to je da on ipak utice nepovoljno na odredjen procenat ljudi i da me njegova kolumna nervira kao koncept i pojava i mislim da to nije zabranjeno inace, procitao sam mozda 10% kolumni od ukupnog broja, prosto me strah sta sve pise u ovim ostalim
ja i dacica kad vidim na teveu, ostavim ga jer hocu da znam sta je rekao, pa se posle nerviram, je li, ne vidim uopste, ali uopste tu neku nenormalnost ili cak i neko odstupanje od standarda tako da mi ti komentari 'ne svidja ti se, ne citaj' nisu jasni uopste.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 12:37   #87
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
.Ko da mu je Kuzma ubio nekog bliskog tako ga ocrnjuje,je su mu kolumne s**nje,ali ne treba ga toliko vredjati,pa ono je strasno
Pravi cilj svakog njegovog posta je, ne da ocrni Kuzmu, već da u čitavu priču uvuče politiku.To se može videti kada priča o NVO i osobama koje su na čelu istih.Takođe se isto može videti i kada spominje veliku, podlu, opaku firmu WAZ koja želi da nam ispere mozak "zapadnim idealima".A stavljanje ljudskih prava pod navodnike i lažni patriotizam da ne pominjem.
Na ovom forumu nema mesta politici, iznošenju laži i bezočnom pljuvanju po čoveku koji ima hrabrosti da kaže nešto što ostali ne smeju, ili barem nekada nisu smeli.
Svi znamo čija je i kakva je to politika, i zato predlažem DOŽIVOTNI BAN.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 13:17   #88
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
pljuvanju po čoveku koji ima hrabrosti da kaže nešto što ostali ne smeju, ili barem nekada nisu smeli
ja mislim da je miodrag kuzmanovic novi djordano bruno ili u najmanju ruku dzon kenedi i mislim da treba da se promeni bulevar zorana djindjica u bulevar miodraga kuzmanovica. brate...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 13:41   #89
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Ne kapiram zashto ljudi gledaju na njegove kolumne kao na neko sredstvo manipulacije i odbmane mladjih populacija. Kao da se iza svake njegove izjave krije neki zli master plan za osvajanje planete!!! Kazite da sam naivan, ali ja u to ama uposhte ne verujem. Naravno da postoji uticaj na mladju populaciju, ali isti takav uticaj, chak i gori i, ima npr. televizija, persone tipa Jelana Karleusha, Ksenija Pajchin, svi politichari itd. I sad u toj vrlo oshtroj konkurenciji, Kuzmanovic ima najvece pipke i najzasluznije za trovanje slobodnog uma... Ne bih rekao.
MK je love or hate osoba, i tu jednostavno nema sredine. Kao shto sam rekao, kvalitet njegovih kolumni je primetno opao, ali momenti tipa MK vs SBB ili tako neshto mene lichno sprechavaju da prekinem da chitam njegove kolumne...
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 13:58   #90
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Exclamation Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
ja mislim da je miodrag kuzmanovic novi djordano bruno ili u najmanju ruku dzon kenedi i mislim da treba da se promeni bulevar zorana djindjica u bulevar miodraga kuzmanovica. brate...
Nisam rekao da je on JEDINI koji ima smelosti da kritikuje neke loše osobine našeg društva (niti ga kujem u zvezde).Problem je što se uvek pojave takozvane patriote i počnu da pljuju po čoveku (i svima ostalima koji su u priči), ma ko to bio.Kuzma je samo primer, a takvih primera ima dosta.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 14:10   #91
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

ne znam, mislim da je to preterano, stojim pri svome sto sam napisao gore. on jednostavno nije na dovoljno opasnoj poziciji da bi neka njegova kritika mogla da bude opasna po njega, moze da lupeta sta oce, nece CIA organizovati atentat
a sto se mene tice, ja sam svoje razloge zasto ga ne gotivim naveo.

taxicity:
ah, obozavam selektivno citanje i odgovaranje. niko nije rekao da on ima najvece pipke. i kakve veze ima ksenija pajcin sa njim? i da ima, jel se ovde govori o ksendzi ili o njemu? ispravi me ako gresim. mislim, logika celog posta ti nije na mestu, jel to sto postoje razne ksenije i politicari opravdava njega ili bilo koga drugog? ne. a pricam ja i o tim istim politicarima jos ostrije i vise nego o kuzmanovicu, ali brate, jel o tome treba ovde da pricam? ne.
mislim, ako cemo ozbiljno da diskutujemo ajmo, ali onda procitaj lepo i kazi nesto smisleno.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 14:50   #92
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Ja mislim da treba da pričate o njegovoj ovomesečnoj kolumni, a ne o njemu ili o paterfamiliasu. Over and out.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 17:48   #93
dkdnt
Veteran
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 613
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 207 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dkdnt
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

sasvim se slažem sa tim. Inače preporučio bih ljudima da čitaju kolumne po drugim novinama pa da vide šta sve tamo piše. Press, Kurir, "V.Novosti", "Politika" i dr. svakog dana objavljuju po dve tri kolumne takvih likova kao što su Aca Seltik (e to je čovek koga valja organski ne podnositi), Brana Crnčević i drugih nepoznatih i nepismenih goveda, u kojima oni iznose svoj stav, i redom imaju veći uticaj na političku svets naroda od MKa. MK kolumna je specijalizovana za igrače i to je to. Uticaj koji ona ima na njih je nešto o čemu možemo da raspravljamo, a ne o politici i drugim stvarima koje su van ove teme.

Jedna od najtandardnijih tema u obraćanju javnosti je kukanje za slavnom, lepom prošlošću. To se može videti u svakoj temi, od kulinarstva i žalopojke za starim načinima juvanja do politike i lamenta nad prevaziđenim obrascima državnog uređenja (monarhija - anyone?). MK u najnovijoj kolumni govori o starim igrama koje su eto imale dušu a ove danas nemaju. Možda zbog svohij godina, zbog sadašnjih okolnosti u svom životu i obaveza na sve starne, ili zbog ko zna čega on ne vidi da se u kvalitetu igara nije ništa bitno promenilo. Kvantitet se svakako promenio, a sa njim i broj igara koje su jadne, ali kvalitet nije nestao.

Pljunuću svakog u lice ako mi kaže da je RTW (i naročito realism mod) igra koja ne može da se poredi sa nekom starinom. ISta stvar je sa CivIII, igrom koja se pojavila otprilike kada sam ja dobio prvi računar (pre nekih 7 godina). Nekom može da se ne sviđa taj žanr, da više voli pucačine ili brze RTSove, ali osporiti kvalitet navedenim igrama je besmisleno. Ne znam kakve su igre bile 80ih, mada sam neke od njih pikao na aparatima i prehristovskim konzolama, ali znam kakve su ove danas. ustvari, znam kakve su one koje me privuku, ostale jednostavno ne igram i ne zanimaju me. TO je možda povlašćena pozicija u odnosu na nekoga ko mora da piše recenzije igara (svidele mu se ili ne), ali je i realnija, pošto ne pišu svi igrači takve recenzije.

Gothic serijal, Morrowind i Oblivion (prethodne delove nisam igrao), baldurs gate, empire earth, Fallout, Hearts of Iron. CS, Bioshock, WoW, NFS... nisu igre koje su nastale pre milijardu godina, a svaka od njih je biser koji se kvalitetom može porediti sa bilo čim. Call of Duty2, Call Of Cthulhu, CoH, Diablo2.... ima toga još, samo treba bolje pogledati i biti malo objektivniji.

Možda ću i ja za deset godina biti u poziciji kao MK. Da ne shvatam nove igre i da kukam za ovim ovde nabrojanim, ali mislim da ću bar shvatati da je to zato što sam ja ostario. Mada, kako svet ide, moguće da će tada biti specijalizovano tržište igara za ljude starije od 35 godina. ko zna?
dkdnt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 18:22   #94
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Ja mislim da treba da pričate o njegovoj ovomesečnoj kolumni, a ne o njemu ili o paterfamiliasu. Over and out.
tacno, ja i pricam o kolumni, patera sam pomenuo usputno. ja kuzmanovica ne znam i ne pricam o njemu, pricam o kolumni o kojoj mislim ono sto sam i rekao.

Citat:
Press, Kurir, "V.Novosti", "Politika" i dr. svakog dana objavljuju po dve tri kolumne takvih likova kao što su Aca Seltik (e to je čovek koga valja organski ne podnositi), Brana Crnčević i drugih nepoznatih i nepismenih goveda, u kojima oni iznose svoj stav, i redom imaju veći uticaj na političku svets naroda od MKa. MK kolumna je specijalizovana za igrače i to je to. Uticaj koji ona ima na njih je nešto o čemu možemo da raspravljamo, a ne o politici i drugim stvarima koje su van ove teme.
tacno, ja sam i pricao o uticaju kolumne na jang plejere a slazem se, naravno, da je proteklih par strana bilo naklonjeno besmislenoj raspravi.

sto se tice 'dobrih starih igara', NIJEDNA novija igra i pod tim mislim i na one od pre desetak godina me nije primila kao gomila matorih. taj pomenuti RTW sam igrao dok nisam oslepeo jer mi je bio izuzetan, zanimljiv, relativno istorijski korektan, igriv itd. ali opet, nije me primio, nisam, lupam, imao zelju da crtam legionare po ceo dan ili da drzim desktop RTW ili da testiram igru ceo dan u smislu urbana kohorta na spartance deset puta pa da gledam sta je bilo i zasto, nisam trazio exploite i tako dalje i tako blize. jednostavno, nijedna igra novijeg datuma nije imala to 'ono' za mene. kako bas nijedna majku mu da nema trip pitam se ja i jednostavno dodjem do zakljucka da je to zbog toga sto sam se kao klinac vise odusevljavao igrama u globalu. i to je to. bilo je tu decijeg ushicenja kad treba da izadje nesto do jaja, bilo je i neke mistike, moj mozak je to tako percipirao, mnogo vividnije i mnogo 'primackije'. barem sam ja dosao do tog zakljucka.
e sad, sa druge strane, tacno je da se danas 90% igara korporativno 'melje', forsira, zbudzuje, otaljava da bi se sto pre izbacile i tako dalje. takodje, komunikacije su se razvile, o igri se zna sve i pre izlaska, ne moras da se mucis ni oko cega (samim tim i nemas neki osecaj postignuca kad nabavis igru). ovde konkretno mislim na to da ne moras da sipcis sa disketom kod nekog lika 5km peske po snegu, pa da skontas da ti disketa ne valja, pa da ides ponovo, onda kad se vratis kuci promrzao jednostavno cenis tu igru iako je eventualno losa takodje, zaglavis se u igri, nema problema, odes na gugl vidis sta treba, cak mozes i save game da skines s neta, malo dosadno. dalje, mnoooogo igara izlazi svakodnevno, ne moze covek sve to da isprati i da hoce, ponuda je ogromna i ljudi krecu da konzumiraju igre ofrlje jer ih jednostavno ima toliko. ima i ona stara poslovica o izobilju i gubljenju volje ili tako nesto

sad sam ja isfilozofirao nesto, tako da na kraju ne znam ni ja koji je zakljucak, mozda pola ovo da sam tad bio klinac i drugacije percipirao igre, a pola da su se stvarno urusile po pitanju te 'duse'.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Ketchua (5.7.2008)
Stara 5.7.2008, 19:32   #95
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
dkdnt kaže: Pregled poruke
...takvih likova kao što su Aca Seltik (e to je čovek koga valja organski ne podnositi), Brana Crnčević i drugih nepoznatih i nepismenih goveda
Brana Crnčević nije nepoznat, a još manje nepismeno govedo...
Za Acu Seltika to ne mogu da tvrdim...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 19:33   #96
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Nije nepoznat i nepismen, ali su mu mnogi tekstovi da ti se izvrne želudac. Pod starost je totalno prolupao.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Nergal (6.7.2008), shrafko (5.7.2008)
Stara 5.7.2008, 19:37   #97
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Nije nepoznat i nepismen, ali su mu mnogi tekstovi da ti se izvrne želudac. Pod starost je totalno prolupao.
To nije razlog da vređa čoveka...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 20:39   #98
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Nek sam odgovori na prozivku.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 20:53   #99
dkdnt
Veteran
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 613
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 207 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dkdnt
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
sad sam ja isfilozofirao nesto, tako da na kraju ne znam ni ja koji je zakljucak, mozda pola ovo da sam tad bio klinac i drugacije percipirao igre, a pola da su se stvarno urusile po pitanju te 'duse'.
mislim da možemo da se složimo kako je razlika u igranju igara u detinjstvu (mladosti, na početku gamerske karijere) u odnosu na kasnije igranje ustvari kriva za nostalgiju. mas proizvodnja igara ne znači da će se proizvoditi samo jadila, ma koliko da jadnih igara zaista izađe na dnevnom nivou. jendostavno, ljudi koji znaju da naprave dobru igru napraviće je bez obzira da li se napravi još milion igara ili ne. svakako tempo tržišta će u velikoj meri uticati na svašta, ali mislim da u globalu nema razloga za kuknjavu.
Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Brana Crnčević nije nepoznat, a još manje nepismeno govedo...
Za Acu Seltika to ne mogu da tvrdim...
mislio sam na to da su drugi koji pišu kolumne nepoznati i nepismeni, a ne oni koje sam naveo, mada o njima mogu samo najgore da mislim (tj. o njihoovim kolumnama). žao mi je zbog nesporazuma. B. Crnčević je jedan od likova sa naše estrade (da baš estrade) koji je po meni klasičan primer nedoslednosti, ljigavosti, alavosti i slepila, ma koliko razumevanja imao za stavove koji nisu kao moj, neke stvari ipak izazivaju gađenje.
dkdnt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2008, 21:10   #100
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Smijem li da koristim Kuzmin rječnik? Hvala

Potpuni idiotluk od kolumne. Vidi se da su mu isprali mozak tako što je morao da igra (alas) igru koja nije na nivou njegovog suvog genija. Užasno dosadan tekst, sa nabacanim trolovanjem i svjesnom zamjenom teza. Čovjek je uzeo jednu od svojih "slamki" ne samo da se oporavi od Konana, već i da napiše kolumnu - vjerovatno je udario štrik pored jedne od stavki "šta pisati kad sam smoren". Profesionalno.

O sadržaju se nema šta reći. Da se gikovima ponekad više diže na softver nego na hardver? Tačno. Da ima bisera u igračkoj industriji? Tačno.
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com