Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2008, 12:25   #61
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Da prekinem "glupiranje", evo mojih utisaka o kolumni.

Eto, naizad procitah ovaj tekst, jel nisam imao mogucnost da kupim SK par dana (inace kupujem prvog).

Pre toga citajucu tekstove imam utisak da ko zna sta je Kuzma napirsao.

Sto se tice samog teksta, PUN POGODAK. Pravi gejmerski tekst u stilu JA, igrac.

Svaki old time gejmer sa bar malo prepozna u Kuzminom tekstu (u suprotnom nije iskren prema sebi). Od old time hitova koji do danas ne zastarevaju (SC2 rulz!!!), do nerazumevalja prijatelja, rodbine, devojaka za taj nacin zabave (narocito u ono vreme).

Sto se tice Kuzmine avanture sa pomnutom damom, video igre nisu jedini mediji koji dovode do razlaza. Prosto, ako oces da budes sa nekim, a taj neko nema nikakvo razumevanje za tvoj hobi (ultimatimi tipa ja ili to), ne znaci srecna buducnost (bilo pristao na "kompromis" ili ne).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 12:29   #62
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

O boze...
Sta sve covek ovde nece procitati...
Iz obicne kolumne se izvode "zakljuci" da je Kuzmanovic izgleda covek sumnjivih seksualnih afiniteta a SK izgleda produzena ruka WAZ-a koji ucestvuje u zaveri da se Srbija asimiluje u modernu(i zlu)Evropu
A sto se tice Star Control-a 2-donekle i razumem coveka,to je jedna od najgenijalnijih igara ikada

Sto se tice tebe pateru-covece nije vise interesantno jer nemas vise nicega novoga da kazes-tj postovi ti se ponavljaju i u zadnje pola godine se tvoje pisanije svodi na maltene iste stvari
Ukratko da skratim-smaras
Jos si mi i bio interesantan u pocetku ali sada si postao dosadan a uskoro ces biti(tj vec i jesi)i iritantan-ono nadji neku drugu zanimaciju ili j*bi nesto,sta da ti kazem

A sto se tice Kuzmine kolumne-covek u poslednje vreme odista samo smara
Citam proslu kolumnu i nekako mi je skroz razvodnjeno-pocne jednu pricu pa u drugom pasusu krene sa necim drugim i tako se to vrti bez nekog smisla i reda ocigledno sa ciljem da se nalupa bilo sta i da se skrpi kolumna-booooring
Ja sam kada je kolumna tek pocinjala bio cak i njen fan,tekstovi su bili zaista super da covek prosto uziva,ali brate sada ne da je smorno i bljutavo da je to strasno-samo gledam po sebi jer sam obicno cim kupim novi SK kao prve stvari citao IO port i kolumnu-a sada kloumnu citam nekako na kraju
Mozda ne bi bilo lose da kolumna bude na svakih par meseci-ono da se da vremena coveku da nadje insipiraciju i da smisli nesto sto valja
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 13:27   #63
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Naprotiv, ti pričaš napamet.Predstavljaš da je AD "Politika" kupila SK i postala njegov isključivi vlasnik.
Ovde je reč o kupovini licence na izdavanje SK od davaoca licence(Bodo Hombah i WAZ) na određeno vreme pri čemu sticalac licence(AD "Politika") ima niz obaveza obaveza prema davaocu licence(DOO "Politika novine i magazini").
Znači, SK je i dalje časopis nemačkog WAZ-a(odnosno zajedničke firme WAZ-AD "Politika") s tim da je privremeno u skladu sa ugovorom AD "politika" dobila licencu na izdavanje ovog časopisa.
Neverovatan si.

"Licenca" u ovom slučaju znači pravo da neko izdaje časopis po imenu "Svet kompjutera". (Licenca je, pravno, širok pojam i ne odnosi se samo na ono kada neko, recimo, u svetu pravi pastu za zube "Kolinos", a "Nevena" iz Leskovca kupi licencu da i ona pravi tu istu pastu, u istom kvalitetu i pod kontrolom vlasnika robne marke. Licenca u našem slučaju predstavlja ono o čemu sam pričao.) Pravo na ime prešlo je u našu sadašnju kuću. Ona sada izdaje taj list i sve druge ilustrovane listove pod imenom "Politika", samostalno i bez ikakvog uticaja bivše izdavačke kuće. Politika N&M se odrekla tog prava. Celo preduzeće "Politika Magazini" ugašeno je, a svi bivši zaposleni (u koje spadam i ja) prvo su potpisali sporazumni otkaz sa starom firmom, a onda su zaposleni u Politici a.d. i tamo sklopili nove ugovore.

Ne znam šta te nagoni na izmišljanje svega i svačega. Uopšte nema potrebe za tim.
Što se tiče tvog mišljenja o Kuzmi i njegoim tekstovima, u to se ne mešam. Imaš pravo da o tome misliš šta god hoćeš. Ja reagujem samo kada izneseš netačne činjenice.

Poslednja ispravka: VojaM (4.7.2008 u 13:46)
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 14:46   #64
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Ja sam kada je kolumna tek pocinjala bio cak i njen fan,tekstovi su bili zaista super da covek prosto uziva...
I ja imam slično mišljenje. Kuzmine kolumne u otpr. poslednje 2 godine su nekako napabirčene.. Više puta sam stekla utisak da nadomešćuje nedostatak inspiracije umetanjem kojekakvih "pozajmljenica" i kvazi gikovskog vokabulara... Donekle i razumem takav sled događaja, ipak je to čovek u srednjim tridesetim, pa je i logično da ne piše o igrama sa istim poletom kao kad je imao 20-ak. A drugo, stičem utisak da većina čitalaca SK-a ima dvocifren broj godina čija je prva cifra manja od 2, tako da ima kome su te kolumne zanimljive i dalje... To je može biti svojevrstan kompromis. Nije baš da čovek piše ceo časopis pa da nemaš izbora nego da čitaš njegovih ruku delo. Ovako lepo preskočiš ako te ne interesuje, a oni kojima je kolumna zanimljiva neka je čitaju. I samo da dodam, veoma je neukusno pljuvati bilo čije seksualno/religijsko/kakvo-god-drugo opredeljenje, na stranu što me je ovaj zaključak, ovako "lepo" argumentovan, potpuno ubedio da sa seksualnim opredeljenjem gospodina Kuzmanovića nešto debelo nije u redu [sarcasm applied]. Taj je čovek pisac kolumne u SK. Njegov privatan život je njegova privatna stvar.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Ulmawen na korisnoj poruci:
JohnnyNT (4.7.2008), Nergal (4.7.2008), shrafko (4.7.2008), zone2403 (5.7.2008)
Stara 4.7.2008, 15:07   #65
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Ulmawen kaže: Pregled poruke
Nije baš da čovek piše ceo časopis.
kad vec spomenu ovo... da li sam samo ja stekao utisak da 50% recenzija igara u poslednje vreme pise gorepomenuti?
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 15:17   #66
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Lepo si to primetio
To sam zaboravio da spomenem-ali eto nervira me jos i to sto Kuzmini opisi igara sve vise i vise lice na njegovu posustalu kolumnu-maltene su sroceni u istom fazonu
Deluje nekako....bzvz
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 15:30   #67
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Odgovor "kvazi patrioti"

@ paterfamilias

Sviraš .Niko normalan ne shvata tvoje postove za ozbiljno.Tvoji hronični izlivi besa, mržnje (nemam pojma kako još to da nazovem ) zvuče kao Hitlerovi govori iz ranijeg perioda (kada je tek počinjao).U Srbiji ima (nažalost) dosta takvih "čuvara nacionalne svesti" koji bi da na foru "pljuju po srbima" uvodili svoj režim i uklanjali sve što misle drugačije.Pogotovo vole da LAŽU i nazivaju te laži "činjenicama", jer ne znaju da su činjenice u stvari istiniti iskazi.Zbog takvih mi nazivamo zapadnu Evropu razvijenom (da nema takvih kao ti, i mi bi bili razvijeni).

Što se Kuzme tiče, ponekad njegove tekstove i ne pročitam (ima dobrih, ali neki su dosadni, kao zadnjih nekoliko ).Sada sam pročitao i ne nalazim ništa od svega toga što si ti naveo.Uostalom, sigurno postoji razlog što je čoveku data čitava stranica da iznese svoje mišljenje.

( I, da, ako ima "sumjnive" seksualne sklonosti prema muškom polu (a ja mislim da nema, čovek ima ženu pobogu ) treba li ga spaliti na lomači?)
(Da imamo malo kulture, o njegovim privatnim stvarima se ne bi ni raspravljalo)

To je nešto što se zove DEMOKRATIJA. Iako kod nas nije bog-zna-kako razvijena, ipak postoji .Zato se svi vi, "kvazi-patriote" (imate dosta naci i komunističkih primesa), pokrijte po glavi, jer ste vi i vaša ideologija (koja u stvari služi za lično bogaćenje tipa "kada dođeš na vlast kradi što više") naneli ovoj zemlji više štete od "Turaka" i "Nemaca" zajedno.

Zato:
AKO ZAISTA VOLIŠ SRBIJU I ŽELIŠ DA JOJ POMOGNEŠ, URADI NEŠTO ŠTO ĆE JOJ ZAISTA OSVETLATI OBRAZ PRED SVETOM, nemoj pljuvati po ljudima koji samo žele da iznesu svoje (slobodno) mišljenje o nečemu, i ne traži zaveru tamo gde je nema!

Poslednja ispravka: JohnnyNT (4.7.2008 u 15:34) Razlog: sitne greške izazvane nervozom
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
taXicity (4.7.2008)
Stara 4.7.2008, 15:36   #68
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Slažem se sa Ketchuom i Covenantom da Kuzmanović piše recenzije za dobar deo igara - vrlo često i za naj-igru, tj. igru koja postaje igra meseca. Lično meni to ne smeta (na kraju krajeva - neka piše čovek ako je kompetentan), ali polako počinje da mi smeta stil pisanja koji se iz "Ja, igrač" preliva u opise igara - tj. vidljiva je sposobnost autora da napiše par podugačkih pasusa, a u stvari da ne kaže nista konkretno. (MK-u se smeška svetla politička budućnost ).

U poslednjem SK-u dobar deo opisa za Mass Effect svodi se na razlike između konzolne i PC verzije - i to nauštrb opisa samog gameplaya u PC verziji. Znači, ako nisam pročitao raniji opis za XboX u jednom od prethodnih brojeva (ili igrao ME na konzoli), ovaj sada mi neće biti od velike koristi. Takođe, Pisodorov je u opisu MGS: GotP pola teksta posvetio istorijatu serijala. Dajte recite kakav je gameplay, opišite kvalitet grafike, zvuka, smislenost priče (u kratkim crtama), AI protivnika. Da me toliko zanima istorijat serijala, otišao bih na Wikipediju i sit se načitao. Opise za Burnout Paradise i Bioshock neću ni da pominjem - bar 50% teksta svodi se na "ovo je super, toliko uživam u igri, tralalala".

OK je biti subjektivan u "Ja, igrač" (valjda zato i služi), ali bilo bi lepo početi iznositi malo više činjenica u opisima igara umesto subjektivnih naklapanja.

Poslednja ispravka: shrafko (4.7.2008 u 17:20)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
JohnnyNT (4.7.2008), player1 (4.7.2008)
Stara 4.7.2008, 15:53   #69
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Dobro, kad se rasprava svela na seksualno opredeljenje Miodraga Kuzmanovića (i kad već izvlačimo šta je ranije pisao): kako objašnjavaš to što je (valjda samo) zbog devojke/žene potegao iz (po njemu) civilizovanog/lepog/europskog/u svakom pogledu sređenog Novog Sada u primitivni/ružni/balkanski/haotični Beograd?

Da nagađam: misliš da je ženidbom pokušao da sakrije svoja prava stremljenja?

Još nešto: kažu da je mržnja samo naličje ljubavi . Da sam na tvom mestu, zamislio bih se.
Ja sam ti već objasnio da ne znam šta je u pitanju, da li seksualno opredeljenje MK(homoseksualizam ili nešto drugo) ili neki običan muški šovinizam u ekstremnijem obliku(mizoginija).

U svakom slučaju, imajući u vidu da je nova predsednica Upravnog odbora "Politike" Sonja Liht("borkinja" za ljudska prava i "sociološkinja" iz jedne od NVO), MK će morati da se prilagođava novopostavljenoj gazdarici.
Znaš i sam kako su te tete iz NVO nezgodne po pitanju mizoginije, i MK će morati ili da prestane da piskara o debelim ženama u ringu i spaljivanju žena na lomači ili da prizna da mrzi žene zbog ljubavi prema istom polu.

Više mu nije gazda pragmatični Bodo Hombah ili neki drugi Nemac iz WAZ niti Emir Kusturica već jedna NVO-"borkinja" za ljudska prava-možda se obistini njegova vizija o duelu u ringu MK vs punija žena, samo što će Mk svakako u tom slučaju izvući deblji kraj.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 15:56   #70
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

I meni je malo zasmetao opis MGS4, ali dobro ko nije igrao/cuo za prethodne delove njemu ce koristiti. Uzeo sam konacno SK, procitao kolumnu. Ok je. Mogao bi i Voja jednom mesecno da pise neku.

Poslednja ispravka: M.C. (4.7.2008 u 16:46)
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 16:22   #71
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Više mu nije gazda pragmatični Bodo Hombah ili neki drugi Nemac iz WAZ niti Emir Kusturica već jedna NVO-"borkinja"
Još jedan dokaz da si osoba čije sam osobine prikazao gore.Muka mi je.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 16:34   #72
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

@shrafko,covenant:

ma sto kazete, ne smeta meni da opisuje,ako je kompetentan, ali malo me je neprijatno iznenadilo kada sam video da je Qzma radio opis za Experiment?! koliko zanrova jedan covek u stvari moze u dusu da poznaje? zapitajmo se...a covek je nazovi borac protiv monopolizma...

i za kraj jedno pitanje...da li se Svet Kompjutera pretvara u Svet Kuzmanovica?
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 16:43   #73
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.847 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
U svakom slučaju, imajući u vidu da je nova predsednica Upravnog odbora "Politike" Sonja Liht("borkinja" za ljudska prava i "sociološkinja" iz jedne od NVO), MK će morati da se prilagođava novopostavljenoj gazdarici.
Znaš i sam kako su te tete iz NVO nezgodne po pitanju mizoginije, i MK će morati ili da prestane da piskara o debelim ženama u ringu i spaljivanju žena na lomači ili da prizna da mrzi žene zbog ljubavi prema istom polu.

Više mu nije gazda pragmatični Bodo Hombah ili neki drugi Nemac iz WAZ niti Emir Kusturica već jedna NVO-"borkinja" za ljudska prava-možda se obistini njegova vizija o duelu u ringu MK vs punija žena, samo što će Mk svakako u tom slučaju izvući deblji kraj.
Ne mozes da kazes da te nisam upozorio. Banovan 7 dana.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
Andross (5.7.2008), Daky (15.7.2008), Irena 93 (5.7.2008), JohnnyNT (4.7.2008), micko76 (4.7.2008), Pelagijska Argosija (4.7.2008), player1 (4.7.2008), taXicity (4.7.2008), Wolverine (4.7.2008)
Stara 4.7.2008, 17:44   #74
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Meni je zasmetalo sto je u opisu AOC prokomentarisao da je WoW warlock "debil friendly" klasa i da se moze uspesno igrati tako sto valjas lice po tastaturi...
Mislim rekao je to i za huntera, koji jeste dobra klasa za pocetnike, ali crni Kuzmo gde nadje warlocka da mi je znati...
Da nije Paterfamilias u stvari ta brineta koju je otkacio zbog Star Control 2 ?
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 17:52   #75
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
Leeroy Jenkins kaže: Pregled poruke
...Da nije Paterfamilias u stvari ta brineta koju je otkacio zbog Star Control 2 ?
Mislim da si pogodio metu 100%
Hell hath no fury like a woman scorned!
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 18:51   #76
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Mozda je paterfamilias malo preterao u nacinu iznosenju svog misljenja, ali mislim da je vecina stvari koje je rekao o MK (ne o Politici i njenoj prodaji), potpuno tacno i slazu sa mojim misljenjem.Ja MK nikad nisam upoznao, ali iz njegovih textova mogu da protumacim kakva je on u stvari licnost, i mislim da je paterfamilias malko vise preterao u pljuvanju, sve je to moglo na mnogo lepsi nacin da se kaze.

Naravno, ovde ima postovaoca doticnog, i ja to ne sporim, ali mislim da je MK u zadnje vreme stvarno preterao sa filozofiranjem i pisanjem kolumne "kol'ko da se popuni prazna strana".Neko iz predhodnih postova je rekao da je u nekoj od proslih kolumna iz pasusa u pasus menjao pricu, sto je potpuno tacno.

A ovo za devojke...pa majku mu, niko nije bas toliki okoreli gejmer.Previse je MK uvelicao pojam gejmer.Po meni svako ko je makar jednom u zivotu upalio neku igru je neka vrsta gejmera.E sad, neko igra non-stop, neko manje, ali opet su gejmeri.

Inace, mislim da su ljudi koji redovno pisu u ovim temama isuvise isfrustirani porukama paterfamiliasa, pa uopste ne citaju izmedju redova - sustinu posta, vec samo letimicno "bace" pogled na post, ukapiraju da je on opet napljuvao MK-a i onda napadaju coveka.Ne kazem da svi ljudi tako rade, i uopste nebranim paterfamiliasa, ali mislim da ima dosta takvih ljudi.

Eto, rekao sam sta sam imao da kazem, samo nemojte sad i mene da banujete na 7 dana (ali, kad bolje razmislim, dobro bi mi dosao mali odmor)

PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku PeTkO na korisnoj poruci:
Doolio (5.7.2008), Irena 93 (5.7.2008)
Stara 4.7.2008, 19:05   #77
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
A ovo za devojke...pa majku mu, niko nije bas toliki okoreli gejmer.Previse je MK uvelicao pojam gejmer.Po meni svako ko je makar jednom u zivotu upalio neku igru je neka vrsta gejmera.E sad, neko igra non-stop, neko manje, ali opet su gejmeri.
Ima nas raznih. Moj kolega je ostavio devojku zbog Hitman-a.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 19:20   #78
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Ako je zbog drugog dela - ako je.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 19:55   #79
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

@Maladict

To je ocigledan dokaz nezrelosti doticnog koji zbog igre ostavlja devojku.Ali opet, mozda mu ta devojka nije mnogo znacila.Tuzno je sto ima slucajeva gde se brakovi unistavaju zbog neke jbn igre...
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2008, 20:08   #80
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: 7/2008 „Timeless”

Tu nema nista tuzno - to je vec debilizam. Covece to je brak, nije neka avanturica iz srednje...
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com