Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.5.2008, 13:40   #121
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
... otvorio si mi oci jbt.
Molim. Nema na čemu.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 13:54   #122
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Wurdoff kaže: Pregled poruke
Vama (mesojedima) se nažalost namerno uskraćuje deo tog procesa, onaj krvavi nehumani deo. Vi samo kupite upakovane batake, šnicle ili kod mesara vidite komade "mesa". To su noge mrtve koke, grudni koš mrtve mlade krave, zadnja noga mrtve svinje. Ali vi niste videli u kakvim uslovima te životinje "žive", rastu, jedu i umiru da bi postale "meso".
Zamisli, ima nas i koji nismo odrasli na 25. spratu i koji ne mislimo da se mleko dobija od tetrapaka, mada moram priznati nisam lično muzao kravu.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 13:59   #123
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Ma da se svi bacimo na fotosintezu i da uzivamo .
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stojadin na korisnoj poruci:
Auror (7.5.2008), M1los (7.5.2008)
Stara 6.5.2008, 14:28   #124
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
LebronMVP kaže: Pregled poruke
Ma ljudi prava stvar bi bila otici i ostati do kraja zivota na nekom ostrvu sa ne preterano mnogo stanovnika a koja ima makar internet provajdera i struju. Radimo neki posao za neke pare (iznajmljivanje surfbordova turistima) i zivimo bre
Sta nam vise treba?
Видиш, Вануату има чини ми се интернет, а то је пар малих острва у Тихом океану. Енглески је званичан. Можда би требао да баталим све и одем тамо...
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 14:58   #125
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Wurdoff kaže: Pregled poruke
Vama (mesojedima) se nažalost namerno uskraćuje deo tog procesa, onaj krvavi nehumani deo. Vi samo kupite upakovane batake, šnicle ili kod mesara vidite komade "mesa". To su noge mrtve koke, grudni koš mrtve mlade krave, zadnja noga mrtve svinje. Ali vi niste videli u kakvim uslovima te životinje "žive", rastu, jedu i umiru da bi postale "meso".
Ja svoje svinje donosim direktno iz sela
Nisu svi ovde kravu videli samo na omotu Milke.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 15:25   #126
seymourc64
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Sombor
Poruke: 245
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 31 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Zamisli, ima nas i koji nismo odrasli na 25. spratu i koji ne mislimo da se mleko dobija od tetrapaka, mada moram priznati nisam lično muzao kravu.
Cekaj, stvarno hoces da kazes da se mleko ne dobija od tetrapaka?!?!? Ceo moj svet je srusen, moja ubedjenja, nadanja, snovi, želje i čestitke... Kao rukom...
seymourc64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 15:29   #127
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Eto, da nije Kuzme i njegove teme...
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 15:32   #128
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Wurdoff kaže: Pregled poruke
Hoću da kažem u redu je ako kao lav imaš instikte i oružje lovca. Ali mi nismo ni brzi ni spretni a ni naoružani očnjacima i kandžama kao lav, pa samim tim ne možemo da ulovimo i ubijemo svoj plen. Ali zato imamo zanimanje mesar...
Ne, zato imamo malo razvijeniji mozak od ostalih životinja i njime se služimo u lovu... Svako se snalazi kako ume. Čovek ne bi opstajao već ne znam koliko godina da nije koristio jedino što mu je priroda dala kao prednost. Mozak i sposobnost da smisli oružje da se odbrani.
Citat:
Wurdoff kaže: Pregled poruke
Vama (mesojedima) se nažalost namerno uskraćuje deo tog procesa, onaj krvavi nehumani deo.
Nije nehumano kad lav zakolje antilopu, a jeste kad čovek zakolje neku životinju? (radi ishrane naravno...)
Citat:
Ali vi niste videli u kakvim uslovima te životinje "žive", rastu, jedu i umiru da bi postale "meso".
Za ovo se slažem i definitivno treba nešto uraditi po pitanju smeštanja tih životinja i njihove hrane (gledao sam kako kokoške hrane njihovim izmetom... ). I posle se čude kad se pojave lude krave. Normalno da polude šta im sve daju da jedu...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 15:44   #129
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

@ Wurdoff
The end is near!
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 15:55   #130
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Pre svega zahvaljujem se Wurdoffu na linku za film, iako su nam gotovo u potpunosti različita stanovišta - inače u pravu je za film, stvarno treba jači stomak za neke stvari.

Iako se ne slažem sa mnogim stvarima koje zagovara, shvatam njegovo gledište. Da postoji način da se meso sintetiše veštačkim putem, sa odgovarajućom količinom proteina, kreatina, aminokiselina, koje bi bilo disease-free i zbog koga se ne bi ubijale životinje, bez razmišljanja bih ga koristio. Međutim, tako nečega još uvek nema. Surovo ali istinito. Ybg

Mi danas gledamo na stare Rimljane kao divljake zato što su priređivali gladijatorske igre u kojima su se ljudi borili na život i smrt, iako je to u ono vreme bilo sasvim normalno. Za 1000 godina Srbi 31 veka (ako se u međuvremenu međusobno ne istrebe) gledaće na nas kao na divljake zato što su u naše vreme organizovani boks mečevi. Ako budu sintetisali namirnice, pitaće se kako smo mi, zaboga, mogli da imamo takve objekte kao što su klanice. Ako se sećate onog filma sa Staloneom i Sandrom Bulok (Demolition Man), ako za 1000 godina seks bude nešto "prljavo i odvratno", onda ćemo im mi koji smo se seksali (well... bar oni srećni ) ličiti na tamo neke neandertalce. Ali opet, ja ne mogu da osudim "lekare" iz 16. veka što su ljude lečili pijavicama ako nisu znali za bolje. Isti slučaj je i sa "mesojedenjem". Ajde da mi neko objasni kako ja da poklopam dobru šniclu a da se zbog toga neka živuljka tamo negde ne kokne. Jednostavno - mi trenutno ne znamo za bolje (osim kompletnog izbacivanja namirnica životinjskog porekla što po meni nije rešenje).

Cela ova priča me podseća na apele nekih NGO da se skuplja novac za izgradnju azila za pse i mačke. OK, lepo je imati tako nešto, starati se o životinjama itd.. ali bre ljudi bacite malo pogled oko sebe i vidite gde živimo. Shvatite da postoje neki prioriteti. Pogledajte malo oko sebe, videćete da većina ljudi kod nas postaje samostalna tek sa 40 godina (kad im umru roditelji pa naslede kuću/stan pošto nisu u stanju da uzmu zelenaški hipotekarni kredit od banke). Bacite pogled u kakvim uslovima dobar deo ljudi živi (pogotovu van Beograda, npr. na jugu Srbije). Koliko ljudi je bez adekvatne medicinske nege. Možda vidite i da 6očlane porodice žive u nekim garsonjericama jer nemaju za bolje. Koliko naših ljudi radi za neku mizernu crkavicu kod nekih privatnika koji ih bukvalno izrabljuju? To su neki prioriteti.
Daj prvo to da sredimo i stanemo na noge, lako ćemo posle za druge stvari.

@Wurdoff: Btw, mogu ti reći da uopšte ne cenim takav tvoj "bolji-sam-od-vas-krvoločni-i-neuki-glupaci" ton u tvojim postovima. Mogao bi da naučiš neke stvari o uvažavanju mišljenja koja se razlikuju od tvojih. A kako razgovaraš sa ljudima ovde, pitam se da li si postao vegetarijanac/vegan zato što stvarno veruješ u ideju iza svega toga, ili zato što umišljaš da ti takav stav daje povod za snishodljivo i bahato ponašanje. U svakom slučaju, jako ti je loš pristup za promovisanje veggie-ideje.

Poslednja ispravka: shrafko (6.5.2008 u 16:07)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Iilija64 (6.5.2008)
Stara 6.5.2008, 16:13   #131
Wurdoff
Novi član
 
Član od: 9.2.2008.
Lokacija: Planet Zemlja
Poruke: 22
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

@ shrafko

Izvini ako sam ostavio dojam takvog, nije mi bila namera. Pokušaću ubuduće da ublažim ton a ako ne uspem vrati se ovde i ponovo pročitaj izvinjenje.

Po meni i mom shvatanju stvari mi smo danas tu di jesmo zbog toga što se tamo neki bogati (debeli) industrijalac i dalje bogati na naš račun. A pored toga naša vlada i dalje kod njega kupuje "neophodno" nam meso i prodaje mu za male pare naše zlatno žito (pod ovim podrazumevam sve žitarice koje odlaze u prehranu životinja). A da nam to (meso) treba pa baš i nije tako. Isto kao šta nam ne trebaju ni jaja (nezdravi holesterol bombe) ni mleko (kalcijum se puno bolje i lakše iskoristi iz obične vode nego iz čaše mleka, a uz to je mleko prepuno antibiotika, hormona rasta, itd.)

A tu je i moralno pitanje odakle nam pravo da onako postupamo sa životinjama!? Samo zato šta smo jači i šta nam se može!

Ma ovde i nije mesto za promovisanje vege načina prehrane ali neko me potegao za jezik i eto rodi se rasprava.
Wurdoff je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 16:17   #132
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
3. Sposobnost ili nesposobnost da se plen uhvati i ubije je takođe vrlo bitna stavka. Ovo će nekome zvučati smešno (i jeste smešno) ali ja sam nekad imao kunića kućnog ljubimca (mali crni zeka, zvao sam ga Buvica ), koji bi se sa radošću bacio na ponuđeni mu ćevap i u slast ga pojeo
Није да не верујем, али му је вероватно недостајало соли, па онда боље и ћевап него ништа. Него, пробај му дати парче сировог меса, гарантујем неуспех.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Nešto mi kaže da bi i biljojedi jeli meso kada bi bili dovoljno snažni da uhvate i ubiju plen - razlog zašto nisu u mogućnosti da urade tako nešto je prevashodno taj što se iz njihove ishrane (trave npr). oslobađa mnogo manje energije i gradivnog materijala.
Сад си стварно лупио. Најснажније копнене животиње су управо биљоједи и никада не би могли јести месо, зато што имају такав систем за варење који створен само за биљну храну. Истини за вољу, многи биљоједи (преживари) су у неку руку и месоједи, зато што варе микроорганизме које се намноже у желуцу у процесу разлагања хране.
А што се начина исхране тиче, болест крављег лудила је и настала тако су неки паметњаковићи мешали у сточну храну месно брашно (конкретно, млели су угинуле животиње и то давали кравама, јер штета је да се баци
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
4. Teorija da namirnice životinjskog porekla loše utiču na kvalitet života i životni vek je takođe neosnovana. Da je tako, naši kaluđeri ne bi živeli po 90 godina, kao ni brojni grčki/rimski filozofi u antičko doba.. a zna se kakve su se gozbe/orgije/bahanalije priređivane u to vreme. Za dug životni vek mnogo bitniji je način i kvalitet života kao i psihičko stanje osobe (imajući u vidu da je dobar deo boljki psihosomatskog karaktera) nego li puka ishrana.
А од чега онда кардио и цереброваскуларне болести просто косе становништво у Србији, а познато је како се "добро" хранимо. П.С. Какве везе имају гозбе/оргије/баханалије са римским и поготово грчким филозофима?
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 16:21   #133
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
А од чега онда кардио и цереброваскуларне болести просто косе становништво у Србији, а познато је како се "добро" хранимо.
Mislim da ne treba mešati "jedem meso" sa "pojedem kilo mesa za ručak, uz veknu hleba i 5 piva, to isto za večeru, a nekad se budim noću da dokrajčim rudu salame".
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 16:29   #134
Wurdoff
Novi član
 
Član od: 9.2.2008.
Lokacija: Planet Zemlja
Poruke: 22
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
M1los kaže: Pregled poruke
@ Wurdoff
The end is near!
A možda i neki novi početak!?
Wurdoff je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 16:38   #135
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Buvica je ćevape jeo zbog nedostatka soli? Zanimljivo... a zašto je onda pio vino ? Zbog nedostatka alkohola ili tanina ?

A što se tiče tvog pitanja zašto Srbe "kose" sve te boljke koje si naveo...
Jime, ako posle 10ak godina sankcija, 2-3 rata, nato bombardovanja, plata od 2 DM, kriza, devalvacija, nestašica namirnica, bonova za benzin i sličnih dogodovština misliš da je ishrana glavni krivac...

Gozbe/orgije/bahanalije ti pokazuju da su ljudi i pre 2000 godina, bez adekvatne medicinske nege, uz svo prežderavanje na takvim "manifestacijama" i sa gomilom krkanluka životinjskog porekla (pročitaj platonovu gozbu za detalje) uspevali da dožive duboku starost. Nisu ih baš tako kosile kardiovaskularne boljke zbog ishrane kao što ti probaš da predstaviš da je slučaj u Srbiji.

Naposletku, evo ti nešto za razmišljanje - mi se mnogo zdravije hranimo od dobrog dela evropljana. Šta je glavni prilog uz skoro svako jelo u Srbiji? Hleb. Šta je glavni prilog u Britaniji? Pomfrit, pržen u fritezi (udavljen u masti - fish and chips čuveni - pomfrit pržen u ulju a riba pohovana).

I sad mi ti tu guslaš da se mi sa tikvicama, sarmama, burekom, pasuljem i hlebom hranimo gore od ljudi koji jedu pice, BigMekove, kobaje i pomfrit?

Mani se ćorava posla

@Wurdoff > ako se ne varam, ja sam te potegao za jezik
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 17:22   #136
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Neka svako zivi i jede kako hoce. Nisam neki veliki ljubitelj mesa niti volim da jedem samo povrcke i vocke.
Sto rece Troy McClure : Meat And You: Partners In Freedom

Poslednja ispravka: lijenština (6.5.2008 u 17:36)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 17:52   #137
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Buvica je ćevape jeo zbog nedostatka soli? Zanimljivo... a zašto je onda pio vino ? Zbog nedostatka alkohola ili tanina ?
Кажем ти, покушај са сировим месом, па јави резултате. А ћевап је зачињен и слан, па је то вероватно "маскирало" укус меса. А вино? Откуд знам, можда је само био жедан. У сваком случају, оно је биљног порекла.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
A što se tiče tvog pitanja zašto Srbe "kose" sve te boljke koje si naveo... Jime, ako posle 10ak godina sankcija, 2-3 rata, nato bombardovanja, plata od 2 DM, kriza, devalvacija, nestašica namirnica, bonova za benzin i sličnih dogodovština misliš da je ishrana glavni krivac...
Знао сам да ћеш то рећи Видиш, на богатом и "безбрижном" западу нису имали све те проблеме, па опет и тамо људи масовно пате од болести срца и крвних судова, можданих удара и сл. Дакле, пошто смо установили да то што си навео није разлог, шта онда може бити? Да није исхрана?
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Naposletku, evo ti nešto za razmišljanje - mi se mnogo zdravije hranimo od dobrog dela evropljana. Šta je glavni prilog uz skoro svako jelo u Srbiji? Hleb. Šta je glavni prilog u Britaniji? Pomfrit, pržen u fritezi (udavljen u masti - fish and chips čuveni - pomfrit pržen u ulju a riba pohovana).
Јесте, хлеб, али онај бели, од рафинисаног брашна из кога је све што ваља уклоњено, остале су само празне калорије.
Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
I sad mi ti tu guslaš da se mi sa tikvicama, sarmama, burekom, pasuljem i hlebom hranimo gore od ljudi koji jedu pice, BigMekove, kobaje i pomfrit?
Заборавио си да поменеш популарне маргарине који су иначе главни узрочник дијабетеса, затим свињско месо, маст, чварке, сухомеснате производе, саламетине и остале ђаконије богате холестеролом и којекаквим адитивима, није ни чудо што све укупно пуцамо од здравља.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 18:11   #138
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Mislim da ne treba mešati "jedem meso" sa "pojedem kilo mesa za ručak, uz veknu hleba i 5 piva, to isto za večeru, a nekad se budim noću da dokrajčim rudu salame".
Ja iskreno smatran vegane i vegeterijance protivnicima sveg života na zemlji. Nema dovoljno resursa da svi odjednom pređemo na vegaterijanstvo. Ja držim(roditelji) životinje iz dva razloga. Meso i mlijeko. Preskupi su, a ovako znaš točno što jedeš.
Osim toga ako ti nemaš želudac da sam ubiješ životinju postoje ljudi koji to rade. Nije problem ubiti životinju važno ju je znato obraditi. Kad je kolinje u nas to je kao blagdan.
Ja bez mesa i mlijeka ne mogu. Imam 180cm i 63kg. Da njih ne jedem ne želim ni zamisliti kakav bi bio.

Poslednja ispravka: Iilija64 (6.5.2008 u 18:27)
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 18:21   #139
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
imam 180cm i 63kg.
Ti pod hitno da nabaciš.. pa bar još 20 kila.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2008, 18:27   #140
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: 5/2008 „The Man comes around”

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Ti pod hitno da nabaciš.. pa bar još 20 kila.
Misliš da se ne trudim. Sad se nadam da će teretana i mnogo više mesa, mlijeka i proteina(u hrani) napraviti bar malo razlike.

Poslednja ispravka: Iilija64 (6.5.2008 u 18:34)
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 5/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 210 23.5.2008 15:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com