Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.3.2008, 21:28   #41
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Trebali su da primene nasilnije metode na onoj grupi lopova.

Naravno. Moj predlog odbrane lokala od huligana:
Kada masa polomi rešetke, razbije izlog i dovoljno njih upadne u radnju, sa svih vrata/prozora padaju hermetički zatvorene metalne grile, dok se u isto vreme u radnju ispumpavaju velike količine Ciklona B. Pošto je originalno razvijen da tamani bubašvabe, primena u ovakvim slučajevima bila bi mu savršeno adekvatna.
shrafko je offline  
Stara 2.3.2008, 21:33   #42
limanII
Novi član
 
Član od: 1.2.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Onda si pogresno razumeo. Niko nije rekao da je komadanje Srbije mali problem, samo da je sramno da u ovo tesko vreme dolazi do pljackanja i razbijanja nasih gradova od strane pojedinaca. Ako to ne osudimo onda dolazimo u opasnost da takvo ponasanje neko poistoveti sa "herojskim" i kakve onda uzore imamo za omladinu? Mislim da je pogresno gledati u sta drugi rade i kako se ponasaju, ne treba gledati sta komsija radi i cega njega nije sramota nego kako je u nasoj kuci i da nas nikad nicega ne bude sramota...
U pravu si , pročitao sam ponovo i vidim da sam pogresno razumeo, pročitao sam ponovo i tekst iz predhodnog braja i tamo MK nije u stvari pozivao da se glasa za Tadića u drugom krugu već se zalagao da se vrski fundamentalisti okupaju u funkciji podizanja higijenske svesti u svetu. Isto tako u ovom broju nije on pretvorio svoju kolmunu u pamflet jedne političke grupe već se siroma setio da osudi vandalizam.
limanII je offline  
Stara 2.3.2008, 21:38   #43
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Ne bih da etiketiram, ali jasno je da su osobe koje su se zahvalile na prvi post na ovoj strani pripadnici/simpatizeri "svpskih junaka"...

A Sterijina beseda koju je postovao Oluja jednostavno govori sve....

Ni meni nije drago stho nam je Kosovo otishlo,daleko od toga...Ali moramo biti realni!
To je bitka koja je davno izgubljena...Drezdenska konferencija 1928. , Jugoslavija pod Titom,dobijanje statusa AP itd....A i chinjenica da bi nam Kosovo sada bilo samo teret...No ne prichamo o tome ovde..
Prichamo o tome da mi kao narod,moramo najpre da vidimo sve negativne stvari u vezi nas i da se to predochi svima, da bi mogli takve svoje navike i osobine da menjamo,jer drugachije ne mozemo napred...Moramo da sledimo ideje pokojnog premijera!

Na shta ono lichi da jedan ministar javno podeli ljude na patriote i izdddajnike,ili da drugi kaze da je sramota shto je tako veliki procenat ljdi koji ne smatra da Srbija treba da reguje vojno povodom situacije na Kosovu...
Moramo polako da se osolbadjamo svih nashih negaivnih osobina, da bi sve ono dobro shto posedujemo kao narod dospelo u prvi plan.
A nije nemoguce, sve uz dobru volju,ali nazalost velika vecina ljudi kod nas ne zeli da se menja,njima je super ovako jer imaju kao "veliku slobodu" shto u zemljama u EU navodno ne postoji, imamo ljude kojima je bilo super za vreme sankcija i hoce da se vrate u vreme kada su se neobrazovani probisveti bogatili, i ima ljudi koji se odushevljavaju "svpskim junakom" koji nas prezentuje u najgorem mogucem svetlu svetu...
Dakle prvo mi moramo da se menjamo kao narod, da sve ono dobro u nama sachuvamo a ono loshe odbacimo i zamenimo novim,dobrim osobinama...
Zashto mi ne mozemo poci putem Slovenije koja je danas maltene ravnopravna sa zemljama osnivachima EU...
A najveca greshka je ustaljeno mishljenje u Srbiji da nas svi mrze...Ako bi tto i bilo tachno, ne moze neko nekog da mzi bez razloga...
Ne smemo za sve probleme da trazimo krivce na nekoj drugoj strani,vec da pogledamo istini u ochi,kazemo Mi smo krivi, i krenemo da ispravljamo ako je to moguce...
I dalje ne mogu da verujem da neki ljdudi opravdavaju ono nasilje koje se desilomi samo se josh pitam zashto je razlupana Hrvatska mabasada!?Ambasada drzave koja niti je priznala nezavisno Kosovo,niti se mesha u pitanje Kosova,niti je neki bitan faktor po tom pitanju...

Poslednja ispravka: next (2.3.2008 u 21:53)
next je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku next na korisnoj poruci:
Game fever (2.3.2008), Nergal (4.3.2008), PAIN (2.3.2008), shrafko (2.3.2008), zone2403 (3.3.2008)
Stara 2.3.2008, 21:41   #44
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Nije mi svedno ovo sto se desilo sa kosovom. Ali sad realno sagledajmo stvari. Politika koja se vodi u Srbiji nije promenjena (manje vise)od 90 godina samo su se menjali oni koji vode tu politiku. Od to doba izgubilo smo 65% procenata teritorije, i sad sta ocekujete od te politike koja je unistila SFRJ. No da se vratimo realnosti, na jedno strani imamo 15% posto teritorije sa 2 miliona stranih drzavljanina i 100000 Srba, a na drugoj strani imam Evropu prihvatanja stava 90% sveta i najvecu svetsku silu (Ameriku). Nije da odobravam Amerikance za to sta su uradili, ali sagledajmo realno(ali zaista realno)sta mi mozemo da uradimo protiv njih, da udarimo embargo, da objavimo rat? Pojma nemam sto je proglasena nezavisnost ali proglasena je i gotovo, sad mozemo mi biti tvrdoglavi i ici tvrdoglavo, ali gde to vodi udaljavanje od sveta od normalnog zivota a verujem da bi svako zeleo da ide napred.

Imamo Rusiju kao saveznika ali cisto sumnjam da ce Rusija da uradi nesto vise sem dilomatije(ili ne poznajem Rusku politiku).

Neko je tu pomenu b 92 kao nekog ko unistava vladu i navija za Amerikance. Ne znam da li se neko seca, a seca svako ko ima vise od 25 godina ja se nesecam bio sam mali(pricali su mi roditelji), kada je u Beogradu bilo velikih protesta protiv rezima Slobadana Milosevica. Upalis radio slobodnu evropu i cuejes kako ljudi prave nerede po ulicima, upalis RTS i vidis snimke od pre nekoliko godina kako je sve mirno nema nekih udarnih vesti, prognoza, sport(standarni dnevnik)a ispred zgrade RTS lomnjava. Ne podseca vas to na nesto?

Ovo je moje misljenje i mozda(sigurno) se neko nece slagati sa ovim mojim misljenjem.
P.S nemojmo da se ljutimo zbog ovog posta a kamoli da se svadjamo
Game fever je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Game fever na korisnoj poruci:
next (2.3.2008), shrafko (2.3.2008)
Stara 2.3.2008, 21:42   #45
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Tzv. "evropske integracije" su postale neki mit o zemlji Dembeliji gde će teći med i mleko i gde nastupa "kraj istorije",svi problemi su rešeni i dostižemo nirvanu.
To se sada formuliše kroz razne kampanje tipa "Evropa nema alternativu".A sve pa i EU ima alternativu.
EU nije Evropa jer ne obuhvata najveću i najmnogoljudniju evropsku državu-Rusiju.
Zanimljivo je da nikada EU nije ni pokušala da u svoje članstvo uključi i Rusiju iako bi to zaista ujedinilo Evropu,rešilo mnoge probleme i antagonizme.Verovatno zato što je Rusija prevelika da bi se njom upravljalo iz Brisela,i što bi tražila da se pita o najvažnijim stvarima.
Nas će možda i primiti ali više kao otirač za cipele nego kao ozbiljnu državu.
OK, slazem se manje vise. Samo mi objasni gdje je alternativa nase buducnosti sem u Evropskoj Uniji?
Dimo je offline  
Stara 2.3.2008, 21:46   #46
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

EU ce se raspasti do kraja ovog veka.Odakle vam ideja da Srbija treba da prihvati nezavisnost Kosova da bi usla u tu organizaciju cija je jedina svrha sluzenje veliko nemackim interesima(nemacki plan da zavladaju Evropom, samo sto se ovog puta sluze diplomatskim, a ne vojnim sredstvima)?EU je uvek bila marioneta SAD koji koriste slepce iz Nemacke da uzdrmaju vojni i ekonomski razvoj Rusije zemljama kao sto su Bugarska ili u skorije vreme Ukrajina.Njima nude sve.Ekonomski razvoj, ogromna bespovrarna sredstva i slicno.Naravno, jedan od preduslova je ulazak u NATO pakt, kao i da se spoljnja politika te drzave poklopi sa politickim interesima EU(sto slabija Rusija).
Sami temelji EU su slabi.Nema teorije da ta americka tvorevina prezivi ovaj vek.Srbiji to ne treba.Ne treba nam jos jedan period svadjanja sa Rusijom.Komunisti su dovoljno stete naneli ovoj drzavi svojom pro-zapadnom politkom koja je na kraju raskomadala Srbiju.Nikad vise ne smemo dozvoliti da se tako nesto ponovi.Nikad.
donator99 je offline  
Stara 2.3.2008, 21:52   #47
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Sami temelji EU su slabi.Nema teorije da ta americka tvorevina prezivi ovaj vek.Srbiji to ne treba.Ne treba nam jos jedan period svadjanja sa Rusijom.Komunisti su dovoljno stete naneli ovoj drzavi svojom pro-zapadnom politkom koja je na kraju raskomadala Srbiju.Nikad vise ne smemo dozvoliti da se tako nesto ponovi.Nikad.
OK slabi temelji, da postoji mogucnost da se Evropska unija raspadne, ali reci mi neki bolji nacin da se priblizimo nekom standardu zivota 21 veka. Sad neznam koliko je Evropa dobra ali znam da bih voleo da zivim u Sloveniji i da je prosek plate 800 e, Slovenija koja je usla u Evropu nedavno.
Game fever je offline  
Stara 2.3.2008, 21:54   #48
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
EU ce se raspasti do kraja ovog veka.Odakle vam ideja da Srbija treba da prihvati nezavisnost Kosova da bi usla u tu organizaciju cija je jedina svrha sluzenje veliko nemackim interesima(nemacki plan da zavladaju Evropom, samo sto se ovog puta sluze diplomatskim, a ne vojnim sredstvima)?EU je uvek bila marioneta SAD koji koriste slepce iz Nemacke da uzdrmaju vojni i ekonomski razvoj Rusije zemljama kao sto su Bugarska ili u skorije vreme Ukrajina.Njima nude sve.Ekonomski razvoj, ogromna bespovrarna sredstva i slicno.Naravno, jedan od preduslova je ulazak u NATO pakt, kao i da se spoljnja politika te drzave poklopi sa politickim interesima EU(sto slabija Rusija).
Sami temelji EU su slabi.Nema teorije da ta americka tvorevina prezivi ovaj vek.Srbiji to ne treba.Ne treba nam jos jedan period svadjanja sa Rusijom.Komunisti su dovoljno stete naneli ovoj drzavi svojom pro-zapadnom politkom koja je na kraju raskomadala Srbiju.Nikad vise ne smemo dozvoliti da se tako nesto ponovi.Nikad.
Oh strasno oni ce puno da uloze u nas i zivecemo mnogo bolje(finansijski) a zauzvrat cemo mi da ih politicki ,,sluzimo,,dobro ovo je lose, izgubicemo ,,divljacku,, slobodu koju cuvamo jos od doseljavanja na Balkan, a alternativa je da nam Rusi daju ##### d'izbijemo oci i opet ih politicki sluzimo .Ono sto moramo da shvatimo da niko nama nece nista da da dok sami ne zasluzimo i ne poradimo.U kakvom je stanju Rumunija bila posle Causeskog?A gde su sad u odnosu na nas?
Lokigodofirendlies je offline  
Stara 2.3.2008, 21:56   #49
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Gde su sad?Imaju prosek plata kao u Srbiji, a jedini razlog zasto imaju nisku stopu nezaposlenosti jeste cinjenica da je par miliona Rumuna ZAUVEK napustilo svoju zemlju i otislo da radi i zivi u inostranstvu.Eto kako se u EU resava problem nezaposlenosti.
donator99 je offline  
Stara 2.3.2008, 22:00   #50
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

@donator99: Posle onog tvog posta (#46), ništa mi nije jasno.
Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
nemacki plan da zavladaju Evropom, samo sto se ovog puta sluze diplomatskim, a ne vojnim sredstvima... SAD koji koriste slepce iz Nemacke
I dobro, šta su sad Nemci: genijalni i perfidni osvajači Evrope, ili priglupe američke sluge?

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
EU... organizaciju cija je jedina svrha sluzenje velikonemackim interesima (nemacki plan...) ...
Sami temelji EU su slabi. ... ta americka tvorevina...
Ko je u pozadini podmuklog poduhvata zvanog "Evropska unija": Nemci ili Amerikanci?
zoran845 je offline  
Stara 2.3.2008, 22:00   #51
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Gde su sad?Imaju prosek plata kao u Srbiji, a jedini razlog zasto imaju nisku stopu nezaposlenosti jeste cinjenica da je par miliona Rumuna ZAUVEK napustilo svoju zemlju i otislo da radi i zivi u inostranstvu.Eto kako se u EU resava problem nezaposlenosti.
A kol'ko je Srba otislo u Nemacku da rade pa opet imamo ooogromnu stopu neeezaposlenosti
Lokigodofirendlies je offline  
Stara 2.3.2008, 22:00   #52
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
A koji su to oni koji nam razvaljuju državu, vojsku i ekonomiju:
DS, DSS i G17+ ? Pa za njih je taj isti narod glasao, kao što je glasao i za bajnog SM-volim-i-ja-vas lidera.
Sam si odgovorio. Baš ti.

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Amerikanci i EU ? Razvalimo im ambasadu, pi*karamo (pogotovu Amerikance) gde stignemo i posle se pitamo zato nam nisu naklonjeni. Baš čudno..
A zato nam nisu naklonjeni? Ovome ne treba komentar.

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Ko je razbijao i krao za vreme molebana ? Amerikanci, Tadić ili neko treći ?
Pročitaj prethodne postove, nije reč o tome. Niko ovde ne brani lopove, naprotiv.

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Ne znam za tebe, ali ja bih rekao da nam nisu drugi krivi za ono što nas snalazi nego ti i ja i još 7 miliona ostalih sunarodnika.
U pravu si. Nisu krivi Tuđman, Izetbegović, Tači i Haradinaj, Solana i njihovi naredbodavci. Samo mi.

Poslednja ispravka: Sonic (2.3.2008 u 22:09)
Sonic je offline  
Stara 2.3.2008, 22:00   #53
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
OK, slazem se manje vise. Samo mi objasni gdje je alternativa nase buducnosti sem u Evropskoj Uniji?
U nezavisnoj državi bez tutorstva SAD/EU/Rusije ili bilo koga drugog.
Tek smo 2006 izašli iz jedne nadnacionalne zajednice a sada odmah trčimo u drugu.Stalno nam treba neki tutor iza koga se možemo zaklanjati.
paterfamilias je offline  
Stara 2.3.2008, 22:02   #54
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
@donator99: Posle onog tvog posta (#46), ništa mi nije jasno.
I dobro, šta su sad Nemci: genijalni i perfidni osvajači Evrope, ili priglupe američke sluge?

Ko je u pozadini podmuklog poduhvata zvanog "Evropska unija": Nemci ili Amerikanci?
Oni misle da su
Citat:
genijalni i perfidni osvajači Evrope
, ali su ustvari
Citat:
priglupe američke sluge
.
Nemci nikad nisu imali smisao za diplomatiju.Zato su uvek i gubili ratove.
Isto kao i tokom pobune robova u starom Rimu.
Arogantni Nemci uvek se izdvajali od ostalih oslobodjenih gladijatora i isli sami da ratuju protiv Rimljana.I UVEK bi ih pobile kao zecevi.Ista stvar i sad.Ne vide da su izmanipulisani od strane Amerikanaca, jer misle da je konacno doslo njihovo vreme da vladaju...A kad shvate sta su uradili, vec ce biti prekasno.EU ce se raspasti, a oni ce tek tada shvatiti koliko su ih Amerikanci zeabali...
donator99 je offline  
Stara 2.3.2008, 22:03   #55
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
Lokigodofirendlies kaže: Pregled poruke
Oh strasno oni ce puno da uloze u nas i zivecemo mnogo bolje(finansijski) a zauzvrat cemo mi da ih politicki ,,sluzimo,,dobro ovo je lose, izgubicemo ,,divljacku,, slobodu koju cuvamo jos od doseljavanja na Balkan, a alternativa je da nam Rusi daju ##### d'izbijemo oci i opet ih politicki sluzimo .Ono sto moramo da shvatimo da niko nama nece nista da da dok sami ne zasluzimo i ne poradimo.U kakvom je stanju Rumunija bila posle Causeskog?A gde su sad u odnosu na nas?
Upravo tako!Setite se samo licemerja radikala: "necemo mi da budemo zapadni robovi" i odmah zatim "Treba da budemo Ruska provincija - Gubernija"..
Mislim u chemu je razlika!?Osim shto Rusima posle svega ipak ne treba toliko verovati,jer su nas uvek podrzavali i uvek isto tako za#ebali...
A mislim da vecina normalnih ljudi kada kaze EU,e misli samo na puki ulazak u tu organizaciju, u koju mogu da nas prime odmah,ali to ne bi odvelo nichemu, ne bi bilo dobro ni po njih, a ni po nas...
Zemljama kao shto su Shvedska i Shvajcarska ni ne treba EU...
Ponovicu da treba da sledimo primer Slovenije...Da se discipliniujemo,batalimo divljachku slobodu,rashchistimo sa nama u glavi da moramo da se menjamo i konachno krenemo ka nekom razvoju...
najbolji priemr da nacija moze sve kad hoce su Nemci i pogotovo Japanci,bili su sravnjeni u WW2,pa su se uzdigli...Japnci vec 1961. postigli rekord u brzini voza,tada su ishli preko 200Km/h , ami danas u Srbiji idemo prosechnom brzinom 60-80Km/h i to tzv. "brzi" voz, o putnichkom ne treba ni troshiti rechi...A Zeleznica je samo jedan od nazalost mnogo primera zaostalosti u Srbiji....
next je offline  
Stara 2.3.2008, 22:04   #56
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

@donator99
Imas 14 godina (nije da se pravim pametan ja imam samo 3 godine vise), da li ti kad zavrsis fakultet(a oces jer vidim da si pametan)ostati u Srbiji kakva je sada. Da li bi ti isao u srednju skolu ucio i ucio pa zatim isao na fakultet isto ucio i jos placao to ucenje. I onda posle se zaposlis kao prodavac na piajci kao moler ili se uopsete nezaposlis.

EDIT lete postovi ko ludi@donator ovo je odgovor na onu da su ljudi otisli iz Rumunije
Game fever je offline  
Stara 2.3.2008, 22:06   #57
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
Game fever kaže: Pregled poruke
@donator99
Imas 14 godina (nije da se pravim pametan ja imam samo 3 godine vise), da li ti kad zavrsis fakultet(a oces jer vidim da si pametan)ostati u Srbiji kakva je sada. Da li bi ti isao u srednju skolu ucio i ucio pa zatim isao na fakultet isto ucio i jos placao to ucenje. I onda posle se zaposlis kao prodavac na piajci kao moler ili se uopsete nezaposlis.
Ostacu u Srbiji bez obzira na sve.
Kad bi svi tako razmisljali(ne svidja mi se koliko ce da me placaju, pa idem u EU), ko ce ostati da obnovi ovu drzavu?Ili da se svi kolektivno iselimo u Zapadnu Evropu?
donator99 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku donator99 na korisnoj poruci:
Pelagijska Argosija (3.3.2008)
Stara 2.3.2008, 22:08   #58
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Nemci nikad nisu imali smisao za diplomatiju.Zato su uvek i gubili ratove.
Samo u skorijoj istoriji,
PS Bizmark se obrnuo u grobu posle ove izjave
A ova tvrdnja sa Nemcima je ziva glupost jer kao sto sam 100000 rekao(ne ovde) danas se sve vrti oko kinte i vise nema mesta za stupidne conquest of the world teorije.Danas svi gledaju profit, ekonomske pobede...
Lokigodofirendlies je offline  
Stara 2.3.2008, 22:08   #59
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Ne bih da etiketiram, ali jasno je da su osobe koje su se zahvalile na prvi post na ovoj strani pripadnici/simpatizeri "svpskih junaka"...i ima ljudi koji se odushevljavaju "svpskim junakom" koji nas prezentuje u najgorem mogucem svetlu svetu...
Nisam simpatizer dotičnog, ali mi je mnogo manje antipatičan od ekipe iz DOS-a., naročito sada kad "demokratski" robija 5 godina ni kriv ni dužan. Stvarno nas bruka... pred Karlom Del Ponte.

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Ni meni nije drago stho nam je Kosovo otishlo,daleko od toga...Ali moramo biti realni!
To je bitka koja je davno izgubljena...Drezdenska konferencija 1928. , Jugoslavija pod Titom,dobijanje statusa AP itd....A i chinjenica da bi nam Kosovo sada bilo samo teret...No ne prichamo o tome ovde..
Još jedan "realista"... Kosovo će biti izgubljeno onog trenutka kad se pomirimo sa okupacijom, na prvom mestu u pravnom smislu.

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Prichamo o tome da mi kao narod,moramo najpre da vidimo sve negativne stvari u vezi nas i da se to predochi svima, da bi mogli takve svoje navike i osobine da menjamo,jer drugachije ne mozemo napred...Moramo da sledimo ideje pokojnog premijera!
Naravno. Hajde da pođemo prvo od tvog premijera i lopova iz njegove vlade.

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Na shta ono lichi da jedan ministar javno podeli ljude na patriote i izdddajnike,ili da drugi kaze da je sramota shto je tako veliki procenat ljdi koji ne smatra da Srbija reguje vojno povodom situacije na Kosovu...
Šta tu nije tačno?

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Dakle prvo mi moramo da se menjamo kaon narod, da sve ono dobro u nama sachuvamo a ono loshe odbacimo i zamenimo novim,dobrim osobinama...
Tačno. Prvo da sklonimo lopove iz DOS-a.

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Zashto mi ne mozemo poci putem Slovenije koja je danas maltene ravnopravna sa zemljama osnivachima EU...
A najveca greshka je ustaljeno mishljenje u Srbiji da nas svi mrze...Ako bi tto i bilo tachno, ne moze neko nekog da mzi bez razloga...
A zašto ne bi pošli putem Amerike i postali svetska sila? Lepe želje su jedno, a jeftina demagogija drugo.

Citat:
next kaže: Pregled poruke
I dalje ne mogu da verujem da neki ljdudi opravdavaju ono nasilje koje se desilomi samo se josh pitam zashto je razlupana Hrvatska mabasada!?Ambasada drzave koja niti je priznala nezavisno Kosovo,niti se mesha u pitanje Kosova,niti je neki bitan faktor po tom pitanju...
Jadni Hrvati. To su oni što nas mrze bez razloga ili sa razlogom?
Sonic je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sonic na korisnoj poruci:
Zarkus (3.3.2008)
Stara 2.3.2008, 22:14   #60
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
U pravu si. Nisu krivi Tuđman, Izetbegović, Tači i Haradinaj, Solana i njihovi naredbodavci. Samo mi.
A Sloba i Tito nisu...
Tudjman i Sloba hteli zajedno da podele Bosnu i pokolju muslimane, pa onda kad Evropa to nije dozvolila, Hrvati prishli Evropi i Amerima a mi Rusiji i zna se shta smo dobili...
A shto se Kosova tiche kada je bitka bila vez igubljena, tj. kada je dole zivelo 90% Albanaca,Sloba reshida izvrshi genocid, nije bilo na TV-u naravno,ali Albanska krv je lila niz ulice Prishtine kao kishnica...Ipak je to genocid!
Sada ce te vi reci kako ja sve njih branim, narano da ih ne branim i oni su vrshili razna zlodela,ali nismo ni mi bash poshteni....
A ti Rusi nashi "tradicionalni prijatelji"...
Posle WW1, Italijani nam kazu da hoce da uzmu Sloveniju i deo Hrvatske a da mi mozemo crtati granice tzv. velike Srbije kako mi hocemo,ali ne, mi slushamo ruse i pravimo Jugoslaviju...Onda posle WW2 oprashtamo Hrvatima zlochine iz Jasenovca primamo ih u drzavu,tj. spashavamo jer su oni bili na strani porazenih i bukvalno im omugucavamo buducu drzavu...Tito obecava Albancima Kosovsku republiku i daje Vojvodini i Kosovu status AP i daje im ustavne sudove, shto imaju samo republike,takodje zoev u Jugu Bugare i Albaniju, sa kojim ciljem!?Pa da Albaniji kasnije pripadne pola Makedonije i Kosovo a Bugarima Istochna Srbija i druga polovina Makedonije...Ali ne, mi Srbi smo tom Titu najvishe od svih slepo verovali a samo za nas nije radio...Mnogi ga i danas vole i njega i Ruse koji su nas toliko puta za#bali,a mi kroz vekove ishli uz njih i navlachili gnev drugih velikih sila....
Dakle Kosovo je davno izgubljena bitka...
I mi sada konachno treba da se oslobodimo okova proshlosti,da shvatomo da smo i mi krivi, i da nije u pitanju zavera svih drugih koji nas mrze protiv nas...
Jer mnogo smo puta i mi druge za#ebali, da krenemo da se menjamo, i konacno podjemo nekim putem prosperiteta....

Poslednja ispravka: next (3.3.2008 u 13:06) Razlog: jbg. pravopis
next je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku next na korisnoj poruci:
Pelagijska Argosija (3.3.2008)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 3/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 114 11.3.2008 17:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com