Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.9.2007, 19:46   #141
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Kill yourself. Please.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 19:54   #142
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

hteo sam nesto da ti napisem, ali sam skontao da bi ispale samo zvezdice, tako da necu.
reci cu samo: bravo. stojim posramljen. i ja debil raspravljam o igri tipa blitzkrieg sa covekom kome nick achtung i ocekujem nezealotski odgovor.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
ACHTUNG (22.9.2007)
Stara 22.9.2007, 19:59   #143
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Baš sam počeo da ti odgovaram na prethodnu poruku, kad mi stiže obaveštenje da je stigla još jedna. Nakon što sam je pročitao, obrisao sam svoju i počeo iznova...

Dragi Achtung,

Moraćeš još dugo, dugo vremena da plivaš u svetu igara i da učiš. Taj PC akvarijum te dosta sputava.


Pozdrav iz šarenolikog okeana gde možeš da se igraš i na konzolama i na PC-ju.
Ma, ti samo branis svoje stavove iz tvrdoglavosti, jer neces da priznas istinu. To onda nije razgovor, tako mogu i radikali u skupstini.

Konzole su vid pojednostavljenja svega, koje nosi sa obom dosta sakacenja. I to je to. Mislim, mozes da pricas nekom drugom da igre svi zanrovi igara mogu da se nadju (po kvalitetu) i na kompu i na konzoli. A ne mogu.


Evolucija ne moze doci sa grafikom i to je problem kod PC-a. Ali ima i razlog za koji je Kuzma dao 99 Bioshocku. Tekst o Bioshicku cini celinu sa kolumnom. Zato? Upravo se radi o uspehu "komplikovanih" igara. A ova igra ce postici veliki, veliki uspeh, i to naravno, u vidu puuuuno zelenih novcanica. Mada nisam igrao doticnu igru, secam se da je u opisu Kuzma nave nesto u fazonu: "Igra je kompleksnija nego sto se cini,...". A opet, svi je igraju! To je poenta ocene 99 i to je sustina ako kompjuteri zele da prezive pored prokletih konzola za FAKove (Fat American Kidove, ako neko nije pratio).
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 20:05   #144
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Bioshock je izašao i za XBox360 i za PC. Stvarno ne razumem šta time želiš da kažeš.

A za ovo ostalo, da ti ponovim još jednom. Nemoj da si ograničen kao terasa i da sudiš o konzolama na osnovu 2-3 igre koje si igrao/video/čuo za njih.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 20:10   #145
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Ma jok ja, terao sam ja PS1 i PS2 dugo.

Vidis, Bioshock je spasenje za kompjutere. I Oblivion je izasao, ali pojednostavljen. Tako ce i Bioshock da bude pojednostavljen! Ali, opet ce zaradtiti kintu i to jeste sustina. Bioshock je prektretnica kompjuterskih igara u jednom drugom smislu. Mozemo imati i kompleksnost koja ce zagolicati mozak a time nece ista firma propasti. Malo pojednostavljenja za sve "neogranicene" fanove konzola i eto jos kinte!

Ne znam kako mozes da tvdis da se na ubogom dzojstiku (koji je sam po sebi ogranicenje) sa konzolom koja po defaultu vredjanje inteligencije. "Pusti i igraj"... Ali naravno, ima nesto sto ostaje eliti i daj Boze, ostace tako.


Ocelote, konzole su te izdominirale. Ogranicio si svoj mozak na te igrice. U tebi je Dominus Konzolus i jedini nacin da se istera je...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 20:19   #146
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Prekretnica je igra koja je donela nešto novo (bilo šta) što će kasnije uticati na ostale igre. Prekretnice su bili sledeći naslovi:

* Doom
* Dune 2
* Mortal Kombat
* Starcraft
* Diablo
* Need For Speed 2

i slične.

BioShock je kompilacija dobrih momenata iz drugih igara i prema tome ne može spadati u igre koje će ostaviti bitan trag. Jednostavno, kao kvalitetniji holivudski film koji pokušava da liči na delo nezavisne evropske produkcije. Ima sve, super je, ali si sve to već video negde. A i godine igranja i interneta su nas otupele, vreme mnogo brzo protiče, ljudi su u "Meh" fazonu, nema više jakih fan baza i megakultnih naslova.

PS. Nisam igrao BioShock na konzoli ali sam igrao Resistance. Dok god nema pucanja po vertikali, dakle dok god se sve svodi na napred-nazad, turn left-right i strafe, sve ide ko na PC-ju. Bar kod mene. E sad, ako nemaš dobru koordinaciju pokreta, šta da ti radim.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 22:22   #147
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Ma...definitivno da su ovi iz vrha Game Industrije skontali da vishe nije fora proizvoditi igre zbog kojih ce jedan FAK ( kako vi ovde nazivate ) razbijati glavu do kasno uveche, a potom u shkolu neispavan, gde nece odraditi svoje obaveze, i zbog svih posledica kojima su uzrochnik do kasno ostajanje uz rachunar, da roditelji ***** na njega....roditelji polako prestaju davati pare za igre itd.itd..... ma mnogo je faktora, ali mi imamo najmanje prava da se neshto kao "pitamo" kad niko od nas nije dao ebenog dinara za kupovinu te igrice ....znachi opipali su puls trzishta na kojima imaju profit, i shta mi tu sad prichamo? O chemu mi sad to raspravljamo? Mada ja vishe neigram igre, pa neznam zashto i ja ovo komentarishem
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 0:31   #148
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
!ACHTUNG! kaže: Pregled poruke
Odoh da cistim Luger.
Sram te bilo!
______________________
Ne znam čemu ovolika buka oko konzola? Ako ljudi misli da je udobnije da se (ponekad) igraju pomoću džojstika (zavaljeni u fotelju) neka ih. Da imam novaca, verovatno bih kupio i neku konzolu. Zašto ne bih mogao sebi da priuštim partiju PES-a sa drugarima, na velikom ekranu ili Crash Team Racing-a i slično. Upalim konzolu, zabavim se sa društvom, ugasim je i vratim je ispod TV-a.

Naravno bitan je i kvalitet zabave, ali ne treba zaboraviti da ponekad hoćemo samo malo da se poigramo i da se opustimo. Nemam stalno želju da se patim sa Silent Hunterom, računajući trajektoriju torpeda, relativne kurseve brodova u odnosu na podmornicu itd. Jbt, dok nije izašao patch sa naprednim alatkama, koristio sam milimetarski papri, trougao, šestar i uglomer!

Tu je i primer Diabla. Odlična igra. Ni trunke kompleksnosti, ali zarazna i zanimljiva. Da je izašla na konzoli neki bi počeli da se bune.
'Oladite malo, ima važnijih stvari od rasprave PC vs konzola.
_______________________

I da dodam još nešto. Treba se i zapitati, da li je možda bolje da sate koji se iskoriste za "lupanje glave" uz neku "komplikovanu" igru, iskoristiti za nešto drugo.

Poslednja ispravka: MilanSM (23.9.2007 u 0:39)
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku MilanSM na korisnoj poruci:
freeminder (23.9.2007), oluja (23.9.2007), RaideR (23.9.2007), voodoo_ (23.9.2007)
Stara 23.9.2007, 2:48   #149
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

ahtunze brate mili, ti i ja smo na istoj strani rasprave, ali si ti previse u fazonu 'o ne, neko mi je uvredio blitzkrieg' da bi to skontao.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 11:12   #150
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Ја би купио конзолу (можда X-Box360) да могу, веома ми се играју неке од игара са њих (Ace Combat 6 на пример).
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 13:21   #151
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Thumbs up Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Prekretnica je igra koja je donela nešto novo (bilo šta) što će kasnije uticati na ostale igre. Prekretnice su bili sledeći naslovi:

* Doom
* Dune 2
* Mortal Kombat
* Starcraft
* Diablo
* Need For Speed 2

i slične.

BioShock je kompilacija dobrih momenata iz drugih igara i prema tome ne može spadati u igre koje će ostaviti bitan trag. Jednostavno, kao kvalitetniji holivudski film koji pokušava da liči na delo nezavisne evropske produkcije. Ima sve, super je, ali si sve to već video negde. A i godine igranja i interneta su nas otupele, vreme mnogo brzo protiče, ljudi su u "Meh" fazonu, nema više jakih fan baza i megakultnih naslova.
Vrlo lepo receno. Bravo Voodoo
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 13:30   #152
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
I sve to iz prostog razloga. Konzole su popularnije igračke platforme od kompjutera. Baš kao i za PC, na njima možeš naći krševe, solidne igre, veoma dobre, odlične, legendarne, revolucionarne, hitove, mega hitove, sleeper hitove... ali u mnogo većem broju nego na PC-ju. Ima igara za svačiju dušu.
Daj Ocelot molim te, pa svaka konzola traje max 5 godina - kako mozes da tvrdis da ima vise igara i veci izbor nego na PCju koji ima kontinuitet od preko 20 godina?

Uostalom to uopste nije tacno i konzole i pc imaju zanrove koji su gotovo ekskluzivni i gde postoji prednost u kvalitetu. Konzole naravno imaju manji izbor zbog ogranicenosti kontrolnog sistema i ciljne grupe (klinci od 10-18 godina).

Gledano kao celina konzole se mozda vise prodaju, ali svaka pojedinacno ima samo mali broj igara u predjenju sa PCjem, i naravno manje se prodaje.

Ja imam PS2 i volim povremeno da se poigram na njemu ali nemam nikakvih iluzija da ima veci broj kvalitetnijih naslova nego PC. Pre bi se reklo da ima neke jako kvalitetne ekskluzivne naslove kojih nema na pc-ju.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 14:33   #153
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Već smo otišli duboko u offtopic i može se desiti da Oluja sve ovo pobriše pa ću biti kratak.
Džojped ne ograničava ništa. Sve zavisi od toga da li tebi taj sistem upravljanja odgovara ili ne.
Konzole nemaju nikakvu ciljnu grupu. Igre imaju. A igre imaš za decu od 8 pa do 60 godina.
PS2 traje već 7 godina i još uvek ne posustaje. Isto je važilo i za PS1. Nego, uporedi ih ovako: Stavi PS2 i neki PC približne snage pa kaži ko ima veći i kvalitetniji izbor igara. Mislim da je to fer poređenje. U suprotnom, ne vidim zašto ne bi upoređivali sve konzole sa PC-jem.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 14:39   #154
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Daj Ocelot molim te, pa svaka konzola traje max 5 godina - kako mozes da tvrdis da ima vise igara i veci izbor nego na PCju koji ima kontinuitet od preko 20 godina?

Uostalom to uopste nije tacno i konzole i pc imaju zanrove koji su gotovo ekskluzivni i gde postoji prednost u kvalitetu. Konzole naravno imaju manji izbor zbog ogranicenosti kontrolnog sistema i ciljne grupe (klinci od 10-18 godina).
Nije tacno, raspitaj se malo bolje.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 15:00   #155
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
pa svaka konzola traje max 5 godina - kako mozes da tvrdis da ima vise igara i veci izbor nego na PCju koji ima kontinuitet od preko 20 godina?
Probaj da poteraš neki najnoviji naslov na PC-ju starom 4-5 godina...

Gledaj na svaki skok u PC revoluciji(prelazak na nove procesore, nove grafičke) kao skok za jednu generaciju konzola...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 16:10   #156
kish
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: In My Tree
Poruke: 248
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 44 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kish
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Džojped ne ograničava ništa. Sve zavisi od toga da li tebi taj sistem upravljanja odgovara ili ne.
Poz svima.
Sto se dzojpeda tice zavisi od same igre. Sportske igre i platforme je naravno lakse igrati na dzojpedu koji lepo lezi u rukama, nego na nekoj ravnoj tastaturi. Ne postoje dzojpedi i za PC-ove bez razloga. Sa druge strane, za kompleksnije igre (RTS, P&C, FPS...) se preciznost i udobnost keyboard+mouse se ne moze uporediti sa dzojpedom. Moze se to portovati na konzole, ali zbog cega bi se neko nervirao kombinujuci 12-tak tastera ako oce da izvede obican rush??

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
PS2 traje već 7 godina i još uvek ne posustaje.
Itekako posustaje. Zar nisi cuo za PS3? Jos par meseci i PS2 ce sa strane developera biti zaboravljen.

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Konzole nemaju nikakvu ciljnu grupu. Igre imaju. A igre imaš za decu od 8 pa do 60 godina.
Ovo stoji, sto potvrdjuje cinjenicu da se igre za konzole ne prave za hardcore gamere nego za svakog nooba (nemoj shvatiti pogresno... ne znam da li si noob ili ne, a nije ni bitno).

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Stavi PS2 i neki PC približne snage pa kaži ko ima veći i kvalitetniji izbor igara.
Hmmm, da vidimo. PS2 postoji, kako kazes 7 godina (ne znam, nisam je pratio) + koliko ja znam na njemu se mogu furati i igre sa PS1, koji je bio popularan recimo isto toliko (ne znam tacno, ispravi me ako gresim). Dakle 14 godina igara za PS. E sad, ako uzmemo PC snage PS2, snjim mozes poterati celu istriju PC igara izostavljajuci najnovije koje ne mozes na njemu poterati (25+ godina). Uz dodju jos igre koje su portovane sa PS-a na PC. Posto je taj PC snage blizu PS2, na njemu ladno mozes poterati emulator za skoro svaku konzolu <= PS1. Stoga, moras priznati, izbor igara za PC ne mozes uporedjivati sa izborom za bilo koju konzolu.

Kako god, vremena kada su na konzolama izlazile revolucionarne igre su davno prosla. Nadje se tu i tamo neka igra koja se istice, ali sanse da ce jednog dana na nekoj konzoli izaci nesto nalik bilo blizzardovih igara, fallouta, half-life-a etc. su minimalne. Jedinu nadu pruza Nintendo koji sa Wii barem pokusava da uvede neku vrstu revolucije, ali inace konzole ostaju platforme za masu.
kish je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kish na korisnoj poruci:
The mighty Boo (23.9.2007)
Stara 23.9.2007, 17:53   #157
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Probaj da poteraš neki najnoviji naslov na PC-ju starom 4-5 godina...

Gledaj na svaki skok u PC revoluciji(prelazak na nove procesore, nove grafičke) kao skok za jednu generaciju konzola...
Al zato sa novim mogu da poteram sve nanize zadnjih 20 godina sa casnim izuzetcima, da ne spominjem emulatore za sve bitnije konzole

Tako da ako mi je zapelo igram i konzole. Bez konzola.

Poslednja ispravka: The mighty Boo (23.9.2007 u 18:21)
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 17:56   #158
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Nije tacno, raspitaj se malo bolje.
Udostoji me odgovora ili nemoj da odgovoris uopste. Sta nije tacno?
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 18:08   #159
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Džojped ne ograničava ništa. Sve zavisi od toga da li tebi taj sistem upravljanja odgovara ili ne.
Konzole nemaju nikakvu ciljnu grupu. Igre imaju. A igre imaš za decu od 8 pa do 60 godina.
PS2 traje već 7 godina i još uvek ne posustaje. Isto je važilo i za PS1. Nego, uporedi ih ovako: Stavi PS2 i neki PC približne snage pa kaži ko ima veći i kvalitetniji izbor igara. Mislim da je to fer poređenje. U suprotnom, ne vidim zašto ne bi upoređivali sve konzole sa PC-jem.
Nije tacno, ajde igraj civilizaciju, IL2Sturmovika ili nesto slicno na PS2. Uostalom to nije moguce jer eto IL2 koristi skoro celu tastaturu. Cista tortura. To moze da odgovara samo mazohistima. Zna se: avanture, strategije, menadzeri, simulacije letenja, pucacine i sl, su domen PC-a i jako mali broj ljudi je spreman to da igra sa joypadom, pa se takve igre mahom i ne prave za konzole. Da je to stvar, "kako nekom odgovara" takmicari bi nostili dzojped na turnire u counteru.

Naravno da imaju, populacija igraca koje igraju konzole je dosta mladja. I igre su jednostavnije. I pre nego sto kazes nesto tipa: e nisu, ima ta i ta znaj da znam vecinu od 1000 naslova koji su izasli za PS2 a da zadnjih 8 godina igram sve sto izlazi na PCju tako ne lupam nasumicno. Igre za konzole su jednostavne, prilagodjene mladjim i/ili casual igracima i to je cinjenica.

Sta pricas ti? Pa nijedna igra veceg kalibra se ne pravi vise za PS2. Uostalom hardverski je vec dobre dve godine prevazidjen. Igre na njemu vise ne lice ni na sta a uz to jedva da i izlaze.

Poslednja ispravka: The mighty Boo (23.9.2007 u 18:15)
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 18:41   #160
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Nije tacno, raspitaj se malo bolje.
Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Udostoji me odgovora ili nemoj da odgovoris uopste. Sta nije tacno?
Sorry.
1. Zasto je bitno ono sto je bilo pre 20 godina na sceni igracke industrije (Amiga i C64, PC je dosao dosta kasnije kao ozbiljnija masina za igranje).
2. Nije tacno da konzole imaju manji izbor igara (desava se upravo obrnuto), a takodje nisu namenjene uzrastu od 10-18 godina kao sto ti tvrdis.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com