Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.2.2011, 23:12   #1
Djuka
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Užice
Poruke: 163
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom HP ProBook 4525s

Da li mozda neko zna o koliko se pouzdanom modelu radi i da li je 46000 povoljna cena za njega, posto je na nekoj akciji u Winwin-u.
Na ovom linku mozete naci vise informacija:
http://www.winwin.rs/-hp-probook-452...roductId=29350

Ono sto me iskreno malo brine je da su u zadnje vreme prilicno ucestale kritike na HP laptopove, prvenstveno zbog toga sto se mnogo greju, pa me interesuje da li se mozda radilo samo o losoj seriji ili je HP poceo da fuseri. Iskreno ja se uvek rukovodim imenom i reputacijom u pocetku, pa sam tako najvise i razmisljao o HP, Toshiba, Fujitsu i Dell modelima, mada me je radnik u Winwin-u ubedjivao da su Acer i Asus jako dobri i da su imali cak manje reklamacija od Hp-a, a i konfiguracije su navodno bolje. Nadam se da ovde ima clanova sa nekim iskustvima sa HP uredjajima ili jos bolje informacijama za ovaj konkretan model.
Unapred se zahvaljujem.
Djuka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 9:11   #2
sashar
Član
 
Član od: 25.12.2010.
Poruke: 59
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: HP ProBook 4525s

Ja mogu da ti prenesem moja iskustva kad sam ja kupovao lap, prvo gledao sam najvise konfiguraciju a ne toliko marku i uzeo acer emachines e725, to je u sustini najlosija serija sto se tice plastike, izgleda. I da kucnem u drvo za dve godine mu nista nije falilo, niti se nekad pregrejao a na izgled sam se navikao. A da i znam da mi je lik kad sam iso u jednu drugu radnju da kupim torbu, on mi reko u fazonu kao imao si kod nas HP a ne ovaj tvoj krs... A i mislim da imas bolje konfiguracije za te pare, nemam sad vremena da trazim...
sashar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 20:42   #3
Fickey
Član
 
Član od: 14.12.2010.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 265
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 26 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Fickey
Određen forumom Re: HP ProBook 4525s

Druze, HP je veoma dobra firma, stabilna i veoma kvalitetna.
Druga stvar, za te pare nadjes doosta bolji.
Recimo:
http://www.winwin.rs/-dell-inspiron-...roductId=30198
njemu je grafika slabija, ali je ipak DELL i ostalo dosta bolje.
Fickey je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2011, 12:31   #4
zeuk
Veteran
 
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: HP ProBook 4525s

HP je HP, Dell je Dell, Acer je Acer... A šta bi to trebalo da znači? Svi imaju probleme, pa ne treba ko zna šta veličati ni jedan brend.

Uvek istraživanje treba sprovesti samo za konkretno model koji nas interesuje.
zeuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2011, 16:55   #5
vojkan88
Novi član
 
Član od: 11.1.2011.
Lokacija: Beograd, Karaburma
Poruke: 20
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: HP ProBook 4525s

Solidan model, proverena serija. Procesor nije loš, grafika nešto starija ali biće ok za poneke igre, ali ne očekuj da se naigraš. Što se tiče pregrevanja, HP baš nema problema sa tim (to te lažu jer u dotičnoj firmi, protiv koje stvarno nemam ništa protiv, imaju procenat na prodaju određenih modela od određenog brenda). Ovaj model procesora možda daje par stepeni više nego neki Intelov ekvivalent, ali ništa preterano. Savet je da uzmeš neko postolje sa hlađenjem, bez obzira koji model uzmeš, ako bi laptop koristio često kući. Ova serija već dugo vremena postoji u različitim Intel/AMD varijantama i pokazala se sasvim ok. Ima full tastaturu što dosta znači, 3GB RAM-a, što je super jer RAM-a nikad nije dosta, brz hard disk, solidan ekran u toj klasi i, što je vrlo bitno, odlično kućište.
Što se tiče iskustva sa HP-om, ja kući imam dva komada već duugo vremena i samo pozitivne stvari mogu reći,kao da je jedina prepravka bila nadogradnja RAM-a. Sada imam Dell (samo iz razloga što za te pare nisam našao nešto slično što odgovara mojim potrebama).

Tako da ukoliko uzmeš ovaj model, nećeš pogrešiti. Ukoliko imaš neki drugi izbor, kaži pa da pucamo

Poslednja ispravka: vojkan88 (25.2.2011 u 17:03)
vojkan88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 18:07   #6
boleNBGD
Novi član
 
Član od: 12.3.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: HP ProBook 4525s

Veoma lep,muski racunar...
Sto ne probas u HP shopu u Uscu,tamo su su svi izlozeni racunari upaljeni,pa ga lepo pipnes i vidis da li se greje...

Nije mi jasno sto i drugi ne pale racunare,nego ih cuvaju ko da su od zlata.Kako da kupim nesto sto ne mogu da isprobam!?
boleNBGD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HP ProBook 4510s - web kamera ne radi hacker_aca Kvarovi 6 28.8.2010 13:57
Hp ProBook 4520s rade_pg ŠDK - Prenosni računari 2 23.8.2010 13:36
HP ProBook 4710s NX631EA: dva problema points Prenosni računari 7 1.12.2009 0:39
HP ProBook 4515s ili slično...? mr.marvin ŠDK - Prenosni računari 17 7.8.2009 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com