Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.4.2007, 20:53   #41
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
illidan kaže: Pregled poruke
ne sekiram se LOL

samo znam kako funkcionise forum i znam da moderator ili admin nece dati drugom moderatoru ili adminu warning ili ban za ono sto bi obicnom korisniku dao

zar nisam u pravu?
Nisi! Eno, ja dobih opomenu da spamujem za prethodnu poruku u kojoj sam ti odgovorio! Ne znam da li ti možeš da vidiš, ali stoji mi žuti karton pri dnu poruke!

P.S. Ozbiljan sam!
Rocker je offline  
Stara 14.4.2007, 21:29   #42
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže: Pregled poruke
Ja mislim da je ovo totalna glupost. Stvari se dodatno komplikuju, bez ikakvog razloga.
Umjesto sto napadate nas [dobrovoljne] korisnike foruma, mogli bi ste da pogledate sopstvenu upravu foruma i vidite sta tu ne stima [znate, i vi ste ljudi i vi grijesite].
Ovaj forum sve vise pocinje da lici na diktatorski rezim.
Samo nas vi forsirajte, sve ce nas biti manje...
Da budem iskren, moderacija na ovom forumu je prilično labava (ne znam kako je na delu o igrama, tamo ne zalazim). Mnogo se više toleriše offtopic i razne druge stvari koje se negde drugde "upucavaju" s'mesta.
Mogao bih da predložim praksu koja postoji jednom drugom forumu - kad god se obriše neka poruka, automatski se generiše email (i šalje na adresu iz profila korisnika) sa tekstom izbrisane poruke i imenom moderatora koji ju je obrisao + razlog brisanja (ako ga je moderator naveo). Odlična stvar kako za obaveštavanje korisnika, tako i za eventualne žalbe. Ne znam da li softver ovog foruma omogućava tako nešto, ali ako omogućava rešilo bi vam dosta problema.
Bryan Fury je offline  
Stara 14.4.2007, 21:45   #43
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
...Ne znam da li ti možeš da vidiš, ali stoji mi žuti karton pri dnu poruke!

P.S. Ozbiljan sam!
Pa mi to nemozemo da vidimo, to valjda samo ti mozes?

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Da budem iskren, moderacija na ovom forumu je prilično labava (ne znam kako je na delu o igrama, tamo ne zalazim). Mnogo se više toleriše offtopic i razne druge stvari koje se negde drugde "upucavaju" s'mesta.
Mogao bih da predložim praksu koja postoji jednom drugom forumu - kad god se obriše neka poruka, automatski se generiše email (i šalje na adresu iz profila korisnika) sa tekstom izbrisane poruke i imenom moderatora koji ju je obrisao + razlog brisanja (ako ga je moderator naveo). Odlična stvar kako za obaveštavanje korisnika, tako i za eventualne žalbe. Ne znam da li softver ovog foruma omogućava tako nešto, ali ako omogućava rešilo bi vam dosta problema.
Dobra je to stvar. Eto lepog predloga...
uros@3D je offline  
Stara 15.4.2007, 11:12   #44
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Da vi ste bogovi, ne može vam niko ništa Imam tri crvena kartona, jedan od jedan kazneni bod, jedan od dva i jedan od deset za vrijeđanje drugog korisnika iako pojma nemam koga sam uvrijedio, i u tropicu Šta djevojke igraju gdje sam ga dobio nisam uspio da vidim..
Kad god dobiješ prekršaj, stiže ti lična poruka u kojoj ti piše razlog i koja je to poruka, pa to što ti nemaš pojma, to je očigledno tvoj problem. A evo, da i ostali vide za šta si dobio prekršaj i da vide da si obična spamerčina koja se non-stop buni bez razloga:
Citat:
Možda i ima takvih boleština xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa qq kakvih sve boodala ovde ima ni znao nisam
Ako misliš da nazivanje drugih korisnika budalom nije vređanje, koliko sutra ću ti promeniti nick u budala, pa ćeš i zvanično biti budala ovog foruma.
Chivan je offline  
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Chivan na korisnoj poruci:
Bojan (16.4.2007), che daboli guz (5.11.2007), Game fever (8.5.2007), Geomaster (23.8.2007), glitch (16.4.2007), King SRB (13.2.2013), Nicolas (16.4.2007), oluja (9.5.2007)
Stara 15.4.2007, 13:58   #45
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Dobio sam crveni karton zato što sam rekao da mi se za registraciju jave na pm. Mislim stvarno. Sad imam 5 kaznenih poena.
Izgleda da je ovo vama postao hobi...
Renee je offline  
Stara 15.4.2007, 14:22   #46
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Pa da je to po propisima ti ne bi dobio kazneni.Ja evo josuvek nemam nijedan kazneni
PeTkO je offline  
Stara 16.4.2007, 0:50   #47
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Renee kaže: Pregled poruke
Dobio sam crveni karton zato što sam rekao da mi se za registraciju jave na pm. Mislim stvarno. Sad imam 5 kaznenih poena.
Izgleda da je ovo vama postao hobi...
Ako u pravilniku pise:

Citat:
Zabranjena je i bilo kakva diskusija na temu nelegalnih radnji, posebno kad je reč o nelegalnoj upotrebi ili kopiranju softvera
A ti u postu napises:

Citat:
Ako je nekom istekla demo verzija neka me kontaktira na p.m. za crack.
Sta ocekujes?
A vec si jednom imao opomenu zbog piraterije.
Patton je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
Bojan (16.4.2007)
Stara 16.4.2007, 1:18   #48
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Dobra je to stvar. Eto lepog predloga...
Obaveštavanje korisnika kad im se obriše ili edituje poruka...

Na ovom forumskom softveru (vBulletin) to se može postići, ali uz pomoć plug-in modula. Već sam razmišljao o tome, samo je pitanje da li će to nešto da se odrazi na rad i brzinu reagovanja foruma, a pitanje je i koliko treba da se neke stvari modifikuju da bi radilo.

Dakle, o tome se razmišlja, ali neće biti brzo, a mora i da se malo proba da se ne bi pojavili problemi. U slučaju da se pojavi značajno usporenje foruma, to nažalost neće moći da se primeni.
VojaM je offline  
Stara 16.4.2007, 1:44   #49
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

ljudi ne shvatam vas ako vam se ne svidja kako stvari stoje slobodno mozete da ne pishete vishe, niko vas ne drzi okovane ovde uostalom i moderatori i administratori su ljudi kao i mi, i oni greshe jer koliko ja vidim vi njima uzimate za zlo svaki put kada naprave neki potez po vama neprikladan, zashto ne razmislite kada bi oni postupali tako i vama odgovarajucom merom stavljali do znanja da ste vi pogreshili, bilo to nenamerno ili ne, kako bi onda stvari stajale...
mad_skillz je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mad_skillz na korisnoj poruci:
Nicolas (16.4.2007)
Stara 16.4.2007, 8:38   #50
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Obaveštavanje korisnika kad im se obriše ili edituje poruka...

Na ovom forumskom softveru (vBulletin) to se može postići, ali uz pomoć plug-in modula. Već sam razmišljao o tome, samo je pitanje da li će to nešto da se odrazi na rad i brzinu reagovanja foruma, a pitanje je i koliko treba da se neke stvari modifikuju da bi radilo.

Dakle, o tome se razmišlja, ali neće biti brzo, a mora i da se malo proba da se ne bi pojavili problemi. U slučaju da se pojavi značajno usporenje foruma, to nažalost neće moći da se primeni.
Mislim da ne bi trebalo tu uključiti obaveštenje o izmenjenoj poruci (edit), sasvim je dovoljno da u poruci koja je izmenjena moderator kratko dopiše ko je menjao i zašto, odnosno da se obaveštava isključivo za izbrisane poruke. Takođe mislim da ako je nekome izbrisana tema, dovoljno je da samo on dobije obaveštenje o izbrisanoj poruci/temi, ne moraju svi učesnici pojedinačno (ako je bilo još učesnika na temi).
Ne verujem da se poruke brišu u tolikom obimu da bi generisana pošta izazvala zagušenje foruma, ali svakako da treba prvo testirati.
Bryan Fury je offline  
Stara 16.4.2007, 9:36   #51
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
Ako misliš da nazivanje drugih korisnika budalom nije vređanje, koliko sutra ću ti promeniti nick u budala, pa ćeš i zvanično biti budala ovog foruma.
Očegledno ljudi nisu dobro shavtili, boodala u pozitivnom smislu, kao ima smisla za humor i slično, a ne budala kao glupan i slično. . .
Ne mogu da vjerujem, naprosto ne mogu. Pa ovde sve moram jasno i precizno da pišem, da bi svi shvatili.

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
... da si obična spamerčina ...
I ti mene sada direktno vrijeđaš. Zašto bi spemovao u brbljaonici?
NjegovaWisost je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
bogdan (9.5.2007)
Stara 16.4.2007, 9:44   #52
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
ljudi ne shvatam vas ako vam se ne svidja kako stvari stoje slobodno mozete da ne pishete vishe, niko vas ne drzi okovane ovde
Ovo je apsolutno tačno, svako ima pravo izbora koje može jednostavno da iskoristi.
Lakše je sve shvatiti ako Forum doživljavate kao tudju kuću ili kao neku birtiju ili klub u koji ste svratili da malo posedite, porazgovarate, saznate šta ima novo i da lagano krenete dalje ... naravno, nemate pravo da promenite stolnjake, da lupite neke druge tapete, da galamite, brljavite i pravite nered uznemiravajući ostale ... takodje nema ni neke potrebe a niti svrhe da se nadmudrujete sa konobarima i šefom sale ...

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
i oni greshe jer koliko ja vidim vi njima uzimate za zlo svaki put kada naprave neki potez po vama neprikladan, zashto ne razmislite kada bi oni postupali tako i vama odgovarajucom merom stavljali do znanja da ste vi pogreshili, bilo to nenamerno ili ne, kako bi onda stvari stajale...
Svi greše, osim nekih koji nikada ne greše ili to bar ne vide ... ali to je sasvim prirodno, zar ne?
Na osnovu životnih iskustava stečenih, naravno, van foruma tvrdio bih da baš oni likovi koji najviše cvile i bune se zbog primenjene strogoće ponekad mogu da budu mnogo gori kada im se ukaže prilika da oni nekome kroje kapu. Tako da je vrlo lako doći do zaključka i pretpostaviti kako ne bismo bili bolji izbor mi ostali koji smo preostali i vrlo lako je moguće da bi bili oštriji, strožiji i mnogo manje fleksibilni ...
moderatori imaju mnogo manje prava na nervozu, na nerazumevanje, na nefleksibilnost itd. i ni u kom slučaju im nije lakše. Jedino mi možemo da im pomognemo ako koliko toliko brinemo o sadržaju svojih poruka.

Poslednja ispravka: Bojan (17.4.2007 u 11:27) Razlog: pogrešno shvaćena poruka
Simke je offline  
Stara 16.4.2007, 11:01   #53
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Očegledno ljudi nisu dobro shavtili, boodala u pozitivnom smislu, kao ima smisla za humor i slično, a ne budala kao glupan i slično. . .
Onda se slažeš da ti se nik promeni u budala, ali da to uradimo u pozitivnom smislu?

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
I ti mene sada direktno vrijeđaš. Zašto bi spemovao u brbljaonici?
Kako te to Ivan vređa... ajde pojasni, molim te. Jel za tebe reč "spamerčina" uvreda, dok reč "budala" nije?

Navedene su samo činjenice. Sve što znaš je to da spamuješ i kukaš bez razloga. Znači ne mogu da verujem da si rekao da su ti upozorenja data nizašta. Ti ili se ne sećaš šta si pisao ili nas ovde namerno zekiš.
Bojan je offline  
Stara 16.4.2007, 11:02   #54
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ne verujem da se poruke brišu u tolikom obimu da bi generisana pošta izazvala zagušenje foruma, ali svakako da treba prvo testirati.
Ti ne veruješ, ali mi to znamo. Ako bih morao da pišem detaljno obaveštenje za svaku poruku koju obrišem, odustao bih od moderisanja. Zato i služi sistem prekršaja. Kad neko baš prekrši pravila, dobije opomenu ili kaznu. Za sitnije stvari, uglavnom samo obrišemo poruku. Mislim, kakvo objašnjenje dati nekome čija poruka glasi npr. "slažem se", "xexe...lol" i sl. I ovako svako od nas provodi dosta vremena ispravljajući tuđe hirove da bi forum na nešto ličio, samo nam još fali da za svaku poruku pišemo referat koji bi svakako bio duži od poruke koja je obrisana. Da si bar nedelju dana na našem mestu i ti bi bio protiv, veruj mi.

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Očegledno ljudi nisu dobro shavtili, boodala u pozitivnom smislu, kao ima smisla za humor i slično, a ne budala kao glupan i slično. . .
Ne mogu da vjerujem, naprosto ne mogu. Pa ovde sve moram jasno i precizno da pišem, da bi svi shvatili.
Iskreno, ono uopšte nije izgledalo kao šala i kao što vidiš niko sem tebe se i nije nasmejao.

Poslednja ispravka: Bojan (17.4.2007 u 11:29) Razlog: bolji-lošiji čovek
Rocker je offline  
Stara 16.4.2007, 11:25   #55
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Da si bar nedelju dana na našem mestu i ti bi bio protiv, veruj mi.
Veruj mi da na [ES]-u brišem i više poruka.

Poslednja ispravka: Bojan (17.4.2007 u 11:29) Razlog: bolji-lošiji čovek
Bryan Fury je offline  
Stara 16.4.2007, 13:00   #56
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Uostalom onaj ko ima problem sa autoritetom i kuka jer nije mod ili zbog necheg drugog a ovaj forum mu je svetionik zivota onda stvarno treba da se zapita...

Poslednja ispravka: Bojan (17.4.2007 u 13:44)
mad_skillz je offline  
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku mad_skillz na korisnoj poruci:
Bojan (16.4.2007), djordje.bilbija (7.8.2007), M1los (16.4.2007), Nergal (16.4.2007), NjegovaWisost (16.4.2007), Wile E. Coyote (17.4.2007)
Stara 16.4.2007, 14:24   #57
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
tema se dotiče upozorenja korisnicima i kukanje Renee-a i njegowewisosti na kazne koje su zasluženo dobili.
Ja uopste ne kukam nego kažem zašto sam dobio crveni karton. Mogao sam prvo žuti da dobijem.
Lako je samo davati crvene kartone, zamisli kad bi mi vama davali.
Ustvari, ja ništa više neću pisati na forumu...
Renee je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Renee na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (16.4.2007)
Stara 16.4.2007, 14:26   #58
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
Ti ili se ne sećaš šta si pisao ili nas ovde namerno zekiš.
Сјећам се добро шта сам писао, тема је била "Шта дјевојке играју", и смијешно ми је био нечији коментар "игрице са медићима" и то ми је скроз океј фора, да не кажем моћан израз. Зашто би га побогу увриједио када
1. мене нико није увриједио
2. фора је скроз моћна, дао сам реп за њу
3. Ако се нико није смијао, нико се није нашао јавно увријеђен нити ми је рекао нешто типа "шта ме вријеђаш"; то није била моја фора већ коментар на њу
4. знам правила форума
Стварно ме невјероватно подсјећате на Мила и ове да не кажем шта овде (не смијем да псујем) у ЦГ.

Ти си овакав човјек ти си онакав, ти си глуп, а ако се не слажеш са мојим мишљењем неминовно ћеш пропасти јер већина је уз мене, у мојим рукама је моћ.

Не, баш ме брига за репутацију, то је само једна коцкица више или мање поред надимка, само ми је криво што неки много што шта погрешно схватају.
Не, не мрзим ја овај форум. Напротив, обожавам га. На њему сам много шта научио. Не кажем да сам ја неки мајстор компјутера, већ један од слабијих форумаша што се знања тиче.
Али, једноставно, не прихватам чињеницу коју сте изнијели, да сам неког увриједио.

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (16.4.2007 u 14:30) Razlog: видио да је дао бобију репутацију
NjegovaWisost je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
bogdan (9.5.2007)
Stara 16.4.2007, 15:00   #59
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Ja sam isto učestvovao u diksusiji gde je bobi rekao, daj joj neke ''platformice sa medama''. I ja sam se isto smejao ali ja nisam dobio nikakvu opomenu, a ''NjegovaWisost'' jeste. Sad ja ne razumem ako je on dobio opomenu zašto je ja nisam?
I onaj bobijev post je stvarno bio smešan (za nekoga).
Sad, izgleda da se ovde više ne smeš ni smejati???
Renee je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Renee na korisnoj poruci:
bogdan (9.5.2007)
Stara 17.4.2007, 11:18   #60
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Momci, tema se zove "Upozorenja korisnicima", a ne "Kako postati moderator". Svaka dalja rasprava na tu temu će biti izbrisana!
Bojan je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kazneni poeni i poeni uopšte baclawa Forum o forumu 1 31.5.2007 12:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com