Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2018, 18:21   #481
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Realistika je poseban trip, videces i sam.Ali svakako je bolje da igras prvo arkadu da se malo naviknes.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kuureee na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (7.4.2018)
Stara 7.4.2018, 20:11   #482
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

U mom timu se (čini mi se) uvek nalazi jedan igrač čije je ime zelene boje. Šta to znači?

Kako se pokreću bitke s avionima? Ja mogu samo da se priključim, ali ne mogu da ih pokrenem.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 21:42   #483
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Taj zeleni je automatski nesto kao platun.I sad ako ste blizu jednog grugog imas odredjene bonuse na ucinak.Tipa opalis nekog i zaradio si na osnovu toga 500 lavova ,a kad ste zajedno to je jos plus 20%, bez obira jel si ti pucao li ne

Kada igras sa tenkovima da bi pokrenuo posle u istoj partiji avione moras da napravis odredjen ucinak.Tipa da ubijes dva tenka ili slicno.Dodatni motiv
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 22:39   #484
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
kuureee kaže: Pregled poruke
Zamolio bih te da ne pises nepotrebne postove pogotovo na temi sa kojom nemas veze, odnosno ne igras igru.I ne znamo kako znas da gresim o chiterima i botinama kad kao i sto sam kazes ne igras WT. A ja za razilku od tebe igram WT, a nekada sam igrao i drugo smece, mozda kad ti nisi ni znao da ta igra postoji i imam mnogo partija tog smeca.
Ovde nema gold municije, nema chitera, nema botina, nema debila i tako dalje.I molim WOT zajednicu da ne doalzi ovde, neka ostanu u svetu fantazije, gold municije, lasera, obojenih delova tenkova i slicnog.Naravno cast izuzecima, znaju oni koji su.
I da to obavezno, uzivajte u novoj perfektnoj grafici koja fenomenalno klizi


=FI=Ghost
Igrao si realistiku?
Vidiš, znam šta je i WT i AW. Nema potrebe da glumiš ne znam ni ja šta, meni ni iz džepa ni u džep.

Ako ćemo da ih merimo, što onda WOT ima mnogo više igrača nego WT, koji je ultra-mega -giga-ekstra igra?

Tvoja izjava da WOT igraju samo amateri jednostavno ne pije vode, dooosta ljudi je posvetilo dobar deo života WOT.

Da komentarišem imam pravo gde god hoću, jer teme su sve otvorene.

Wot si igrao pre pet godina, kad je igra tek izašla-tako da pojma nemaš ni kako uopšte funkcioniše. WOT pre pet godina i sada-nebo i zemlja.

Da ne ispadne da sam FUN boy WOT previše, naravno da ima puno problema u istoj. Mislim da je jedan i od poznatijih strimera rekao da WOT gubi oko 30% igračke ppulacije godišnje.

A što se tiče toga da nema varanja https://youtu.be/MR7ywx2qASI
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 22:47   #485
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Vidiš, znam šta je i WT i AW. Nema potrebe da glumiš ne znam ni ja šta, meni ni iz džepa ni u džep.

Ako ćemo da ih merimo, što onda WOT ima mnogo više igrača nego WT, koji je ultra-mega -giga-ekstra igra?

Tvoja izjava da WOT igraju samo amateri jednostavno ne pije vode, dooosta ljudi je posvetilo dobar deo života WOT.

Da komentarišem imam pravo gde god hoću, jer teme su sve otvorene.

Wot si igrao pre pet godina, kad je igra tek izašla-tako da pojma nemaš ni kako uopšte funkcioniše. WOT pre pet godina i sada-nebo i zemlja.

Da ne ispadne da sam FUN boy WOT previše, naravno da ima puno problema u istoj. Mislim da je jedan i od poznatijih strimera rekao da WOT gubi oko 30% igračke ppulacije godišnje.

A što se tiče toga da nema varanja https://youtu.be/MR7ywx2qASI
WOT sam igao kada je izaso i jos mnogo posle toga i bio izuzetno aktivan igrac, mozda nije skromno ,ali istina i jako poznat(ne zato sto sam bio dobar igrac)
Meni je jako drago da igra sugavi wot ima vise igraca i zelim da tako ostane.
I komentarisi sta hoces i gde hoces,a li odebi od mene i ostavi me na miru, idi igraj wot, napuni se gold municijom i udri.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 22:50   #486
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

JA tebi ništa nisam rekao loše, nema potrebe da budeš seljak i da odmah psuješ.

Gold municija meni ne treba, jer mi nije interesantno tako da igram.

A inače, što više igrača-igra će potencijalno duže da traje, samim tim da bude i bolja.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2018, 22:26   #487
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
=FI=Ghost kaže: Pregled poruke
Nisam još stigao. Nažalost, zbog posla, stignem samo nekoliko partija da odigram u večernjim satima. Devojka i ja igramo zajedno. Sada se navikavamo na WT.

Sad smo istražili i kupili prvi sovjetski TD. Dug je put do mog omiljenog ISU-152
Prvi i pola drugog tier-a ti je čak i bolje da grindaš u arkadi. Dobija se manje exp-a ali često se bitke završe u 5-6 minuta pa u globalu više zaradiš a i imaš više šansi da učiš. Posle toga se trajanje partija ujednačava ali se u realnim dobija više exp tako da preporučujem da tada obavezno kreneš na realne bitke jer u protivnom će te lešiti kao vola u kupusa što kasnije počneš da ih igraš.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2018, 23:02   #488
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Samo taj neki prvi period u realistici da ne odlepi, jako je frustrirajuce.
Ja sam tek sad poceo malo da se snalazim u realistici, napravim od jednog do dva kila i izmenim po dva do tri tenka.M4 i ostali iz te grane.

Ali zato AIR realistika me ubija, iako igram bas retko, ali ocajan sam.sad sam poceo malo cesce, planiram i to da savladam.
Koliko sam shvatio realistika AIR bas zahteva da savladas fiziku i trazi vece skilove znanja igranja.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2018, 9:00   #489
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
kuureee kaže: Pregled poruke
Samo taj neki prvi period u realistici da ne odlepi, jako je frustrirajuce.
Ja sam tek sad poceo malo da se snalazim u realistici, napravim od jednog do dva kila i izmenim po dva do tri tenka.M4 i ostali iz te grane.

Ali zato AIR realistika me ubija, iako igram bas retko, ali ocajan sam.sad sam poceo malo cesce, planiram i to da savladam.
Koliko sam shvatio realistika AIR bas zahteva da savladas fiziku i trazi vece skilove znanja igranja.
Ja sam veteran Il-2 Sturmovika, tako da me vazdušne bitke zanimaju isključivo u realističnom modu. No, trenutno nemam džojstik, tako da o njima ni ne pomišljam.

Što se tenkova tiče, već sam hteo probati realne bitke (simulator se zovu? imaju tri vrste bitaka), ali nisam mogao odabrati tenk.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2018, 8:46   #490
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Da li postoji način da se vratim u bitku kada mi pukne veza sa serverom?

To mi se zadnjih dana često dešava (uglavnom kada igram realne bitke).
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2018, 20:48   #491
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

POčeo sam da igram ovu khm khm najbolju igru.

U suštini sviđa mi se. Dosta je drugačije od WOT-što je dobro.

Međutim neke stvari su mi nejasne, čak i sama garaža nije toliko intuitivna.

Prvo primećujem da mi je ping 140, da li je to normalno?

Nisam nešto primetio lag u igri samoj(imao sam nekoliko partija sa 8-11 kilova) ali bolje da pitam?

Za sada igram arkadu samo, malo ne nervira kada se tenk zalepi za drvo-ne može se odlepiti pola minuta

Neke stvari oko penetracije mi nisu takođe jasne, pre neku partiju istrči mi ispred t26 sa 76mm kratkim topom cromwell. Nisam mogao da ga probijem nigde-a HE takođe nema efekta

E da: da li je Capture the flag jedini game mod na arkadi?

Poslednja ispravka: supressor (24.6.2018 u 21:01)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2018, 20:59   #492
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

Ping ti je malo jači jer broj igrača pada pa kad je vreme čekanja na eu serveru veliko ubaci te u neki USA ili Ruski server.

Što se tiče penetracije problema ima samo na par tenkova na nižim tierovima i cromwell je jedan od njih. Možeš da ga pogledaš u garaži i videćeš da je od napred prilično gadan protivnik. A tu ćeš videti i slabe tačke.

HE ne radi kao u WoT-u iz prostog razloga što tenkovi nemaju HP. No možeš da naneseš neku manju štetu na spoljašnjim delovima.

Postoje tenkovi koji imaju dovoljnu probojnu moć pa mogu da se koriste u toj kombinaciji ali to je više za trolovanje nego što ćeš biti uspešan.

Što se tiče arkade slobodno ostani tu na tier 1 i 2 tenkovima. Ali ako planiraš prelazak na ozbiljnije modove pred kraj tier 2 počni da igraš i druge modove da bi se privikao i naučio jer se igra potpuno drugačije i od arkade i od WoT-a
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2018, 22:23   #493
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Da, znam to.

jasno mi je za penetraciju i HE u WT-u konkretnom slučaju sam mu samo gusenice oštetio. Od pozadi sam ga gađao gde ima 32mm oklopa-nije se čovek ni okrenuo



Kod Rusa sam stigao do t50-ok mi je za igru. Ostale za sada ne igram. Kad pogledam onaj Murikanski LSV mine me želja

Neću još na realistiku, dok se ne uhodam još malo. Jel može da se menja izgled nišana-ili to je što je?
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2018, 21:12   #494
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Zdravo i dobrodošao u War Thunder!

Ja sam batalio WoT pre nekoliko meseci, nakon nekoliko godina igranja i nisam više nikada pogledao unazad.


War Thunder pruža mnogo dublje igračko iskustvo, pogotovo ako si pravi zaljubljenik u vojnu tehniku.


I ja sam u početku imao problema sa velikim pingom, ali sam onda skontao da sam po defaultu na US serveru. Samo se prebaci na EU i više ne bi trebalo da imaš problema.


Što se nišana tiče, ne samo da možeš da im menjaš izgled, nego možeš da podesiš da svaki tenk ima svoj nišan.


Razne nišane (uključujući i realistične) možeš da skineš odavde: https://live.warthunder.com/feed/all/
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2018, 17:02   #495
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

US kažeš? Može biti, ping mi je stalno oko 140. Ne primećujem da smi smeta(a možda i smeta)

Dobar je WT, ali za sada kao alternativa. Ne okrećem leđa WOT još potpun, ali planiram manje da ga igram.

Probao sam juče jednom realistiku, mislim da ću pričekati još malko.

Sve u svemu sviđa mi se, ima nekih stvari koje su na žalost slične sa konkurencijom(pasivni timovi itd), bagovi(vozim tenk 50 na sat i onda me zaustavi drvena ograda od kolja) itd

Svakako ću nastaviti
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2018, 22:08   #496
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

Pa normalno da su pasivni u arkadi i simulaciji jer kada te jedan detektuje svi te vide i mrtav si za par sekundi, kao i u WoT. Zato izgrindaj tier 2 tenkove i idi na realistic, tamo možeš da tutnjiš.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2018, 16:58   #497
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Ma jednom sam odigrao realistiku-a pasavni su u arkadi mnogo. Desi se često da tim izgubi jer je neprijatelj zauzeo nazu a moj tim sedi negde kilometar daleko

Dobro, to ima i svoje prednosti-meni više za gađanje.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2018, 20:19   #498
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Jedini bag koji sam do sada primetio i koji nikako da reše, jeste ta glupost sa rušenjem objekata. Dešava se neretko da se, pri malim brzinama, drvo sruši i odmah ponovo vrati na mesto.



Druge bagove nisam primetio. Ja sam WOT totalno batalio. Ovde sam istražio svoj omiljeni ISU-152 i njegove rođake, i sada uživam.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2018, 23:10   #499
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Meni se u svakoj partiji dešava da se tenk zaustavi potpuno na nečemu-što za tenk nije problem uopšte

Stigao sam do t34. Nisam zadovoljan, buše me ko sito
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2018, 14:24   #500
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Posle par dana igranja, malo su se slegli utisci.

Sam način igranja mi se sviđa. To šte tenkovi nemaju HP je odlična stvar: eliminisanje protivnika preko posluge ili modula je super i sviđa mi se.

Ono što mi se ne sviđa su timovi. Ja sam mislio da su u WOT loši, zadnjih 3 dana sam izgubio najmanje 95% partija. Sve se svodi na kampovanje i gađanje iz daljine-barem u timovima koje sam ja dobijao.

Ako si u škripcu-nema šanse da će da ti neko pomogne, zaštiti ti stranu ili tome slično.

Mnogo partija se završavaju tako što protivnik na početku zauzme sve cap pointe-a da moj tim i ne pokušava da ih osvoji nazad.

Naravno, niko sem jednog idiota .

Znam da je ljudski faktor nemoguće izbalansirati
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avioni, simulacija aviona, simulacija letenja, wwii

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Jet Thunder Ghost Simulacije vožnje 4 4.12.2008 11:39
Wizard case modding boban56 Modovi 18 12.9.2008 12:29
AMD's Thunder to Take Nvidia By Storm !!! ... i bidi fin Vesti 8 15.3.2008 20:43
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com