Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.6.2011, 21:58   #1
Boris Zegarac
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Lukicevo
Poruke: 161
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Boris Zegarac Slanje poruke preko Skypea korisniku Boris Zegarac
Određen forumom PayPal Withdraw

Interesuje me da li je neko probao ovo. Pitam jer sam na PayPal-u logicno registrovan da sam iz Bosne i Hercegovine posto koliko vidim Srbije jos nema tamo pored slepih obecanja, a karticu koju sam prijavio i sa kojom sam do sada dosta stvari placao preko PayPal-a bez problema je Banca Intesina Internet kartica. Da li mogu da preuzmem novac na karticu bez problema iako kartica nije registrovana u Bosni?

Hvala na odgovoru.
Boris Zegarac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2011, 22:26   #2
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: PayPal Withdraw

Mislim da ne. Kartica i za placanje ja mislim mora biti registrovana u zemilji na koju si prijavljen.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2011, 15:19   #3
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: PayPal Withdraw

I mene zanima nešto oko preuzimanja novca sa PayPal-a.

Da li je neko pravio PayPal "Donate" opciju na svom sajtu ili blogu? Da li je uspio napraviti? Ja na svom PayPal nalogu mogu kreirati Buy Now i još neke opcije za stavljanje na moj sajt, ali nemam među njima "Donate" opcije. Malo sam googlao o tome i našao ovo

Donation buttons are not available for all locations so if it is not there to choose from then you do not have that functionality. Also, that is the reason that your link is not working. Since you don't have the availability for a donate button, you are not able to use the donation flow which is the _donations after the cmd variable. If you change _donations to _xclick (buy now) then it works just fine. You need to switch to a Buy Now button to get it to work correctly.


Da li je neko od vas radio sa ovim?
Da li je koristio ovaj zaobilazni način da samo uzme sličicu "Donate" a da uzme kod za Buy Now?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
TFT preporuke Praetorian ŠDK - Grafika 1730 12.3.2019 11:55
PayPal podrzava Bosnu i Albaniju... SuperG Internet tehnologije 89 30.4.2011 17:10
TOSHIBA Satellite A300D-14P l_milos83 ŠDK - Prenosni računari 19 25.10.2008 17:04
Please help? HDD nedoumica! strahinja87NS ŠDK - Nosači podataka 1 14.9.2008 14:38
PayPal i Svet kompjutera, pomozite vuki_ns O SK-u uopšte 41 18.8.2007 13:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com