Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2006, 17:10   #1
Che_
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 157
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Mafia

Neka mi neko preporuci neku igru na fazonu mafie. Obrnuo sam je 3-4 puta u nedostatku slicnih. Posle mafie nista nije isto. Naravno igrao sam i GTA sve delove ali ne mogu da pridju mafiji
Che_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 1:11   #2
Gogiran
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Che_ kaže:
Neka mi neko preporuci neku igru na fazonu mafie. Obrnuo sam je 3-4 puta u nedostatku slicnih. Posle mafie nista nije isto. Naravno igrao sam i GTA sve delove ali ne mogu da pridju mafiji
Bas sam do malo pre igrao mafiu i dosta mi je bilo krvi za veceras,pa sam otisao malo do foruma,kad ono...
Igrica je stvarno interesantna ali nema "easy"moda..Bas je teska-otprilike 1-2nivoa dnevno.Ima dakle i pricu i voznju sa pucacinom koja trazi preciznog misa...
Na tu foru-dakle pucacina i voznja ti je i "breed" i "halo"samo sto u njima se likvidiraju vanzemaljci mesto ljudi,pa krv nije crvena nego ljubicasta ili plava...
Breed je fantasticna igrica sa samo jednim cd-om za instalaciju ali vozis i tenk i avion a pucas iz snajpera i bacaca raketa tzv genocida...
Gogiran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 2:10   #3
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: Mafia

Мислим стварно поредити HALO и Mafia-у

Човек је мислио на сличну игру, значи у најкраћим цртама вођење криминалца, а не једнаку по квалитету.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 3:43   #4
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Gogiran kaže:
Bas sam do malo pre igrao mafiu i dosta mi je bilo krvi za veceras,pa sam otisao malo do foruma,kad ono...
Igrica je stvarno interesantna ali nema "easy"moda..Bas je teska-otprilike 1-2nivoa dnevno.Ima dakle i pricu i voznju sa pucacinom koja trazi preciznog misa...
Na tu foru-dakle pucacina i voznja ti je i "breed" i "halo"samo sto u njima se likvidiraju vanzemaljci mesto ljudi,pa krv nije crvena nego ljubicasta ili plava...
Breed je fantasticna igrica sa samo jednim cd-om za instalaciju ali vozis i tenk i avion a pucas iz snajpera i bacaca raketa tzv genocida...
Breed je totalno upropascena igra nazalost, ali ne mozes da je poredis sa Mafiom EJ EJ EJ
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 14:33   #5
Lucifer_King®
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 143
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Kao da poredis Oblivion i Soldier of fortune 2
Lucifer_King® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 14:43   #6
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Talking Re: Mafia

hhaha pa nigde ni neces naci igru slicnu mafiji... MAFIJA JE JEDNA OSTALO JE PRASHINA....
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 15:43   #7
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
OSTALO JE PRASHINA
That's Right. Imas igru The Italian Job koja je dosta stara ali je u fazonu mafije doduse vise je ko Driver ali je u istim godinama kao mafija.
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 16:03   #8
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
hhaha pa nigde ni neces naci igru slicnu mafiji... MAFIJA JE JEDNA OSTALO JE PRASHINA....

Poslednja ispravka: Patton (2.3.2006 u 10:54)
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 18:09   #9
Vuckovic Veljko
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: Paradise city
Poruke: 240
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
hhaha pa nigde ni neces naci igru slicnu mafiji... MAFIJA JE JEDNA OSTALO JE PRASHINA....
Zar ne bi trebalo da je slican "Godfather"(i po kvalitetu)
Vuckovic Veljko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2006, 12:56   #10
reljaz
Novi član
 
Član od: 15.1.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Che_ kaže:
Neka mi neko preporuci neku igru na fazonu mafie. Obrnuo sam je 3-4 puta u nedostatku slicnih. Posle mafie nista nije isto. Naravno igrao sam i GTA sve delove ali ne mogu da pridju mafiji
Prijatelju, na tvoje pitanje ne postoji pozitivan odgovor.
Ono sto Mafiu cini jedinstvenom je atmosfera i prica, pa onda i gameplay i ostalo...
Igra ciji su uzori neki od najbojlih fimova Hollywoodske i Evropske kinematografije (kao i knjige po kojima su snimani) jednostavno ne poredi se ni sa jednom igrom, barem sto se tice price i atmosfere.
Ono sto tebi ostaje je da odigras Mafiu i 5. i 6. put (napravi pauzu od jedno 6 mjeseci) i da se divis tome sta su ludi Cesi "iskucali" i napisali ... a to i dalje impresionira bez obzira koliko puta si vec odigrao.
Radi tako sve dok mozda Illusion software ne objavi da izlazi Mafia 2... mada sumnjam jer neki od glavnih ljudi iz Mafie (npr. reziser i scenarista) su napustili ekipu i firmu...
Ali ko zna... mozda dobiju "an Offer They can't refuse"...
reljaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2006, 13:57   #11
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Mafia

To se nadam i ja
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2006, 1:08   #12
mitrovskiigi
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 294
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Mafia problem

Stigao sam do "nivoa", "mape" ili kako god hocete, koji se zove
You Lucky Bastard - The Harbor
Nalazim se na ulazu u luku. Tu pobijem brdo mafijasa, unutra ih pobijem jos toliko, pa jos toliko. E kad ih pobijem sve misija nije gotova. Info misije kaze da treba da ubijem Sergia Morella. Posle malo vise muke upadnem u jedan hangar preko krova i tamo je on i jos 5 njegovih gorila ali svi stoje rasirenih ruku i ne mrdaju. Koliko vidim ovde mora da se udje "legalno" na vrata kako bi oni postali "aktivni". Probao sam i rucnim granatama da raznesem vrata ali nista.

Molim za pomoc jer hocu da zavrsim Mafiju a oko ovog se majem vec dobrih 12 sati ako ne i vise.
mitrovskiigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2006, 1:17   #13
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Mafia problem

Davno se igram pa mi ne zameri ako nešto pogrešim.

Ako se ne varam Morello se zabio u hangar i ti trebaš da makneš (rasturiš) kočnice ili kako se to već zove za one male vagone u blizini da bi se vagon pokrenuo i razvalio vrata od hangara. Onda "samo" uletiš sa frazom "Go, go, go" i pobiješ sve unutra i kraj misije.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2006, 1:23   #14
mitrovskiigi
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 294
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia problem

Citat:
hacker_aca kaže:
Davno se igram pa mi ne zameri ako nešto pogrešim.

Ako se ne varam Morello se zabio u hangar i ti trebaš da makneš (rasturiš) kočnice ili kako se to već zove za one male vagone u blizini da bi se vagon pokrenuo i razvalio vrata od hangara. Onda "samo" uletiš sa frazom "Go, go, go" i pobiješ sve unutra i kraj misije.
Kako da ih razvalim? Cime?
mitrovskiigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2006, 1:27   #15
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Mafia problem

Citat:
mitrovskiigi kaže:
Kako da ih razvalim? Cime?
Samo pucaš u njih ili im priđeš i "Use" dugme.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2006, 1:59   #16
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Mafia problem

Citat:
hacker_aca kaže:
Samo pucaš u njih ili im priđeš i "Use" dugme.
Ovo drugo je u pitanju. Treba da izvučeš te držače ispod šina. A kad se samo setim koliko sam tu lutao dok nisam provalio foru. Nekako sam slutio da je trik u tim vagonima, ali sam mislio da ih treba pokrenuti lokomotivom ili tako nešto. Mislim, nema logike da ti vagoni krenu sami od sebe, nije bilo nikakvog nagiba, ako me razumete.

Poslednja ispravka: Jim Bravura (12.9.2006 u 15:12)
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 20:12   #17
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Caos ljudi,
Skoro mi je pod ruku pala ova EXTRA igra koju planiram odavno da pređem ali nikako vremena da se nađe... I sada sam se zaglavio na, kako sam iz ovih priči mogao da vidim, šestoj misiji. Vozim trku, onih čuvenih 5 krugova i nikako ne mogu da zadržim koncentraciju do kraja. Izbijem na prvo mesto na početku ali se obavezno slupam u onoj šumici - UŽAS!
Pokušavao sam da slupam onu dvojicu najbržih na početku pa da mirno odvozam do kraja ali nikako uvek se negde zakucam.
Da li mi neko može pomoći da pretrčim tu misiju pošto užasno želim da ubijam ganstere ali nikako da odvozam trku.
Hvala puno...
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 20:33   #18
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
IceNick kaže: Pregled poruke
I sada sam se zaglavio na, kako sam iz ovih priči mogao da vidim, šestoj misiji. Vozim trku, onih čuvenih 5 krugova i nikako ne mogu da zadržim koncentraciju do kraja. Izbijem na prvo mesto na početku ali se obavezno slupam u onoj šumici - UŽAS!
Pokušavao sam da slupam onu dvojicu najbržih na početku pa da mirno odvozam do kraja ali nikako uvek se negde zakucam.
Da li mi neko može pomoći da pretrčim tu misiju pošto užasno želim da ubijam ganstere ali nikako da odvozam trku.
Hvala puno...
Nemoj da pokusavas da slupas dvojicu na pocetku, dobro radis kad ih samo preteknes. Pazi, ta sumica je najtezi deo. Znaci, vozi samo polako. Imas brzi auto od protivnika, samo uspori pre krivine, i ne brini o tome da li ce da te preteknu. Be cool.

Ako bas ne mozes da predjes, uradi ovo:
On the race mission, after you go through the first checkpoint turn left down what looks like a shortcut. Keep going until another checkpoint message appears, and then press NUM0. This will put you in front of the finish line in first place, just repeat this until you win.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2007, 23:36   #19
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
IceNick kaže: Pregled poruke
Caos ljudi,
Skoro mi je pod ruku pala ova EXTRA igra koju planiram odavno da pređem ali nikako vremena da se nađe... I sada sam se zaglavio na, kako sam iz ovih priči mogao da vidim, šestoj misiji. Vozim trku, onih čuvenih 5 krugova i nikako ne mogu da zadržim koncentraciju do kraja. Izbijem na prvo mesto na početku ali se obavezno slupam u onoj šumici - UŽAS!
Pokušavao sam da slupam onu dvojicu najbržih na početku pa da mirno odvozam do kraja ali nikako uvek se negde zakucam.
Da li mi neko može pomoći da pretrčim tu misiju pošto užasno želim da ubijam ganstere ali nikako da odvozam trku.
Hvala puno...
Postoji patch sa oznakom 1.2 i kad ga instaliraš možeš da biraš nivo težine u toj trci, koja je, poprilično teška...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 20:09   #20
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Postoji patch sa oznakom 1.2 i kad ga instaliraš možeš da biraš nivo težine u toj trci, koja je, poprilično teška...
Našao sam neki patch ‚‚mafia_patch_1.2_eng‚‚ ali nisam primatio nikakve promene nakon instalacije. Možda sam nešto izgrešio nemam pojma...
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com