Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2007, 17:13   #1
barbara
Novi član
 
Član od: 21.9.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Nintendo Game Boy

Cini mi se da je to pravilan naziv .
A meni treba pomoc oko kupovine istog , posto ne mogu nikako da dobijem informaciju gde bih mogla da ga kupim , a veoma mi je hitno jer je u pitanju obecani klincu poklon za novu godinu !
Pa ako neko zna gde bih mogla da ga nabavim tj. kupim\(zbog zabrane reklamiranja firmi na ovom sajtu) nek mi sibne poruku na PM .
Usput nisam imala pojma da ga je tako tesko naci kod nas.
Hvala unapred

Pozz
barbara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 17:25   #2
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
barbara kaže: Pregled poruke
Cini mi se da je to pravilan naziv .
A meni treba pomoc oko kupovine istog , posto ne mogu nikako da dobijem informaciju gde bih mogla da ga kupim , a veoma mi je hitno jer je u pitanju obecani klincu poklon za novu godinu !
Pa ako neko zna gde bih mogla da ga nabavim tj. kupim\(zbog zabrane reklamiranja firmi na ovom sajtu) nek mi sibne poruku na PM .
Usput nisam imala pojma da ga je tako tesko naci kod nas.
Hvala unapred

Pozz
Jel si ti sigurna da hocesh Gameboy a ne Nintendo ds
Gameboy je mator,slika crno bela kod nas je teshko naci kertridze itd
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 11:40   #3
barbara
Novi član
 
Član od: 21.9.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Nintendo DS ili advanced

Klinci to zovu jednostavno Game Boy pa sam i ja usvojila taj naziv.

I dalje cekam da mi neko pomogne!!!!

Hvala

Pozz
barbara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 13:47   #4
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Nije tacni da je crno beli.
Imas crno beli , color(koji ja imam) i advance.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 16:43   #5
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Nije tacni da je crno beli.
Imas crno beli , color(koji ja imam) i advance.
Postoje
Nintendo Gameboy ( crno - belo )
Nintendo Gameboy Color ( u boji - tek nekoliko vidljivih )
Nintendo Gameboy Advance ( full color - prava mashina )
Nintendo DS ( Dual Screen ) ( full color,dupli monitor, - nova mashina )

Ti Barbara provali koju bi klinac igru hteo ali tachan naziv i mi cemo ti reci koja mashina je u pitanju
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 21:12   #6
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Ciljaj na DS.Mislim da ima vec za nekih 11000 dinara, a stvarno je odlicna.
Ima na You Tubu dosta in game klipova.Ja sam npr. mislio da je grafika uzasna, sto apsolutno nije tacno
Pogledaj i sama, odusevices se
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2017, 23:16   #7
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Game Boy Accessories - Angry Video Game Nerd


Dobra epizoda pogotovo kakve su sve dodatke pravili za Game Boy ajoj.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku code master na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (15.8.2017)
Stara 16.8.2017, 0:01   #8
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Game Boy Accessories - Angry Video Game Nerd


Dobra epizoda pogotovo kakve su sve dodatke pravili za Game Boy ajoj.
Iz nekih srećnih vremena kad je gaming imao šta novo i kreativno da ponudi i da kažemo wauuu vidi ovo, a ne samo jedno te isto Nintendo mi se iz tih vremena činio kao Apple, napravi nešto jako prosto što će svi da vole i vi ostali crknite da napravite najprsotije stvari kao backlight

Ali Gamboy kamera Kako vrhunski odrađen softver obzirom na mogućnsosti! impresioniran sam.

Gameboy pocker sonar! Za ribarenje!! Pa dajte sad to ne bi firma ni jedna ni pokušala da napravi.

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (16.8.2017 u 0:13)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2017, 1:57   #9
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Naprotiv, Nintendo danas je kao Apple, kupuje se samo zato što je fensi. Osim toga, pola ovih GB gadžeta su delo third-party kompanija sa Tajvana.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
C64freak (16.8.2017)
Stara 16.8.2017, 8:50   #10
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Naprotiv, Nintendo danas je kao Apple, kupuje se samo zato što je fensi.
Prvi put čujem da za Nintendo neko kaže da se kupuje zato što je fensi, Nintendo kao i uvek se kupuje prvenstveno zbog odličnih Nintendo igara,
i poslednjih par generacija zbog dobrog i drugačijeg koncepta u odnosu na konkurenciju.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
GraveDigger (22.8.2017), mvasic (16.8.2017), Shonkas (16.8.2017)
Stara 16.8.2017, 17:46   #11
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Nintendo ima dobre igre tu nema sta stim sto se malo malo pa ciganisu oko banalnih stvari i izmishljaju toplu vodu,bojim se da ne zavrse kao shitcrosoft
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2017, 18:25   #12
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Nintendo je uvek furao svoj fazon čak i ako su nekad banalne ili loše stvari u pitanju, ali ne vidim kakve to veze ima Microsoftom, totalno su drugačije kompanije sa drugačijm filozofijama,
Xbox je realno skoro pa nebitan za Microsoft, dok su za Nintendo konzole i igre ceo njihov biznis.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2017, 21:22   #13
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Eto npr jedni forsirali konekt koji je djubre i stvar koju niko nije hteo drugi sad forsiraju moronsku aplikaciju i 50000000000000000000 kablica sa hendheld Ako je u*srani n64 imao chat recimo integrisan u OS zasto switch nema??????? Sto da mu nece pojesti mnogo resursa????Ako hoce onda baci djubre u kantu.

Poredjenje sa shitcrosoftom je u smislu da sve probaju al nikako da zavrse i uvek drugi urade bolje od njih samih.

Ma da shitbox im je toliko nebitan i toliko im nije stalo do para da eto random i skroz onako su odpustili koliko ljudi zadnjih par godina?

Sad shitcrosoft ima olaksavajucu okolnost jer je zarazio desktop kao kuga\tifus i kolera sa svojim windowsom i tu se dobro drzi svugde drugde puca po savovima,telefoni?jer shitbox poceo na kraju da donosi profit il je i dalje u gubitku?Vidim svi koriste windows server

Dok je Nintendo u losijoj poziciji jer samo proizvodi konzole i odredjeni broj igara a u toj oblasti je daleko ispod oba konkurenta u hardwery i daleko ispod mnogo developera u segmentu samih igara.

Znas i sam da sam zamalo uzeo Switch (hvala bogu pa nisam) i kao idea je daleko ispred oba konkurenta ali brate koliko gluposti sa tom konzolom...
Zasto sa telefonom i tabletom mogu bez problema da igram online sa drustvom i koristim voice chat sa bilo kojim sluskama a na switcu ne mo gu?
Takodje i telefon i tablet povezem na TV i igram ako hocu na velikom ekranu 1 klik lol i sad mi Nintendo prodaje m*da za bubrege.

Sad neko pametan ce siguran sam da spomene igre i mrtvog super marija koji milionima godina skuplja pecurke (dokle vise rodjo) na sta cu samo da pustim listu AAA igara koje igram na telefonu i tabletu a nema ih na switcu i sta cemo onda lol
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2017, 23:42   #14
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Prvi put čujem da za Nintendo neko kaže da se kupuje zato što je fensi
Wii su mahom kupovali ljudi koji video igru u životu nisu videli, Nintendo je postao aksesoar a ne gejming konzola.

BTW

Beosoft reklama


Kod nas se pre te 1995/96 Gameboy nije ni mogao zvanično da kupi. Ja sam svoj dobio negde krajem 96-te od prijatelja gastarbajtera sa 5-6 kertdridza. Kad se setim balansiranja sa onim žutim ponovo punjivim IBG baterijama iz Gnjilana Nažalost, marnuli su mi ga za vreme bombardovanja

Poslednja ispravka: DeCoy (17.8.2017 u 0:02)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2017, 10:00   #15
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Eto npr jedni forsirali konekt koji je djubre i stvar koju niko nije hteo drugi sad forsiraju moronsku aplikaciju i 50000000000000000000 kablica sa hendheld Ako je u*srani n64 imao chat recimo integrisan u OS zasto switch nema??????? Sto da mu nece pojesti mnogo resursa????Ako hoce onda baci djubre u kantu.

Poredjenje sa shitcrosoftom je u smislu da sve probaju al nikako da zavrse i uvek drugi urade bolje od njih samih.

Ma da shitbox im je toliko nebitan i toliko im nije stalo do para da eto random i skroz onako su odpustili koliko ljudi zadnjih par godina?
Sad shitcrosoft ima olaksavajucu okolnost jer je zarazio desktop kao kuga\tifus i kolera sa svojim windowsom i tu se dobro drzi svugde drugde puca po savovima,telefoni?jer shitbox poceo na kraju da donosi profit il je i dalje u gubitku?Vidim svi koriste windows server

Dok je Nintendo u losijoj poziciji jer samo proizvodi konzole i odredjeni broj igara a u toj oblasti je daleko ispod oba konkurenta u hardwery i daleko ispod mnogo developera u segmentu samih igara.

Znas i sam da sam zamalo uzeo Switch (hvala bogu pa nisam) i kao idea je daleko ispred oba konkurenta ali brate koliko gluposti sa tom konzolom...
Zasto sa telefonom i tabletom mogu bez problema da igram online sa drustvom i koristim voice chat sa bilo kojim sluskama a na switcu ne mo gu?
Takodje i telefon i tablet povezem na TV i igram ako hocu na velikom ekranu 1 klik lol i sad mi Nintendo prodaje m*da za bubrege.

Sad neko pametan ce siguran sam da spomene igre i mrtvog super marija koji milionima godina skuplja pecurke (dokle vise rodjo) na sta cu samo da pustim listu AAA igara koje igram na telefonu i tabletu a nema ih na switcu i sta cemo onda lol
Kao što napisah, znaju da guraju neke banalne ili loše stvari, i taj chat za Switch je poslednji primer, bezveze, e sad da je to neki deal breaker za samu konzolu nije.
Kakav chat za N64, N64 ni net nije imao.

Jbg sad sve, Dual Screen koncept i touch screen koncept kod DS konzola su odlično odradili, Motion kontrole kod Wii-a su odlično odradili, deluje da su odlično odradili hybrid koncept sad sa Switchom, jedino su što su skoro fejlovali sa Wii U-om.

Xbox jeste skoro pa nebitan za MS, sad je baš skoro izašao neki izveštaj da Xbox divizija u stvari nikad nije bila profitabilna za MS.

Nintendo je u poređenju sa MS i Sony only gaming kompanija, to je ogromna razlika, a Nintendo proizvodi ogroman broj igara a ne određen, u svakom slučaju više nego Sony i MS.
U kom smislu su u hardveru ispod obe kompanije, u smislu da prave slabiji hardver!? To je realno sasvim ne bitno ako nudiš drugačiji koncept i iskustvo, Wii je bio najslabija konzola pa se prodao više nego PS3/Xbox360, sad će Switch najverovatnije da se proda bolje nego XB1 na kraju, da ne spominjem da se DS prodao mnogo bolje nego jači PSP ili 3DS nego Vita.
U kom smislu je mnogo ispod developera u segmentu samih igara, u smislu da ne prave igre sa realnom grafikom!?
Kapiraš da Nintendo i dalje pravi jedne od najboljih igara u celoj industriji, pogledaj samo Zelda BotW koju je gomila recenzenata nazvalo jednom najboljih igara ikada (ima oko 50 maksimalnih ocena), i obrati pažnju kako će proći Mario Odyssey u oktobru.

Jedina glupost je taj chat, sve ostalo je odlično odrađeno. Ako ti je baš online chat toliko bitan za igranje Nintendo igara online, onda stvarno ne treba da ga uzimaš.

Eh sad "mrtvi super Mario", šta ćemo sa "mrtvim" Final Fantasy, Tomb Raider, Resident Evil, Fifa, NBA, Need For Speed, CoD, Tekken, Street Fighter...nemojmo se praviti da je Mario jedini, a ako već pričamo o ovom Mario što izlazi u oktobru, 3D Mario igre dosta različite jedna od druge, mnogo različitije od nekih igara koje sam spomenuo.
Ne kapiram tvoju poentu oko igara, Switch kupuju ljudi koji žele da igraju odlične Nintendo igre, neke ekskluzive ili neke multiplatform igre u full handheld modu, ako te ništa od toga ne interesuje ti nemaš nikakvog razloga kupuješ Switch.



Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Wii su mahom kupovali ljudi koji video igru u životu nisu videli, Nintendo je postao aksesoar a ne gejming konzola.
Wii je bila prilično bitna konzola za gaming industriju zato što je dovela ogroman broj novih ljudi gaming-u, nakon Wii neki ljudi su prešli na mobilne platforme ali je dosta njih prešlo na PS3/Xbox360 a kasnije i na PS4.
Sony je imao izveštaj na početku koliki je procenat bivših Wii vlasnika prešlo na PS4, i bio je u pitanju dobar procenat.
Čak je i skoro Sony izjavio da je mnogo bitno za industriju da je Nintendo uspešan i da im je mnogo drago što Switch deluje kao veliki uspeh, zato što Nintendo uvek dovodi mnogo novih korisnik u gaming industriju koji će kasnije možda uzeti i Sony konzolu.

Poslednja ispravka: vetar. (17.8.2017 u 10:14)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2017, 21:16   #16
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

@Vetar

Imali su i Famicom i N64 modeme doduse to je sve bilo dial_up,kad kazem da su slabiji u hardware_u mislim na prodaju naravno
Ovo sto si naveo listu igara pored Marija tu se se u potpunosti slazem ali na primer PS4 na svaki mrtvi api ti da lupam 50 novih dok kod nintenda sta smo dobili muzenje kravice igre kaubojaca idt lol u godini 2017...ajde da je neki indie developer napravio za*banciju pa ok al nintendo da mi proda takvu igru po AAA ceni!

Moja poenta oko igara sto kazes nije da se bude rob brenda vec ako je konzola u pitanju mora da ima ono sto je trenutno aktuelno jer ako nema koja joj je svrha postojanja,ljudi nece kupiti PS4 samo zbog FF vec zbog 500.00000.1 igre koje ce izaci, naravno nisam uzeo switch jer je fejlovao da isporuci i umesto toga uzeo sam Android tablet koji je pride 4 puta jeftiniji od switcha i mogu da igram i strategiju i FPS i MOBA i avanturu i shmups i side scroller etc

Uglavnom da je Nintendo pametan ko sto nije trebao je da ljuljne zelembace develeperima da rade igre (rizik je da) ali iskreno mislim da bi se us*ali od prodaje mislim da bi prodali i vise od PS4 i shitbox zajedno kad bi ljudi imali ,MOBU,FPS
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2017, 1:35   #17
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Jao Beosoft!

Ma pustite hardver. Po meni je to kao da kazete u fudbalu je losiji hardver od hokeja...

Ne znam, ma koliko mi PSP recimo drag bio, ako izuzmem maksimalno 5 igara, od koje su neke zaista imale uber uber brutalnu grafiku da se cudim kako su to proizvodjaci iscendili iz slabasnog hardvera (kontam da bi poslednjih par iPhonova s takvom optimizacijom Withcer 3 pokrenuli...), uglavnom mi je bio - dosadan. Po sto puta vidjeno i smor...

Ne znam, nikad nisam imao Nintendo konzolu, ali sam igrao jako punk kod prijatelja, i Game Boy svojevremeno, i Wii i svaki put sam odusevljen bio...

Sad sam u prilici da uzmem i Switch i DS ali imam osjecaj da ce mi prasina biti preko, pa i ne pokusavam. Da l sam dosao u ove gamerske narkomanske vode, dok ne budem 150 sati u igri ko da ne postoji
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2017, 9:22   #18
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
@Vetar

Imali su i Famicom i N64 modeme doduse to je sve bilo dial_up,kad kazem da su slabiji u hardware_u mislim na prodaju naravno
Ovo sto si naveo listu igara pored Marija tu se se u potpunosti slazem ali na primer PS4 na svaki mrtvi api ti da lupam 50 novih dok kod nintenda sta smo dobili muzenje kravice igre kaubojaca idt lol u godini 2017...ajde da je neki indie developer napravio za*banciju pa ok al nintendo da mi proda takvu igru po AAA ceni!

Moja poenta oko igara sto kazes nije da se bude rob brenda vec ako je konzola u pitanju mora da ima ono sto je trenutno aktuelno jer ako nema koja joj je svrha postojanja,ljudi nece kupiti PS4 samo zbog FF vec zbog 500.00000.1 igre koje ce izaci, naravno nisam uzeo switch jer je fejlovao da isporuci i umesto toga uzeo sam Android tablet koji je pride 4 puta jeftiniji od switcha i mogu da igram i strategiju i FPS i MOBA i avanturu i shmups i side scroller etc

Uglavnom da je Nintendo pametan ko sto nije trebao je da ljuljne zelembace develeperima da rade igre (rizik je da) ali iskreno mislim da bi se us*ali od prodaje mislim da bi prodali i vise od PS4 i shitbox zajedno kad bi ljudi imali ,MOBU,FPS
N64 zvanično nikad nije imao modem, da ne spominjem Famicom.
Što se prodaje hardvera tiče, Wii se bolje prodao nego Xbox360/PS3, 3DS bolje nego Vita, DS bolje nego PSP, jedine dve Nintendo konzole koje su fejlovale i koje su se najlošije prodale su Wii U i GC, Switch će skoro sigurno proći XB1 što se prodaje tiče. A prodaju igara ne bi ni da spominjem, pogledaj samo samo kako se prodaju trenutno Zelda BotW i MK8D, inače svaka Nintendo Switch igara se već prodala u više od 1m primeraka.
Jeste, baš Sony izbaci na jedan "mrtvi API" 50 novih.
1, 2 Switch je party igra (inače nema AAA cenu), takve igre je Nintendo uvek imao i niko te naravno ne tera da kupiš tu igru.
Inače čudno da si samo tu igru spomenuo a totalno ignorišeš recimo ARMS.

Opet nisi jasan, dok sam ja bio veoma jasan, opet, Switch kupuju ljudi koji žele da igraju odlične Nintendo igre, neke ekskluzive ili neke multiplatform igre u full handheld modu, ako te ništa od toga ne interesuje ti nemaš nikakvog razloga kupuješ Switch. Jednostavno ne kapiram zašto su uopšte ti planirao da uzmeš Switch ako te ništa od toga ne interesuje. Switch nikako nije fejlovao da isporuči nego naprotiv, do sada je veoma jak sa onim što je isporučio, i isporučio je više nego što se očekivalo do sada. Opet, jedina stvar u kojoj je Switch fejlovao je taj online chat.
Switch je veoma drugačiji u odnosu na PS4 ili čak na tablet (da ne spominjem da je igranje na tabletu ili telefonu totalno drugačije iskustvo u odnosu igranja na konzoli), svako uzima ono što mu odgovara.

Switch se i ovako fenomenalno prodaje bez da Nintendo gura zelembaće (a to je veliki rizik u svakom slučaju, ako jednom gurne zelembaće svaki devolper bi uvek očekivao zelembaće od Nintenda) i sve ukazuje da će biti veliki uspeh, a više 3rd party igara će biti kako vreme prolazi i Switch nastavlja odlično da se prodaje i instal base raste.

Poslednja ispravka: vetar. (20.8.2017 u 9:36)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2017, 3:25   #19
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Fejlovo je da isporuci igre covece to je konzola za igranje gde su pucacine,gde su strategije,gde su mobe,gde su mmo,gde su rpg,gde su smups,gde su avanture pusti me vise super marija lol

3-2 switch od 50 dolara nije AAA cena? Ti bajo ako ces da placas toliko da muzes kravice ko dete od 2 godine placaj lol mi ce mo da kupimo COD za 30 na PS4 a za kusur idemo na pice
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2017, 7:54   #20
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Fejlovo je da isporuci igre covece to je konzola za igranje gde su pucacine,gde su strategije,gde su mobe,gde su mmo,gde su rpg,gde su smups,gde su avanture pusti me vise super marija lol

3-2 switch od 50 dolara nije AAA cena? Ti bajo ako ces da placas toliko da muzes kravice ko dete od 2 godine placaj lol mi ce mo da kupimo COD za 30 na PS4 a za kusur idemo na pice
Pa to je poenta, nije fejlovao, i ja ne kapiram šta si ti tačno očekivao!? Konzola je manje od 6 meseci na tržištu a Nintendo konzola već od GameCube-a tradicionalno ima mnogo slabiju 3rd party podršku nego konkurencija,
Switch je za sada dobio ono što očekivalo čak i malo više od onoga što se očekivalo, što se tiče Nintendo igara Switch će imati veoma jaku 2017. godinu, tačnije jednu od najačih prvu godinu ikada za neku Nintendo konzolu.
Switch trentutno ima Zelda BotW, Mario Kart Deluxe 8, ARMS, Splatoon 2, Fast RMX, Snipperclips, 1,2 Switch, Sonic Mania, Minecraft, I Am Setsuna, Super Bomberman R, Lego City Undercover, NBA Playgrounds...gomilu Indie igara,
a do kraja godine sigurno stižu Mario + Rabbids, Pokkén Tournament DX, Fifa 18, NBA 2K18, Skyrim, Rocket League, Fire Emblem Warriors, Lego Worlds, Lego Marvel Super Heroes 2, Resident Evil Revelations, Super Mario Odyssey, Xenoblade Chronicles 2, opet gomilu Indie igara, a lako može biti još najavljenih igara.
Da je Switch fejlovao sa igrama ne bi imao ovako jaku prodaju i potražnju do sada, a sezona praznika i Mario Odyssey tek treba da stignu.

Opet, Switch kupuju ljudi koji žele da igraju odlične Nintendo igre, neke ekskluzive ili neke multiplatform igre u full handheld modu, i to je upravo ono što Switch ima ove godine, ako te ništa od toga ne interesuje ti nemaš nikakvog razloga da kupuješ Switch. Jednostavno ne kapiram zašto su uopšte ti planirao da uzmeš Switch ako te ništa od toga ne interesuje.

AAA cena je $60 ne $50, taj CoD što si spomenuo u prodavnici košta $60 kad izađe ne $30.
To koliko bi neko i za šta para dao je sasvim ne bitno za ovu priču, pogotovo što se taj 1, 2 Switch od $50 se već prodao u preko 1.2m primeraka.
A ovo "da muzes kravice ko dete od 2 godine placaj lol mi ce mo da kupimo COD za 30 za PS4" zvuči tako klinački da nisi svestan, 1,2 Switch je party igra i takve igre uglavnom igraju cele porodice,
dok su najveća publika za CoD igre u stvari klinci pubertetlije.

Poslednja ispravka: vetar. (22.8.2017 u 8:06)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji je to Nintendo PeTkO Konzole 6 8.8.2007 14:06
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41
Create Your Own Xbox 360 Games voodoo_ Programiranje 5 1.9.2006 18:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com