Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.2.2020, 17:42   #11
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: Playstation 5

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
I na samom youtube klipu pise da je u pitanju u sustini slicice/slajdovi, i da je masini bilo potrebno cuku vremena da pre-renderuje jedan slajd. Totalno van konteksta real-time ray-tracinga
A gde sam ja to rekao da Amiga moze da izvuce real time RT ?
Samo sam pomenuo da je Ray Tracing kao takav vec radjen na Amigi. U to vreme domaci kompjuteri (PC/Amiga/Atari ST/Archimedes...) su bili spori za ovaj posao sto ne znaci da nisu postojali algoritmi za real time RT.
Secam se da smo tada citali o super kompjuterima (kao recimo Krej) koji su to mogli i tada da izvedu. Obicno takve mashine su se koristile u filmskoj industriji.
Ja sam samo hteo da kazem ovde kako je Amiga bila ispred svog vremena, ali eto nasao se neki lik (@doctor) da me nekulturno uvredi napadajuci mene, a ne moje stavove/argumente - to se obicno u civiliziranom svetu zove trolovanje.
Forum je mesto gde se debatira o misljenjima/argumentima ucesnika, a ne mesto gde se daju licne kvalifikacije u stilu "Pojma nemas".
Ali iebiga, ovo je Balkan i uvek ce se naci neko kao pomenutog Doktora, koji sebe pretstavlja kao clanom intelektualnog kluba - O iebem li te intelegencijo ako su ti clanovi (ili kao sto kaze @doctor za sebe - Elita !) takvi
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PlayStation 4 Pro Emix Konzole 399 17.11.2022 21:20
PlayStation Now stize na PC dex3108 O igrama uopšte 95 7.4.2020 18:03
Kako igrati Sony PlayStation 1 na kompjuteru [tutorial] dr. Christian Troy Stare igre 0 20.11.2016 9:00
Sony PlayStation 4 Љуша Konzole 2 25.2.2012 11:30
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com