Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2014, 21:39   #7561
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zidan grobar kaže: Pregled poruke
Ne mozes 1 minut da odvojis i da pogledas na IMDBu o cemu se ukratko radi u filmu
Radi se o tome da neki nemaju ni tih 10 sekundi !!!

A ako cemo posteno , sta tebe i tebi slicnim sprecava da napomenete u ovoj temi/na ovom forumu ?
Da li smatras da u ovoj temi svi filmofili/ljubitelji filma imaju ispod trideset godina(horny i bezobzirni) ili sta vec ?!

....nakon kraceg vremena uvidjam da je Iris dotakla sustinu...te hvala 4 !!!

....

U vezi ovog vaseg gramatickog dijaloga, ideja ako moze:
Poslije svake druge ili trece recenice "enter" i eto preglednosti.
Zemljak Naughty Ham ako moze zbog mene ovako?!
Sto se tocki i zareza tice, sibaj po svome...samo malo krace.

Bese jedna osoba koje vise nema, a koja je samoiniciativno prilazila ovakvom problemu...
...pitam se "Notty" da li bi mu bio dovoljno zanimljiv da ti da sansu u drugo ja ?!

Poslednja ispravka: Mac4LiF (2.4.2014 u 22:33) Razlog: Za post ispod: zaboravio si staviti tacku poslije smajlija !
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 21:54   #7562
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Одг: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Tovje poruke. It se ljutis, it neces da prestanes to da radis, umesto da uvazis kritiku i pises ko normalan svet na forumu (niko sa 100+ poruka ovde ne pise znake interpukcije spojene sa recima posle njih). Nego teras mak na konac.

U krajnoj liniji, sta god pises je tu za druge koristinke, i valjda je ideja ono sto napises da bide citljivo ostalima. Uvazavanje drugih citalaca foruma.

Toliko od mene, necu vise do trujem off topic-om ovu temu. Kraj, i izvinjenje moderatorima bar sa moje strane...
E kad bi ja sad gramaticki ispravljao ovaj post
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 22:43   #7563
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ovo može da ide do prekosutra.

@NOTTINGHAM

Potrudi se da pišeš malo razgovetnije kako bi i drugi mogli da rastumače šta si hteo da kažeš. Ništa više od toga. Svi se toga pridržavaju. Ako nastaviš da teraš inat iz ko zna kog razloga, poruke će početi da ti nestaju. Nije ovo nikakva pretnja ili bilo šta slično, nema potrebe za tolikom osetljivošću, samo ti kažem kako forum funkcioniše.

Sad, nazad na temu.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2014, 15:03   #7564
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Puno dobrih preporuka u prethodnih desetak strana!
Izdvojio bih par filmova koji su mi se narocito dopali, i narocito cu obratiti paznju na utisak koji su na mene ostavili ti filmovi. Iz tog razloga - ovako malo neobicna forma ove "stranice u dnevniku gledanja filmova": Najpre Stand By Me - film koji sam na TV-u gledao kao klinac, i svakako jedan od krivaca za moju ljubav prema filmovima. Pre njega sam uglavno gledao crtane filmove, citao bajkovite price i slusao muziku na engleskom koju nisam razumeo - u sustini, svaka umetnost sa kojom sam se sretao je bila isuvise apstraktna da bi se identifikovao sa likom i ispricanim pricama. I ovaj film je bio jedna od prvih stvari koje je moj um mogao da svari. Ali sada kada sam ga opet pogledao, osim toplog osecaja nostalgije i prostog uzivanja u dobrom filmu, naveo me je na jos neka razmisljanja. Ali tek nakon sto sam sutradan odgledao The Consequences of Love, film o coveku koji zivi zivot bez ljubavi, ako je to uopste zivot - izmedju ostalog jedno od pitanja koje postavlja film.
Spoiler za Odgovor, koji je meni film dao:
To i nije zivot, to je limbo i grozno je i jednolicno i zivot je zapravo borba protiv toga i cak iako je smrt konacan ishod, pobeda u toj borbi je zapravo voleti, i osecati i to daje zivotu smisao i to je spas bezobzira na cenu. Glavni lik na kraju umire i time okoncava svoju borbu i u njoj je pobedio. Umire zbog ljubavi, tj. zbog vere da mu je ljubav neuzvracena, ali ne samo zbog ljubavi vec i radi ljubavi time sto novac ostavlja onom drugom ljubavnom paru. I na kraju je pomirljiv sa svojom smrtnoscu jer zna da je ziveo, da je imao prijatelja.
U sustini, kao i Stand By Me, film nam porucuje da prijateljstva zivotu daju smisao i vrednost. The Grand Beauty je delo istog autora kao i prethodni - Paola Sorentina. Svakako najbolji film iz 2013. koji sam pogledao. Sustina koju mislim da je reziser hteo da prenese je ista kao i u prethodnom filmu. Bezobzira da li godine provedite u bezosecajnoj kolotecini ili u hedonizmu, vi ste u limbu i to nije zivot. Potraga za "velikom lepotom" je zapravo ta borba i potraga za uzvisenim osecanjima i ona su ta koja zivotu daju smisao. Zanimljivo je sto se u oba filma, reziser bavi ovim pitanjima kroz price o relativno starim ljudima - valjda s godinama takva pitanja postaju aktuelnija, sto ste blizi smrti. Ali oba filma nama mladima daju sansu da vec sada shvatimo sustinu, i sa tim znanjem omoguce nam da se vec sada ostvarimo, usmerimo i da kad nam kucne cas, mozemo biti zadovoljni jer smo zaista ziveli.
Spoiler za Opis jedne scene:
U filmu se pojavljuje jedna starica. Ziva svetica. Simbol preuzvisenosti i ostvarenog ljudskog bica kome treba da stremimo. Na pitanje kako je ona uspela da postigne to sto jeste ona kaze (otprilike, ne mogu da citiram od reci do reci) "Svakog dana jedem 40 grama korenja (nekog bilja). Zato sto su koreni bitni". Genijalno!




Nadam se da forma moga pisanja nece otvoriti novu diskusiju o tome kako treba koristiti ovaj forum. Moderatori, ako procenite da ona nije prikladna - reagujte, necu vam zameriti. Ja sam samo pozeleo da podelim neka razmisljanja, ali zadovoljicu se i samo sa preporukama dobrih filmova ostalih clanova foruma.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Ice-Man na korisnoj poruci:
bokela (4.4.2014), NOTTINGHAM (4.4.2014), pentraksil (3.4.2014), Rockstar (3.4.2014), SchizoidMan (3.4.2014), Skenderevo (3.4.2014)
Stara 3.4.2014, 21:22   #7565
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Catch Me If You Can

Sta reci...savrsen film. Da je trajao jos 1 sat, ne bih osetio. Odusevljen sam svakim detaljom. Cudi me doduse kako ga ranije ne odgledah, no nema veze. Podrazumeva se da ovaj film ne smete propustiti.
Ocena 10/10.

Blue Jasmine

Mislio sam da ce biti 1 od najgorih (pojma nemam zasto), a ispao je jedan od najnajboljih. Sve je na svom mestu, a Kejtina gluma je zaista odlicna. Velika preporuka.
Ocena 8/10.

The Secret Life of Walter Mitty

Glavni glumac me nervira, brojne scene gde se samo cuti me takodje nerviraju i jos par stvari, ALI ovaj film uopste nije los. Prijatno sam iznenadjen nacinom na koji je sve to skockano tako da ga mogu preporuciti.
Ocena 7/10.

Mongol: The Rise of Genghis Khan

Film govori o odrastanju Dzingis kana, sve do kraja filma, kada bi trebalo da pocne ono sto je, nama zaljubljenicima u istorijske filmove, najzanimljivije. Ovaj film me je pozitivno iznenadio u smislu lepe price, mesanih scena, sklopa raznih vrsta emocija (porodica, ljubav, moc), atmosfere, sve je to lepo smesteno u 2 sata i posebno mi se svidja sto mi se mozak odmorio od spec. efekata. Izuzetno dobar pocetak (nadajmo se) uspesne trilogije, tako da u naredna 2 filma ocekujem daleko slozeniju i bolju sadrzinu.
Ocena 7/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
SchizoidMan (4.4.2014)
Stara 4.4.2014, 1:39   #7566
Alterego
Novi član
 
Član od: 11.11.2013.
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Inside Llewyn Davis (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2042568/?ref_=hm_rec_tti


Priča prati kratak deo života mladog folk pevača, koji pored gitare nema baš još što šta. U sred Njujorške zime i besparice pokušava da se probije za svoje mesto pod suncem solo pevača nakon što je tragično izgubio prijatelja i partnera u duetu.

Generalno ovakav tip filmova zaista volim, dobra gluma, dijalozi, likovi solidni, sve je jako dobro snimljeno i ukomponovano. Ima malo crnog humora, ali potpuno opušten i bez ikakve tenzije filmčić i dobar mjuzikl. Prijatno me iznenadio i Justin Timberlake, sećam se moje prve reakcije kad sam prvi put video da glumi u 'In Time', bio sam skroz wtf, ali je zaista dobar.

Sve ovo prethodno navedeno, svaka čast i jedan big like (no facebook like, fuc' yeah), ali suštinski meni je film zaista bio dosadan. Jednostavno fali zanimljivost priči kako bi užitak bio kompletan i zbog toga mislim da je IMDB ocena previsoka. U svakom slučaju voleo bih da pogledate pa prosudite sami..
Alterego je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2014, 7:36   #7567
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Ice-Man
Леп пост. (:
За "Последице љубави" се у потпуности слажем, а о "Великој лепоти" би већ могли нашироко причати.

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Mislio sam da ce biti 1 od najgorih (pojma nemam zasto), a ispao je jedan od najnajboljih.
Као изопачени "Менхетн" - са припростим, простодушним људима, који су чешће срећнији од "интелектуалаца", "уметника"... Генијалан је.
Хвала за "Монгола".



Institute Benjamenta, or This Dream People Call Human Life
http://www.imdb.com/title/tt0113429/
Упоређују га са раним радовима Линча, пре свега мислећи на "Eraserhead". Визуелно филмови су свакако слични - црно бели, док су неке сцене очигледан омаж Линчу. Сличност се наставља и кроз атмосферу сна-ноћне море, но ипак, тамо где је Линч био хладан, индустријалан и страшан, овај филм је више бајковита ноћна мора.
А, свакако, оба филма су препуна симбола и гађају сличну публику, с тим да је "Институт" чак и претенциознији, а свакако и озбиљнији од помало клиначког дебија славног режисера.

Јакоб је младић који долази у школу за кућне слуге, батлере и с почетка се не уклапа најбоље. Већ је ту јасно да је у питању ефектна алегорија, но даље ће, постављајући заиста ефектна питања, прилично појаснити поенту филма, која и није тако дубоко закопана, како се испрва чини (иако свакако има сцена чија је симболика, макар за мене, изгубљена).
Заиста, поједини цитати и реплике "погоде", баце на размишљање.

Филм у суштини испитује целокупан живот - стварност, системе вредности, сексуалност, концепте покорности, скромности, слободе... и тор ади перфектно, у визуелно предивној форми.
Но, можда је то само једна од више могућих интерпретација.

Дакле, више пута помињани Линч, неми филмови, Кафка...
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2014, 13:50   #7568
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jos par reci o filmu
Inside Llewyn Davis (2013)



Kada se pomenu braca Coen, iako sam odgledao sve njihove filmove, ipak odmah pomislim na Fargo i Barton Fink, a od sada tim filmovima pridruzice se i Inside Llewyn Davis, toliko razlicit u odnosu na sve sto su braca ranije snimila.
Kao sto po ne znam koji put preslusvam Dylana sa pocetka karijere, ranije sa ploca a sada CD-a, tako cu se i ovom filmu vracati.

Kao dopuna, za bolje razumevanje filma koji obuhvata samo nekoliko dana iz zivota Llewyna Devisa koji je inspirisan likom folk-rock pevaca Davea Van Ronka, i cele scene sa pocetka sezdesetih u New Yorku, dobro je procitati autobiografiju Boba Dylana koja u prvih nekoliko poglavlja govori bas o tom periodu. U flimu se na kratko, onako usput sasvim nenametljivo, odaje pocast Dylanu, koga u jednom kadru vidimo kako peva u klubu.
Bob Dylan: Chronicless (Volume One) Simon & Schuster, New York 2004.
Bob Dilan: Hronike (Prvi deo) Geopoetika, 2005. Prevod Dejan D. Markovic

Zanimljiv clanak:
The People Who Inspired Inside Llewyn Davis

Poslednja ispravka: vlad (4.4.2014 u 14:33)
vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vlad na korisnoj poruci:
Miki1987 (4.4.2014)
Stara 6.4.2014, 11:18   #7569
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dallas Buyers Club (2013), http://www.imdb.com/title/tt0790636/



In 1985 Dallas, electrician and hustler Ron Woodroof works around the system to help AIDS patients get the medication they need after he is himself diagnosed with the disease.

Hm... Dobar film, izvanredna gluma - Mekonahi i Leto razbili! Ali, meni je ovo ipak jednostavno gadan film
Spoiler za .:
film koji govori o klasičnom "low life-u": narkomanija, alkoholizam, prostitucija... sve u svemu - odvartno, iako je, ponavljam, vrlo dobar film sa izvanrednom glumom.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2014, 12:24   #7570
Test Drive
Novi član
 
Član od: 1.4.2014.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

12 Years a Slave(2013)
...Film tezak za gledanje zbog sirovih scena brutalnosti i nasilja..
..ali kao zvanici za naj,naj u 2013-oj dok je moje misljenje da ga netreba gledati!
Test Drive je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2014, 21:27   #7571
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mr. Nobody

Neki će ga voleti, neki će mrzeti, sasvim u skladu sa pričom Predug i prespor, ali verovatno je to i poenta. Definitivno nije za 'uz kokice'
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2014, 22:38   #7572
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo i ja odgledah Snowpiercer.

Veoma mi se svideo. Dugo nisam gledao nešto slično. Preporuka uz određene rezervacije (videti ispod).

Ali upozorenje za one koji ga nisu gledali.

Ovo nije SciFi.
Ovo je nadrealna i nasilna priča o ljudskom drustvu, obmotana u SF ruho.

Bilo kaki argumenti tipa "ovo nije naučno moguće" i slično maše poentu, tj. šta je autor hteo da (po)kaže. To bi bilo isto kao da neko prigovara "Životinjsoj farmi" da nije realna jer ima životinje u ulogama ljudi. Ili Kafkinom "Procesu" da je cela radnja apsurdna.

Poslednja ispravka: player1 (6.4.2014 u 23:32)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2014, 23:24   #7573
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Svima kojima se svideo Snowpiercer, preporučio bih da pogledaju i Repo! The Genetic Opera (2008), http://www.imdb.com/title/tt0963194/

ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2014, 7:51   #7574
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

kul je Repo! jako, ali nema tu nekih dodirnih tačaka...
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2014, 12:50   #7575
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Social Network (2010)



Nenadano sam pogledao ovaj film jer nisam imao nikakvu želju da gledam bilo šta vezano za facebook. Međutim, film je stvarno ok i deluje prilično neutralan po pitanju ko je za šta zaslužan, šta je čija ideja... Režija je dobra, muzika takođe, gluma je ok... Lično nisam znao mnogo o nastanku facebooka pa mogu reći da je i priča prilično zanimljiva. Sve u svemu, ok zabava - jedna mršavija 7-ica i preporuka.

Dallas Buyers Club (2013)



Fina drama, dobra gluma i par zanimljivih detalja vezano za celu tu stvar. Tema je ozbiljna i teška. Zaista ok film ali malo previše izvikan pa sam očekivao više. Tu je negde oko 7-ice, 8-ice. Preporuka.

Poslednja ispravka: Aibo (7.4.2014 u 13:17) Razlog: poster
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2014, 13:02   #7576
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da li je film dovoljno jak da drzi bez obzira na tematiku? (tipa, ne podnosim berzu - a Vuk sa Vol strita je bio odlican, neko ne prati trkanje - a Rush mu (joj) je super film). Meni Social Network stoji na hdd-u otkad je izasao, ali zelja da ga gledam ne postoji zbog teme filma.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2014, 13:04   #7577
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Rekao bih da jeste. Ni ja nisam imao želju da ga gledam, facebook jedva da koristim, a film mi je opet sasvim lepo držao pažnju.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Rainman (7.4.2014)
Stara 7.4.2014, 13:34   #7578
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Devil (2010)

Film me ostavio prilično ravnodušnim, zaplet ima dobrih elemenata, nekad je jako predvidiv, a neke stvari u filmu teraju na kolutanje očima
Spoiler za npr:
Religiozni hispano lik iz obezbeđenja i njegova pričica o Đavolu

Opšti osećaj - plitko i na momente ne baš zanimljivo. Može da posluži za ubijanje vremena, ako nemate ništa bolje pri ruci.

The Signal (2007)

Jako morbidan film sa mnogo nasilja, totalno uvrnuto. Film je sastavljen iz 3 dela u kojim je tok priče prikazan iz različitih uglova. Drugi deo ima elemenata komedije, što ceo film čini još neobičnijim. Neuobičajen i zanimljiv film (dobro, kako kome), vredi pogledati. Inače, na ovaj film sam slučajno naleteo, jer sam želeo da downl..khm... kupim film sa istim imenom ali iz 2014.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2014, 21:50   #7579
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Topla preporuka za The Secret Life of Walter Mitty ( http://www.imdb.com/title/tt0359950/ ).

" Trailer "


Eto, i to se desilo - Ben Stiller u odlicnom ( makar meni ) filmu. Steta sto nema vise ovakvih uloga, vec uglavnom glumi u " glupim " komedijama.

Vizuelno film je fantasticno odradjen, pun prelepih kadrova. Soundtrack je odmah posle filma stavljen na download .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2014, 0:35   #7580
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Radi se o tome da neki nemaju ni tih 10 sekundi !!!

A ako cemo posteno , sta tebe i tebi slicnim sprecava da napomenete u ovoj temi/na ovom forumu ?
Da li smatras da u ovoj temi svi filmofili/ljubitelji filma imaju ispod trideset godina(horny i bezobzirni) ili sta vec ?!

....nakon kraceg vremena uvidjam da je Iris dotakla sustinu...te hvala 4 !!!
Pa on i njemu slični su recimo "dotakli" da film nije za nedorasli auditorijum te ako ćemo pošteno, šta je vrla moderatorka dotakla? Gledajte malo prethodne postove ili ni za to nemate kad!?(osim ako nije brisano, što je definitivni "specijalitet" podforuma) I izem vam rezon da nemate 10s da pogledate na imdb-ju čega ima u filmu pre nego što na projekciju povedete decu, a imate 3 sata vremena da ga gledate??? Čudan raskorak, upstairs...

Da pomenem 13Sins. Jeste da sam gledao filmova u kojima bogata američanska vlastela na različite načine muči, kinji i ucenjuje na neki način sopstvene vrle(tj. švorcerske) sunarodnike ali iz nekog razloga mi ovaj horor nije bio previše dosadan i u mentalnom raskoraku.pa brišite... i nije za dečurliju!
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com