Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.9.2008, 23:03   #1441
Dolovic
Banned
 
Član od: 29.8.2008.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Nemoguće da pstoje takvi idioti koji ne mogu dobiti 5:1. Osim toga ne možeš biti na 3. strane odjednom.
Dolovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2008, 2:36   #1442
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
pff pa i protivnik ima finte ... niko nece da te gleda samo harras!

Da savijanje sa svim tim ili jednim od tih itema ,al nema to da skupis protiv proa sve da ti on salje pare!

EDIT: luna je jedan od najlaksih protivnika za igranje! ,bukvalno isto se sa njom igra kao sa yurnerom!
e sad... predajem se!morph je kanta od heroja i ne moze da nafarmuje nista jer je mnogo slab i protov "profa" ne vrijedi ni forinte.toliko je slab da ga treba izbristati sa dote...

sa lunom se igra isto kao sa yuggernautom??pa onda se isto igra i sa rikimaruom i demon witchom...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2008, 7:56   #1443
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Hmm bez uverede ali ako su imali tide i trax,malo cudno kako ne mogu da te dobiju,jer i tide i trax imaju slow(gush,frost arrows) trax ima silence,a tide 4 sec stun,a ostali su mogli da te cepaju za to vreme,ili samo da kupe hex.
Protivinici nisu noobovi, trax lako ubijem...silence joj ne vredi nishta...ne koristim ja nikakve magije...hp mi je bio ogroman, lifesteal, ma nisi mi mogli nishta....i oni su imali extra iteme, npr. BF, ali recimo tide ubijem za do 3-4sec a on je str. Sve je to STUN STUN STUN
I da setih se i yurnero je igrao.
Slow? Brz sam ko munja dok stignem do njega on je gotov, tj ja cu vec da ga gadjam a on bi da mi baca prvu?, nece ni moci jer se stunovan. Yurnera opushteno, Najtezi mi je bio trax, zbog frost arrow kad krene prvi da me gadja a ono huge dmg, ali ima i troll range pa to lako sredim...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2008, 8:04   #1444
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Dolovic kaže: Pregled poruke
Nemoguće da pstoje takvi idioti koji ne mogu dobiti 5:1. Osim toga ne možeš biti na 3. strane odjednom.
Haha...pa ne mogu ni oni....kad god su se razdvojili np. dole 2 gore 3, ja ih opushteno gankujem, a i reko sam pravim push sam bez kirpova....prodjem kroz shumu do njihove baze i sam kidam kulu pa sam tako nabavio mega kripove...gotov sam kad ih je svih 5 ili 4...dodje tide stun yurnero ulti, trax samo koka, i sad ne znam ko josh...ali tad sam mrtav za 5 ili vishe sec. Mada kad god ih vidim po dvoje troje na mapi ja ih tad pobijem...pa dok se spawnuju...ovi ostali se useru pa nesmeju push.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2008, 8:41   #1445
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
e sad... predajem se!morph je kanta od heroja i ne moze da nafarmuje nista jer je mnogo slab i protov "profa" ne vrijedi ni forinte.toliko je slab da ga treba izbristati sa dote...

sa lunom se igra isto kao sa yuggernautom??pa onda se isto igra i sa rikimaruom i demon witchom...
jedino carry ali i to je je6eno ,bas moras pro da budes i da pazis ko lud non stop...


Pa samo ih bijes kada pored sebe imas dosta svojih jedinica ,odnosno na njih ne izlazis sam nikad 1v1 ... onda su im ultiji beskorisni a low hp i ciao

sa rikijem se igra sa gemom il ocima!

Demon slicno ko sa svakim early game nookerom....
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2008, 10:41   #1446
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
jedino carry ali i to je je6eno ,bas moras pro da budes i da pazis ko lud non stop...


Pa samo ih bijes kada pored sebe imas dosta svojih jedinica ,odnosno na njih ne izlazis sam nikad 1v1 ... onda su im ultiji beskorisni a low hp i ciao

sa rikijem se igra sa gemom il ocima!

Demon slicno ko sa svakim early game nookerom....
pa pazi bas pocinjes da me nerviras...rekoh nije sve u magijama, a samim tim ni u ulty-jima...a ono za rikija i demona je cista nebuloza, ali eto prosvijetlio si me...

p.s.nekima novima koji masjlaju moze da se oprosti jer ipak su relativno novi, ali ti gordon stvarno previse maslash za svoj nivo vestine u doti.nekako linearno gledas na dotu...ako je ovo tako onda je ono onako...i profe rekle ovo, profe rekle ono...probaj da posmatras dotu kao strategiju...i ae dodji danas na ebnet da ti pokazem neke finte posto cu igrati citav dan...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2008, 10:49   #1447
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

A bre zezo sam se za liona i rikija ,sto se bre nerviras?

Pa jbt kad bi gledali po tvom int heroje bi trebalo izbaciti ,kad se svi late late gameri razviju ovim i onim potezima 100% dobijaju ... partija ne traje duze od 15 lvl-a! A ako cemo ono mucenje protivnika ,farmanje itd. sa ebattle net-a ,logicno je da su late game heroji zakon ... o tome pricam ,valjda si sad skapiro ...

jednostavno je probali smo ,probale su i generacije pre nas ,a i posle nas jdnostavno je int heroji diktiraju dotom kako individualno ,tako i timski!

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (5.9.2008 u 11:04)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2008, 6:18   #1448
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

koje generacije?sta sam ja rek'o za int heroje?ja sam svestran igrac, meni sve pase.volim ja int, ali ne chesto...

ma opusti se gordon, samo pokusavam da nabijem 1000 poruka pa da odem u veterane...moram nesto maslati, a da kao ne izgleda kao spam...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2008, 6:21   #1449
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

je li to poboljshan witch doctor ili mi se to chini...przi samo tako...

p.s. ubio sam danas roshana na 5 lvlu sam...

evo je 1000. poruka sad mogu prestati da zabadam po forumu.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2008, 9:51   #1450
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
koje generacije?sta sam ja rek'o za int heroje?ja sam svestran igrac, meni sve pase.volim ja int, ali ne chesto...

ma opusti se gordon, samo pokusavam da nabijem 1000 poruka pa da odem u veterane...moram nesto maslati, a da kao ne izgleda kao spam...
Pa kod mene u KG-u se igraci dote dele na generacije ,npr 81-87 su budzili skill u mastersu ,a mladji (ukljucujuci i mene) kod kobrice i no name-a u Pc land-u..

Treba ti 1200 poruka za starosedelca

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
je li to poboljshan witch doctor ili mi se to chini...przi samo tako...

p.s. ubio sam danas roshana na 5 lvlu sam...

evo je 1000. poruka sad mogu prestati da zabadam po forumu.
Si ti cito proslu stranu???

Kako i sa kim;ona sifra zar ne?
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2008, 16:22   #1451
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Hmm bez uverede ali ako su imali tide i trax,malo cudno kako ne mogu da te dobiju,jer i tide i trax imaju slow(gush,frost arrows) trax ima silence,a tide 4 sec stun,a ostali su mogli da te cepaju za to vreme,ili samo da kupe hex.
da... kada se igra proiv trola parija se zavrsava sto je pre moguce... (ja nisam bio neko vreme pa da se ukljucim u razgovor)

Inace, gledao sam neki replay gde je neki lik igrao za Roftrellenom (ili kako se vec pise) i cini mi se da je prvi "ozbiljniji" item bio refresher. E sad cini mi se da je bila rasprava o ovom heroju ranije (dosta ranije) izmedju lunaticrs-a i jos nekoga pa da vas pitam kako igrate sa njim kao sa support-om ili tank-om. Moje licno misljenje:tank. (i koji vam je item build?)
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2008, 16:24   #1452
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Treba ti 1200 poruka za starosedelca

jel znas mozda i ostali broj poruka?
(mislim evo ja sam dobio clan sa 30 kako ide dalje?)
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2008, 16:38   #1453
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
Inace, gledao sam neki replay gde je neki lik igrao za Roftrellenom (ili kako se vec pise) i cini mi se da je prvi "ozbiljniji" item bio refresher. E sad cini mi se da je bila rasprava o ovom heroju ranije (dosta ranije) izmedju lunaticrs-a i jos nekoga pa da vas pitam kako igrate sa njim kao sa support-om ili tank-om. Moje licno misljenje:tank. (i koji vam je item build?)

Roof bi trebalo da bude i jedno i drugo ,budzis mu hp ali nista ozbiljno ,refresher mu skupis cim budes imao mana za duplu zadnju....

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
Treba ti 1200 poruka za starosedelca

jel znas mozda i ostali broj poruka?
(mislim evo ja sam dobio clan sa 30 kako ide dalje?)
30 - clan
500 - veteran
1200 - starosedelac
3000(mislim makar) - deo inventara foruma
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 2:33   #1454
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Nikad refresher orb drvetu, chak gotovo nikad nikome, osim u par situacija, kao sa zevsom ili lichom, a i tad ne mora!uglavnom su bacene pare jer je mana cost i cd kod ref orba nenormalno veliki...ako se igra sa treantom svodi na bacanje ww, armora i ulty onda je to tezak promasaj.drvo ima nevjerovatne karakteristike i mogucnosti koje treba znati pravilno iskoristiti.posto treant zauzima kao heroj veliki slot i zbog toga je kao butcher ili pogotovo pit lord trom, moj build za njega je takav da mu budzim as, ms, dmg, a hp je ionako veliki jer drvo ima veliki str gain...sve u svemu od drveta treba napraviti ne samo tenka nego dmg dealera.ulty mu je odlican, ali sve magije rade kod protivnika kada se nadju po ultijem tako da blink, hex, ciklon, stun i sve ostalo moze da omete drvo i uopste sve njegove saigrace.
npr sanga i yasha je maltene pod obavezno za treanta, dalje mu treba nesto za dmg (ja preferiram MKB), a moze i radijacija ili battlefury pa mozda tek onda HoT.

opet sve sto sam naveo je moj stil igranja koji se razlikuje od standardnog klishea.
...i drvo je jedan od mojih omiljenih heroja...

gordon sve navodi kao da mora da bude bas tako kao sto on kaze, ali u doti ima toliko varijacija da stalno isti build za odredjenog heroja je maltene besmisleno.

eto npr 100% sam siguran da je za gordona axe jachi od broodmothera jer dechko kao da je uchio dotu od drugih, a ne sam isprobavao... i sad ovdje navodi pocetnike da pogresno shvataju sustinu dote. omg
dakle, broodmother je jacha od axea!
kako je jacha je informacija koja vec nije za dzabe, ali posto sam ja dobar covjek objasnicu...nekad!

Poslednja ispravka: LunaticRS (11.9.2008 u 2:45)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 14:07   #1455
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Pa jbt refresher je pro item i dsamo se uzima kad imas PRO tim ,ne kada solo igras ,posto ce cd i mana cost ogroman ,treba znati igrati sa tim..
Pod treantovim ultijem je nemoguce bacati magije!

Budziti drvo kao dmg dealera tenka i voditi ga kao carry heroja ko sto ti navodis je korisno samo ponekad...ali praviti od njega dps je u najmanju ruku smesno ,toliko para ti treba da ostali e bi smeli da kupuju vise od jednog itema kako bi ti u nekom trenutku bio imba!

Svaki heroj ima odredjene osobine i prema tome se budzi , naravno ,ponavljam naravno da treba pre pogledati situaciju pa izabrati da li je potrebnije nesto drugo neko neki od "defolt" itema, pa to uzeti ....

po meni axe je jedino jaci od abbadona , i to je to....
Brodka ce ga razvaliti , battle hungetr je jedina magija koja vredi u axe-a ,al vredi kod nubova ,brodka ce ako vec nema prilike za last shot grunuti prvu i naraviti pauke i prekinuti buff....moze i prica sa avatarom ,to je dobro ,onda ide ili butterfly pa miss ili heart pa nema kud sa hp-om....nego ne bi trebalo tuci se sa axeom sto duze vreme ipak je razlika strenght aggy malo veca u startu ... i da brodka dobija pushom ladno a i ima mreze da se sakrije koje joj i daju ms da bezi a axe nema takve sposobnosti
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 21:30   #1456
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
Nikad refresher orb drvetu, chak gotovo nikad nikome, osim u par situacija, kao sa zevsom ili lichom, a i tad ne mora!uglavnom su bacene pare jer je mana cost i cd kod ref orba nenormalno veliki...ako se igra sa treantom svodi na bacanje ww, armora i ulty onda je to tezak promasaj.drvo ima nevjerovatne karakteristike i mogucnosti koje treba znati pravilno iskoristiti.posto treant zauzima kao heroj veliki slot i zbog toga je kao butcher ili pogotovo pit lord trom, moj build za njega je takav da mu budzim as, ms, dmg, a hp je ionako veliki jer drvo ima veliki str gain...sve u svemu od drveta treba napraviti ne samo tenka nego dmg dealera.ulty mu je odlican, ali sve magije rade kod protivnika kada se nadju po ultijem tako da blink, hex, ciklon, stun i sve ostalo moze da omete drvo i uopste sve njegove saigrace.
npr sanga i yasha je maltene pod obavezno za treanta, dalje mu treba nesto za dmg (ja preferiram MKB), a moze i radijacija ili battlefury pa mozda tek onda HoT.

opet sve sto sam naveo je moj stil igranja koji se razlikuje od standardnog klishea.
...i drvo je jedan od mojih omiljenih heroja...

gordon sve navodi kao da mora da bude bas tako kao sto on kaze, ali u doti ima toliko varijacija da stalno isti build za odredjenog heroja je maltene besmisleno.

eto npr 100% sam siguran da je za gordona axe jachi od broodmothera jer dechko kao da je uchio dotu od drugih, a ne sam isprobavao... i sad ovdje navodi pocetnike da pogresno shvataju sustinu dote. omg
dakle, broodmother je jacha od axea!
kako je jacha je informacija koja vec nije za dzabe, ali posto sam ja dobar covjek objasnicu...nekad!
pa naravno da je broodmother jaca...
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 7:18   #1457
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Pa jbt refresher je pro item i dsamo se uzima kad imas PRO tim ,ne kada solo igras ,posto ce cd i mana cost ogroman ,treba znati igrati sa tim..
Pod treantovim ultijem je nemoguce bacati magije!

Budziti drvo kao dmg dealera tenka i voditi ga kao carry heroja ko sto ti navodis je korisno samo ponekad...ali praviti od njega dps je u najmanju ruku smesno ,toliko para ti treba da ostali e bi smeli da kupuju vise od jednog itema kako bi ti u nekom trenutku bio imba!

Svaki heroj ima odredjene osobine i prema tome se budzi , naravno ,ponavljam naravno da treba pre pogledati situaciju pa izabrati da li je potrebnije nesto drugo neko neki od "defolt" itema, pa to uzeti ....

po meni axe je jedino jaci od abbadona , i to je to....
Brodka ce ga razvaliti , battle hungetr je jedina magija koja vredi u axe-a ,al vredi kod nubova ,brodka ce ako vec nema prilike za last shot grunuti prvu i naraviti pauke i prekinuti buff....moze i prica sa avatarom ,to je dobro ,onda ide ili butterfly pa miss ili heart pa nema kud sa hp-om....nego ne bi trebalo tuci se sa axeom sto duze vreme ipak je razlika strenght aggy malo veca u startu ... i da brodka dobija pushom ladno a i ima mreze da se sakrije koje joj i daju ms da bezi a axe nema takve sposobnosti
prvo magije se mogu bacati kada se nadjes pod drvetovim ultijem, a narocito avatar je korisna stvar.ovdje bi ja i ti trebalo da prestanemo svaku dalju raspravu jer kao sto rekoh shirish dezinformacije na ovoj temi, a nemas odgovarajuci skill da bi mogao toliko da maslash.

kazes da je battlehunger jedina korisna magija kod axea sto me ponovo uvjerava da ti nemas blage veze o cemu pricas, ali bitno je da pricas.
pauk ima mrezu, bla, bla axe mu ne moze nista...
axe ima jednu zaebanu magiju tj prvu kako se vec zove koja izvlaci jedinice iz ww sto u kombinaciji sa trecom sece brood za 2 sec...brood u pocetku moze samo da kulira podalje od axea. otovoren fight sa axeom je besmislen.medjutim shansa brood kad se nadje u lane protiv axea je budzenje mane i nukovanje prvom.pod budzenje mane smatram drzanje PT na int, ring of basilius, par mana potiona..za ovo je naravno obavezna kokos.tako se axe odbija i tjera na povlacenje sto ti u medjuvremenu koristis.kasnije je vec axe taraba, ali u pocetku je dosta jachi, sto se opet moze neutralisati pazljivom igrom i nukovanje kao sto rekoh.

i kad kazem da je neki heroj jaci od drugog ne mislim da su oba po 25 lvl i da imaju bruka iteme nego kad se nadju 1v1 u laneu i govorim o jachini na samom pochetku.

evo ja cu da ne bi samo maslao ostaviti ovaj replay od sinoc sa pvt-a tako da sve sto ke.njam ovdje imam opravdanje.

http://www.dota-allstars.com/replay/61780/index.html

Poslednja ispravka: LunaticRS (12.9.2008 u 7:30)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 14:49   #1458
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Greska, ne moze da se napada al mogu magije ... my fault.....

Pa koja budala ce da se mota oko axea,pa da ga ovaj sece???
Dok ti nabudzis mane ovaj ce hp i hp regen samim tim ,a mozda i hood pa ode mast u propast .... broodku jedino hp i ulti vade ,srecom moze cesto to da baca pa i ubija axea ... axe je pravi heroj za igrace koji nisu pro! inace ne vredi mnogo!

pa o tome pricam , rekoh par jakih itema jer broodka ima neverovatne mci farmanja ,kao sto sam znas pa bi relativno brzo mogla da kupi jak item ,relativno....
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 16:12   #1459
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
prvo magije se mogu bacati kada se nadjes pod drvetovim ultijem, a narocito avatar je korisna stvar.ovdje bi ja i ti trebalo da prestanemo svaku dalju raspravu jer kao sto rekoh shirish dezinformacije na ovoj temi, a nemas odgovarajuci skill da bi mogao toliko da maslash.

kazes da je battlehunger jedina korisna magija kod axea sto me ponovo uvjerava da ti nemas blage veze o cemu pricas, ali bitno je da pricas.
pauk ima mrezu, bla, bla axe mu ne moze nista...
axe ima jednu zaebanu magiju tj prvu kako se vec zove koja izvlaci jedinice iz ww sto u kombinaciji sa trecom sece brood za 2 sec...brood u pocetku moze samo da kulira podalje od axea. otovoren fight sa axeom je besmislen.medjutim shansa brood kad se nadje u lane protiv axea je budzenje mane i nukovanje prvom.pod budzenje mane smatram drzanje PT na int, ring of basilius, par mana potiona..za ovo je naravno obavezna kokos.tako se axe odbija i tjera na povlacenje sto ti u medjuvremenu koristis.kasnije je vec axe taraba, ali u pocetku je dosta jachi, sto se opet moze neutralisati pazljivom igrom i nukovanje kao sto rekoh.

i kad kazem da je neki heroj jaci od drugog ne mislim da su oba po 25 lvl i da imaju bruka iteme nego kad se nadju 1v1 u laneu i govorim o jachini na samom pochetku.

evo ja cu da ne bi samo maslao ostaviti ovaj replay od sinoc sa pvt-a tako da sve sto ke.njam ovdje imam opravdanje.

http://www.dota-allstars.com/replay/61780/index.html
jel imas neki replay sa verzijom 1.21 (ako imas ostavi link)?
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2008, 15:25   #1460
IllidanStormrage
Član
 
Član od: 26.7.2008.
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
je li to poboljshan witch doctor ili mi se to chini...przi samo tako...

p.s. ubio sam danas roshana na 5 lvlu sam...

evo je 1000. poruka sad mogu prestati da zabadam po forumu.
sa kojim herojem? (znas za onaj bug sto je pre bio sa lanayom? pogledao sam video clip ali nije mi bas najjasnije... i jel zna iko koja je to verzija?)

ma witch doktor je nanosi ogroman dmg samo ne znam ja sam poceo u skorije vreme da igram sa njim svi govore da je poboljsan meni je sve vreme bio dobar... verovatno sam ja poceo da igram posle izmene...
IllidanStormrage je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com