Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2014, 14:03   #161
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima sto su labor poeni account based kad mozes da imas 50 accountova sa altovima cisto za kraftovanje? Takodje nisam pricao o taksi za kuce tacnije sertifikatu za porez nego sertifikatu koji ti je potreban da kucu prodas drugom igracu a on moze da se uzme samo u cash shopu. (Building Appraisal, na svakih 100g cene treba da platis jedan sertifikat 2e).

Za veci storage cak i sa pretplatom moras da platis da otkljucas. Da rerolujes iteme cak i sa pretplatom moras da platis preko 1e itd. U sustini nije nista od ovoga toliko strasno u end game ce ionako veci problem biti nabaviti rare mats za krafting nego labor poene, to sto moras da platis storage dodje ti umesto kupovine igre ali opet me bre nervira, ako placam pretplatu necu uopste da mislim o nikakvim cash shopovima i slicnim glupostima.
Fora je da 90% tih stvari koje pominjes mozes da kupis na AH za male pare,cak i samu pretplatu za igru (patron). Labor poeni su tu da ljudi ne bi mogli da powerlvluju kraftovanje jer najbolje iteme u igri dobijas upravo kraftovanjem. U osnovi,dok god mogu na AH da nabavim ono sto mi treba meni je ok,ne bi bilo u redu da labor potove mozes samo za RL kes da kupis...

EDIT:i da,u pravu si za pretplatu,i ja volim taj sistem da ako vec placam ocu sve da imam otkljucano al kad su vec tolki rumuni pa ne daju daj bar da ne sirimo dezinformacije Znaci,jeste da smaraju al nije toliko crno
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2014, 17:00   #162
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Prva 4 shota su primeri kada su u dva razlicita kvesta ljudi cekali u redu da zavrse kvest jer se baguje ako svi pokusavaju da kliknu. Community na nivou :P





Konacno sam i u release napravio kliper

cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2014, 17:39   #163
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Koji ti je ping na US serverima?
Nisam nasao opciju kako da pingujem direktno iz igre, najpribliznije sto sam nasao je ovo:

ping 193.105.173.130 - EU servers ( kod mene 50-70ms)
ping 208.94.25.40 - NA servers (150ms)

izvor: https://support.trionworlds.com/app/...-network-tests
(ne znam koliko je ovo vazece, star je post)

Dok sam igrao gotovo da nije bilo lagova, sposobnosti su normalno funkcionisale, igra bi jedino kocila kada bi se pojavio veliki broj igraca na istom mestu ali to je isti slucaj i sa eu serverima.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2014, 18:35   #164
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Nisam nasao opciju kako da pingujem direktno iz igre, najpribliznije sto sam nasao je ovo:

ping 193.105.173.130 - EU servers ( kod mene 50-70ms)
ping 208.94.25.40 - NA servers (150ms)

izvor: https://support.trionworlds.com/app/...-network-tests
(ne znam koliko je ovo vazece, star je post)

Dok sam igrao gotovo da nije bilo lagova, sposobnosti su normalno funkcionisale, igra bi jedino kocila kada bi se pojavio veliki broj igraca na istom mestu ali to je isti slucaj i sa eu serverima.
Odlicni su im serveri (Trion-u), ja sam igrao Defiance na NA serveru i nisam uopste primetio, tek danas slucajno provalim da je NA server . Svaka im cast za to Sto se tice igre...igracu dok ne postane nemoguce da se igra kao f2p igrac, jednostavno nemam neku motivaciju da im dam pare za jos malo dodatnog sadrzaja...nacicu nesto drugo da igram, there are plenty fish in the sea
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
Exia (18.9.2014)
Stara 20.9.2014, 11:31   #165
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Na kom ste serveru i jel vredi igrati kao f2p igrac?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 12:11   #166
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Na kom ste serveru i jel vredi igrati kao f2p igrac?
Jel' ti se svidja igra? Igraj. Ja igram besplatno i odlicno se zabavljam. Igraj na onom serveru na koji uspes da upadnes.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 12:22   #167
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

^ Još kad bi bilo slobodnih servera....piiiiiiii.....
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 13:10   #168
metodie
Član
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Usa
Poruke: 48
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku metodie Slanje poruke preko AIM-a korisniku metodie Slanje poruke preko Yahooa korisniku metodie Slanje poruke preko Skypea korisniku metodie
Određen forumom Re: Archeage Online

da li ima neki balkanski guild na dahuta istocno ostrvo ?
koje su najjace pvp dps klase onako grubo analizirano ?

Poslednja ispravka: metodie (20.9.2014 u 13:11) Razlog: gramaticke greske
metodie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 13:37   #169
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Ima li neko ideju kako da se ulogujem na neki server ili treba da sačekam kao 5,984 po redu?
Betu sam igrao kao kinez (ili kako se već zove ona rasa u igri), sad bih barem da napravim lika...ako može...help...?
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 13:44   #170
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Archeage Online

@metodije

Za guild ne znam, a sto se pvpa tice build zavisi od toga sta te interesuje, pomorske bitke, gankovanje, siedge itd.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 13:50   #171
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
metodie kaže: Pregled poruke
koje su najjace pvp dps klase onako grubo analizirano ?
Teoretski imas 120 klasa,jedno 30ak su upotrebljive a nekih 6-7 najpopularnije... Evo ti da se zanimas dok cekas u queue: http://arche-base.com/builds/generator

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
Ima li neko ideju kako da se ulogujem na neki server ili treba da sačekam kao 5,984 po redu?
Betu sam igrao kao kinez (ili kako se već zove ona rasa u igri), sad bih barem da napravim lika...ako može...help...?
Nema pomoci,moras da cekas... Na release sm oimali samo 4 EU servera,dosad su dodali jos 3 a sinoc citam da planiraju jos nekoliko. Dok se to ne desi mozemo sam oda cekamo.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 14:10   #172
metodie
Član
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Usa
Poruke: 48
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku metodie Slanje poruke preko AIM-a korisniku metodie Slanje poruke preko Yahooa korisniku metodie Slanje poruke preko Skypea korisniku metodie
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Teoretski imas 120 klasa,jedno 30ak su upotrebljive a nekih 6-7 najpopularnije... Evo ti da se zanimas dok cekas u queue: http://arche-base.com/builds/generator


Nema pomoci,moras da cekas... Na release sm oimali samo 4 EU servera,dosad su dodali jos 3 a sinoc citam da planiraju jos nekoliko. Dok se to ne desi mozemo sam oda cekamo.
dok cekam krenuo sam bibliju da citam cisto ono da ubijem vreme zanimame koji mage klasa ima najjveci dps znaci generalno nam da i120 ali koja kombinacija ima najbolji dps mozda smaram ali nadam se da razumete sta hocu da kazem posto generalno voli mda ubiam vreme sa igrica ali nisam bas strucnjak i nemam bas vremena da isprobavam i gledam kakv je ko ako nema guilda mogli bi da se organizujemo jer necu da idem u guild gde su ludi poljaci rusi francuzi itd,
metodie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 15:24   #173
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Warning..promenili su trajanje afk timera izgleda..dobio sam kick nakon 10-tak min. i sad opet sedim negde pred kraj reda od par hiljada igraca..
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 15:44   #174
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Warning..promenili su trajanje afk timera izgleda..dobio sam kick nakon 10-tak min. i sad opet sedim negde pred kraj reda od par hiljada igraca..
Isti slucaj,mogli su da nas upozore prvo...... Ostavio lika,kad sam se vratio ja kikovan 2600+ sam bio na redu...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 18:30   #175
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Znači stoji mi 24 GB nizašta...mal-te-ne...
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 20:37   #176
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
metodie kaže: Pregled poruke
dok cekam krenuo sam bibliju da citam cisto ono da ubijem vreme zanimame koji mage klasa ima najjveci dps znaci generalno nam da i120 ali koja kombinacija ima najbolji dps mozda smaram ali nadam se da razumete sta hocu da kazem posto generalno voli mda ubiam vreme sa igrica ali nisam bas strucnjak i nemam bas vremena da isprobavam i gledam kakv je ko ako nema guilda mogli bi da se organizujemo jer necu da idem u guild gde su ludi poljaci rusi francuzi itd,
Za pvp otprilike ide ovako - prva klasa Battlerage, Archery ili Sorcery, zavisno od toga koji stil borbe te interesuje, u tvom slucaju sorcerry. Drugi skill tree za pvp je maltene uvek Shadowplay, stelt je op u ovoj igri a ima i mnogo komboa pogotovu sa sorcerry. Za treci skiset imas par opcija, ja bih ti preporucio witchcraft (Daggerspell klasa). Ogroman damage i mnogo CC opcija i relativno lak za igru.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 21:41   #177
metodie
Član
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Usa
Poruke: 48
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku metodie Slanje poruke preko AIM-a korisniku metodie Slanje poruke preko Yahooa korisniku metodie Slanje poruke preko Skypea korisniku metodie
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Za pvp otprilike ide ovako - prva klasa Battlerage, Archery ili Sorcery, zavisno od toga koji stil borbe te interesuje, u tvom slucaju sorcerry. Drugi skill tree za pvp je maltene uvek Shadowplay, stelt je op u ovoj igri a ima i mnogo komboa pogotovu sa sorcerry. Za treci skiset imas par opcija, ja bih ti preporucio witchcraft (Daggerspell klasa). Ogroman damage i mnogo CC opcija i relativno lak za igru.
druze ziv bio ,veliko hvala za objasnjenje i preporuku!! samo jos kad bih usao na server.od prekjuce p[okusavam da udjem
metodie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 22:10   #178
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
Ima li neko ideju kako da se ulogujem na neki server ili treba da sačekam kao 5,984 po redu?
Ima. Ukljucis igru u 17h popodne, gledas svoja posla i oko 21h, kad ponovo sednes za racunar, usao si u igru. Ne zezam te, ja to radim.

Bice ovako dok se ne smiluju i dodaju jos servera.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Monarh (20.9.2014)
Stara 20.9.2014, 23:03   #179
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

A sta kazes za afk kick, nije valjda ako ga ostavim da se loguje i odem nesto da radim, ako se ne vratim u trenutku kad sam ja na redu nego 10min kasnije, sve iz pocetka? Nadam se da igra vredi ovolikog cimanja
Nego jel ima neki univerzalni build za instance/pvp za nekog mage/warlocka posto mi ne ide wow gamestyle pa mi je lakse da igram klase na daljinu
Mislim nisam jos probao igru ali ono okretanje kamere u krug i sviranje klavira mi i nije islo bas
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2014, 0:05   #180
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
A sta kazes za afk kick, nije valjda ako ga ostavim da se loguje i odem nesto da radim, ako se ne vratim u trenutku kad sam ja na redu nego 10min kasnije, sve iz pocetka? Nadam se da igra vredi ovolikog cimanja
Ja sam ostavio igru upaljenu i otisao da dremnem, uvece vidim da mi se lik ocitao i da mi glavni meni stoji vec neko vreme. Igrao sam prekjuce zadnji put, ako su od tada menjali vreme afk-a kao sto neko rece, jbga...
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010) Crytek Foto i audio/video 600 14.9.2016 23:08
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
over-the-counter Iressa | Iressa With Free Dr Consultation DivalaIressa Foto i audio/video 0 9.2.2011 0:42
online anti virus scan wog326 Zaštita 11 4.9.2010 18:33
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com