Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.7.2007, 15:15   #181
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Ama bre! Kakav je ovo forum! Kakva je ovo konstruktivna rasprava! Gde je ovde prozivanje? Pljuvacina? Vredjanje?
Nema me 4 dana i odmah se svi volite! Uzas!

--
Puno pozdrava,
Vaš Pera Ložač
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2007, 3:52   #182
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
JohnnyP kaže: Pregled poruke
Brzo da se "samoupozoris" i "samoobrises" jer se u ovom postu oseca "govor mrznje" Upozoriti, obrisati, govor mrznje, upozoriti, obrisati, govor mrznje... Opusti se malo, niko nikome ovde ne zeli zlo niti ko koga mrzi!
btw konacno ce i MK da na svojoj kozi oseti "cari" grada kakav je Beograd, a ne da to saznaje iz NS carsije i kojekakvih " izletnika u tursku". Uostalom Beograd je uvek bio grad sirom otvorenih ruku prema svima, pa i prema onima koji jos uvek zaziru od "trolova" ili ti preskacu tramvajske sine da ih ne bi udarila struja. MK welcome to Belgrade
Aha, pa takav ti je nas Olujic, konstruktivno- preteci pokusaj diktatora, koji sve sto mu se ne svidi odmah obrise....Vrlo zanimljiv mladic, ne dozvoljava da ljudi raspravljaju medjusobno o svojim stavovima po pitanju kolumne vec samo da iznesu svoju analizu i to je to, sve ostalo je nekonstruktivni govor mrznje, jel da Olujcicu nas? Kuzmin protektor
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2007, 7:38   #183
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Pa da. Počinje da prenosi stvari iz WoW-a u stvaran svet, hehe kakav lik! Ok, samo mene živo zanima koliko stvari odavde je istinito.
Kakav lik? Presao je iz razor-sharp quill rebel-a sa domisljatim sarkasticnim upadima i textovima u nekog (relativno) dosadnog lika sa ofucanim forama i (u nedostatku bilo cega originalnog) wow zargonom. Ranije su njegovi tekstovi imali neki smisao, a sad postoje samo da bi postojali, i sluze kao obelezavanje sredine casopisa, sa hrpom (uglavnom) ofucanih forica ulavnom iz wow-a.
Ne vole svi wow, npr. ja ne mogu ocima da vidim tu igru, i poznajem mnogo onih koji dele to misljenje samnom.
Qzma mi je ranije bio zaista omiljeni kolumnista, a sad pocinje da me iritira, i smara.
Naravno, ovo je samo moje misljenje, i ne bi trebalo da pogodi bilo koga osim Qzme (Koga naravno to uopste ne interesuje).
Damn, za ovo cu verovatno biti zestoko flame-ovan...
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2007, 8:44   #184
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Sto bi bio flameovan, kad si u pravu?

Kuzma od ~2004. uopste ne pise o igrama... Prvo je pisao o igrama (procitajte samo Stiglo je prolece iz daleke 2002... milina), pa je krenuo da piskara o raznim IT temama (uz malo pljuvanja po politicarima), a u zadnje vreme k'o da citamo njegov dnevnik... Prvo citamo o njegovim komsijama, pa onda kako se selio... Mislim, valjda pise za Svet kompjutera; kolumna mu se zove Ja, igrac, a ne Ja, Kuzma...

Meni nije jasno zasto, i pored ovolikog negodovanja, urednici SKa ne uzmu stvar u svoje ruke (tj. nateraju Kuzmu da se vrati korenima )...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
fingerprint (20.7.2007), Kaiser Soze (20.7.2007)
Stara 20.7.2007, 14:08   #185
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Mislim, valjda pise za Svet kompjutera; kolumna mu se zove Ja, igrac, a ne Ja, Kuzma...
Meni nije jasno zasto, i pored ovolikog negodovanja, urednici SKa ne uzmu stvar u svoje ruke (tj. nateraju Kuzmu da se vrati korenima )...
"Igrač" je reč sa više značenja. A Kuzmine kolumne su više zabavnog karaktera. A "ovoliko negodovanje" pravi 5 korisnika, koji mogu prosto da zaobiđu Kuzminu kolumnu ako im se ona ne dopada. Ako izuzmemo ovde još i jedan deo reklama, celokupan sadržaj "Sveta kompjutera" odnosi se na kompjutere.

Btw. ovde se vodio baš lep i konstruktivan dijalog na temu opšte kulture na jednom veoma civilizovanom nivou, što je za ovu sobu prava retkost. Šteta što neki u tome vide nešto loše.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2007, 14:31   #186
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Ne vidim u tome nista lose, i ne zelim da "samo zaobidjem" Qzmine kolumne, zelim da opomenem Qzmu da nije svako ljubitelj wow-a i ne zeli svako da zna o njegovim komsinicama. I da se ugleda na sebe iz starijih dana.
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2007, 16:25   #187
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Ulmawen kaže: Pregled poruke
"Igrač" je reč sa više značenja. A Kuzmine kolumne su više zabavnog karaktera. A "ovoliko negodovanje" pravi 5 korisnika, koji mogu prosto da zaobiđu Kuzminu kolumnu ako im se ona ne dopada. Ako izuzmemo ovde još i jedan deo reklama, celokupan sadržaj "Sveta kompjutera" odnosi se na kompjutere.
Ako se to - igrac, ne odnosi na igranje igara za racunare, onda ok... moja greska. Veruj mi na rec, da to misli vise od pet ljudi ( ne samo na ovom forumu). Tacno je da su sada Kuzmine kolumne vise zabavnog karaktera, samo mi je zao sto je covek ranije lepo pisao o lepim temama (tj. o igrama)

Citat:
Ulmawen kaže: Pregled poruke
Btw. ovde se vodio baš lep i konstruktivan dijalog na temu opšte kulture na jednom veoma civilizovanom nivou, što je za ovu sobu prava retkost. Šteta što neki u tome vide nešto loše.
Ja ne vidim nista lose u tome, samo sam postovao svoje misljenje o kolumni... to isto bih i uradio da nema nijedne poruke u ovoj temi (sem prve, naravno ).
Samo nastavite sa dijalogom na temu opste kulture Ako ja ne spadam u te neke, ignorisi ovaj deo posta

Poslednja ispravka: caine (20.7.2007 u 16:35)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2007, 18:22   #188
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ako ja ne spadam u te neke, ignorisi ovaj deo posta
Naravno.

Htedoh zapravo reći, a izgleda da sam se loše odrazila, da, uz dužno poštovanje opozitnim mišljenjima, koliko god da ni mene ne interesuju Kuzmine komšije, ipak mi ne smeta da u kompjuterskom časopisu vidim jedan zabavan text koji odudara od opšte tematike. Pogotovo što je, po mom mišljenju, text o komšijama bio napisan sa više duha nego text o WOW-u, gde mi je nešto zatajio autentični Qzma-stil.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2007, 14:43   #189
Arsa74
Novi član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Ma znam to ali ne znam da li si cuo horor price koje roditelji/rodbina/okruzenje serviraju ljudima koji trebaju da idu da zive u Beogradu, a to su notorne gluposti (i sam Quzma to spominje). Na to sam mislio.

Sta ce to biti da nema paterfamiliasa ?...
Svaka prica je pola istine. Kolumna je simpaticna, mada se kuzma ipak malo slihta ... na kraju, moras takav biti u "great white".
Arsa74 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 87 13.8.2007 14:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com