Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Zanimljive Web lokacije

Zanimljive Web lokacije Lokacije na Mreži koje su vredne pažnje

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2006, 14:47   #141
stefanmg
Član
 
Član od: 25.6.2006.
Lokacija: Top Secret
Poruke: 99
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Sajt Društva za Zaštitu Prirode Tikvara. Za sve koje interesuje očuvanje životne sredine:

www.freewebs.com/ekopokret
stefanmg je offline  
Stara 26.8.2006, 2:19   #142
phreak
Novi član
 
Član od: 20.8.2006.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku phreak Slanje poruke preko MSN-a korisniku phreak
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

www.wantedcafe.net - moj sajt, prvobitno pravljen za neke sitnice. Nekada je bio na free hostu. Sad sam ubacio dosta toga i trenutno jos uvek radim na njemu i planiram da ga stalno azuriram i ubacujem nove informacije. Ah da... nedavno su mi se pridruzila 2 ortaka u izradi...
phreak je offline  
Stara 27.8.2006, 18:19   #143
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
phreak kaže:
www.wantedcafe.net - moj sajt, prvobitno pravljen za neke sitnice. Nekada je bio na free hostu. Sad sam ubacio dosta toga i trenutno jos uvek radim na njemu i planiram da ga stalno azuriram i ubacujem nove informacije. Ah da... nedavno su mi se pridruzila 2 ortaka u izradi...
Kod:
Warning: main(administrator/components/com_smf/config.smf.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wantedca/public_html/templates/247extender_b/index.php on line 25

Fatal error: main(): Failed opening required 'administrator/components/com_smf/config.smf.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/wantedca/public_html/templates/247extender_b/index.php on line 25
vladale je offline  
Stara 27.8.2006, 18:26   #144
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

moj jako star sajt
nazalost na tripodu je sto znaci ako nemate neki dobar ad-blocker...
http://avance70.tripod.com/

stranica je o:
1. meni
2. mojoj muzici
3. mojim uzaludnim qbasic zavrsenim i nezavrsenim projektima
4. starcraft-u (prastari vodic, za sadasnje pojmove samo "zanimljiv")
5. ima i neki polublog
sasha vukelic je offline  
Stara 27.8.2006, 23:22   #145
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Evo ja samo da se pohvalim da je tbox presao jubilarnih 1000 poruka!

Znaci da vredi nesto!
B@NE je offline  
Stara 27.8.2006, 23:35   #146
Lord_Master
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Mogu ti reci da nije losh forum cak sta vise i odlican je

evo i mog www.t-world.net

Jooj kakvih sam ja samo problema imao sa forumima zbog servera .

Ali hvala bogu sad je dobro
 
Stara 28.8.2006, 1:53   #147
phreak
Novi član
 
Član od: 20.8.2006.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku phreak Slanje poruke preko MSN-a korisniku phreak
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
vladale kaže:
Kod:
Warning: main(administrator/components/com_smf/config.smf.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wantedca/public_html/templates/247extender_b/index.php on line 25

Fatal error: main(): Failed opening required 'administrator/components/com_smf/config.smf.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/wantedca/public_html/templates/247extender_b/index.php on line 25
Pokusaj sada. Sorry, imao sam problem sa forumom nesto, sad sve radi.
phreak je offline  
Stara 28.8.2006, 13:37   #148
solid_snake
Novi član
 
Član od: 10.8.2006.
Poruke: 24
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Coldplay Serbia

Ja sam veliki obozavalac Coldplaya.Sjt ti je super.
solid_snake je offline  
Stara 28.8.2006, 14:49   #149
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
sasha vukelic kaže:
moj jako star sajt
nazalost na tripodu je sto znaci ako nemate neki dobar ad-blocker...
http://avance70.tripod.com/

stranica je o:
1. meni
2. mojoj muzici
3. mojim uzaludnim qbasic zavrsenim i nezavrsenim projektima
4. starcraft-u (prastari vodic, za sadasnje pojmove samo "zanimljiv")
5. ima i neki polublog
Sajt je malo star i dizajn nije loš, ali sa obzirom da si ga ranije pravio, ekstra je. Sviđaju mi se bendovi tvojih omiljenih bendova - mmm blink-182 Ja sam o njima napravio sajt koji sam postovao ranije u ovoj temi - http://www.b182news.com - pa ukoliko ih još voliš
vladale je offline  
Stara 29.8.2006, 15:26   #150
peki
Novi član
 
Član od: 29.8.2006.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

http://www.damebiraju.com/forum/

Forum sa raznovrsnim temama. Za svakoga ponesto ima.
Sajt relativno kratko postoji, a ima solidnu posetu. Pozdrav.
peki je offline  
Stara 29.8.2006, 16:20   #151
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

http://www.blakanforum.co.nr

Moj prvi SMF forum.Naravno jos je u fazi izrade, ali na vama je da ga ocenite.Sugestije, kritike, pohvale su naravno dobrodosle!!!!
PeTkO je offline  
Stara 29.8.2006, 16:30   #152
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
PeTkO kaže:
http://www.blakanforum.co.nr

Moj prvi SMF forum.Naravno jos je u fazi izrade, ali na vama je da ga ocenite.Sugestije, kritike, pohvale su naravno dobrodosle!!!!

Odlicno,bolje je od phpbb-a u svakom slucaju,ima raznih kategorija za svakog ponesto!
B@NE je offline  
Stara 30.8.2006, 0:22   #153
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
B@NE kaže:
To je vetj diskutabilno...
Zavisi koliko ima da se radi, ali cena bi isla oko 150 - 200e (posto su dinamicne stranice u pitanju, bar koliko sam ja upoznat) za neki osnovni set stranica 5, 6-7 stranica i admin panel za iste.Josh ako imas svoj licni dizajn.Ali treba i obezbediti pravi i sigurni hosting.
Citat:
Iris kaže:
Šta to znači "osnovni set stranica i admin panel??" Vrlo je nezahvalno davati ovakve procene i komentare. Na taj način se obezvređuje znanje i trud bilo kog web dizajnera!
Dakle, ne postoji jedinstveni cenovnik - treba naplatiti originalnu ideju, programiranje, dizajn... Recimo samo da se cene sajtova i različitih web projekata mogu kretati i po nekoliko hiljada evra!
@hacker_aca: Ako imaš konkretnu ponudu, reci pa da ti zajedno pomognemo da je pravilno proceniš.
Iris is offline Dodaj korisniku Iris ocenu Prijavite zlonamernu poruku Odgovor sa citatom ove poruke
Pa ja još ne znam da radim web-programiranje, ali sam mislio prvo da naučim da pravim programe (uzeo sam Delphi 7, pa ću da vidim da nađem neke tutoriale na netu dok ne kupim neku knjigu, a i izbrčkaću dio foruma o programiranju). Kad se završila ove godine školska godina otišao sam u jednu malu prodavnicu kompjuterske opreme a takođe se bave i servisom. Mislio da se zaposlim ako im treba radnika ali pošto su bili puni ništa od toga. A pitali su me da li znam da programiram i da pravim sajtove, treba im neko sa tim iskustvom. Jedan drug koji uči srednju elektrotehničku školu mi je rekao da mogu da napravim sajt i sa Wordom ali ja sam mislio da tu ipak ima više posla od postavljanja linkova i pozadina (što ipak znam i sam).

Hvala i jednome i drugome.
P.S. Da ja otvaram novu temu o ovome ili da nastavimo ovdediskutovanje o ovome?
hacker_aca je offline  
Stara 30.8.2006, 1:52   #154
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
hacker_aca kaže:
Pa ja još ne znam da radim web-programiranje, ali sam mislio prvo da naučim da pravim programe (uzeo sam Delphi 7, pa ću da vidim da nađem neke tutoriale na netu dok ne kupim neku knjigu, a i izbrčkaću dio foruma o programiranju). Kad se završila ove godine školska godina otišao sam u jednu malu prodavnicu kompjuterske opreme a takođe se bave i servisom. Mislio da se zaposlim ako im treba radnika ali pošto su bili puni ništa od toga. A pitali su me da li znam da programiram i da pravim sajtove, treba im neko sa tim iskustvom. Jedan drug koji uči srednju elektrotehničku školu mi je rekao da mogu da napravim sajt i sa Wordom ali ja sam mislio da tu ipak ima više posla od postavljanja linkova i pozadina (što ipak znam i sam).

Hvala i jednome i drugome.
P.S. Da ja otvaram novu temu o ovome ili da nastavimo ovde diskutovanje?
Nema potrebe da otvaraš novu temu, mislim da je stvar jasna. Kad se sve svede, ti još uvek ništa konkretno ne umeš da radiš, tek treba ozbiljnije da se pozabaviš materijom i sve varijante su ti na dugom štapu. Za sve što si naveo treba vremena, čak godina aktivnog rada, učenja i isprobavanja - ne postoji laka varijanta "kako postati stručnjak za web, programiranje, ovo, ono..." a to ljudi nikako da shvate! Prihvati se zasad nekog manuelnog posla u kompjuterskom shopu koji prima radnike, hvataj cake i shvati da će ti trebati mnooooooooogo truda i posla da negde stigneš. To koliko vidim zapravo uviđaš i sam.
Ne bi trebalo da se obeshrabriš, niko se naučen nije rodio niti preko noći postao programer, dizajner, kolar, stolar... A ni Internet neće nestati, kao ni mušterije
Iris je offline  
Stara 30.8.2006, 2:07   #155
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
Iris kaže:
Nema potrebe da otvaraš novu temu, mislim da je stvar jasna. Kad se sve svede, ti još uvek ništa konkretno ne umeš da radiš, tek treba ozbiljnije da se pozabaviš materijom i sve varijante su ti na dugom štapu. Za sve što si naveo treba vremena, čak godina aktivnog rada, učenja i isprobavanja - ne postoji laka varijanta "kako postati stručnjak za web, programiranje, ovo, ono..." a to ljudi nikako da shvate! Prihvati se zasad nekog manuelnog posla u kompjuterskom shopu koji prima radnike, hvataj cake i shvati da će ti trebati mnooooooooogo truda i posla da negde stigneš. To koliko vidim zapravo uviđaš i sam.
Ne bi trebalo da se obeshrabriš, niko se naučen nije rodio niti preko noći postao programer, dizajner, kolar, stolar... A ni Internet neće nestati, kao ni mušterije
Poruka shvaćena. Hvala još jednom.
hacker_aca je offline  
Stara 1.9.2006, 20:04   #156
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Otvoren Konkurs

Eh ovako,
Pravim sajt za opisivanje emulatora i romova za neke konzole. Nemojte da vas ovo zbuni. Ko zeli da pomogne moze to da uradi slanjem licne poruke meni. Molim vas navedite i sta zelite da radite, kako bi mi bilo lakse. adresa sajta 9koji je jos u razvoju) je http://r4emag.wetpaint.com/ . Odazivanjem na ovu temu mozete uci u redakciju koja ce demokratski da vodi sajt.

*u redakciju je vec usao beagle i 3lancer(?)

Hvala vam unapred!

Poslednja ispravka: Iris (1.9.2006 u 20:56)
Alek92 je offline  
Stara 1.9.2006, 20:10   #157
dukakis
Novi član
 
Član od: 1.9.2006.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Coldplay Serbia

Novi forum na temu web dizajna, hardvera, softvera, internet programiranja, operativnih sistema.

http://forums.dukakis.org

Poslednja ispravka: Iris (1.9.2006 u 20:57)
dukakis je offline  
Stara 7.9.2006, 0:54   #158
bm1boy
Novi član
 
Član od: 22.8.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Sajt - http://www.balkan-mobile.com Pravo je mesto za sve one koji traze neki sadrzaj za svoj mobilni telefon (melodiju, igricu, video...) ili najnovije informacije, vesti iz sveta mobilnih telefona.

Forum - http://forum.balkan-mobile.com Za sve one koji zele da saznaju nesto vise o svom mobilnom telefonu ili im treba neki savet pomoc...

Wap sajt - http://wap.balkan-mobile.com Za direktan pristup sa mobilnim telefonom, mesto na kojem ce te naci ogromnu download sekciju, najnovije vesti, wap xHTML pristup forumu, chat i jos mnostvo zabavnog sadrzaja.


Poz
bm1boy je offline  
Stara 9.9.2006, 0:47   #159
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Prvi forum sa temom umetnosti na srpskom jeziku. Od tradicionalne, preko digitalne umetnosti, poezije i proze do fotografije i komponovanja muzike. Sve na jednom mestu...
Art Revelation

Planirana su poboljšanja u bliskoj budućnosti, ali za sada ostaje ovako.

Pošto je forum nov, hitno su mu potrebni članovi.
Highlander je offline  
Stara 9.9.2006, 11:49   #160
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Moj: Web sajt, forum, blog... prikazite ovde

Citat:
Highlander kaže:
Prvi forum sa temom umetnosti na srpskom jeziku. Od tradicionalne, preko digitalne umetnosti, poezije i proze do fotografije i komponovanja muzike. Sve na jednom mestu...
Art Revelation

Planirana su poboljšanja u bliskoj budućnosti, ali za sada ostaje ovako.

Pošto je forum nov, hitno su mu potrebni članovi.
Forum je izuzetno usko specijalizovan tako da ne treba da ocekujes da ce da ti pristizu gomile clanova jer ova tematika nije mnogo popularna,sa druge strane,imaces ozbiljne clanove koji se razumiju u materiju i gdje ces moci dosta da naucis.Izabrao si sjajan pocetni template,em sto je inace lijep,em sto se odlicno uklapa u sadrzaj foruma.

PS:Reklamiranje po ostalim forumima i sajtovima ce svakako pomoci u dovlacenju clanova,btw.
Dimo je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blog, forum, sajt

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com