Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2007, 19:39   #1
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Internet u Zemunu?

...sta je to? Zemunci nisu culi za internet. Jednostavno, to ne postoji.

Imam drugaricu u samom centru Zemuna, do pre koji mesec je bila na staroj centrali, imala je dail up od 30-40kbps, pucala je veza, ali se makar moglo surfovati...Da bi konacno uveli tu famoznu "digitalnu" centralu...ali oce malo sutra. PCM, neko cudo je ugradjeno, tako da ni telefon ne radi kad nema struje, a internet...uz konstantno pucanje veze ne prelazi 20kbps. Dakle, nista ni od dail-up-a, kao i od adsl-a.... Od kablovse televizije ima ikom, zvala ih je pre deset dana, rekose nazvace je za dva dana, naravno da nisu nazvali. Okrene ona njih danas, da bi joj se javila neka guska, neprijatnim tonom objasnjavajuci kako ce ipak oni pozvati... OMFG. Ostaje wirelles...pitanje je samo cene, koliko bi tako nesto kostalo, dok bi ova moja drugarica samo htela 64kbps... ne isplati se pucati pare za taj protok. I tako, ako dodjete u Zemun, oseticete onaj stari smek...nema modernih cuda tehnike. Ah da, da ne gresim dusu, postoji jedan (jedan!!!) internet klub, imaju neku jadnu vezu, o racunarima da ne govorim (a ja mislio da ne postoji gori monitor od mog 17" krsa, zeznuo se)

Kad sam vec kod internet kafica, da li ste znali da na nbgd-u kod "piramide" u krugu od 5km ne postoji internet kafic?

Ja mogu da zahvalim bogu sto imam adsl...

Poslednja ispravka: Iris (13.11.2007 u 20:10)
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 23:28   #2
BaalBehrit
Novi član
 
Član od: 16.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BaalBehrit Slanje poruke preko AIM-a korisniku BaalBehrit Slanje poruke preko MSN-a korisniku BaalBehrit Slanje poruke preko Yahooa korisniku BaalBehrit Slanje poruke preko Skypea korisniku BaalBehrit
Određen forumom Re: Internet u Zemunu?

Citat:
kinteC kaže: Pregled poruke
...sta je to? Zemunci nisu culi za internet. Jednostavno, to ne postoji.

Imam drugaricu u samom centru Zemuna, do pre koji mesec je bila na staroj centrali, imala je dail up od 30-40kbps, pucala je veza, ali se makar moglo surfovati...Da bi konacno uveli tu famoznu "digitalnu" centralu...ali oce malo sutra. PCM, neko cudo je ugradjeno, tako da ni telefon ne radi kad nema struje, a internet...uz konstantno pucanje veze ne prelazi 20kbps. Dakle, nista ni od dail-up-a, kao i od adsl-a.... Od kablovse televizije ima ikom, zvala ih je pre deset dana, rekose nazvace je za dva dana, naravno da nisu nazvali. Okrene ona njih danas, da bi joj se javila neka guska, neprijatnim tonom objasnjavajuci kako ce ipak oni pozvati... OMFG. Ostaje wirelles...pitanje je samo cene, koliko bi tako nesto kostalo, dok bi ova moja drugarica samo htela 64kbps... ne isplati se pucati pare za taj protok. I tako, ako dodjete u Zemun, oseticete onaj stari smek...nema modernih cuda tehnike. Ah da, da ne gresim dusu, postoji jedan (jedan!!!) internet klub, imaju neku jadnu vezu, o racunarima da ne govorim (a ja mislio da ne postoji gori monitor od mog 17" krsa, zeznuo se)

Kad sam vec kod internet kafica, da li ste znali da na nbgd-u kod "piramide" u krugu od 5km ne postoji internet kafic?

Ja mogu da zahvalim bogu sto imam adsl...
Istina.. Mogu da potvrdim. Ja sam isto na PCM tako da ne mogu adsl, sada sam uzeo IKOM kablovski koji sada radi ok, ali videćemo još koliko dugo. Strašno je da se ovako nešto dešava u 2007. godini.
BaalBehrit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ADSL u manjim mestima? dm@ricn Internet usluge 196 28.6.2015 17:48
Japanci menjaju internet! ForceWare Internet usluge 23 3.9.2007 0:43
Sharing internet connection i LAN. diablo_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 30.7.2007 18:34
Internet Explorer 8 Beta to begin later this year jonathan Aplikativni softver 6 28.6.2007 17:02
Deinstalacija Norton Internet Securitya Marti Misterija Zaštita 3 5.3.2007 2:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com