Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Koliko kod vas ima neprofesionalnih profesora/nastavnika?
80–90% se ponaša neprofesionalno 37 19,07%
70–80% se ponaša neprofesionalno 17 8,76%
60–70% se ponaša neprofesionalno 14 7,22%
50–60% se ponaša neprofesionalno 24 12,37%
40–50% se ponaša neprofesionalno 15 7,73%
30–40% se ponaša neprofesionalno 15 7,73%
20–30% se ponaša neprofesionalno 34 17,53%
10–20% se ponaša neprofesionalno 14 7,22%
0–10% se ponaša neprofesionalno 16 8,25%
Nema neprofesionalnih profesora/nastavnika 8 4,12%
Glasova: 194. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.9.2006, 13:56   #61
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

(Nastavak sa prethodne strane)
Rezime:
Uvek je bilo, i sada ima, a i bice onih kojima treba zabraniti rad u prosveti. To je posao koji moras da volis, i da ga obavljas posteno i savesno kao i svaki drugi posao. U vreme kad sam ja radio u skoli, plate su zaista bile mizerne (nisu ni sada, ali nisu toliko mizerne kao pre nekoliko godina), ali to mi nije bio izgovor da otaljavam posao.
Toliko od mene. Zelim vam prijatan dan.

Poslednja ispravka: Wile E. Coyote (6.11.2006 u 10:54) Razlog: Promenjen raspored postova po stranama
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2006, 19:38   #62
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Ima dosta takvih nastavnika u mojoj školi. Naprimer: da ti jedan zbog pričanja na času! Ja mislim da je ocena merilo znanja a ne ponašanja na času! Ili na primer nastavnica čačka zube na času ili maže usne labelom! Pa nije joj to kupatilo da se sređuje. Ima dosta glupana negde oko 30-40%.

Pozdrav
Renee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2006, 10:40   #63
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
Renee kaže:
Ima dosta takvih nastavnika u mojoj školi. Naprimer: da ti jedan zbog pričanja na času! Ja mislim da je ocena merilo znanja a ne ponašanja na času! Ili na primer nastavnica čačka zube na času ili maže usne labelom! Pa nije joj to kupatilo da se sređuje. Ima dosta glupana negde oko 30-40%.

Pozdrav
Od takvih sam se uvek ježio...
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 20:57   #64
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
Wile E. Coyote kaže:
Nastavak sa prethodne strane
Srednja skola je prosla normalno, tu se preporodim (Zemunska gimnazija!!! )...
Ej ali majke mi bi voleo da mi budes nastavnik hemije.Ja evo sad u 7. razredu dobo hemiju i super nastavnika koji je lud ko struja.Zeza se sa nama, pokazuje nam fazone, a najaci je bio kada je zapalio magnezijum ili kada nas je sve skupio oko jedne epruvete u kojoj je bio vodonik u velikoj koncentraciji i kada je to puklloooo......Ja mislim da je cela skola cula!!!!Mi smo poceli da se valjamo od smeha
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 21:17   #65
Nemac
Član
 
Član od: 21.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 148
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

U osnovnoj nastavnica hemije je bila kao zenski Hitler u savremeno doba.Verovatno bi nas preklala da smo zucnuli.
Nastavnica likovnog kao C.Caplin u savremeno doba.Ta je jednostavno...pukla!

A sada u srednjoj uglavnom su svi normalni,osim geograficarke.
Ona je bukvalno izgubljena u vremenu i prostoru.
Npr.Minimalno 3x na casu nas pita koji smo razred!I tako svaki cas!
A kada pocnemo da se smejemo kaze da cemo odgovarati,a pposle zaboravi
Nemac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 21:21   #66
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Uvek se nadje neko neprofesionalan i nestrucan na bilo kom mestu.Recimo moja profesorka hemija je zena tabula raze,znaci ne zna da objansi ama bash nishta,a josh ima teshke provale,tipa 2-1=0 itd. spisak ide u nedogled.A zena je josh glupa ko noc,jendom prilikom neko iz stare garde pitao ju je sta je PH(za neobavestene PH je kiselost celiske sredine-radi se iz biologije na prvoj godini),a ona nije imala veze sa zivotom da mu odgovori.Josh gora je cinjenica sto se pola kolektiva smatra za retardiranu,a ne samo djaci.
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 11:37   #67
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
PeTkO kaže:
Ej ali majke mi bi voleo da mi budes nastavnik hemije.Ja evo sad u 7. razredu dobo hemiju i super nastavnika koji je lud ko struja.Zeza se sa nama, pokazuje nam fazone, a najaci je bio kada je zapalio magnezijum ili kada nas je sve skupio oko jedne epruvete u kojoj je bio vodonik u velikoj koncentraciji i kada je to puklloooo......Ja mislim da je cela skola cula!!!!Mi smo poceli da se valjamo od smeha
Pa i taj nastavnik je OK koliko vidim
Hemija, fizika, matematika i ostali predmeti koji se medju ucenicima uvek tretiraju kao smorni, mogu da budu cak i zanimljivi, sve zavisi koliko se nastavnik potrudi (a i koliko ima smisla, znanja i volje za rad u prosveti, ali to sam vec prezvakao)...
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 12:14   #68
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Gledaj kod mene u skli svi nastavnici su OK.Jedino moja matematicarka koja se ponasa ko Hitler prema nama pogotovo prema meni zato sto nisam hteo da idem na takmicenje u 6. razredu.Ali ajde sto se ponasa kao Hitler nego nema pojma da ti objasni.To je najveci problem
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 12:21   #69
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

A to teranje na takmicenje je totalno idiotski! Ja se secam da sam imao jednog ucenika koji je bio neprevazidjen u hemiji ali nije hteo da ide na takmicenje. Sta sam mogao, vise je voleo fiziku i isao na takmicenja iz fizike (eno ga sad na masincu). Pitao sam ga jednom, rekao mi je da ga to ne interesuje i molim lepo. Vise ga nisam smarao sa tim. Ne treba nametati nikom ono sto ne zeli.
A inace, i u skoli gde sam ja radio (a sigurno i u mnogim drugim skolama) je isto bilo incidenata sa teranjem na takmicenja. Klasika, nazalost...

Poslednja ispravka: Wile E. Coyote (27.10.2006 u 12:25) Razlog: Greske u kucanju
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wile E. Coyote na korisnoj poruci:
janbo_TR_cracker (25.1.2011)
Stara 23.10.2006, 16:42   #70
King Arthur
Član
 
Član od: 19.10.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 60
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Trecina. Iliti (ko zna o cemu pricam) zlatna sredina.
King Arthur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2006, 1:33   #71
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
Wile E. Coyote kaže:
A to teranje na takmicenje je totalno idiotski! Ja se secam da sam imao jednog ucenika koji je bio neprevazidjen u hemiji ali nije hteo da ide na takmicenje. Sta sam mogao, vise je voleo fiziku i isao na takmicenja iz fizike (eno ga sad na masincu). Pitao sam ga jednom, rekao mi je da ga to ne interesuje i molim lepo. Vise ga nisam smarao sa tim. Ne treba nameteati nikom ono sto ne zeli.
A inace, i u skoli gde sam ja radio (a sigurno i u mnogim drugim skolama) je isto bilo incidenata sa teranjem na takmicenja. Klasika, nazalost...
8. razred osnovne, morao sam da biram izmedju takmicenja iz geografije i biologije! Posto sam odabrao biologiju iznenada sam dobio par trojki iz geografije jer sam ''prestao da obracam paznju na casu''! Sreca pa je direktor (inace jedan od retkih cool likova, iako je direktor) bio na mojoj strani pa sam ipak uspeo da odrzim 5.0 prosek!

Poslednja ispravka: Simke (27.10.2006 u 6:09) Razlog: izbačen deo koji je za pm
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2006, 23:18   #72
NightWolf
Član
 
Član od: 7.11.2006.
Poruke: 151
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

ima ludih(obicno jedan,i u mojoj skoli je bio) nastavnika u skoli.bilo ih je i uvek ce ih biti.......i neprofesionalnih.......



POZ
NightWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2006, 23:42   #73
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
NightWolf kaže:
ima ludih(obicno jedan,i u mojoj skoli je bio) nastavnika u skoli.bilo ih je i uvek ce ih biti.......i neprofesionalnih.......



POZ
Da li je u pitanju bio nastavnik srpskog jezika?
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 18:18   #74
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
PeTkO kaže:
Gledaj kod mene u skli svi nastavnici su OK.Jedino moja matematicarka koja se ponasa ko Hitler prema nama pogotovo prema meni zato sto nisam hteo da idem na takmicenje u 6. razredu.Ali ajde sto se ponasa kao Hitler nego nema pojma da ti objasni.To je najveci problem
Kod nas, nastavnica mate nas ni nezove da radimo kvalifikacije za takmicenje-
ona je toliko opsednuta da njen razred bude najbolji da samo njima daje da se takmice... i jos nezeli da prima ponavljace ili druge djake koje docu kod nas.
A sto se tice nastavnice hemije i fizike ( nama predaje ista osoba) nemam sta reci- nastavnica je carica . Kada smo radili struju donela nam je baterije, sijalice i zice pa smo pravili svasta. Cak smo se i sokirali medjusobno ( dok nam nastavnica nije rekla da prestanemo)...
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2006, 17:53   #75
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
Ne$A kaže:
Kod nas, nastavnica mate nas ni nezove da radimo kvalifikacije za takmicenje-
ona je toliko opsednuta da njen razred bude najbolji da samo njima daje da se takmice... i jos nezeli da prima ponavljace ili druge djake koje docu kod nas.
Možda bi vas pozvala da radite kvalifikacije za takmičenje ako bi ste nešto korisno naučili iz sledeće teme:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=5630
p.s. bez ljutnje - najbolja namera
Citat:
Ne$A kaže:
...Kada smo radili struju donela nam je baterije, sijalice i zice pa smo pravili svasta. Cak smo se i sokirali medjusobno ( dok nam nastavnica nije rekla da prestanemo)...
Mislim... šta reći..
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2006, 23:43   #76
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

OK, priznajem- neznam gramatiku jezika.... znam gramatiku engleskog bolje nego vecina engleza i bolje nego sto znam gramatiku srpskog.... zbog toga uvek imam 4 na kraju godine ( kada preskocim neki kontrolni mozda cak i 5 )
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2006, 11:06   #77
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
[Imzadi] kaže:
Možda bi vas pozvala da radite kvalifikacije za takmičenje ako bi ste nešto korisno naučili iz sledeće teme:
Pazi, pazi, sta cinis...

A inace, zar nije bilo reci o nastavnici matematike, a ne srpskog?
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2006, 12:17   #78
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Ja ne znam da li je to bila nastavnica matematike (ili čega već), samo sam ti dala koristan predlog da se malo baciš na pravopis. Bez obzira o kojoj oblasti nauke se radi, pismenost je osnova za sve. Ne možeš pravilno ispisati ni tekst zadatka iz matematike ako nisi dovoljno pismen.

p.s. garantujem da ne možeš znati gramatku engleskog bolje od srpskog, jer nije logično . Osim ako nisi odrastao tamo pa si morao engleski više da koristiš
p.s.2 - "ne znam, ne mogu, ne smem" se piše odvojeno... I takve osnove se mogu naučiti iz običnog čitanja knjige. Nemoj ovo da shvatiš lično, pismenost je generalni problem sa tvojom generacijom.
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2006, 13:03   #79
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
[Imzadi] kaže:
Nemoj ovo da shvatiš lično, pismenost je generalni problem sa tvojom generacijom.
To je zato sto smo samo igrali igre na engleskom, i to jos od malena
Kako moj tata kaze "kompjuter nas je zaglupeo"
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2006, 14:06   #80
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Ruku na srce, nasa gramatika je do-zla-boga komplikovana.
Sta ima komplikovanog u engleskoj gramatici osim slaganja vremena?
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com