Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.2.2016, 20:36   #241
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

well ne znam kako ide u pvp ali za sada u pve ovaj destro je pomalo op (ako ga u poredim sa mojim summonerom) da li je do mene ili sta ali nekako se mnogo lakse i brze lvl sa destrom nego sa summonerom
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2016, 10:24   #242
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

danas sam imao extremno dobar RNG dan... dakle ovako, imam assassina i fm-a, oba 45 lvl, uradim sve moguce daily koje treba, nakupim 40 golda, kupim 2 Sparkling pentagonal Jewel pouch, dobijem attack power 25 diamond (vredi 25 golda) ja reko dobro fino , i iskoristim ga, ostane 30 golda, kupim jos 2 pouch , dobijem jos jedan power diamond, prodam, 45 golda ostane, kupim jos 4 poucha , dobijem 2 power diamonda i ostane mi 75 golda
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2016, 19:50   #243
GoksSRB
Novi član
 
Član od: 29.6.2015.
Poruke: 21
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Blade & Soul

Farmash Zen Beans dodjes do diamond ranka > zamenish za Soulstone Pouches > 20.000 Zen Beans > 10x Pouches = 500 Soulstone = 150 golda lagano

GoksSRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2016, 20:20   #244
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Koliko je samo los RNG danas...posebno za Warlock-a 1-10 da dobijes odgovarajuci upgrade deo...uzas
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 6:37   #245
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

26 Hujikar kutija za razor wep. Da mi je 1 na 10
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 7:20   #246
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

ja se ne bakcem sa kutijama.. kupim kljuc za hm coinse i cao... kolko vremena bi potrosio na kutije, vise cu golda da nafarmam za to vreme :P
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 11:39   #247
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Mada objektivno posle levelovanja summia i destra ovaj varlock je prilično smoran, zaboravio sam koliko zna da bude "mekan" pogotovu posle nerfa. Verovatno se neću ni vraćati na njega nakon što hitujem 45. Onog Thralla i ne koristim, a leech su bas nerfovali, prvi put ga koristim posle tog famoznog nerfa i ako se neko dvoumi izmedju FM i Warlocka pogotovu za PvP neka zaobidje WL, naravno ko ima dovoljno golda moze da napravi heal build ali Warlock sija tek u end game u i to gotovo (samo) u grupnom PvE...solo pve je teži nego sa FM.

Ps Jedino zašto se i dalje cimam sa njim jeste zbog onog temptation outfita koji daju kad stignete na max level
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 14:43   #248
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Mada objektivno posle levelovanja summia i destra ovaj varlock je prilično smoran, zaboravio sam koliko zna da bude "mekan" pogotovu posle nerfa. Verovatno se neću ni vraćati na njega nakon što hitujem 45. Onog Thralla i ne koristim, a leech su bas nerfovali, prvi put ga koristim posle tog famoznog nerfa i ako se neko dvoumi izmedju FM i Warlocka pogotovu za PvP neka zaobidje WL, naravno ko ima dovoljno golda moze da napravi heal build ali Warlock sija tek u end game u i to gotovo (samo) u grupnom PvE...solo pve je teži nego sa FM.

Ps Jedino zašto se i dalje cimam sa njim jeste zbog onog temptation outfita koji daju kad stignete na max level
Ja sam digao Wla do 21 i Fma do 21 uporedio i odlucio se za FMa..Kako se lvli povecavaju WL je sve slabiji dok je fm sve jaci i jaci.WL moze da bude odlican dps ali tek kad mu se uzme knjiga iz bsh 4man za dragon call...U pvpu izmedju dve klase biram FMa posto sam kao KFM WLa isprasio dok se sa FMima mucim tj skoro svaki gubim protiv njih
Najzalije mi je samo sto sam krenuo lika pre lvling eventa pa necu dobiti kostim i onih par item-a
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 14:51   #249
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Ja sam krenuo warlocka upravo zbog tog eventa jer outfit koji daju na kraju jeste warlock-ov outfit iz KR verzije...sto se tice PVP tu sa mojim destrom nemam problema ni sa jednom klasom (doduse nisam mnogo igrao pvp) destro je bas strong...doduse overal summoner mi je ipak best bet za overall gaming (ali ce mi main biti destro)

Ps definitivno su u pravu WL postaje pet puta jaci posle 30 lvl...ja sam lvl 35 i sve mi lakse ide sa njim.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 15:48   #250
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
WL moze da bude odlican dps ali tek kad mu se uzme knjiga iz bsh 4man za dragon call...U pvpu izmedju dve klase biram FMa posto sam kao KFM WLa isprasio dok se sa FMima mucim tj skoro svaki gubim protiv njih


Kakav hate na wl.. . Ovo moze da bude dps ako uzmes bsh, wuuuut... To koga si isprasio zavisi od igraca. Ja udjem sa WL-om pa pocistim FM-a kao malog nuba i sve ostale klase pa ne znaci da je FM los...I drugog WL-a isprasim kao blade mastera pa eto velikih je tu razlika.

FM jeste inace op za pvp nema sta. Ja sa Assassin-om na Diamond ranku lakse skinem summonera pet puta za koji kazu da je assassinu nocna mora nego FM-a, KFM su nubz with macros Kad KFM nema macro to se vidi, a kad ima moze biti da ili mnoogo dobro igra ili samo drzi jedan button.... tl dr...naravno da je sada svima tesko sa FM..takav je patch, odma za njim ide i jak summoner...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 18:17   #251
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke


Kakav hate na wl.. . Ovo moze da bude dps ako uzmes bsh, wuuuut... To koga si isprasio zavisi od igraca. Ja udjem sa WL-om pa pocistim FM-a kao malog nuba i sve ostale klase pa ne znaci da je FM los...I drugog WL-a isprasim kao blade mastera pa eto velikih je tu razlika.

FM jeste inace op za pvp nema sta. Ja sa Assassin-om na Diamond ranku lakse skinem summonera pet puta za koji kazu da je assassinu nocna mora nego FM-a, KFM su nubz with macros Kad KFM nema macro to se vidi, a kad ima moze biti da ili mnoogo dobro igra ili samo drzi jedan button.... tl dr...naravno da je sada svima tesko sa FM..takav je patch, odma za njim ide i jak summoner...
Sta je pisac hteo da kaze?
Pogledaj, svi pricaju da je wl upola losiji dps bez bsh knjige za bonus dragon call na criticalu...A ne pricam ja da sam ja dobar ili da je warlock los samo je sad trenutno jaci fm i to se vidi Btw pogledaj i na koreji dps pa ces videti da je fm i dalje top dps tamo za pve dok warlocka koriste za buff
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 10:09   #252
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Warlock je bas glass canon...mora da bude stacioniran kako bi mogao da postigne max dps...ali ga FM i dalje sije u overall dps. Ja sam sada post 40 lvl i oseca se da je moj WL prilicno ojacao (ili sama se ja navikao na njega) a ta mana sto je stacioniran (za rzliku od FM koji moze da kituje i da pew pew) je sto prvo ne morate mnogo da vodite racuna o chi (regeneracija je duplo laksa i brza nego kod FM) drugo ako savladate WL mozete da spamujete skillove (gotovo) konstantno...a njegov sjaj stize na 45 lvl kad odkljucate soulburne.

U svakom slucaju mislm da je WL tezi za master od FM...ima manji dps ali je u end game-u cak i potrebniji nego FM zbog party buff-a tj pomenutog soulburne-a. Naravno drugacije je u PvP gde su WL prilicno nefovali (tj njegovu healing mogucnost)

FM je range dps a WL range support dps...a da budem iskren mislim da ni jedan od njih ne moze da pridje summoner-u i destru i bilo kom obliku.

PS tj treba sacekati SoulForcer-a...koliko je samo op i broken trenutno u KR
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2016, 11:37   #253
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Koja klasa je trenutno najbolja za PVE. I da li se isplati kupovati premijum i koji server je popularan.

Poslednja ispravka: svarogog (9.3.2016 u 12:50)
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2016, 16:12   #254
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Sve moze i bez premiuma jedino ako hoces da ubrzas malo ali nije potrebno mnogo svejedno...Najbolja klasa je ona koja tebi najvise lezi ali biraj izmedju FMa, Sina i destoyera...BD je prejak za pvp ali ne znam kakav je za pve.Mi smo na ebon halu i prilicno ima ljudi
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MoNsTeR na korisnoj poruci:
svarogog (9.3.2016)
Stara 9.3.2016, 16:47   #255
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Za PVE...summoner ili destro mada su sve klase dobre u pve (neke klase je lakse savladati tipa summoner a neke teze kao sto su sin ili kfm) Kao korisnik premium-a jedinu prednost koju sam uspeo da primetim jeste u novcu tj farmanje mobova nagradjuje odredjenom kolicinom novca...to nije dostupno f2p, overall moze se sve raditi bez premium-a jedino je razlika u brzini. Ebon Hall je server sa najvise domacih igraca.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
svarogog (9.3.2016)
Stara 10.3.2016, 1:02   #256
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Sta radite u taj bns na cap,ja napravio lvl45 za 4-5 dana posle jos 4-5 doterao gear i sad dosao do siren gluposti gde mi za svaki deo fali po 20-30g da evolve...ali najgore sto mi i ne treba i ovako sam op sa fm...sta znam,bezveze trcim 2 luke i onaj lavirint kao...i to je kao end game.Nikakvi pvp ratovi nesto...jedino da grindam pvp arenu
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 10:02   #257
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Pare najlakse napravis kroz pvp dejlije+arena pvp dejlije, recimo ako imas 2 lika 45 za 2 dana mozes od souslstones da napravis oko 30-40golda+ ako imas vremena poradis i ostale 24man i dodjes do 50g.Gear tim tempom moze na max prilicno brzo.Endgame jeste repetativan ali imas pvp open u misty woods i arenu da postignes odredjen rank ako zelis
Meni je pvp najzanimljiviji deo igre mada mozes i dungeone da probas, nemoj da mislis da je tesko 24i 6 man ali uradi 4 man pa javi utiske Imas i crafting itd...Odprilike kao svaki mmo
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 15:18   #258
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

pa ok jbg,ja sam nekad igrao 9dragons,ima dosta ovde elementa iz te igre,ali mi se ne svidja sto je uglavnom bns daleko prostija pogootvu u pvp delu.9d good vs evil hijerarhija je bila postavljena odmah u pocetku,ovde su kao nesto postavili na kraju i ne verujem da ce dalje nesto ozbiljnije da se bave time jer je igra vec stara par godina i vec su se opredelili na te pvp arene.nema pvp ratova,guild ratova...necu bedarim igru,samo mi se povraca od esporta u mmo...
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 20:07   #259
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

za pve, FM je ubedljivo najbolji dps, i mogu da tvrdim da ni jedna klasa ne moze ni da mu prismrdi. bar trenutno
a sad da kazem jos par stvari , sad kad imam assassina, fm, i warlocka na 45 lvl...
PvP : Kao assassin sam apsolutno prezirao summonere. zato sto assassin jedva da ima par stvari koje moze da uradi protiv summonera. prelako ga je izbaciti is stealtha, jos je summonera prelako igrati, i zahteva skoro 0 skilla da se uradi bilo sta... Fm je dosta dobar, narucito protiv summonera, jer vecina nemaju pojma da treba da povuku macku i da ne udaraju Divine Veil warlock i nije bas nesto u 1v1 trenutno, ali je u 3v3 bog i batina ako se napravi dobar interfere.
PvE : po onome sto sam primetio, dps trenutno ide FM > 3 mesta prazna > assassin , destroyer, warlock na istom mestu, Summoner i blade cancer na sledecem mestu, kfm, i bm.

Poslednja ispravka: darkowozzd (10.3.2016 u 20:45)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 5:06   #260
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Covece stvarno sta vam je sa tim FM-om, looodilo klasa ?

Blade & Soul je realno jedna od retkih gde sve klase imaju izbalansiran dps kad sve dodas i oduzmes i neke faktore kad uzmes u obzir.

Evo jedan video od mene, moj Sin na dumiju dps test. Ovakav sustain dps i perma stealth ja drzim i na bosovima, 90 % sam u stealth-u. E sad ako stvarno ide FM pa 3 prazna mesta pa ovaj moj Assassin, onda skidam kapu bratee

Kud sam napravio sin-a
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blade of Darkness MULTIPLAYER ktulu Online susreti 3 8.8.2012 17:21
Blade Kitten Emix Platformske igre 8 5.10.2010 17:34
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Soul Calibur 4 [image heavy] donator99 Konzole 23 14.9.2008 17:24
Problem sa igrama "Forsaken" i "Soul Reaver 1 i 2" na WinXP SP2 Sharpshooter O igrama uopšte 2 14.10.2006 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com