Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.3.2016, 22:40   #41
Nashud
Član
 
Član od: 10.9.2014.
Lokacija: Beograd
Poruke: 361
Zahvalnice: 80
Zahvaljeno 46 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Citat:
Name kaže: Pregled poruke
Ja imam problem sa igrom.Prvo je framerate bio 1000 pa sam ga ogranicio na 60 u Rivatuneru i time resio problem.Posle toga sam primetio da je cpu usage na jednom jezgru 100% dok je na ostalima 10-14%.
Procesor je i5 4590.grafa sapphire r9 380 2gb (mislim da je sve na high/medium),8 gb ram-a.
Da li ste imali slicnih problema i ocu li ****ati proc ovako posto je na stock cooleru?
Vsync jel ti upaljen?
Nashud je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2016, 10:55   #42
Name
Novi član
 
Član od: 14.5.2013.
Poruke: 17
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Nema razlike.Citam na netu,dosta ljudi ima slican problem i kazu da je do engine-a igre.Najvise se koristi to prvo jezgro.Obalio sam senke na low i dobio 90-100% usage.Ne znam sta bih jos mogao da iskljucim.
Name je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2016, 11:07   #43
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Grim Dawn

Sta znam barem u mom slucaju a i citam nekih drugih na netu,ova igra vise kolje gpu nego cpu mnogi kazu da se to oseti i po temperaturama .
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2016, 11:52   #44
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Grim Dawn

Ja neko vreme farmao The Flooded Passage
Jer je realno predobra lokacija boss em ne radi ni jedan dodatni elemental tip damage, em je namesteno tako da mozete da protrcite do njega a da se vecina njih iza vas povuce bas kad dodjete u sam ugao gde je boss.

Zadovoljan sam kako mi se soldier drzi, nisam se ipak odlucio za drugu klasu mislim da cu ostati do kraja mono class. Jedino zalim sto sam ulozio 4 poena u jedan skill u prvom chain koji nikad nisam koristio maltene.

Kao i to sto mi igra baca sve super damage wise al nista od chest armors izuzev blueprints. Tako da sam u manjku resistances ako ne stavim stit i jedan rezevni amulet. Lvl 20 sam trenutno mada sada kad sam se vratio questovima ocekujem da brzo nabijem jos dosta.


Spoiler za Lik trenutno brdjanin koljac xd:
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2016, 17:03   #45
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Dobra je igra, odlična atmosfera, interesantan razvoj lika itd. Samo mi je mnogo grind u ovom momentu, nisam raspoložen za ove "reset area on quit diablo 3" momente trenutno, možda za neko vreme. Cepam Shadowrun Dragonfall, možda je zbog toga...
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2016, 15:33   #46
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Grim Dawn

Ja napravio demolitionist i nightblade, super igra.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2016, 18:06   #47
BLACKICON
Član
 
Član od: 4.2.2010.
Lokacija: Valenwood
Poruke: 131
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Premocna igra, ali PREMOCNA!!! Mesavina Diablo2, Sacred1 i Titan quest. Atmosfera je turobna, mracna kao sto i sam naslov kaze, atmosferic mjuza takodje turobna i mracna ala Diablo 2 i fantasticno docarava tu grim atmosferu Cairna. Trenutno sam 46. lvl, Shaman+Ocultist=Conjurer, zasnovan na Devouring swarm+Vendigo totem i storm totem bildu, maltene sve oneshot-ujem na ovom levelu na normal tezini, naravno. Jedva cekam 50.lvl da vidim unikatni legendary gear. Sve preporuke ko nije probao.
BLACKICON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 16:37   #48
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Odlična je igra, baš ima onaj šmek pravog Diablo2 (ili keca) sa mešavinom poboljšane mehanike iz Titan Quest-a.
Samo kad se setim koliko sam samo sati potrošio na Titan Quest i Diablo 2, ovo moram da pazim kad krećem da igram da ne zaglavim do ujutru .

Noćas samo ostao kući i kao da vidim šta je ovo za igru, jedva sam posle 3 sata prestao da igram.

Jedina zamerka mi je što muzika ima samo par numera i glasovna gluma nije svugde ili bar gde nema potrebe nešto generičko da kaže lik a ti posle čitaš.

Inače ako nastave da peglaju igru (bugove i sadržaj) mislim da zbog dobro multiplayera vredi kupovina.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 18:52   #49
BLACKICON
Član
 
Član od: 4.2.2010.
Lokacija: Valenwood
Poruke: 131
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Citat:
Name kaže: Pregled poruke
Ja imam problem sa igrom.Prvo je framerate bio 1000 pa sam ga ogranicio na 60 u Rivatuneru i time resio problem.Posle toga sam primetio da je cpu usage na jednom jezgru 100% dok je na ostalima 10-14%.
Procesor je i5 4590.grafa sapphire r9 380 2gb (mislim da je sve na high/medium),8 gb ram-a.
Da li ste imali slicnih problema i ocu li ****ati proc ovako posto je na stock cooleru?
Ovo je i meni pocelo da se desava danas ali tek kad sam dosao u Fort Ikon, pre toga je sve radilo super na mojoj masini, fps zakucan na 60 a cpu usage 2 jezgra oko 45% a druga 2 po 5-10%. U Ikonu primetih da jedno jezgro zakucava na stotku i frejmdropove bez ikakvog razloga sa 60 na 45 i to samo na nekim odredjenim mestima i van borbe. Inace izasao je 1.0.0.1 patch ali ne ispravlja ovaj problem.
BLACKICON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 21:44   #50
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Mnogo dobra igra, kako miriše na old skul diablo, dizajn je za medalju, minimalistička prezentacija jeste mana ali i doprinosi utisku, opasno zarazano.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 21:55   #51
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Hm, meni je više u fazonu Titan Quest-a sa kojom primesom Diablo 2 atmosfere. Loš dizajn armora, slaba raznovrsnost lokacija i malo repetativna muzika. Svejedno, prilično dobra igra.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 16:28   #52
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Citat:
BLACKICON kaže: Pregled poruke
Premocna igra, ali PREMOCNA!!! Mesavina Diablo2, Sacred1 i Titan quest. Atmosfera je turobna, mracna kao sto i sam naslov kaze, atmosferic mjuza takodje turobna i mracna ala Diablo 2 i fantasticno docarava tu grim atmosferu Cairna. Trenutno sam 46. lvl, Shaman+Ocultist=Conjurer, zasnovan na Devouring swarm+Vendigo totem i storm totem bildu, maltene sve oneshot-ujem na ovom levelu na normal tezini, naravno. Jedva cekam 50.lvl da vidim unikatni legendary gear. Sve preporuke ko nije probao.
Sve preporuke za dodatne casove srpskog.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
LoneWolf (15.3.2016), voodoo_ (11.3.2016)
Stara 11.3.2016, 17:08   #53
BLACKICON
Član
 
Član od: 4.2.2010.
Lokacija: Valenwood
Poruke: 131
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Sve preporuke za dodatne casove srpskog.
Hvala na savetu, potrudicu se o mighty one!
BLACKICON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2016, 17:18   #54
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Nisam još uvijek probao ovo. Na prvi pogled podsjeća me na Victora Vrana.

Baš zbog toga mi je nekako odbojna igra. Ukoliko me prvi utisak nije prevario, zaobići ću ovo.
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2016, 15:06   #55
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Grim Dawn

Trenutno sam 35 level, i dalje uzivam u igri , questing kolko god imao interesantan dijalog mi je odavno pomeren u stranu, zarad gear hunta. (mada sam i sa tim stao dok sad ne ocistim sve preostalo u ovom act)

Dobra stvar kad su itemi u pitanju ovde je sto uvidjam sve vise, da higher lvl itema kao i raritet ne garantuju apsolutnu niti dobit niti poboljsanje, za klasu koju imate kako vam se udesi al stvarno, tolko imam oruzja koja su mnogo veci lvl nego lik a i napucana sa premnogo bonusa al dzabe crap su kad se koriste za ono sto hocu do te mere da ih oruzje 6-12 levela ispod rastura po korisnosti iako su isti tier.

Takodje ne znam dal je samo do mene al mislim da igra isuvise ima blag tretman za magic/ pure elemental likove nego za ostale physical/bleed/internal trauma likove tj prva kategorija ima dosta vise izbora samim tim i brze dolazi do zeljenih stvari. Bukvalno sam nekoliko dana proklinjao igru zaredom jer jedini epics vredni vise od kese pasulja su bili namenjeni za arcanist,chaos il lighting likove .


Spoiler za Lik trenutno:

Poslednja ispravka: sale94 (14.3.2016 u 20:51)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2016, 15:38   #56
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Danas krećem da igram ovo. Nisam igrao neki kršteni H&S još od Titan Quest-a, a da nije šaren i da ne pršte boje na sve strane. Ovo mi posle toliko vremena deluje konačno ozbiljnije malo. Diablo III je po meni dosta lošiji od dvojke, mislim ovako na prvi pogled, nisam ga još odigrao. A da se takmičim i da igram multi nije za mene, volim da igram samo kampanju i dosta za mene.

@sale94
Jel će mi pružiti dobru SP zabavu ovo a?
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2016, 19:53   #57
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Danas krećem da igram ovo. Nisam igrao neki kršteni H&S još od Titan Quest-a, a da nije šaren i da ne pršte boje na sve strane. Ovo mi posle toliko vremena deluje konačno ozbiljnije malo. Diablo III je po meni dosta lošiji od dvojke, mislim ovako na prvi pogled, nisam ga još odigrao. A da se takmičim i da igram multi nije za mene, volim da igram samo kampanju i dosta za mene.
Ovo ti je maltene prekopirani Titan Quest sa primesama Diabla, pa će ti se verovatno dopasti.

Ja sam trenutno 35lvl battlemage, krenuo sam kao full warrior ali izgleda da ću se ipak više orjentisati na mage-a jer mi se čini nekako efikasniji u klanju. Jedina zamerka mi što okruženja nisu malo više raznovrsnija, sve neka brda, farme i kampovi i smeta mi što nema dugmeta - collect all.

Interesantne su mi ove frakcije što postoje, samo nisam siguran da li je moguće recimo postati zao i okrenuti se protiv ljudi? I kvestovi sa mini-odlukama su mi ok.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
filpan (14.3.2016)
Stara 14.3.2016, 20:38   #58
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Da, vidim da svi govore da krajolici nisu bas raznovrsni.
Elem, jel moguće promeniti težinu tokom igre? Zeznuo sam se i krenuo na Normal i stvarno je dosadno jer nema izazova. Verujem da će odgovor biti negativan i onda ima da me mrzi da krenem ispočetka.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2016, 20:55   #59
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Grim Dawn

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
@sale94
Jel će mi pružiti dobru SP zabavu ovo a?

Hoce svakako ovo je igra koju mozes da igras kako god hoces ali bukvalno, sve je na tebi od toga kad ces negde da ides , da li ces pomoci da li neces, velike mogucnosti za gradjenje lika, nemas 535 pointera i stvari na ekranu i dungeons (kada si potkovan dovoljno sa stvarima i znas raspored se pretvaraju u jako brz poduhvat sa te strane neces cupati kosu cirka par min sa sve bossevima kad projuris) .

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Da, vidim da svi govore da krajolici nisu bas raznovrsni.
Elem, jel moguće promeniti težinu tokom igre? Zeznuo sam se i krenuo na Normal i stvarno je dosadno jer nema izazova. Verujem da će odgovor biti negativan i onda ima da me mrzi da krenem ispočetka.

Mozes uvek da menjas izmedju Normal i veteran kako ti je volja. Ne mozes da menjas vise kada predjes na elite though na nize sa tim likom kolko sam cuo. Tacno je za krajolike mahom su tematski,sumornije mocvare,pustinje,planine. Al raznovrsnost neprijatelja i faktori iznenadjenja su veliki.


Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke


Interesantne su mi ove frakcije što postoje, samo nisam siguran da li je moguće recimo postati zao i okrenuti se protiv ljudi? I kvestovi sa mini-odlukama su mi ok.
Mozes biti dick prema frakcijama neovisno o tome koji lvl respecta dostignes klanjem unaokolo. Mozes i selektivno odbijati ljude tipa ove u act 2 a sa ovima u devil crossing i okolini da budes cool.

Poslednja ispravka: sale94 (14.3.2016 u 21:05)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
filpan (14.3.2016)
Stara 17.3.2016, 19:35   #60
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Grim Dawn

Pao i prvi legendary

Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
sale94 (17.3.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Grim Fandango caine Avanturističke igre 93 3.9.2014 11:09
Stellar Dawn DylaN MMORPG igre 0 15.7.2010 0:05
dawn of war soulstorm nemanjasmash Mrežne igre 1 30.7.2009 17:12
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com