Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.7.2012, 8:01   #61
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
Ne razumem ..meni su rekli u virtualu da ne idem na net ni slucajno..ja probao da se konektujem na net ali kaze mi da Nintendo Shop nije dostupan u mom regionu.Nego da li r4 kartica moze da pusta 3ds romove posto ih ima na netu.
Ne. Ne znam ko te to zeznuo da ne ides na net ni slucajno. Zasto da ne ides?

3DS jos ne moze da pusta image backup-ove, u jednom trenutku ce verovatno moci, ali to jos nista nije sigurno. Romova ima, ali niko jos nije nasao nacin da ti romovi budu pusteni. Ja ocekujem da ce mogucnost digitalne distribucije, koja se pojavljuje uskoro, otvoriti vrata i ovome.

Da bi se konektovao na net, prebaci svoj region na UK, sve radi kao i obicno. Uradi Update-ove, poskidaj softver i demo-e.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2012, 11:49   #62
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

On je meni rekao da NI SLUCAJNO ne idem na internet da ne poremetim softver,mozda je on to mislio za R4 karticu ali nzm da li moze da mi naskodi.Znaci kad kupim R4 da igram bez problema.MOzda je on mislio na R4 ali ga ja nisam ni slusao
kako da promenim region u UK,i da li to moze da naskodi mom 3DS..Da li cu moci normalno da igram igrice.Ja bi samo otisao i poskidao Demoe.

Poslednja ispravka: Acahakler (6.7.2012 u 12:02)
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2012, 16:49   #63
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
On je meni rekao da NI SLUCAJNO ne idem na internet da ne poremetim softver,mozda je on to mislio za R4 karticu ali nzm da li moze da mi naskodi.Znaci kad kupim R4 da igram bez problema.MOzda je on mislio na R4 ali ga ja nisam ni slusao
kako da promenim region u UK,i da li to moze da naskodi mom 3DS..Da li cu moci normalno da igram igrice.Ja bi samo otisao i poskidao Demoe.
R4 ne pusta igre sa 3DS-a, niti ce ih ikada pustati. Pusta samo DS rom-ove.

Menjas u settings, region.

Kao sto sam ti napisao, ako je lik strahovao od toga da nova verzija softvera ne bude hakovana, to nema smisla, kad bude hakovan (ako bude) podrzavace tu najnoviju verziju softvera u to sam ubedjen. R4 kartice dobijaju update softvera koji im omogucava da i najnovijim update-om radi.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2012, 18:07   #64
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Moze malo detaljnije kako setings ja imam tamo Internet Setings u podesavanjima ,Parental Settings,OtherSetings. Malo sam glup sto se toga tice
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2012, 18:14   #65
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
Moze malo detaljnije kako setings ja imam tamo Internet Setings u podesavanjima ,Parental Settings,OtherSetings. Malo sam glup sto se toga tice
Udjes u settings, odes u Other Settings i oda Profile. Tamo imas Region Settings, nadju United Kingdom i zavrsio si posao. Moze i bilo koja druga zemlja EU, pa ako ti bolje ide Spanski, Francuski ili italijanski mozes i tamo. Cak i Rusi imaju svoju.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2012, 14:26   #66
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Kad ce biti bar 1 free igrica na eShopu.Skinuo sam neke Demoe..Da li ovaj update moze da naskodi mom 3DS?
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2012, 14:42   #67
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
Kad ce biti bar 1 free igrica na eShopu.Skinuo sam neke Demoe..Da li ovaj update moze da naskodi mom 3DS?
Oficijani update nikada ne moze da naskodi bilo kom hardveru.

Bila je free igra, zelda, ali su je skinuli. Neces se naigrati free igara, ali pogledaj malo e shop. Ima solidnih igara vec po ceni od 3 evra pa na vise.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2012, 16:44   #68
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

A mogu li da stavim Srbiju kao region zbog para ...i kako se to uplacuje?Mada sta znm kad nema Asphalt a uzecu ga ovako..
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2012, 22:59   #69
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
A mogu li da stavim Srbiju kao region zbog para ...i kako se to uplacuje?Mada sta znm kad nema Asphalt a uzecu ga ovako..
Ne mozes da stavis Srbiju, u Srbiji e shop nije dostupan. Doplacujes racun sa nekom visa ili master card karticom. Moja Visa nesto nije htela da radi, nemam pojma sto, moracu da probam ponovo.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 0:36   #70
fskpzns
Član
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 235
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 17 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku fskpzns
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Pre dva dana sam sebe pocastio sa Nintendom 3DS XL... da se prisetim Maria uz kog sam odrastao. Za sada imam samo Super Mario 3D Land ali planiram da nabavim New Super Mario Bros 2, Resident Evil Revelation i Zelda Ocarine of Time. To su mi must have naslovi.

Anyway... jel postoji neka tema sa Nintendo kodovima da se izdodajemo ko ljudi u Friend Listu?

Moj je: 0774-5591-2883

Dzudzi
fskpzns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 9:33   #71
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
fskpzns kaže: Pregled poruke
Pre dva dana sam sebe pocastio sa Nintendom 3DS XL... da se prisetim Maria uz kog sam odrastao. Za sada imam samo Super Mario 3D Land ali planiram da nabavim New Super Mario Bros 2, Resident Evil Revelation i Zelda Ocarine of Time. To su mi must have naslovi.

Anyway... jel postoji neka tema sa Nintendo kodovima da se izdodajemo ko ljudi u Friend Listu?

Moj je: 0774-5591-2883

Dzudzi
Ubacicu te. Napisacu ti moj, samo 3DS mi trenutno nije tu. 3D Land je neverovatno dobra igra, jedna od najboljih koje sam igrao ikada.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 9:48   #72
fskpzns
Član
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 235
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 17 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku fskpzns
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Super... Hvala. Kazi mi sta igras najcesce? Da se u nekom sledecem shopingu, eventualno fokusiram i na neki odredjeni naslov.
fskpzns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 10:52   #73
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
fskpzns kaže: Pregled poruke
Super... Hvala. Kazi mi sta igras najcesce? Da se u nekom sledecem shopingu, eventualno fokusiram i na neki odredjeni naslov.
Kid Icarus: Uprising
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 10:57   #74
fskpzns
Član
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 235
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 17 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku fskpzns
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
CTOJAH kaže: Pregled poruke
Kid Icarus: Uprising
Ajde dodaj me u FL. Kad dodjem sa posla... da vas apruvujem obojicu by Nintendo Seal of Quality :-)

Poslednja ispravka: fskpzns (10.9.2012 u 11:07)
fskpzns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 15:45   #75
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
fskpzns kaže: Pregled poruke
Super... Hvala. Kazi mi sta igras najcesce? Da se u nekom sledecem shopingu, eventualno fokusiram i na neki odredjeni naslov.
U sustini to sto si nabrojao sa Kid Icarusom bi bilo ono sto je najbolje na sistemu. Ja imam Resident i Street Fighter, igrao sam jos i Mario 3D land, a planiram da nabavim Ocarinu. U nekoj skorijoj buducnosti bi uzeo i Metal Gear Solid 3D.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 16:04   #76
fskpzns
Član
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 235
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 17 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku fskpzns
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
U sustini to sto si nabrojao sa Kid Icarusom bi bilo ono sto je najbolje na sistemu. Ja imam Resident i Street Fighter, igrao sam jos i Mario 3D land, a planiram da nabavim Ocarinu. U nekoj skorijoj buducnosti bi uzeo i Metal Gear Solid 3D.
Super. Jesi mozda snimio i onu virtualnu konzolu na eShopu? Ima i tamo zanimoljivih naslova. Moracu da stavim nesto na karticu :-)

Nego jedno pitanje... ta SD kartica sta je u konzoli... Da li postoji neki nacin da se kontent prebaci na PC ili... kad vec imas audio player... da recimo nabacis neki MP3 na karticu? Hoce tu SD karticu citati citac kartica posto kolko kontam to je neka ultra mega dzidzi kartica :-)
fskpzns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 16:14   #77
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
fskpzns kaže: Pregled poruke
Super. Jesi mozda snimio i onu virtualnu konzolu na eShopu? Ima i tamo zanimoljivih naslova. Moracu da stavim nesto na karticu :-)

Nego jedno pitanje... ta SD kartica sta je u konzoli... Da li postoji neki nacin da se kontent prebaci na PC ili... kad vec imas audio player... da recimo nabacis neki MP3 na karticu? Hoce tu SD karticu citati citac kartica posto kolko kontam to je neka ultra mega dzidzi kartica :-)
To ti je obicna SD kartica. Ja na zalost nemam citac pa ti ne mogu reci da li mozes normalno da stavljas muziku ili nesto slicno na nju, ali pretpostavljam da je to moguce. Ja sam imao problema sa kupovinom na eShop-u, nije hteo da mi prihvati karticu iako sa njom kupujem preko interneta bez problema. Moras da probas sa tvojom.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 23:51   #78
nexberry
Novi član
 
Član od: 20.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 20
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
fskpzns kaže: Pregled poruke
Pre dva dana sam sebe pocastio sa Nintendom 3DS XL... da se prisetim Maria uz kog sam odrastao. Za sada imam samo Super Mario 3D Land ali planiram da nabavim New Super Mario Bros 2, Resident Evil Revelation i Zelda Ocarine of Time. To su mi must have naslovi.

Anyway... jel postoji neka tema sa Nintendo kodovima da se izdodajemo ko ljudi u Friend Listu?

Moj je: 0774-5591-2883

Dzudzi
Evo i ja da se priključim diskusiji. :-D Pre par dana mi je stigao New Super Mario Bros. 2, trenutno se time zanimam. Igra je odlična. Obavezno je stavi u "must have" listu. Uživao sam u 3D Land-u, mada mi se čini da je nekako prelaka, ili je barem meni bila. Mislim da je "dvojka" malo teža, to mi se sviđa.

Nego ne znam kako ću skupiti onih milion novčića... Deluje kao nemoguća misija. :-D Na trećem sam svetu i imam tek 16.000, cenim da ću do kraja igre imati nekih 100.000. Moraće igra da se prelazi više puta, no to mi neće biti problem. :-D

Kako da vidim moj kod za tu Friend listu?
nexberry je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 0:09   #79
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
nexberry kaže: Pregled poruke
Evo i ja da se priključim diskusiji. :-D Pre par dana mi je stigao New Super Mario Bros. 2, trenutno se time zanimam. Igra je odlična. Obavezno je stavi u "must have" listu. Uživao sam u 3D Land-u, mada mi se čini da je nekako prelaka, ili je barem meni bila. Mislim da je "dvojka" malo teža, to mi se sviđa.

Nego ne znam kako ću skupiti onih milion novčića... Deluje kao nemoguća misija. :-D Na trećem sam svetu i imam tek 16.000, cenim da ću do kraja igre imati nekih 100.000. Moraće igra da se prelazi više puta, no to mi neće biti problem. :-D

Kako da vidim moj kod za tu Friend listu?
Udji tamo u friend listu i izacice ti tvoj kod, u gornjem desnom uglu je valjda.

P.S. Pozuri sa tih milion!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2012, 23:40   #80
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Evo, burazer mi najzad doneo 3DS, pa da okacim i moj friend code:

4210-4378-3982

Nek me ubaci ko hoce. Sto nas je vise to bolje.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Legend of Zelda DeCoy Stare igre 14 14.12.2019 19:07
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09
Koji je to Nintendo PeTkO Konzole 6 8.8.2007 14:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com