Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.10.2006, 14:56   #141
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Hitman > prazno > prazno > Splinter Cell > prazno > MGS
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 14:58   #142
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

@dodgeme

Pre nego sto nastavis sa upropascavanjem ove teme, ne bi bilo lose da objasnis zasto to tako mislis.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 15:51   #143
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Citat:
Ocelot kaže:
@dodgeme

Pre nego sto nastavis sa upropascavanjem ove teme, ne bi bilo lose da objasnis zasto to tako mislis.
Mozda ne misli, vec mu se Hitman vishe svidja.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 16:04   #144
Chester
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 53
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Chester
Cool Re: Metal Gear Solid

U pravu si, sve zavisi od ukusa...
Mada ja mislim da je dodgeme svoje misljenje zasnovao samo na igranju Hitmana i neigranju MGS-a i prica o njemu...
Chester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 16:07   #145
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

igrao sam i mgs i splinter cell i hitman.Hitman ima fenomenalnu pricu fenomenaln izvodjenje i jedinstveni koncept.Splinter Cell ima vec vidjnu pricu [super fenomenalni amerikanac spasava svet od zlih komunista] ali zanimljivo izvodjenje.MGS mi se prica uopshte nesvidja, ali ipak ima dobro izvodjenje.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 16:23   #146
Chester
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 53
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Chester
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

ukusi...
Chester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 20:54   #147
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

da...ukusi...

nego Ac!d je nesto tipa akcija + TCG...Ac!d2 mi se vise svideo...
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2006, 21:54   #148
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

MGS ima losu pricu??? Ma ovo nema veze sa ukusima, jesi li uopste razumeo bilo sta od price kad si igrao MGS ili si prekidao filmove da ti brze prodje igra ??
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2006, 9:21   #149
Chester
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 53
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Chester
Thumbs up Re: Metal Gear Solid

Citat:
nebojsa986 kaže:
MGS ima losu pricu??? Ma ovo nema veze sa ukusima, jesi li uopste razumeo bilo sta od price kad si igrao MGS ili si prekidao filmove da ti brze prodje igra ??



Chester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2006, 10:16   #150
WD-40
Član
 
Član od: 2.4.2006.
Lokacija: Laktashi RS
Poruke: 42
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Ma nije on jedini.Znam ja jos njih koji kao instaliraju igru,pocne intro a on na ESC,pa kasnije kaze prica nevalja,igra mi se nesvidja etc.

Ono zbog cega je METAL GEAR SOLID tako dobra igra i jesu prica i naravno filmovi.
Zbog cega igrati MGS ako neces gledati filmove?!

Hitman vs. Metal Gear Solid
NIGDJE VEZE S VEZOM!

Ko je igrao oba serijala nek pokusa da uporedi ove dvije igre pa ce vidjeti je to nemoguce.
btw.

ZAMOLIO BIH ONE KOJI KANE DA PLJUJU I BLATE OVU FENOMENALNU IGRU DA NE RASPRAVLJAJU VISE NA OVU TEMU! thx
WD-40 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2006, 14:33   #151
Chester
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 53
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Chester
Thumbs up Re: Metal Gear Solid

Citat:
WD-40 kaže:
Ma nije on jedini.Znam ja jos njih koji kao instaliraju igru,pocne intro a on na ESC,pa kasnije kaze prica nevalja,igra mi se nesvidja etc.

Ono zbog cega je METAL GEAR SOLID tako dobra igra i jesu prica i naravno filmovi.
Zbog cega igrati MGS ako neces gledati filmove?!

Hitman vs. Metal Gear Solid
NIGDJE VEZE S VEZOM!

Ko je igrao oba serijala nek pokusa da uporedi ove dvije igre pa ce vidjeti je to nemoguce.
btw.

ZAMOLIO BIH ONE KOJI KANE DA PLJUJU I BLATE OVU FENOMENALNU IGRU DA NE RASPRAVLJAJU VISE NA OVU TEMU! thx


Evo, jos jedan ...
Chester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2006, 18:57   #152
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

THE TREADING BEHEMOTH

Još od početka je bilo malo verovatno da zamena za ’pijanicu’ Granina, bude Sokolov. On je bio ekspert za astronautsku oblast i konstruisanje raketnih motora za orbitalne letove. Tokom 1960-ih, Sokolov je stekao slavu zahvaljujući njegovom patentiranom višemotorskim klasterom – naprava koja je kasnije korišćena na A1 Vostok raketi. Sokolov nikada nije težio ka tome da bude vodeći naučnik u oblasti naoružanja, niti je mario za slavu koja je išla uz to. Ali, uskoro je bio zahvaćen borbom između Istoka i Zapada. Svemirska trka je postala plen i glavno oruđe u rukama političara, i uskoro je bila izjednačena sa nekada vodećom trkom naoužanja. Za kratko vreme, Sokolov je od običnog tehničara postao glavni čovek u Birou za razvijanje naoružanja. Mnogi su ovo unapređenj videli kao znak uspeha. Međutim, rastuća briga i griža savesti će ga kasnije naterati da pobegne iz zemlje.
Ono što je raziralo njegovu psihu je oružje znano kao Shagohod. To je bila mobilna platforma koja je služila za lansiranje međuoblasnih balističkih projektila (IRBM). Pod direktnim nadzorom Dr. Sokolova, Shagohod je napravljen koristeći ogromne resurse koje mu je Volgin odobrio. Volgin je sve resurse i ljudstvo koji su bili namenjeni Graninu, preusmerio ka Sokolovu. Razvijanje Shagohoda se u tajnosti odigravalo u Granin Design Bureau-u, drugačije poznatom kao 0KB-812, i tu je sklopljen prvi prototip. Sa zastrašujućom pojavom, Shagohod je bio opremljen najmodernijim oružjem koje je u to vreme postojalo, uključujući i mnogobrojne mitraljeze i dve lansirne platforme za zemlja-vazduh projektile. Shagogod je dodatno bio opremljen i dvema ‘bušilicama’ koje su se nalazile na prednjem delu. U kombinaciji sa debelim oklopnim pločama, Shagohod je bio neka vrsta pokretne tvrđave.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2006, 18:58   #153
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Za to vreme, Shagohod je bio vrhunac u polju tenkova. Iako nije bio medju najlepšima, ova mašina je smatrana tehnološkom prekretnicom u performansama. Ono što ga je odvajalo od konvencionalnih produkata je način napada korišćenjem njegovog glavnog oružja – lansirne platforme. Shagohod je koristio dve odvojene ali kritične faze u svom napadu. ‘Faza – 1’ se sastojala iz samog lansiranja. Medjutim ‘Faza – 2’ je bila mnogo kompleksnija. Iako je Shagohod bio dizajniran kao lansirna platforma srednjeg dometa, njegova glavna svrha je bila lansiranje interkontinentalnih balističkih projektila (ICBM). Ali, postojao je jedan problem. Trenutno postojeći ICBM-ovi su jednostavni bili preveliki da bi ih Shagohod ispalio. Ali, Volgin nije hteo ni da čuje za to. Zahtevao je oružje koje će biti sposobno da ispali nuklearni projektil direktno na SAD. Tada je Sokolov došao na ideju ‘Faze – 2’.
Koristeći koncepte srednjovekovnih oružja za opsadu, Sokolov je smislio genijalan plan kako da poboljša balističke kapacitete Shagohod-a. Hteo je da ubrza samu mašinu tako što će iskoristiti istu tehnologiju kao što je uradio i za Vostok rakete. Za izvršenje druge faze, raketni motor je postavljen na ram Shagohoda. Koristeći ovaj motor, Shagohod je mogao da postigne brzinu od preko 300 milja na čas, efektivno se ponašajući kao prvi stepen orbitalne rakete. U tom stanju, projektil je mogao da se lansira na bilo koji deo SAD. Povrh svega, napad ne bi mogao da se primeti nikakvim špijunskim avionom ili satelitom, i na taj način izraz ‘zastrašivanje’ postaje neupotrbljiv.
Prednost Shagohoda je u neopaženom napadu i eliminaciji potrebe za konvencionalnim raketnim silosima. Ali, Volgin nije hteo da se zaustavi ovde. Njegov plan je bio masovna proizvodnja Shagohoda i slanje istih kroz celu Sovjetsku uniju i šire. Ovaj pristup je pretio da uvede delove Evrope, Azije i istočnog bloka u sukob. Još gore, Volgin je hteo da upotrebi Shagohod kao političku mamac da podigne ustanke protiv suparničkih diktatora, etničkih pobunjenika i revolucionarnih grupa kroz ceo region Trećeg sveta.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2006, 20:33   #154
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Tako je Ocelot-e.. Makar ti reci nesto pametno i konstruktivno..

Mislim.. nastavi sa tim prevodom!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 9:50   #155
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Ajde Ocelot ,gde je zastoj u prevodu
Ako treba neka pomoc, samo se javi rado cu da priskocim.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 15:46   #156
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Trenutno nemam slobdnog vremena, ali za dva tri dana nastavljam sa prevodom.
Dotle se zanimaj sa ovim. Da vidiš kako treba da se igra ovo remek delo.

http://youtube.com/watch?v=T_FDedl9EJU
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:03   #157
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Lepo,lepo odgledao sam sve one klipove,nego malo davi ,stalno ista fora,jeste da je najefektivnija,ali mogao bi malo davljenje, malo noz,ja kad sam igrao bilo mi je najzanimljivije da svakog lika razlicito eliminisem,malo CQC , malo snajp, malo utoka..
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:18   #158
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Da, ali imaj u vidu da on ne želi nikog da ubije već da ih onesposobi u što kraćem vremenskom periodu. Takođe, nijedan neprijatelj ga nije primetio a najjača fora je što je igrao na European Extreme! Svaka čast dečku.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:29   #159
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Da da,svaka njemu cast,igra na eu extreme i prelazi igru a da nikog ne ubije.Ja sam igrao prvi put na hard i kad sam poceo 2. put igrao sam na extreme,i nema neke velike razlike, jedino sto te primete sa pola kilometra, inace sve ostalo je isto.A ja ne mogu da igram tako kao on, da ih samo onesveshcujem, ako ga ne finishiram nije mi zanimljivo.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:37   #160
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Metal Gear Solid

Pošto više voliš da ih ubijaš, evo nekih hintova za tebe. Pre nego što kreneš na nekog, baci prvo Chaff granatu, jer će im to izazvati smetnje na vezama, i neće moći da pozovu pojačanje. Takođe, kad naletiš na ona skladišta sa hranom, ponovo baci Chaff, a onda neku granatu unutra da bi im uništio hranu. Posle nekog vremena, oni će ogladneti i neće moći da ciljaju dobro i teže će te opaziti.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
stealth


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09
Jel zna neko za metal marines? Surovi Stare igre 4 4.4.2006 2:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com