Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.3.2008, 22:49   #41
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Na GameTrailersu moze da se skine preview ove igre i dobar deo vremena slika je fenomenalna i oduzima dah i to sve dok stidljivo ne pokazu prave in-game snimke, na njima se vidi da iako je grafika dobra ipak nije spektakularna.
red pill
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2008, 23:03   #42
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Bolja je od bilo cega na PC-u, radi u rezoluciji 1920x1080 sa rock solid 60FPS-a.
Meni nista vise od toga ne treba.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2008, 21:59   #43
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

OK, prvo da kazem da sam ja ocajan u simulacijama voznji i do sada sam uvek probavao Grand Turismo igre i brzo ih bacao u cosak.
Kada sam probao onaj ograniceni demo za GT5P nesto je kliknulo tacno gde treba i jednostavno morao sam da uzmem GT5P. I sada posle nekih desetak trka mogu da kazem da sam i dalje los, ali osecaj voznje je FENOMENALAN. Igra i dalje nema strukturu itd... Ali AI je osetno bolji (ne da ne bi bilo lepo da je jos bolji), osecaj voznje je strava (ne mogu ga porediti sa pravim jer zbog sada vec zalecene bolesti ne vozim i pored 3 banke godina) a grafika oduzima dah. jednostavno must play! I da ne zaboravim. najbrze prodavana igra za PS3 iako je u pitanju samo prosireni demo/beta test. Sta vise reci?
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 8:36   #44
simakosmos
Član
 
Član od: 26.5.2006.
Poruke: 208
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 49 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

za one sa jeftinijim ulaznicama, ostaje da se nadaju ovome :
http://kotaku.com/379695/playstation...rted-to-the-pc

U Kini ima više ljubitelja PC-a od konzola, ALI i mnogo više pirata. Meni ne bi bio jasan ovaj potez Sony-ja
simakosmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 10:16   #45
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

PD je u Sonyevom vlasnistvu.
Gran Turismo je jedna od igara koje zaradujuju najvise novca na Playstation konzoli i je razlog zasto se mnogi odlucuju bas za ovu platformu.
Sony nikad nece dozvoliti da se Gran Turismo serijal pojavi na icemu osim na Playstationu.
Ovo me podseca na one intervjue gde je Hideo Kojima davao hintove kako bi igra mogla da se pojavi i na drugim platformama, sto se naravno nije i nece desiti...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2008, 14:13   #46
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Kazunori Yamauchi vozio Nissan GT-R 193MPH(308,8 kilometara na cas!) po mokrom Nurburgringu!
Citat:
The Nissan GT-R is a legend in the making, and hardly a week goes by without the twin-turbo beast doing something amazing. Equally legendary for gaming enthusiasts is the Gran Turismo series, which is the best-selling Playstation game of all time, and the mother of all digital racing competitions. GT creator Kazunori Yamauchi, not surprisingly a hard-core car enthusiast, got behind the wheel of the Nissan GT-R and hit 193 mph just for kicks.

Hit the jump for video of Yamauchi racing around a wet Nurburgring in the GT-R. The legendary game creator held his own on the daunting track in very bad conditions, and the GT-R looks and sounds devilish as it pounds through the 'Ring's challenging bends. During his ten laps of the 'Ring, Yamauchi hit .6 on the G-meter when the GT-R forcefully kicked out on him, which rightfully scared the daylights out of him. Yamauchi also said that driving the GT-R was less like driving a thoroughbred and more like sitting astride a lion. While we don't think Yamauchi has ever driven a lion, but we get the point. He also said that playing Gran Turismo helped him keep a good racing line on the 'Ring, which prompted this blogger to immediately get GT5 Prologue (true story).
http://www.autoblog.com/2008/04/30/v...up-to-193-mph/
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2008, 19:04   #47
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
Linija između digitalnog i realnog sveta će definitivno biti još
zamućenija nakon najave koju su izdali Sony Computer Entertainment Europe i Nissan, poznati japanski proizvođač automobila. Novi projekat koji oni pokreću nosi naziv GT Academy i on će, u najkraćem, omogućiti najboljim vozačima igre Gran Turismo da se oprobaju za volanima trkačkih automobila kompanije Nissan. Naime, igrači će učestvovati u osmomesečnim nadmetanjima preko online mreža, najpre po zemljama, a potom i po regionima i konačno - na nivou cele Evrope. Pobednici će kao nagradu dobiti četvoromesečnu obuku u sklopu programa koji će im omogućiti da dobiju prave trkačke licence, a nakon toga će učestvovati u 24-časovnoj trci izdržljivosti koja će se sledeće godine održati u gradu Dubai, vozeći Nissan 350Z automobil. Sony i Polyphony Digital nazivaju svoju Gran Turismo seriju igara trkačkim simulatorom, a uskoro će se i dobiti odgovor na pitanje koliko je to opravdano. Trke će se održavati na PlayStation Network-u i u GT5 Prologue naslovu, a predstavljaće i svojevrsni uvod u "punokrvni" GT5 naslov koji stiže sledeće godine. Konačno, dobićemo odgovor na pitanje koje odavno mori ljude širom sveta - koliko su veštine stečene u virtualnom upotrebljive u realnom životu...
Izvor: Dailytech
Više o tome...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 17:22   #48
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Danas sam konacno nabavio igru.
Uzeo sam da igram Daytonu sa Hondom, cini mi se da je u pitanju Type-R.
Pobedio sam, i uzeo da gledam replay.
Prvo sto sam pomislio je bilo .
Ovako nesto se mora videti...
Gledanje replaya je otprilike kao gledanje prave trke.
Grafika je toliko fotorealisticna da je to zaista zastrasujuce.
Znao sam da je igra fantasticna, ali ovako nesto od Playstationa 3 nisam ocekivao ni u snovima...
Zvuk je naravno fantastican, kao i segment simulacije.
Polyphony Digitalu stvarno treba cestitati.
Napravili su igre zbog koje vredi kupiti Playstation 3.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2008, 19:00   #49
shin-bojan
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 359
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 76 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shin-bojan
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Eto, konacno da se i to desi .
shin-bojan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2008, 19:13   #50
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Danas sam konacno nabavio igru.
Uzeo sam da igram Daytonu sa Hondom, cini mi se da je u pitanju Type-R.
Pobedio sam, i uzeo da gledam replay.
Prvo sto sam pomislio je bilo .
Ovako nesto se mora videti...
Gledanje replaya je otprilike kao gledanje prave trke.
Grafika je toliko fotorealisticna da je to zaista zastrasujuce.
Znao sam da je igra fantasticna, ali ovako nesto od Playstationa 3 nisam ocekivao ni u snovima...
Zvuk je naravno fantastican, kao i segment simulacije.
Polyphony Digitalu stvarno treba cestitati.
Napravili su igre zbog koje vredi kupiti Playstation 3.
Rekao sam jednom i reci cu opet."Kad bi ja imao luksuz da kazem ovo"
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 12:50   #51
Salezio
Član
 
Član od: 21.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 119
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Salezio
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Igru sam dobio pre 3 nedelje kada sam kupio PS3. Kada sam video intro zaprepastio sam se . Grafiku je ne potrebno komentarisati. Igra igleda zaista vrhunski. Fizika igre je odlicna mada imam par zamerki tipa - lexus LX limuzina zamalo da prestize moj ferrari 430? Kako majke ti ? Jedna velika zamerka je sto je igra preteska. U s klasi svi voze neke bolestine tako da ni moja korveta ni ferrari ne mogu da prestignu nikoga. Uvek fali para da se kupi neki dobar auto tako da se dosta trak mora igrati po vise puta kako bi se zaradile parice. Staze su odlicne ali vreme dozvoljeno za zlatnu medalju u time trial-ima je apsurdno. Pa ne znam da li bi kubica ili montoja to uspeli? Izvozao sam maximum, bez greske i opet mi fali sekunda za zlatnu medalju, a dozvoljeno mi je da vozim samo taj auto u tom time trialu tako da ne mogu da uzmrm brzi kako bi dobio na vremenu. Inace voziti GT5 je pravo zadovoljstvo pogotovo na velikom hd tv-u to izgleda bolesno! Srecom imam takva Tv
Inace svako ko ima sony3 bi trebalo da ima ovu igru. To je definitivno must have kao GTA4 ili assasine's creed.
Salezio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 12:53   #52
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
Salezio kaže: Pregled poruke
Igru sam dobio pre 3 nedelje kada sam kupio PS3. Kada sam video intro zaprepastio sam se . Grafiku je ne potrebno komentarisati. Igra igleda zaista vrhunski. Fizika igre je odlicna mada imam par zamerki tipa - lexus LX limuzina zamalo da prestize moj ferrari 430? Kako majke ti ? Jedna velika zamerka je sto je igra preteska. U s klasi svi voze neke bolestine tako da ni moja korveta ni ferrari ne mogu da prestignu nikoga. Uvek fali para da se kupi neki dobar auto tako da se dosta trak mora igrati po vise puta kako bi se zaradile parice. Staze su odlicne ali vreme dozvoljeno za zlatnu medalju u time trial-ima je apsurdno. Pa ne znam da li bi kubica ili montoja to uspeli? Izvozao sam maximum, bez greske i opet mi fali sekunda za zlatnu medalju, a dozvoljeno mi je da vozim samo taj auto u tom time trialu tako da ne mogu da uzmrm brzi kako bi dobio na vremenu. Inace voziti GT5 je pravo zadovoljstvo pogotovo na velikom hd tv-u to izgleda bolesno! Srecom imam takva Tv
Inace svako ko ima sony3 bi trebalo da ima ovu igru. To je definitivno must have kao GTA4 ili assasine's creed.
Kupi Nissan GT-R, mislim da ce ti igra biti donekle laksa.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 13:02   #53
Salezio
Član
 
Član od: 21.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 119
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Salezio
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Kupi Nissan GT-R, mislim da ce ti igra biti donekle laksa.
Imao sam ga! Auto mi se uopste ne svidja. Otkaci se za sekund i slabo koci. Skupljam pare za neki budzeni auto.
Salezio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 13:30   #54
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Ne znam, meni je GT-R prejak auto, igrao sam sve time triale sa njim, i stvarno leti koliko snage ima.
Mada, nisam nesto igrao GT5 zadnjih par dana, poludeo sam zbog retardiranih Light Weight kupova.Presao sam najteze trke u C klasi, ali ove 2...nema sanse...
Kako si ti presao?Kupio sam 2 automobila samo za te 2 trke, ali nema sanse...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 13:37   #55
Salezio
Član
 
Član od: 21.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 119
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Salezio
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Ne znam, meni je GT-R prejak auto, igrao sam sve time triale sa njim, i stvarno leti koliko snage ima.
Mada, nisam nesto igrao GT5 zadnjih par dana, poludeo sam zbog retardiranih Light Weight kupova.Presao sam najteze trke u C klasi, ali ove 2...nema sanse...
Kako si ti presao?Kupio sam 2 automobila samo za te 2 trke, ali nema sanse...
To je bese evolution IX i honda cup? Pa presao sam...iskustvo je to. Malo sam se namucio oko onog jednog kruga sa hondom kada startujes posledjni. Tu moras da vozis bez greske.
Ali kada vidis sta je A klasa, poludeo sam, mislio sam da sam na vrhu kada sam kupio ferrari, ali na kraju ispade da je korveta bolji auto od ferrarija koji sam platio 3 puta skuplje. Zanima me kako li ide F1
Salezio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 15:41   #56
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Ne, to su one trke sa Cappucinom i onim ostalim ultra sporim automobilima.
Ono za Integu je bilo lako, ali za ovo polomih sve zivce.
Znaci, Low Weight-K cup, C klasa, najsporiji automobili u igri.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 16:50   #57
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

uzeo sam sony u bundleu sa ovom igrom, i to je jednostavno najbolja simulacija voznje koju sam do sada odigrao
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 9:53   #58
Salezio
Član
 
Član od: 21.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 119
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Salezio
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Ne, to su one trke sa Cappucinom i onim ostalim ultra sporim automobilima.
Ono za Integu je bilo lako, ali za ovo polomih sve zivce.
Znaci, Low Weight-K cup, C klasa, najsporiji automobili u igri.
U da secam se. Iskreno meni je tu trku drugar presao. On vozi zaista dobro, zaludjenik je za sve voznje. Mada mislim da nije to toliki problem, u toj trci svi voze suzukije i honde jazz. Moras malo da se izcimas. Necu da te demoralisem ali ako ti je to sada problem videces sta je zaista tesko kada pokusas da predjes trku u B klasi u kojoj startujes 16-i a treba da budes makar treci da bi presao, vozi se samo jedan krug E tu sam se zaista namucio ali uspeo sam
Salezio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:30   #59
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
Salezio kaže: Pregled poruke
U da secam se. Iskreno meni je tu trku drugar presao. On vozi zaista dobro, zaludjenik je za sve voznje. Mada mislim da nije to toliki problem, u toj trci svi voze suzukije i honde jazz. Moras malo da se izcimas. Necu da te demoralisem ali ako ti je to sada problem videces sta je zaista tesko kada pokusas da predjes trku u B klasi u kojoj startujes 16-i a treba da budes makar treci da bi presao, vozi se samo jedan krug E tu sam se zaista namucio ali uspeo sam
Igrao sam te trke kada se vozi jedan krug i ti kreces sa poslednjeg mesta, i to mi stvarno nije bio problem preci.
Onu sa Hondom Integrom Type-R sam presao za nekih 10ak minuta iz nekoliko pokusaja.
Ali ove Light Weight kupove...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2008, 10:36   #60
Salezio
Član
 
Član od: 21.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 119
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Salezio
Određen forumom Re: GT5: Prologue & Gran Turismo 5

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Igrao sam te trke kada se vozi jedan krug i ti kreces sa poslednjeg mesta, i to mi stvarno nije bio problem preci.
Onu sa Hondom Integrom Type-R sam presao za nekih 10ak minuta iz nekoliko pokusaja.
Ali ove Light Weight kupove...
Ne znam kako bi ti pomogao. Ukljuci race-line ili kako se vec zove da bi pratio idealnu putanju i tako imao najbolje vreme. A kada nekog prestizes prvo idi precizno direktno iza nega, kao da ga pratis jer ti onda on smanjuje otpor vazduha, koristi tu foru za preticanje, najbolja je, koci samo kada moras, ja obicno samo pustam gas osim ako nije 90 stepeni ili jaca krivina, uvek kada ti pise da u neku krivinu ulazis sa nekom brzinom, to nije tacno, uvek mozes uci sa vecom, npr meni je na dosta ovalnih krivina pisalo da ulazim sa 135km a ja sa u tim krivinama lomio korvetu sa 2 glave opusteno bez proklizavanja. To je najvise sto mogu da ti pomognem.
Good luck!
Salezio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Salezio na korisnoj poruci:
donator99 (10.6.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gran Turismo Bokile Konzole 52 11.5.2010 15:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com