Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2009, 1:06   #81
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Ovo ce biti remek delo. Velika bi steta bila da ne izadje za PC.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 3:05   #82
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Sta je grdje ...nastavak Prey ili Alan Wake?
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 3:16   #83
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Alan Wake

Kako mislis grdje ?
AW ce biti odlicna igra, a za Prey 2 nisam ni cuo da se radi uopste na njemu.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 14:12   #84
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Radi se i na Prey-u dvojci,imas i temu...
Inace igra mnogo obecava,samo da je ne pretvore u Resident Evil koji samo ides i pucas,vec da naprave kao sto Bascelik rece remek-delo...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 14:26   #85
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Meni, za sada, izgleda da ovo moze da bude remek delo samo po grafici. To ne bi smeo igri da bude najjaci adut, ali izgleda da jeste.
Tri minuta linearnog trcanja, da bi mogao malo da stanes i gledas batrijske lampe kroz grane koje njise vetar...i onda tice oteraju helikopter.
Silent Hill je remek delo, za ovo cemo da vidimo.
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonofm na korisnoj poruci:
Zulum (25.2.2010)
Stara 1.12.2009, 14:30   #86
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Razvojni tim koji je radio na Max Paynu radi i na Alan Wake-u (za koga kažu da je spiritualni naslednik Max-a), čija priča mi se jako svidela, tako da očekujem da priča u Alan Wake-u takođe ima određenu težinu.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 20:48   #87
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
sonofm kaže: Pregled poruke
Meni, za sada, izgleda da ovo moze da bude remek delo samo po grafici. To ne bi smeo igri da bude najjaci adut, ali izgleda da jeste.
Tri minuta linearnog trcanja, da bi mogao malo da stanes i gledas batrijske lampe kroz grane koje njise vetar...i onda tice oteraju helikopter.
Silent Hill je remek delo, za ovo cemo da vidimo.
Naravno, svako ima svoj ukus, ali ja jako volim igre kojima je prvi plan prica (naravno ne sudim da ce prica biti dobra ali tako izgleda), i igre koje vas stavljaju u ulogu glumca u nekom trileru. Gde ti kontrolishesh lika, a oko tebe se prica odvija. Recimo meni su u COD 4 i MW 2 najmilije scene u kojima nemash komntrolu nad akcijom vec samo posmatrash. Zato sam i preshao igru. Od takvih igara ne ocekujem nishta vishe.
E sad Alan Wake, nece mi smetati ako bude cisto shetanje kroz krajolik dok se oko vas samo odvija radnja, volim takve igre.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 23:03   #88
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Naravno, svako ima svoj ukus, ali ja jako volim igre kojima je prvi plan prica (naravno ne sudim da ce prica biti dobra ali tako izgleda), i igre koje vas stavljaju u ulogu glumca u nekom trileru. Gde ti kontrolishesh lika, a oko tebe se prica odvija. Recimo meni su u COD 4 i MW 2 najmilije scene u kojima nemash komntrolu nad akcijom vec samo posmatrash. Zato sam i preshao igru. Od takvih igara ne ocekujem nishta vishe.
E sad Alan Wake, nece mi smetati ako bude cisto shetanje kroz krajolik dok se oko vas samo odvija radnja, volim takve igre.
To ti isto dodje kao da gledas neki film Pola igre ode u cinematike i u skriptovane scene u kojima ne ucestvujes kao igrac vec kao posmatrac Meni se to ne svidja. . i previse je takvih igara. Danas igre vise nisu kao nekada sto su bile, vecina su nalik na filmove, ti samo stojis i gledas, eventualno pritisnes koje dugme da bi se animacija nastavila Zar to nije malo retardirano?!
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Zulum (25.2.2010)
Stara 1.12.2009, 23:04   #89
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
PA to ti isto dodje kao da gledas neki film Pola igre ode u cinematike i u skriptovane scene u kojima ne ucestvujes kao igrac vec kao posmatrac Meni se to ne svidja. . i previse je takvih igara.
Pa bolje je tako nego da pucas celu igru u genericna cudovista,a ni P od price a.k.a RE 5...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
pentraksil (1.12.2009)
Stara 1.12.2009, 23:08   #90
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

^Pa ti onda uzmi lijepo neki film i gledaj

"pucas celu igru u genericna cudovista" vjerovatno si mislio na Serious Sam-a posto Re 5 nije bas u skladu sa tvojim poredjenjem.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Jim Bravura (2.12.2009), Zulum (25.2.2010)
Stara 1.12.2009, 23:11   #91
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Pa ti onda uzmi lijepo neki film pa gledaj
Necu da gledam film,ocu da igram lepo uradjenu igru koja po scenariu moze da se meri sa nekim poznatim filmovima ne kazem da ajde ponekad se i nesto i zapuca da se ispostuje protokol,ali se igra(bar ova) ne sme zasnivati samo na tome,to vec onda postaje monotonost...
Ionako su od pocetka rekli da ce igrin najjaci adut biti prica!
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 23:15   #92
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
To ti isto dodje kao da gledas neki film Pola igre ode u cinematike i u skriptovane scene u kojima ne ucestvujes kao igrac vec kao posmatrac Meni se to ne svidja. . i previse je takvih igara. Danas igre vise nisu kao nekada sto su bile, vecina su nalik na filmove, ti samo stojis i gledas, eventualno pritisnes koje dugme da bi se animacija nastavila Zar to nije malo retardirano?!
Pa ne slazem se, kao shto rece kolega meni je dosadnije konstantno napucavanje cudovishta i ruskih vojnika. Ne znam da li si igrao Fahrenheit? Igra nema toliko gameplaya uglavnom price. ALi je jako poznata igra. Naravno nekome se to ne svidja i to je sasvim u redu.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 23:36   #93
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa ne slazem se, kao shto rece kolega meni je dosadnije konstantno napucavanje cudovishta i ruskih vojnika. Ne znam da li si igrao Fahrenheit? Igra nema toliko gameplaya uglavnom price. ALi je jako poznata igra. Naravno nekome se to ne svidja i to je sasvim u redu.
Da da veoma je poznata Igrao sam je i presao, za nekih 5-6 sati, i kada sam je zavrsio imao sam osjecaj kao da sam odgledao neki dobar film

Ali cudno mi je to kada kazes "nema toliko gameplaya"?! Da li si mislio na to da je gameplay retardiran tj. toliko uproscen u pojedinim dionicama igre - pritisni strelicu na desno i animacija se nastavi . .hehe


@Psycho13:
Oces da igras igru koja moze da se mjeri sa "nekim poznatim filmom" a sve to da prodje bez pucnjave i rokanja!? Hm.. bas me interesuje koji je to zanr Mozda neka melo drama ili romaticna komedija?! Mislim ovo je ipak survivor horor igra, mora da bude rokanja u vecoj ili manjoj mjeri

Do sada se pokazalo da ce rokanja i akcije biti i to dosta, ipak su oni tvorci Max-a, nije im lako da promijene zanr E da, i bolje da se zasniva na akciji i rokanju nego na skriptovanim scenama i gledanju cg filmica kao jeee kako su ovo dobro uradili . . Idi bre gledaj film (ne misilm na tebe)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 23:38   #94
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Nisam ja rekao da ne treba da ima rokanja,naravno da treba,ali to ne treba da bude osnov igre...
Ali dosta vise rasprave,bitno je da mi ocekujemo odlicnu igru,a sada iz kog ugla to je vec stvar ukusa...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 0:51   #95
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
igre koje vas stavljaju u ulogu glumca u nekom trileru.
Pre će biti akcioni blockbuster, a interaktivni filmovi u obliku avantura su mnogo češće trileri.

Nego, i ja više volim interaktivni film od ''ideš i pucaš'' Ali, dobro je što ima za svakog ponešto, kome su starije pucačine draže toga barem ima dovoljno.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 2:02   #96
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

^^^Ako se vama svidjaju "igrice" u koima ste posmatrac a ne igrac, onda je to po meni retardirano - za n00bs-e.

Predpostavljam da ce u Alan Wake-u biti dosta akcije, posto se u svim klipovima to najcesce prikazuje. Ali to ne mora da znaci da ce igra biti losa. Ako bude dobar gameplay, sa dosta interakcije i da rokanje ne bude sve na jednu istu foru. Onda kada bi prica bila nelinearna i koju bi igrac sam mogao da kreira i oblikuje - a ne da te sama igra navodi sta treba da radis - e onda bi ovo bilo "remek djelo" a ne "igrica" sto pojedini vole da izvale
Realno ovo ce biti vise akcija nego survivor horor avantura, ne dao Bog da naprave "interaktivnu igricu" za ove "igracice" koje se loze na to Bolje akcija i "rokanje u stilu" nego da buljim u grafiku i divim se mogucnostima DirectX11
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 2:23   #97
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Kad kažem interaktivni film, ne mislim da samo posmatraš događaje, nego da se cela akcija i odmotavanje priče odvija kroz skriptovane ''filmske'' deonice, a ne samo da se šetaš kroz nivo i pucaš sa protivnicama.. Znači, ne da bude kao da gledaš film, nego kao da učestvuješ u njemu. Ne kao Max Payne, nego kao Modern Warfare.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 2:24   #98
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Alan Wake

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
^^^Ako se vama svidjaju "igrice" u koima ste posmatrac a ne igrac, onda je to po meni retardirano - za n00bs-e.

Predpostavljam da ce u Alan Wake-u biti dosta akcije, posto se u svim klipovima to najcesce prikazuje. Ali to ne mora da znaci da ce igra biti losa. Ako bude dobar gameplay, sa dosta interakcije i da rokanje ne bude sve na jednu istu foru. Onda kada bi prica bila nelinearna i koju bi igrac sam mogao da kreira i oblikuje - a ne da te sama igra navodi sta treba da radis - e onda bi ovo bilo "remek djelo" a ne "igrica" sto pojedini vole da izvale
Realno ovo ce biti vise akcija nego survivor horor avantura, ne dao Bog da naprave "interaktivnu igricu" za ove "igracice" koje se loze na to Bolje akcija i "rokanje u stilu" nego da buljim u grafiku i divim se mogucnostima DirectX11
Pa moze da ti se ne svidja ali po cemu je za noobs-e? Shta ako gledash sliku u galeriji glupo je i retardirano ako ne mozesh da je pipnesh? Ne kazem nikakav gameplay, opet ti kontrolishesh lika na neki nacin, ali ne sa previshe nerealne akcije, vec cisto u granicama normale. Kao Call of Cthulhu....

Poslednja ispravka: pentraksil (2.12.2009 u 13:37)
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
evil_geko (13.1.2010), Marko Radonjic (2.12.2009), Psycho13 (2.12.2009)
Stara 13.1.2010, 3:15   #99
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

ima li kakvih novosti u vezi sa ovom igrom?
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2010, 3:52   #100
shimec
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Stara Pazova
Poruke: 498
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 122 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Ne, nema
shimec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vaši omiljeni citati... mad_skillz Opšta kultura 1008 15.6.2020 5:27
Heroes 3.5 - In the Wake of Gods mod Vlaad Strateške igre 99 27.2.2012 20:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com