Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2006, 15:49   #1561
N!KSY
Član
 
Član od: 20.6.2006.
Lokacija: motosrb.com
Poruke: 352
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko MSN-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko Yahooa korisniku N!KSY
Određen forumom Re: Freelancer

klanjam vam se
ja sam inache bio vrlo slab kad je pocheo klan i sve to, pa sam i odustao ... no, jel može neko da izmeri koliko se protoka potroši za 1h igranja, kako bih znao da li mi se isplati da se vratim ...
Keep up the good work!
"Dont mess with 4S"
N!KSY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 16:30   #1562
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Mislim da je za ovakve stvari najbolji flat, jer neznas koliko ce ti trebati
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 16:51   #1563
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
N!KSY kaže:
klanjam vam se
ja sam inache bio vrlo slab kad je pocheo klan i sve to, pa sam i odustao ... no, jel može neko da izmeri koliko se protoka potroši za 1h igranja, kako bih znao da li mi se isplati da se vratim ...
Keep up the good work!
"Dont mess with 4S"
Ako ne koristis TS [koji btw jako puno "vuce" MB] protok nije veliki oko 5MB po satu pa cak i manje, meni se desilo da sam za 3 sata potrosio 7 MB.

E sad, ako ukljucis TS to se penje astronomski....do recimo nekih 20-30 MB pa i vise [inace zvuk uvek najvise uzima protoka za definicije]


PS
Po novim regrutima se vidi da nam izgleda stize raspust a nekima je vec i stigao
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 17:30   #1564
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ja se sada stvarno osećam prozvanim s obzirom na to da sam ja bio glavnokomandujući za vreme akcije. Moram da vas pitam, i molio bih sve koji su kritikovali organizaciju da mi objasne šta nije valjalo.

Grupe su bile odredjene kao i mete. Članovi grupa su bili odredjeni da bi se borili zajedno i čuvali jedni drugima ledja. Znam koliko je to teško, ali budite iskreni pa mi recite koliko ste štitili svoje wingmene, čuvali im ledja itd. Pa zaboga ljudi bilo ih je skoro 3 puta vise nego nas. Nas četvorica iskusnih (tu sam uračunao i mmn-a) i trojica regruta kojima je to bio prva masovna bitka u zivotu(i pored toga su se pokazali više nego odlično).
Zar mislite da sam ja u onoj ludnici, sa po 3-5 neprijatelja na ledjima u svakom trenutku mogao da obracam paznju na svaku sitnicu i da vam u isto vreme kuckam?

Nabavite svi sluške sa mikrofonima, ima da se nadju i za 200-300 dinara da bi bila moguća koordinacija putem TeamSpeak-a!

Ubuduće ću lično traziti da svi sem glavnokomandujuceg i njegovog pomocnika koji u sistemskom chatu za vreme bitke puste bilo šta drugo sem "gf" budu najstroze kaznjeni.

Dakle molim vas da obrazlozite svoje iznete stavove u vezi organizacije i to javno ovde.


@N!KSY

Od 3MB po satu ako samo istrazuješ svemir pa do 12-13MB za vreme masovnih borbi i pvp-a!
Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 17:41   #1565
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Doncha, niko te nije prozvao, ja licno mislim da je sve bilo super. Nenad je rekao da je bilo malo neoragnizovano zato sto si ti ukazao na greske koje smo pravili i da ih ubuduce ne ponovimo. Ti si svoj posao valjano i srucno uradio!!!
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 17:54   #1566
>4S_SQUAD<>ULTRA<
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Hrvatska, Osijek
Poruke: 201
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku >4S_SQUAD<>ULTRA<
Određen forumom Re: Freelancer

@Niksy

10 sati - 60 mb, bez TSa koji vuce jako puno
>4S_SQUAD<>ULTRA< je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 17:59   #1567
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
mmn2911 kaže:
Doncha, niko te nije prozvao, ja licno mislim da je sve bilo super. Nenad je rekao da je bilo malo neoragnizovano zato sto si ti ukazao na greske koje smo pravili i da ih ubuduce ne ponovimo. Ti si svoj posao valjano i srucno uradio!!!

Ni ja ne osecam da je bilo ko bio prozvan, niti ima razloga, ishod je krajnje pozitivan. A kao i sve ostalo u zivotu sve uvek moze biti bolje, i da nije te izrazene ambicije vrovatno bi i do sada bili newbies kamikaze sto vole sletanjem da ljube planetu

a gledajte nas sada...u stanju smo da izazivamo sve na serveru...a kad jos stignu i sluske...

po meni vazno je, izmedu ostalog, samo da disciplina ostane na jako visokom nivou...a ako nije..cuvaj te se cika Toshe...
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 18:05   #1568
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Upravo sam malo pogledao listu klanova na VOID-u i vidim da smo medju prvima po broju ljudi u klanu... Medjutim, kad pogledam VAGU, imam sta videti!!! 76 clanova!!! Pa jesu li oni normalni, koliko njih je aktivno, da li svi imaju po 5 charova kad ih je toliko???
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 18:08   #1569
N!KSY
Član
 
Član od: 20.6.2006.
Lokacija: motosrb.com
Poruke: 352
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko MSN-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko Yahooa korisniku N!KSY
Određen forumom Re: Freelancer

ne bih baš da koristim team speak, što će reći da se vidimo uskoro
samo da instaliram o5
edit: biće ts'a samo kad mora (sad pročitah sve)
N!KSY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 18:17   #1570
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ma nije bilo to neorganizovano vec smo imali toliko neprijatelja da je bilo nepregledno a tu se nista ne moze Vazno je da smo im pokazali ko smo i sta smo
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 0:37   #1571
Coca-NiCola
Novi član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Coca-NiCola
Određen forumom Re: Freelancer

@ babaroga
Pokusao sam da ti posaljem ss na mail sa brojem ubitih npc-jeva ali mi na gmail-u 3 puta izbacuje neki java script error dok ucitam onih 3.5 Mb koliko zauzima slika!!
Joooooojj, samo da mi uvedu adsl!!!
Danas sam pikao 6.5 sati na dial-up konekciji... mojima sam dosadio... niko ne moze da koristi telefon!!
Sta cu kada je zarazna igrica!!!

A jos kada bih pricao sa vama na TS-u ovi moji bi mi oci iskopali!!!
"Imas 24 godine a igrash igrice za decu" Gundj gundj!!!!!!!

A ja ih onda samo mrko pogledam i kazem:
"Don't mess with 4S"


Imam TS ali mi je stvarno nezgodno da pricam sa vama+ nemam svoju sobu+ ne rade mi slusalice! (a jos je nezgodnije ako igramo u sitne sate).
A i dial up me zeza, pa mi nevidjeno laguje kada koristim ts, a tek kada je bitka.... kukuuuuuu!!!!
:-(((((
Vidimo se saborci!
Coca-NiCola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 1:04   #1572
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Svim nasim clanovima koji slave Rimoo-katolicki Bozic zelim srecne Bozicne i novogodisnje praznike!



@Coca
ne brini, videcu sutra izvestaj Global rankinga....
A sa svojima samo hrabro , svako ima poneku situaciju....[ne smem da spominjem zenica mi je pocela citati igracke forume ]
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 1:25   #1573
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ovako.... i ja sam na dial-upu (i to do skora na analognoj centrali) i znam kako to izgleda vrlo dobro.

Što se organizacije tiče, mete su bile odredjene precizno da ne može preciznije: "Svi osim 4S su mete" - šta bi ti preciznije od toga. To što ste se i medjusobno ubijali... šta da ti kažem... dešava se, pazite u koga pucate, mada nije isključeno i da neko slučajno uleti u liniju vatre. Kada steknete iskustvo biće drugačije.
Proučite diplomacy listu, i biće vam uvek jasno ko su mete i kog treba da napadate.

Nisam se ni najmanje uvredio (veruj mi, znao bi da jesam ), samo sam hteo da mi ukažete na propuste ako ih je bilo.

Coca, stavi TS-u manji prioritet, i neće ti u toj meri ometati FL. Pročačkaj malo po podešavanjima, snaćićeš se. Ali znaj, dok god si na dial-upu u masovnim bitkama će ti rezati kao ludo, ali vremenom ćeš se navići. Ja sam ti očigledni primer za to, a tu je negde još jedan od primera koji se odaziva na ime Purp ali izgleda da se on izgubio negde u dubokom svemiru.
Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 1:31   #1574
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Nazalost to za ukucane i TS nazalost nema leka
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 2:58   #1575
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Sinoc sam isao kroz tohogu i slucajno nacuo razgovor izmedju zikija i silver-nesto Ziki nas optuzuje da smo sinoc napali 666 15 vs 3
Obavestio sam ga da smo napali sve neprijatelje a ne samo njih i da smo bili brojcano jednaki ako ne i slabiji
Izgleda da su se 666 naljutili na nas e sta da im radim kad su mnogo nesto osetljivi
Pa dobro mozda oni sad nas napadnu pa bude zanimljivo
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 3:37   #1576
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer

E kaze mi Ziky da ste ih gang bangovali 4-5 iz 4S i jos neki navy protiv njih 3-oje,kaze da ima SS sa citatom nekog iz 4S kako uzivamo u tome (ili nesto u tom fazonu).Ako je zaista to sto prica istina, jako sam razocaran u postupke nekih i uopste mi nije drago (pa makar napdali i zle momke).

E ako laze onda je Ziky stvarno ....(zna Doncha sta je) jer je slao neke bizarne poruke
@LIMAN
btw Silver Lake je 4S MARKO(tj. ja)

@Svi novi clanovi

Pozdrav i srecno u jurnjavi po Voidu.
@4S
Sve u svemu imam utisak da "lose struje" teku kroz klan.

@ULTRA
Sto napusti VSO????

I sretan ti bozic m8.

Poslednja ispravka: marko3581 (25.12.2006 u 3:54)
marko3581 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 4:20   #1577
>4S_SQUAD<>ULTRA<
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Hrvatska, Osijek
Poruke: 201
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku >4S_SQUAD<>ULTRA<
Određen forumom Re: Freelancer

incident 666 - 4S
>4S_SQUAD<>ULTRA< je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 10:06   #1578
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
marko3581 kaže:
E kaze mi Ziky da ste ih gang bangovali 4-5 iz 4S i jos neki navy protiv njih 3-oje,kaze da ima SS sa citatom nekog iz 4S kako uzivamo u tome (ili nesto u tom fazonu).
Proslo vece smo PRZILI Siriusom, i mi tu ne mozemo nista sto smo bili jaci i bolji. Pravila servera nisu bila prekrsena a oni neka se kite sa SS do mile volje.

Ko gubi ima pravo da se ljuti.....

Da vas podsetim, gangbang nije zabranjen pravilima severa, to su smislili oni "naduvani" iz [BBD]-a
pod nazivom "Code of Conduct" cjli mi nismo potpisnici. A sa ciljem da za svoje tada malobrojno clanstvo izvuku neku korist, bila nadugacko siroka polemika na tu temu izmedu Shonena i njih na Void-u.

Pokusavaju da prave pravila unutar pravila servera....pih.. a jedna od glavnih stavki je da samo dvojica mogu na jednog u isto vreme u obracun a ostali? Oni ce ta setaju kuce i mace ...
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 11:43   #1579
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

Pa ni meni nije bilo lako kad su me ti isti koji sada urlicu igrali samnom igru OZEZI PO MUVI (a sta mislite koje bio muva) u to ja u teretnjaku punom dijamanata. I sta da radimi sem da se vratim ispocetka ili da se diskonektujem pa da sacekam da se oni razidju ili da CMIZDRIM PO FORUMIMA KAKO SU ME TAMO NEKI PRESRELI I UBILI NA PRAVDI BOGA JAOOOOOOOO itd.itd. bla bla. ALO BRE O CEMU ONI PRICAJU JEL SE DROGIRADU ILI SEDU NA LADAN BETON STA JE NJIHOV PROBLEM, PA PO NJIMA PIRATI SA SERVERA UOPSTE NEBI TREBALO NI DA NAPADAJU NEGO DA TI SE LEPO IZVINE I DA TI PLATI ZA PRETRPLJENI STRAH ............STVARNO MI NISU JASNI
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 12:01   #1580
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ma pusti ih...
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
4s squad, freelancer


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer mmn2911 Simulacije vožnje 63 14.7.2013 9:52
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Novi Freelancer ? Psychon@ut Simulacije vožnje 19 26.6.2006 10:30
Freelancer laserjat Tekstovi u SK 2 22.5.2006 2:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com