Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.2.2013, 22:05   #881
kojot043
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 100
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Imam original fifu 13 i pre neki dan sam resio da imam i originalni Windows 8 operativni sistem,do sad sam imao narodni windows 8.
Igra je bila super na narodnom windowsu a sad kad sam instalirao novi original windows 8,kad ulazim u igru kad se pojavi Mesi,treba 2 minuta i vise da prodje da bi startovala igra!?!Udaram ENTER i po precki nista,bre!Mora dva minuta da istrpim...
Zna li neko,molim Vas u cemu je problem?Kad igra krene sve je OK ali me nervira to sto ima kasno paljenje.Dodje mi da vratim narodni windows!
kojot043 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2013, 1:37   #882
kojot043
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 100
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Pa zar niko da pomogne bratu fifanu u nevolji!
kojot043 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2013, 1:46   #883
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Klasicno,cim menjas sistem,moras i postavke nanovo da vratis,pa da podesis kako su bile. Fifa je osetljiva na promene. Uradi ovo iz mog posta http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=852
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 13:27   #884
mexesmexes11
Novi član
 
Član od: 9.3.2012.
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

oce li mi ko pomoci oko transfera da ih ne prebacam sam jednog igraca po jednog ))
imam org daj ako moze to kako expresno da se uradi, na windows 7.
hvala onome ko mi odgovori
mexesmexes11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 18:24   #885
Thunderman
Veteran
 
Član od: 11.1.2008.
Poruke: 1.112
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 575 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Thunderman Slanje poruke preko Yahooa korisniku Thunderman
Određen forumom Re: Fifa 13

Ako imas original, onda ti igra sama apdejtuje transfere.
Thunderman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 22:35   #886
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Da kad ides na opciju u igri,da download latest.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 10:13   #887
mexesmexes11
Novi član
 
Član od: 9.3.2012.
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

probat cu kad dodjem kuci, na faxu sam...
nadam se da ce to biti to, a ako bude imate veliko HVALA od mene jer ja volim da mi je sve na mjestu
mexesmexes11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 17:49   #888
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Pozz, igram pes vec 10 godina, ali ove godine online cheater-i me ubijaju, pa sam resio da kupim fifu i probam je, jel znate gde moze povoljno da se nadje original u Bg-u posto u uscu kosta 5500 ... Ili ako neko od vas ovde prodaje original
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 19:12   #889
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Mozes da kupis online preko net kartice,pa da ti stigne za nedelju dana. Naravno Ako imas preko koga. Nigde neces naci jeftinije sem na taj nacin,ili da sacekas da izadje nova verzija pa da toj padne cena.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Lampard (5.3.2013)
Stara 5.3.2013, 19:26   #890
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Mozes da kupis online preko net kartice,pa da ti stigne za nedelju dana. Naravno Ako imas preko koga. Nigde neces naci jeftinije sem na taj nacin,ili da sacekas da izadje nova verzija pa da toj padne cena.
hvala, ali onda nista od fife ... jer sramotno je da kosta 5500 u ovoj bedi i nemastini ... Da stave cenu 10e svi bi kupovali, i ne bi onda imali 3% ljudi koji igraju sa original cd-om ...
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 21:00   #891
mexesmexes11
Novi član
 
Član od: 9.3.2012.
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

ajde da mi neko objasni kako da namjestim taj download lastes, dje treba da udjem u igricu, pojma nemam...
mexesmexes11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 21:38   #892
nickaveli
Član
 
Član od: 15.4.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 34 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
Lampard kaže: Pregled poruke
hvala, ali onda nista od fife ... jer sramotno je da kosta 5500 u ovoj bedi i nemastini ... Da stave cenu 10e svi bi kupovali, i ne bi onda imali 3% ljudi koji igraju sa original cd-om ...
Ne znam kakvo je stanje na PES-u sto se tice citera, ali ako mislis da predjes na FIFU samo zbog citera odmah mogu da ti kazem da neces mnogo da se usrecis. Ja sam Fifu skroz batalio bas zbog citera i vrlo losih servera.

"Ultimate Mode" na fifi je potpuno neigriv odnosno preplavljen citerima i plus oni kontrolisu ceo market sa visokim cenama o prodaji igraca. EA ama bas nista ne preduzima u vezi toga jer ih boli "briga" za PC, ovi iz Konamija bar banuju citere a ovi iz EA jok. Slobodan je samo Gold Cup da se igra jer je tu mala nagrada a Season Online nema sanse da se igra, cak sta vise i u Gold Cup umeju da dodju cisto da malo farmaju iz zezanja i jer im se moze.

A koliko su im losi serveri to da ti tek ne pominjem, mozes i sam da vidis na njihove youtube video-e i na njihovom oficijalnom forumu koliko ih ljudi vec mesecima pljuju u vezi toga, i plus zbog njene skriptovanosti (potrazi po netu ili youtube-u "fifa 13 scripting") ali to na njihovom forumu banuju kad pomenes. A sto mi najvise smesno jeste da cak i moderatori na EA forumu za PC se zale u najvece i potpisali peticiju protiv citera i rade sve sto je u njihovim mocima da EA bar krene da banuje citere ako bar nece da ugrade neki Anti-Cheat software kao npr. Punk Buster, ali naravno EA kao sto sam reko boli "briga" u vezi PC.

@Mexesmexes11, idi uradi ovako: Customise FIFA > Edit Teams > Change Squads and Rosters > Download Updates

Inace, evo dva gola sto sam dao online
1. http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/144007980
2. http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/146024317

Poslednja ispravka: nickaveli (5.3.2013 u 22:10)
nickaveli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 22:18   #893
kojot043
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 100
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Klasicno,cim menjas sistem,moras i postavke nanovo da vratis,pa da podesis kako su bile. Fifa je osetljiva na promene. Uradi ovo iz mog posta http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=852
Sve sam to uradio pa opet nista...morace stara verzija,kod mog kuma kome sam dao da proba ovaj legalni windows 8,sve radi super a moj komp je za njegov boing 707!Ne znam da podesim Catalist control centar za graficku(imam ati radeon msi 5770) sta tu treba da se odradi?Skinuo i najnoviji drajver i nista...
kojot043 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 8:57   #894
mexesmexes11
Novi član
 
Član od: 9.3.2012.
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

nickaveli, hvala za pomoc, ali mi se sad javlja sledeci problem...
kad update-uje tj ucita svih 100 posto izbaci mi igricu na desk top i pojavi mi se neki kao eror????
da li je mozda to posledica sto sam probao rucno da namjestim transfere preko onog FLT ili kako vec pecha???
mada sam ga izbrisao... ne znam
mexesmexes11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 10:08   #895
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Hvala nickaveli, spasao si mi 50e ... ja sam mislio da je EA ozbiljna kompanija , e da konami ima sve te licence ........
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 11:20   #896
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Ajde mi samo reci o kakvim to ti citovima govoris? Ja jos nisam video nijednog sumnjivog. Na stranu to sto je igra skriptovana i nekad ti jednostavno ne da da das gol, a protivniku sve polazi za nogom.

A sto se tice servera, to sto si rekao je laz. Igra klizi u 90% slucaja, retko se desavaju lagovi.
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 12:01   #897
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Mlati coek! Sto se tice servera ama bas nikakvih problema nisam imao a odigrao sam 1000+ utakmica online! Sto se tice cheatera samo par puta sam imao prilike da ih sretnem i to izadju prije nego sto pocne utakmica, njemu upise 3 boda a tebi nista. Znaci za to me boli uvo bas. Ne znam sto mlatite i pisete gluposti, generalizujete stvari.
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 12:53   #898
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
mexesmexes11 kaže: Pregled poruke
nickaveli, hvala za pomoc, ali mi se sad javlja sledeci problem...
kad update-uje tj ucita svih 100 posto izbaci mi igricu na desk top i pojavi mi se neki kao eror????
da li je mozda to posledica sto sam probao rucno da namjestim transfere preko onog FLT ili kako vec pecha???
mada sam ga izbrisao... ne znam
A zasto prckas ako ne znas. Bice da si nesto poremtio time. Niko ti nije rekao da radis preko ftl,ako vec imas original. Cak si mogao da dodas smao onaj mod sa jednog od mojih postova,i imao bi novije transfere.

Nickaveli..au sta ti naprica...kazes boli ea **** za pc,pa da je tako,igra ne bi ni izasla za pc,a kamoli da nam je od 11 nextgen.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 17:01   #899
nickaveli
Član
 
Član od: 15.4.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 34 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Ajde mi samo reci o kakvim to ti citovima govoris? Ja jos nisam video nijednog sumnjivog. Na stranu to sto je igra skriptovana i nekad ti jednostavno ne da da das gol, a protivniku sve polazi za nogom.

A sto se tice servera, to sto si rekao je laz. Igra klizi u 90% slucaja, retko se desavaju lagovi.
Ako igras "Ultimate Mode" onda mora da si nailazio na citere, ali to samo ako imas vise od 200+ odigranih utakmica, a ako nemas toliko odigranih utakmica onda jos uvek te igra ne uparuje sa citere. E sad pitas me kakav je to cheat ? upitanju je Trainer koji se skine i on omogucava da kad cim pocne tekma automacki se citer koji ga koristi diskonektuje i uvek dobije pobedu nad tobom od 5-0 plus 700 poena cini mi se, a ti dobijes samo 300 poena i tebi ne racuna nikakvu pobedu niti izgubljen mec vec samo obicnu diskonekciju protivnika u prvih 5min. I taj trainer moze da se namesti da radi sam kao bot npr. sto znaci da citer ode da spava nocu a bot sam nalazi protivnike i pravi pare tj farma ih. I za nedelju dana citer koji to koristi moze da zaradi i do 5.000.000 onih poena sto se koriste za kupovinu igraca ili ugovora za igrace itd. i to samo za nedelju dana

Evo dacu ti video pa pogledaj kako to izgleda:

Fifa 13 Cheat


E sad, ako nailazite na ove citere kad igrate Season Online na Ultimate Mode onda javite mi na ovoj temi da vam kazem kako da ih prepoznate i da ih "zeznete" pre nego sto pocne mec i oni dobiju pobedu nad vama u prvih nekoliko sekundi , i plus sacuvacete ugovore za igrace sto je najvaznije. Ali ako ne nalazite na ove citere sto farmaju onda da ne pisem za dzabe.

A sto se tice servera pa dobro ne kazem da su im serveri sad dno dna, ili bas toliko losi, samo sam hteo da kazem da ranije umelo da u toku meca zalaguje opasno ili da se desi da te izbaci iz servera tipa "error EA server" ili "You are not sign to Origin" tako te greskice i to bas kad vodis i plus kad te izbaci sa servera ne racuna se nista , odnosno racuna se kao ne odigrana utakmica, sto i te kako moze uzasno da iz iritira coveka. Verujem da se to svima desavalo ko je igrao "Season Mode", ali vidim da u ovoj godini sad to mnogo bolje klizi nego ranije s tim sto koliko sam mogao da primetim brzinu igru sa "Fast" prebacili na "Normal" ili na "Slow".

Ako neko zeli da potpise peticiju protiv citera to moze da obavi na ovom linku:

http://forum.ea.com/uk/posts/list/1928843.page

Ovu peticiju su potpisali vise od 600 ljudi cini mi se a mozda i mnogo vise, nisam siguran. Ali dzabe EA nista ne preduzima u vezi citera niti ce uopste. Svi predlazu da EA stavi punk buster kao sto BF3 ima ali nista od toga. Mnogi kazu da je razlog to sto EA dobro profitira od ovih citera jer oni najvisu otvaraju te pack-ove sto ea daje i oni trose ( pravi) novac na te pack-ove , sta znam....

A da se kontaktira EA preko supporta ne vredi jer ti samo uzvrate email da treba da uradis repair igre ili novu instalaciju igre sto naravno nema veze s vezom, i ako sam to prvi put uradio kad mi rekli jer tad nisam znao za ovaj problem sa citerima ali naravno nije pomoglo.


@Flamingos Ovaj problem sa citerima postoji jos od Fife12 i tad EA nista nije preduzeo u vezi toga i svi se nadali da ce u Fifi13 biti drugacije ali jok sve je isto, samo sto sad ima mnogo vise citera koji iz dan u dan sve vise farmaju i za nepunih nedelju dana kupe C. Ronalda i Messija za nekih 12-13mil.Sto je najgore ovaj isti problem sa citerima bice i u Fifi14 znaci stvarno smesno. E na to sam misleo da EA bas briga u vezi PC zajednice.

Tako da nista ja ljudi ovde ne izmisljam niti zelim neku sad raspravu taman posla , vec sam samo pomenuo onima koji kupuju igru da znaju na cemu su, samo sam reko kako jeste nikako kako nije, i te kako preporucujem da se ova igra kupi jer ume da pruzi dobru zabavu samo sam reko da ima dosta citera u ovoj igri, ali to se odnosi samo na Ultimate Mode. Fifa 13 mozda i jeste najbolja simulacija fudbala danasnjice i verovatno uzimam i Fifu 14 ( samo ako se ovo sa citerima sredi sto mnogi znaju da to nece biti slucaj ) jer mi Fifa 13 pruzila neverovatnu zabavu jos od oktobra meseca od kad sam je uzeo.

Poslednja ispravka: nickaveli (6.3.2013 u 17:37)
nickaveli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 19:45   #900
misterycracker
Član
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: MK
Poruke: 76
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 26 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
Lampard kaže: Pregled poruke
Pozz, igram pes vec 10 godina, ali ove godine online cheater-i me ubijaju, pa sam resio da kupim fifu i probam je, jel znate gde moze povoljno da se nadje original u Bg-u posto u uscu kosta 5500 ... Ili ako neko od vas ovde prodaje original
https://www.g2play.net/store/FIFA/
misterycracker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
molim, za pomoc


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Fifa 12 OrthodoxBabec Sportske simulacije 1791 21.11.2012 19:05
Fifa Manager 2012 GATTUSO88 Upravljačke simulacije 18 3.11.2011 11:10
Fifa 09 Red Wing Sportske simulacije 275 13.7.2010 21:47
Fifa 08 Никола 91 Sportske simulacije 129 13.1.2010 22:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com