Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.4.2011, 3:44   #1721
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
I stari Diznijevi crtaci su bili pravljeni za decu pa nisu zaglupljivani. Odgledaj npr Black Cauldron pa uporedi. Ovo je chist holivudski tresh. Ne bih voleo da moja deca odrastaju gledajuci ovakve crtace.
Pa to. Ovo je čsta slapstick komedija, i ništa više... Ima film dobre elemente, ali oni nisu niti sjedinjeni niti odrađeni kako treba.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 5:25   #1722
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
ima li neko da preporuci dobre komedije novije?
Poslednju dobru komediju sto sam gledao je "Dinner for schmucks" ali pretpostavljam da si to vec gledao.


Imas i ovo "Just go With It" sa Jennifer Aninston i Adamom Sendlerom nije lose ima dobrih fora.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
flamingos (22.4.2011)
Stara 22.4.2011, 22:58   #1723
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Secret of Kells (2009)



Atipichan crtani film pre svega zbog stila koji se granichi sa minimalizmom i predstavlja pravi "revision" stare evropske skole, i koji u isto vreme ima izuzetno zivopisni koloritet. Sve to dosta podseca i na japanski stil, a ako bih trazio poredjenje u svetu igara dosta me je podsetio na Braida.

Kao saradnja irske, francuske i belgijske produkcije, crtani govori o stvaranju Knjige iz Kelsa koja predstavlja nacionalno blago Irske, isprichano na bajkovit nachin. Kroz film se prozimaju razni motivi keltske mitologije i zato je prva preporuka svima zainteresovanima za tu tematiku. Pricha nije komplikovana i film traje nesto preko sat vremena, ali je sve to zacinjeno nekad i psihodelicnim sekvencama i aluzijama na mitologiju, gde mi je "highlight" pesma o Pangur Banu koju izvodi devojcica Aisling koja me dosta podsetila na Eli iz "Up"-a.

Sve u svemu, solidan film koji nece bas svako "svariti", ali pokazuje da Evropljani imaju snage za mastovite i nekonvencionalne izdanke.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Iris (24.4.2011), Mr.Eco (23.4.2011), pentraksil (23.4.2011), pharaon.92.bc (27.4.2011), Wiki (23.4.2011)
Stara 23.4.2011, 23:26   #1724
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogledao sam The Secret of Kells, odlično je sve pohvale kako za priču tako i za animaciju
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 0:13   #1725
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Quite American



Prilicno dobar film, nisam nista posebno ocekivao ali sam se na kraju lepo iznenadio.
Radnja filma je smestena u Sajgonu 1952. za vreme vijetnamskog rata za oslobadjanje od francuskog kolonijalnog statusa. Tomas (Majlk Kejn) je reporter London Tajmsa, a Alden (Brender Frejzer) pridoslica koji radi u ekipi medicinske pomoci. Kada Tomas upoznaje Aldena sa svojom ljubavnicom nastaje ljubavni trougao iz koga proizilazi niz dogadjaja koji ce otkriti sokantne stvari.
Film nije cisto ljubavni (da je takav ja ga ne bi ni gledao) vezan je za rat u vijetnamu, kako je poceo.

Poslednja ispravka: bela lampa (24.4.2011 u 0:22)
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 4:05   #1726
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo odgledah horor Unborn.




Ukratko o filmu.
Horor o duhovima i isterivanju duhova. I blizancima. I Jevrejima (no pun intended).
Umesto egzorcizma na engleskom imamo hebrejski.
Moram priznati, baš i nije strašan. Horor scene se lako prepoznaju kada dolaze po izazivanju tenzije, a horor elemenat su uglavnom scary stuff što iskaču iz budžaka, onda lica se brzo, na trenutke menjaju u nešto monstruozno, i klinac sa upalim očima.
Takođe, predvidiv je, i kada duh preskače iz jedne osobe u drugu, uglavnom se zna koja osoba će to biti.
A scena sa egzorcizmom lako može da izazove epileptični napad, ili da se pusti bez zvuka pa koristiš snimak umesto light showa.
Najgore od svega, film je smešan. Drugovi i ja smo se na skoro svaku scenu u filmu šalili.
Kraj je nekako "meh". Mlak, nikakav.

Najviše me iznenadila činjenica da Gary Oldman glumi rabina u filmu, a za divno čudo
Spoiler za koje?:
ne umire na kraju. Jedino on i devojka, protagonistkinja filma, prežive.

Mada me iskreno ovo i ne čudi.
Još jedna zanimljiva činjenica je da se spominje zloglasni Jozef Mengele.

Ako hoćete da se nasmejete uz horor, evo filma za vas.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2011, 13:25   #1727
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo i pesma iz 9 veka o Pangur Bán-u ako nekoga zanima

http://www.poetryfoundation.org/poet...ne/poem/177882
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2011, 14:45   #1728
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sinoć sam odgledao Stradanje Isusovo. A u subotu sam na RTS1 gledao Hristovo stradanje. Evo malog poređenja ova dva filma.

Stradanje Isusovo (1) je po svim segmentima bolji od Hristovog stradanja (2).
Prvo, u prvom filmu se govori aramejskim i latinskim jezikom kao što se govorilo u doba Isusa. Ta dva jezika daju posebnu atmosferu i čar celom filmu, neobično je što se u filmu koriste dva mrtva jezika. Najveća zamerka za drugi flim je engleski jezik, totalni promašaj. Propovedanje Isusovo na engleskom jeziku ne drži pažnju kao u prvom filmu. Nisam čudo ono čuveno Ecce homo od strane Pontija Pilata u drugom filmu, ako je neko čuo neka me odmah ispravi.
Gluma, nebo i zemlja. U prvom filmu Isus je ozbiljan što valjda i povećava pažnju prilikom gledanja, a ne kao u drugom filmu gde se šali kao neki tinejdžer. Šali se na tuđ račun. Ne znam koliki je ovo propust ali sigurno mogu reći da je gluma neuporedivo bolja u prvom nego u drugom filmu.

Radnja u filmovima.
Spoiler za spoiler:
Jedan od najvećih aduta prvog filma jesu scene sa mučenjem Isusa, koje su urađene do savršenstva. Mučenje sa šibama i bičevima je stravično. Posebno onaj deo kada se kuke na biču zaglave na rebrima Hrstovim. Istezanje Njegove desne ruke je za mene teško podnošljivo pa sam tu morao da smanjim ton da ne bih čuo krckanje kostiju. U drugom filmu, moram priznati da i nisam gledao mučenje, pa ne mogu suditi u kom filmu su bolje urađene ove scene. Ali kako sam mogao da vidim kada je Isus nosio običnu gredu umesto krsta, imao je sitne ogrebotine na leđima, a žica koja je predstavljalu krunu nije bila utisnuta u Njegovu glavu. Veliki propust u drugom filmu je to što Isus nije nosio krst do Golgote nego običnu gredu.
U drugom filmu nije prikazano mučenje na Golgoti, a neke bitne reči koje je Isus tada izgovorio su izostavljene.


Idemo dalje,
Spoiler za spoiler:
Satana se ne pojavljuje u drugom filmu, dok se u prvom pojavljuje u tačno određenim delovima i scenama filma. Ubica Varvara nije verno prikazan u drugom filmu, on u tom filmu predstavlja borca za slobodu koji je ubio rimskog poreznika. Dok u prvom filmu, on je ozloglašeni ubica kojeg su sveštenici izabrali, a i narod koji ih sluša, da izađe na slobodu umesto Hristosa.

Stradanje Isusovo (1), se završava baš tamo gde treba, uz jedan bitan detalj u poslednjim sekundama filma (vi otkrijte o čemu se radi).
Na kraju, jezici, gluma, radnja i scene su na strani prvog filma.
Hristovo stradanje (2) sam možda uporedio sa pogrešnim filmom, a možda sam mu našao nerealnu konkurenciju, bilo kako bilo ovaj film je trebao biti mnogo bolje urađen u svim ali baš svim segmentima.
Ocena filma: Stradanje Isusovo, 10/10
Ocena filma: Hristovo stradanje, nisam hteo da ocenjujem ovaj film.

Poslednja ispravka: Iris (25.4.2011 u 15:17)
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2011, 15:23   #1729
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Exclamation Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler tagovi postoje kako bi oni koji nisu gledali film o kome se prica izbegli prepricavanje radnje, a ti si upravo to uradio. Molim te da ubuduce obratis paznju na to u postovima.


Malo mi kod tvog opisa smeta sto govoris sta jeste i nije "verno", i odredjujes da li se film "završava baš tamo gde treba", a da uopste nemamo predstavu sta je to sto "treba"... ne zaboravi da je svaki slican film (a ima ih gomila, kada je ova tematika u pitanju) slobodno oslanjanje na Bibliju i licno tumacenje tvorca filma, koje ti, izgleda ne uzimas u obzir. Mozda ne bi bilo zgoreg da procitas jevandjelja pa na osnovu toga sklopis sliku koju su reziseri i glumci hteli da nam predoce.

King of Kings i The Last Temptation of Christ su neki od mojih favorita, kada je u pitanju tema Vaskrsa - bilo zbog glume, muzike ili atmosfere. Interesatan je po tom pitanju i film Ben Hur, kroz koji se biblijska tematika stalno provlaci, Gibsonovo delo, ma koliko cenim i postujem poruku koju je hteo da prenese mi je previse tesko za gledanje.

Poslednja ispravka: Iris (25.4.2011 u 15:35)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2011, 18:30   #1730
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Na temu Isusovog zivota i jevandjelja moj definitivni favorit je Jesus of Nazareth Franka Zefirelija.

Glumacka postava je zastrasujuca (Ernest Borgnine, Ian Holm, Michael York, Peter Ustinov, Anthony Quin, Christopher Plummer, Donald Pleasence, Laurence Olivier, Claudia Cardinale... izmedju ostalih), kao i scenografija i sjajna muzika.

Poslednja ispravka: dijego_ (25.4.2011 u 18:38)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Iris (25.4.2011)
Stara 25.4.2011, 18:52   #1731
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Malo mi kod tvog opisa smeta sto govoris sta jeste i nije "verno", i odredjujes da li se film "završava baš tamo gde treba", a da uopste nemamo predstavu sta je to sto "treba"... ne zaboravi da je svaki slican film (a ima ih gomila, kada je ova tematika u pitanju) slobodno oslanjanje na Bibliju i licno tumacenje tvorca filma, koje ti, izgleda ne uzimas u obzir. Mozda ne bi bilo zgoreg da procitas jevandjelja pa na osnovu toga sklopis sliku koju su reziseri i glumci hteli da nam predoce.
Da li Stradanje Isusovo može da se završi odmah kada ga skinu sa krsta? - Malo bi poranili sa završetkom. Ili da počne, kada se javi apostolima i svojoj majci kada Vaskrsne? - Produžili bi priču i ne bi odgovarao naziv filma. Po meni se završio tačno gde treba.
Znam da ima dosta filmova na ovu temu, nisam gledao baš mnogo ali tvrdim da je ovo jedan od najbolji, a možda i najbolji.

Ko kaže da nisam čitao neka
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2011, 19:37   #1732
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Na temu Isusovog zivota i jevandjelja moj definitivni favorit je Jesus of Nazareth Franka Zefirelija.

Glumacka postava je zastrasujuca (Ernest Borgnine, Ian Holm, Michael York, Peter Ustinov, Anthony Quin, Christopher Plummer, Donald Pleasence, Laurence Olivier, Claudia Cardinale... izmedju ostalih), kao i scenografija i sjajna muzika.
Uh, da, i to je sjajan film. Ali je za mene ipak muzika iz filma King of Kings neprevazidjena...
Tema
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 23:32   #1733
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Men Who Stare at Goats



По наслову сам одмах знао да је жешћа спрдачина, али и поред одличних глумаца који играју никако није успео да ме "купи" и да ми буде нешто посебно смешан. Протраћена луда идеја.. Да су га коенови режирали био би хит, овако ништа. Клуни је одлично одиграо лика који је потпуно убеђен да има паранормалне способности (убија козе мислима)
Нажалост то је једна од ретких светлих тачака.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 6:27   #1734
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dosta ljudi na forumu je negativno komentarisalo ovaj film sto ne mogu da razumem. Meni je bio fenomenalan, genijalna komedija, jedna od retkih novijih koja je malo inteligentnija.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 11:07   #1735
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Just Go With It



Jos jedna promasena komedija. Jedva sam pola sata izdrzao. Nasmejao sam se za tih pola sata samo 1, kod scene sa obrvom. Dete sa akcentom je nesto najiritantnije sto sam video u svom zivotu. 1/10

I Saw The Devil



Ne pratim azijsku kinematografiju ali ne jednom sajtu film zauzima 3 mesto u izboru za film 2010 godine pa sam morao da ga odgledam. Nisam pogresio. Mozda nije za trece mesto ali se svakako moze pogledati. Gledao sam uncut verziju koja ima dosta eksplicitnih scena i nasilja. Mislio sam da mi se kraj nece svideti ali solidno je odradjen. 7.5/10
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 13:53   #1736
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mislis ne zasluzuje trece mesto zato sto zasluzuje ubedljivo prvo?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 14:02   #1737
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke
Just Go With It



Jos jedna promasena komedija. Jedva sam pola sata izdrzao. Nasmejao sam se za tih pola sata samo 1, kod scene sa obrvom. Dete sa akcentom je nesto najiritantnije sto sam video u svom zivotu. 1/10
Apsolutno se slazem sa tobom pogotovo za dete... mali kreten.
Eddie ( Nick Swardson ) me je bas nasmejao u svojim scenama i to je jedina pozitivna strana u ovom filmu. Ostalo cist promasaj, tunjava komedija za retardirane amere. Zbog Edija mu dajem 2/10
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 21:57   #1738
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Eagle - bas nista posebno, losa gluma Channing Tatuma i ako se trudi, prica vec vidjena on krece da povrati izgubljenog orla koji je u Britaniji nestao zajedno se njegovim ocem koji je predvodio devetu legiju i tako pokusava povratiti poirodicnu cast. Kad sam video da izlazi film nadao sam se da je radjen po knjizi Eagle in the Snow gde bi bilo mnogo vise mesta za spektakularnu makljazu umesto dosadnog putovanja na konju kroz Britaniju da pokupi orla pa nazad kuci, inace radjen je po knjizi The Eagle of the Ninth ali ostaje da se nadam da ce neko uraditi film po ovoj prvoj pomenutoj knjizi.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	the_eagle_2011.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	85,9 KB
ID:	39502  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 23:26   #1739
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

What Women Want (2000)



Najzad sam se nakanio i odgledao ovaj film koji sam propustio onomad kad je izasao.

"Sta zene zele" je "stylish" komedija sa primesama romanse, iz koje prosto izbija zar i manir Holivuda 50ih recimo, sve sa Sinatrom u pozadini. Sve je to upakovano u modernu prichu i stil, a iako generalno nisam fan ovakvih filmova, moram da priznam da mi je ovo jedna od solidnijih romanticnih komedija u poslednjoj dekadi, pre svega zbog jako interesantne "fantazijske" pretpostavke koja omogucava razna poigravanja u prichi. Jos jedan plus je fino napisan scenario, i iako ne urnebesan, humor koji je umeo na par mesta da mi iznudi i glasan smeh. Gibsonov lik, pogotovu na pocetku me je dosta podsetio na takodje njegov "anti-hero" lik iz Paybacka.

Zamerio bih to da je upravo taj aspekt sa "mocima" glavnog lika mogao biti i jos detaljnije i interesantnije iskoriscen, kao i to da film ipak ne bezi od nekih klishea. Ipak, solidno ostvarenje, kome bih dao koju ocenu vishe od one na imdb-u. Preporuka, pogotovu ako ste fan romanticnih komedija ili Mela Gibsona.

Poslednja ispravka: dijego_ (27.4.2011 u 23:34)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 16:37   #1740
Wiki
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Poruke: 149
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 102 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Moram da priznam, nešto najlepše što gledah u zadnjih par godina.

Persepolis
Animirani crno beli film, rađen po istoimenom autobiografskom stipu Marjane Satrapi. Film počinje iranskom revolucijom 1979 godine i prati odrastanje iranske devojčice i promene koje je donela revolucija.


Lep, zanimljiv i poučan film.
Wiki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com