Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2011, 11:05   #1281
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

^ Jok, nije lotr jedini komad epske fantastike, znaš...

Alec Newman

Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:07   #1282
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

E jbg! Mene je po glasu potsecao malo na Merija..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:12   #1283
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Zato što je DLC završen nakon što je igra otišla na štampanje, i ne bi bilo moguće samo ga ugurati u osnovnu igru bez odgovarajućeg QA-a. Ipak BioWare ima određene standarde.
DLC nije pošast kao što mnogi misle, barem ne u slučaju BioWare igara. Da nema DLC-a, Sebastian bi ostao samo ideja na papiru.
Ali naravno, većina je ubeđena kako su oni to iščupali iz osnovne igre, jer su gladni za PARE!
To ni po cemu ne opravdava tako besomucno cepkanje i izdavanje dlca za dlcom, kako je danas praksa. Ok, setili se posle i nema vremena da inkorporiraju novoosmisljeni materijal u trenutnu verziju igre jer je ista maltene sutra na rafovima, nema problema i pop u knjigu pogresi. Ali zasto onda za ime bozije ne sacekaju makar pola godine nego mesec za mesec izdaju neke item packove, armore, pojedinacne kvestove i ostali crap umesto da naprave postenu ekspanziju?!...kapitalisticki bezobrazluk

@nameless:

Lord of the Dragon Rings: Revenge of the Hobbits?

EDIT: sad ne mogu iz glave da izbacim ideju za obradu pesme: "They're taking the hobbits to Kirkwall to Kirkwall, they're taking the hobbits the hobbits the hobbits to Kirkwall to Kirkwall - What did you say? The hobbits the hobbits the hobbits the hobbits the hobbits to Kirkwall to Kirkwall..."
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:15   #1284
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Ali zasto onda za ime bozije ne sacekaju makar pola godine nego mesec za mesec izdaju neke item packove, armore, pojedinacne kvestove i ostali crap umesto da naprave postenu ekspanziju?!...kapitalisticki bezobrazluk
DA:O je dobio svoju poštenu ekspanziju, nema razloga da je DA2 ne dobije.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:16   #1285
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Ali naravno, većina je ubeđena kako su oni to iščupali iz osnovne igre, jer su gladni za PARE!
Osim toga što kaže Jester, bezobrazno je što je taj DLC besplatan samo za one koji kupe preorder, a ne za sve kupce igre.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:17   #1286
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Osim toga što kaže Jester, bezobrazno je što je taj DLC besplatan samo za one koji kupe preorder, a ne za sve kupce igre.
Meni je drago što sam dobio nagradu za poverenje koje sam ukazao toj zloj korporaciji.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:19   #1287
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
DA:O je dobio svoju poštenu ekspanziju, nema razloga da je DA2 ne dobije.
Nije u pitanju da li ce dobiti pravu ekspanziju, nek naprave i dve to je skroz kul. U pitanju je zasto sve ove DLCove lepo ne povezu i ne sakupe na jedno mesto u JEDNO prosirenje osnovne igre umesto da daju na kasicicu a opet uzimaju kintu (makar da je svaki DLC free content)...a Exiled Prince mi ne lici na postenu ekspanziju nego na neki companion like kvest tipa Zaeed ili Kasumi iz ME2ke which spells MEH.
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 11:21   #1288
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
To ni po cemu ne opravdava tako besomucno cepkanje i izdavanje dlca za dlcom, kako je danas praksa. Ok, setili se posle i nema vremena da inkorporiraju novoosmisljeni materijal u trenutnu verziju igre jer je ista maltene sutra na rafovima, nema problema i pop u knjigu pogresi. Ali zasto onda za ime bozije ne sacekaju makar pola godine nego mesec za mesec izdaju neke item packove, armore, pojedinacne kvestove i ostali crap umesto da naprave postenu ekspanziju?!...kapitalisticki bezobrazluk

@nameless:

Lord of the Dragon Rings: Revenge of the Hobbits?
Tacno. DLC nema svrhe u RPG-u. Ili nece biti dobro uklopljen u igru ili nece biti uopste uklopljen u igru pa onda i nema svrhe izdavati ga.

Kako stvari stoji, prakticno nijedan DLC nije opravdao ocekivanja. Stone prisoner nije bio los, ali to je stvar isecena iz osnovne igre pa posle dodata kao DLC, sto me se cini da je praksa i sa Exiled Prince ili kako se vec zove.

Generalno, DLC veoma malo produbljuju pricu, vrlo cesto ruse balans osnovne igre, komplikuju stvar modovima i na kraju imaju neverovatno visoku cenu za kolicini sadrzaja koji nude. Ako jedan NPC vredi 7 dolara, ako jedan kvest vredi 7 dolara, cena igre kakva je DA2 bi trebala da bude 250 dolara.

Cista pljacka. Fali im samo maska i pistolj.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
bokela (3.3.2011), Psycho13 (3.3.2011), Yanosh (3.3.2011)
Stara 3.3.2011, 11:25   #1289
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Nije u pitanju da li ce dobiti pravu ekspanziju, nek naprave i dve to je skroz kul. U pitanju je zasto sve ove DLCove lepo ne povezu i ne sakupe na jedno mesto u JEDNO prosirenje osnovne igre umesto da daju na kasicicu a opet uzimaju kintu (makar da je svaki DLC free content)...a Exiled Prince mi ne lici na postenu ekspanziju nego na neki companion like kvest tipa Zaeed ili Kasumi iz ME2ke which spells MEH.
Kasumi, Zaed - ME2
Shale - DAO

Nadam se da će biti kao Shale, jer ima predispozicije.
Pa cilj DLC-a je da ti daje sadržaj na kašičicu, ako bi to batalili, onda je bolje da naprave pravu ekspanziju, a ne da bandluju DLC.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Cista pljacka. Fali im samo maska i pistolj.
Ako te EA tera da kupuješ DLC, bolje bi bilo da se čuješ sa policijom, ali ako to nije slučaj, koristi bolju analogiju.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 12:37   #1290
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Ali naravno, većina je ubeđena kako su oni to iščupali iz osnovne igre, jer su gladni za PARE!
Naravno da jesu, EA je u pitanju. Oni prvo razrade biznis plan pre nego što uopšte krenu da prave igru.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
bokela (3.3.2011)
Stara 3.3.2011, 12:59   #1291
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ja stvarno ne vidim razloga da se vise upustate u diskusiju sa Vulom.
Decko je nezreo i shodno tome sagledava stvari. Posto je preorderovao igru, nesvesno pokusava da racionalizuje svaku mogucu losu vest ili cinjenicu vezanu za Dragon Age 2 ili BioWare.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:03   #1292
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ja dajem svoje viđenje stvari, forumi bi baš bili dosadno mesto kada bismo se međusobno potapšali po leđima i ponavljali iste stvari.
Nezrelo je pozivati na obustavljanje rasprave zato što ti se ne sviđa nečije mišljenje, ako nemaš ništa da kažeš, nemoj da postuješ.

P.S. Konačno sam sakrio godinu rođenja, jer ljudi mogu da budu tako odvratni po pitanju toga. Sada imam 43 godine, ako ikoga zanima.

Poslednja ispravka: Vulee (3.3.2011 u 13:11)
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:15   #1293
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Kad budes realnije sagledavao stvari onda mozemo da diskutujemo. Ko god da je pokusavao sa ovog foruma da ti nesto objasni, nije uspeo ama bas nimalo. Ne znam da li je problem u celom forumu ili u tebi. EOD.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:19   #1294
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Kad budes realnije sagledavao stvari onda mozemo da diskutujemo. Ko god da je pokusavao sa ovog foruma da ti nesto objasni, nije uspeo ama bas nimalo. Ne znam da li je problem u celom forumu ili u tebi. EOD.
Tvoje (kao ni moje) mišljenje (kao ni pogled na stvari; zašto je tvoj pogled na stvari realniji od mog? zato što si stariji? ) nije činjenica koju ćeš objašnjavati nekome, već je obično subjektivno mišljenje koje možeš da razmeniš sa nekim, u cilju dubljeg razumevanja neke teme.

Ako ne možeš da shvatiš koncept rasprave, i ako stvarno misliš da postoji jedna apsolutna istina koju neki ljudi ne razumeju, onda batali forume.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:29   #1295
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Stvarno, zašto se digla hajka da čoveku 'objasnite' da igra (i sve vezano za nju) neće valjati? Deluje da će biti zabavna. Istina, neće to biti BG2, ali i Origins je daleko od BG2, tako da ono... zabavna je najviše što danas možemo da očekujemo.

Vule, imaš 43 godine? Ti si takav car da ja nemam reči - zadržati mladalački duh u četvrtoj deceniji, tako da ljudi po forumima tvoju optimističnost i polet zamene za nezrelost... pa to je fantastično!
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
bokela (3.3.2011), Vulee (3.3.2011)
Stara 3.3.2011, 13:34   #1296
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Vule, imaš 43 godine? Ti si takav car da ja nemam reči - zadržati mladalački duh u četvrtoj deceniji, tako da ljudi po forumima tvoju optimističnost i polet zamene za nezrelost... pa to je fantastično!
Ma to ova dečurlija lupa gluposti, misle da su odrasli čim pređu osamnaestu i da mogu nama veteranima da drže predavanja.

Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:43   #1297
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

@Vulee:
Pa ja ne znam zasto onda samo sa tobom ne mogu da zapocnem razgovor ni na zajednickoj osnovi, vec su nam stavovi uvek poptuno suprotni, kad je u pitanju Dragon Age 2?? A shvatices vremenom, da, kad sa nekim tesko nalazis zajednicki jezik, obicno odustajes.
Nemas razvijeno kriticko misljenje. Da imas, preispitivao bi i svoje stavove, a ne bi euforicno prihvatao svaku mrvu informacije od BioWare-a koja ti padne saka i branio Dragon Age kao politicki portparol svoju stranku.
ON topic:
http://www.gameinformer.com/games/dr...ive-hours.aspx
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:49   #1298
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Nemas razvijeno kriticko misljenje. Da imas, preispitivao bi i svoje stavove, a ne bi euforicno prihvatao svaku mrvu informacije od BioWare-a koja ti padne saka i branio Dragon Age kao politicki portparol svoju stranku.
Misliš kao u TW2 temi gde 90% postera euforično prihvata svaku mrvicu gosn. Gop-a? Ako se nekome nešto dopada, on neće imati razloga da preterano sumnja u nečije izjave.
Msm, ako je neko iz BW-a izjavio nešto, po čemu ste vi kritičari više u pravu od mene? Imamo istu količinu informacija. Kada igra izađe, onda ćemo moći da donosimo neke objektivne zaključke, ovo sada je sve špekulacija, i tu nema ispravnog mišljenja.

Spoiler za What can I say?:
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 14:02   #1299
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Misliš kao u TW2 temi gde 90% postera euforično prihvata svaku mrvicu gosn. Gop-a? Ako se nekome nešto dopada, on neće imati razloga da preterano sumnja u nečije izjave.
Msm, ako je neko iz BW-a izjavio nešto, po čemu ste vi kritičari više u pravu od mene? Imamo istu količinu informacija. Kada igra izađe, onda ćemo moći da donosimo neke objektivne zaključke, ovo sada je sve špekulacija, i tu nema ispravnog mišljenja.

Spoiler za What can I say?:
Veliki demagog. Rekoh ja lepo, kao portparol svoju stranku, ili bolje vernik svoju crkvu
Zasto onda ti ispisa sto postova braneci DA2 ovde ako ne postoji ispravno misljenje dok se igra ne pojavi?
Zasto se developeri zamlacuju i prikazuju diary-je, gameplay tralere i DEMO-e (koji je smo i probali) pre izlaska igre? Ja sam bio u zabludi da to rade kako bi razbili spekulacije.

Elem, ne vredi pricati tebi, ti si believer, kod tebe za kritiku nema mesta.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 14:06   #1300
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke

P.S. Konačno sam sakrio godinu rođenja, jer ljudi mogu da budu tako odvratni po pitanju toga. Sada imam 43 godine, ako ikoga zanima.
Meh, na Screenfunu ti još uvek stoji 16, tako da nisi nikoga zavarao
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com